Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ierosilos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Δεν εχω ξαναγραψει ποτε κατι, θα γραψω τωρα για να σωσω εστω εναν. Περασα κατα τις 11 μιση απο πιατσα, στον επομενο δρομο μετα το ερειπιο προς το one, μια λεπτουλα λιγο ψηλη, σορτσακι που ηταν πρακτικα βρακι, και μπλουζακι μου ηταν πρακτικα σουτιεν, ροζ και τα δυο. Ξανθια, βυζι μικρο, κωλο πεταχτο μικρο στητο, δε ρωταω ποτε ονομα γιατι δε με ενδιαφερει, απο θεσσαλονικη ειπε οτι ειναι αλλα αμφιβαλω, προφορα δε καταλαβα να ειναι ξενη, και να ειναι ειναι απο μικρη Ελλαδα, ηλικια αν επρεπε να μαντεψω, απο την φατσα θα ελεγα 27-28 απο το σωμα και την φωνη θα ελεγα 19. 20 ευρο πιπα μου ειπε, ειχε περιοδο ειπε.
Ενα θα σας πω, αν η μαρια η αλβανιδα που λετε ειναι ξεπετα μια (την εχω παρει, ειναι χειροτερη απο οτι την περιγραφετε εδω), αυτη ειναι δεκα. Κυριολεκτικα τον εβαλε στο στομα 5 δευτερα και μετα μου λεει, αντε πεξτον κιεσυ λιγο. Στο λεπτο ειχε φυγει. Πολυ καλος κωλος αλλα αν την δειτε μην περασετε ουτε απο κοντα, κλειστε τα ματια αν μπορειτε μην σας δελεασει και την μαζεψετε.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Δεν εχω ξαναγραψει ποτε κατι, θα γραψω τωρα για να σωσω εστω εναν. Περασα κατα τις 11 μιση απο πιατσα, στον επομενο δρομο μετα το ερειπιο προς το one, μια λεπτουλα λιγο ψηλη, σορτσακι που ηταν πρακτικα βρακι, και μπλουζακι μου ηταν πρακτικα σουτιεν, ροζ και τα δυο. Ξανθια, βυζι μικρο, κωλο πεταχτο μικρο στητο, δε ρωταω ποτε ονομα γιατι δε με ενδιαφερει, απο θεσσαλονικη ειπε οτι ειναι αλλα αμφιβαλω, προφορα δε καταλαβα να ειναι ξενη, και να ειναι ειναι απο μικρη Ελλαδα, ηλικια αν επρεπε να μαντεψω, απο την φατσα θα ελεγα 27-28 απο το σωμα και την φωνη θα ελεγα 19. 20 ευρο πιπα μου ειπε, ειχε περιοδο ειπε.
Ενα θα σας πω, αν η μαρια η αλβανιδα που λετε ειναι ξεπετα μια (την εχω παρει, ειναι χειροτερη απο οτι την περιγραφετε εδω), αυτη ειναι δεκα. Κυριολεκτικα τον εβαλε στο στομα 5 δευτερα και μετα μου λεει, αντε πεξτον κιεσυ λιγο. Στο λεπτο ειχε φυγει. Πολυ καλος κωλος αλλα αν την δειτε μην περασετε ουτε απο κοντα, κλειστε τα ματια αν μπορειτε μην σας δελεασει και την μαζεψετε.
Κι εσύ για Γιώτα μπέμπα λες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Το έχουμε πει άπειρες φορές όταν βλέπεται καυτό μωρό με το Κωλαρακι απ έξω (συνήθως φοράει ροζ η κίτρινα) να περπατάει σαν βάρκα σε τρικυμία κ όταν την σταματάτε να φέρνει τον κώλο της στη Μουρη σας για να την χούφτωσεται κ είναι όλο ναζί φύγετε μακριά με τον λούτσο στο χέρι θα μείνετε κ αυτή θα έχει εξαφανιστεί μεγάλη φολα συνήθως λέει ότι έχει περίοδο κ συστήνεται πότε Τζένη πότε γιώτα
Να μάθει το καριολακι ότι τα λεφτά δε τα βρίσκουμε στο δρόμο
Εγώ την είχα πάρει τα μισά πίσω Αν την πατήσετε ζητήστε τα κ σεις
 

