Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Παλι αποψε ο δρομος μ εβγαλε στην πολη σας. Μετα απο καποιες βολτες στην πιατσα πηρα την Χριστινα. Ρομα κ πολυ πολυ αδυνατη. Δεν ξερω πως μου ρθε. 30 ζητησε με ακα. στοματικο. Μπηκε με 20. Της ειπα ολα με προφυλαξη. Ασχοληθηκε καλουτσικα με το στοματακι της. Δεν ηθελα μεσα στο αυτοκινητο κ ευτυχως οπως αποδειχθηκε. Γιατι αρχισαν να ερχονται μυρωδιες οταν ξεκινησε το σεξ. Γυρισα το κεφαλι αλλου.....σφιχτηκα για να τελειωσω. Συνεχεια στη βολτα. Σχεδον ολες εκτος απ τη Σονια την ψιλη που ηθελα να δοκιμασω. Μοναστηριου βρισκω το διδυμο που εχετε αναφερει (Στελλα) Ελενα η οποια εχει βγαλει τα παντα εξω. Μου λενε μονο παρτουζα. Λεω δεν βγαινω. Προτεινουν διπλη πιπα. Φευγω. Σταματαω στην Ελενη αν κ ηξερα απο την κριτικη του φιλου Σταλονε.... 30. Λεω κοψε κατι.... Μου λεει τοτε γιατι ερχεσαι εδω; Επειδη εισαι ομορφος;;; Φευγω. Μπροστα στο κτηριο την Νισσαν. Μια με μακρυ μαλλι σορτσακι σηκωμενο. Δεν ρωτησα ονομα...αψογα Ελληνικα. 30. Ουτε παζαρι. Γυριζω κ παω στο ντουετο. Πισω καθισμα στη μεση εγω κ πιπα εναλλαξ. Ωραια θα ελεγα σαν εμπειρια. Εις γνωση μου οτι η Στελλα ειναι....Η Ελενα ωραιο μωρακι. Εχουν χωρο κ κανουν τα παντα μου ειπαν. Υ.Γ Αυτη η Μαρια ξεχωριζει παντως. Αυτα φιλοι μου.
Μπράβο άλλη μία καλή ενημέρωσή ποια είναι η Ελένη με τα 30 πού θα μας πει αυτή αν πηγαίνουμε στην πιάτσα η όχι κ κ πούσε Μη δοκιμάσεις να χούφτωσεις την Στέλλα φιλική συμβουλή :2funny: :2funny::boobies::boobies:
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Μπράβο άλλη μία καλή ενημέρωσή ποια είναι η Ελένη με τα 30 πού θα μας πει αυτή αν πηγαίνουμε στην πιάτσα η όχι κ κ πούσε Μη δοκιμάσεις να χούφτωσεις την Στέλλα φιλική συμβουλή :2funny: :2funny::boobies::boobies:
Χαχαχα ναι φιλος γι αυτο ειπα οτι πηγα εις γνωσιν μου....
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Χαχαχα ναι φιλος γι αυτο ειπα οτι πηγα εις γνωσιν μου....
Η Ελενη η μαλλον Ελενα με τα τατου στο μπουτι. Που ειχε κ αγγελιες. Εκτος αν εννοεις κ ποια εισαι κυρα μου...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Η Ελενη η μαλλον Ελενα με τα τατου στο μπουτι. Που ειχε κ αγγελιες. Εκτος αν εννοεις κ ποια εισαι κυρα μου...
Είναι η μόνη πού δε με έκανε πότε κλικ να σταματήσω μου βγάζει μία ξυνιλα κ φυσικά άκουσα μετά κ Για τις ξεπετες πού κάνει
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Είναι η μόνη πού δε με έκανε πότε κλικ να σταματήσω μου βγάζει μία ξυνιλα κ φυσικά άκουσα μετά κ Για τις ξεπετες πού κάνει
Πραγματι. Κινητο κ τσιχλα. Απλα ειπα ετσι να βγαλω το αχτι μου πανω της!!!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Η Ελενη η μαλλον Ελενα με τα τατου στο μπουτι. Που ειχε κ αγγελιες. Εκτος αν εννοεις κ ποια εισαι κυρα μου...
Λες την Αλβανίδα την Αναστασία που βγαίνει ως Έλενα εκεί στο ύψος της Οικονόμου?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