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι συναγωνιστές,

Πρωτάρης στο site, αλλά όχι κ στο άθλημα.!
χθεσινή βολτίτσα από Γιαννιτσών κατά τις 21,30. Λίγα πράγματα, μία νταρντάνα μαυρούλα λίγο πιο μετά από το βενζινάδικο shell και συμβολή με ''πεσόντων πυροσβεστών'' η Κατερίνα την οποία και κάλεσα στο αμάξι. Ψιλή ξανθιά, ελληνίδα, καλό βυζι κ γενικότερα σώμα, κοντά στα 40. Με την εν λόγω κυρία εχω συνευρεθεί αρκετές φορές. Λοιπόν: 20 ευρώ με ακάπωτο τσιμπουκάκι, καθώς και anal (που είναι κ η αδυναμία μου).
το μόνο αρνητικο η καβάτζα της, που είναι πηγαίνοντας για ΚΤΕΛ στα αριστερά σε έναν χωματόδρομο λες κ έχει βομβαρδιστεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

John_thess79

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Την Ελενα κ την (Στελλα!!!) πηρες φιλε; Εγω εχω γραψει πριν κατι μερες γι αυτες. Ηθελαν 20 κ 20 για σεξ. Τελικα εδωσα 10 κ 10 για πιπα ταυτοχρονα. Στο αυτοκινητο μεσα. Αλλα ηξερα οτι η μια ειναι τρ.
Καλησπερα παιδια . Νεος στο φορουμ. Μπορειτε να μου πειτε που θα τις βρω αυτές τις 2 μαζι ακριβως? Και τι ωρες?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Καλησπερα παιδια . Νεος στο φορουμ. Μπορειτε να μου πειτε που θα τις βρω αυτές τις 2 μαζι ακριβως? Και τι ωρες?
Εγω φιλε τις πετυχα γυρω στις 23:30 τυχαια στη Μοναστηριου....γυρω στα 50 μετρα πανω κατω πριν απο το Ροτοντα στο σημειο του υπογειου παρκινγκ. Αλλα περπατανε απ οτι καταλαβα περα δωθε. Η μια ειπαμε ειναι τρ. Επισης να προσεχεις στην τιμη που θα σου πουν τι ακριβως θα σου κανουν.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Καλησπέρα συνάδελφοι συναγωνιστές,

Πρωτάρης στο site, αλλά όχι κ στο άθλημα.!
χθεσινή βολτίτσα από Γιαννιτσών κατά τις 21,30. Λίγα πράγματα, μία νταρντάνα μαυρούλα λίγο πιο μετά από το βενζινάδικο shell και συμβολή με ''πεσόντων πυροσβεστών'' η Κατερίνα την οποία και κάλεσα στο αμάξι. Ψιλή ξανθιά, ελληνίδα, καλό βυζι κ γενικότερα σώμα, κοντά στα 40. Με την εν λόγω κυρία εχω συνευρεθεί αρκετές φορές. Λοιπόν: 20 ευρώ με ακάπωτο τσιμπουκάκι, καθώς και anal (που είναι κ η αδυναμία μου).
το μόνο αρνητικο η καβάτζα της, που είναι πηγαίνοντας για ΚΤΕΛ στα αριστερά σε έναν χωματόδρομο λες κ έχει βομβαρδιστεί.
Ξανθο μαλλι μακρυ εχει; Κ με 20 κ πισω πορτα; Καθαρη; Με τον χρονο;
 

John_thess79

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Εγω φιλε τις πετυχα γυρω στις 23:30 τυχαια στη Μοναστηριου....γυρω στα 50 μετρα πανω κατω πριν απο το Ροτοντα στο σημειο του υπογειου παρκινγκ. Αλλα περπατανε απ οτι καταλαβα περα δωθε. Η μια ειπαμε ειναι τρ. Επισης να προσεχεις στην τιμη που θα σου πουν τι ακριβως θα σου κανουν.

Δωσε μου λιγο χαρακτηριστικα τι ψαχνω να βρω? Δεν με ενοχλει η μια να ει ναι tr :) οταν λες στην τιμη γιατι τι παιζει κοροιδια?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Δωσε μου λιγο χαρακτηριστικα τι ψαχνω να βρω? Δεν με ενοχλει η μια να ει ναι tr :) οταν λες στην τιμη γιατι τι παιζει κοροιδια?
Ευκολα αναγνωριζονται φιλε. Αν δεις μια κοντουλα κοπελα (λογικα ντυμενη ξεκωλα) κ μια ξανθια τρ. κανονικο προς αδυνατο κορμι να περπατανε η να στεκονται μαζι αυτες θα ναι. Οσον αφορα τις τιμες....ρωτα να εισαι σιγουρος τι κ πως γιατι ο φιλος που εγραψε παραπανω αλλα περιμενε κ αλλα εγιναν.
 

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Ξανθο μαλλι μακρυ εχει; Κ με 20 κ πισω πορτα; Καθαρη; Με τον χρονο;
Ναι μακρύ μαλλί λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Μάλιστα μου έδειχνε κ το πιστοποιητικό εμβολιασμού. Πότε δε μου έκανε νηξη για τον χρονο κ πολύ βασικό :δε ζαλίζει με πολυλογία;)
Δε λέω περισσότερα μη με περάσουν για τσάτσο της. Χαχα
 

John_thess79

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ευκολα αναγνωριζονται φιλε. Αν δεις μια κοντουλα κοπελα (λογικα ντυμενη ξεκωλα) κ μια ξανθια τρ. κανονικο προς αδυνατο κορμι να περπατανε η να στεκονται μαζι αυτες θα ναι. Οσον αφορα τις τιμες....ρωτα να εισαι σιγουρος τι κ πως γιατι ο φιλος που εγραψε παραπανω αλλα περιμενε κ αλλα εγιναν.
Σε ευχαριστω πολυ :)
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Παρατηστε μας μωρε εδω και δυο σελιδες λετε ''ειναι Ρουμανα οχι ειναι γυφτισσα οχι ειναι Βουλγαρα'' πειτε τα σε προσωπικο γεμισατε το νημα
 

jojoloko

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
77
Like
36
Πόντοι
0
Η Γιώτα μπέμπα που λέτε είναι αυτή από instagram ?
 

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Τύπε μία πραγματικά χοντρή, με κάτι βυζγιά σαν ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ? :gumtits::new_shocked:
Όχι συναγωνιστή. Κανονική με μεγαλούτσικο στήθος. Μάλλον θα λες την Όλγα(αν θυμάμαι καλά) και συχναζει συνήθως κοντά στο shell μαζί με τα τραβελια.
Την έχω τιμήσει μόνο σε πιπα.
 

malelimit

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας νεο μελος εδω , την αλλη εβδομαδα ειμαι μερικες μερες Θεσσαλονικη παιζει καμια πιατσα με αγορακια αν ναι που και ποιες ωρες . Ευχαριστω
 

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Καλησπέρα συνάδελφοι συναγωνιστές,

Πρωτάρης στο site, αλλά όχι κ στο άθλημα.!
χθεσινή βολτίτσα από Γιαννιτσών κατά τις 21,30. Λίγα πράγματα, μία νταρντάνα μαυρούλα λίγο πιο μετά από το βενζινάδικο shell και συμβολή με ''πεσόντων πυροσβεστών'' η Κατερίνα την οποία και κάλεσα στο αμάξι. Ψιλή ξανθιά, ελληνίδα, καλό βυζι κ γενικότερα σώμα, κοντά στα 40. Με την εν λόγω κυρία εχω συνευρεθεί αρκετές φορές. Λοιπόν: 20 ευρώ με ακάπωτο τσιμπουκάκι, καθώς και anal (που είναι κ η αδυναμία μου).
το μόνο αρνητικο η καβάτζα της, που είναι πηγαίνοντας για ΚΤΕΛ στα αριστερά σε έναν χωματόδρομο λες κ έχει βομβαρδιστεί.
Που ομως την βρισκουμε πανω στο δρομο η μεταωτα Κτελ?
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Για τους λάτρεις των τρανς στην Σαπφούς έχει δύο τραβεστί με τις κωλάρες έξω.Κατα τα άλλα στην πιάτσα τίποτα ιδιαίτερο εκτός από την αλβανίδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom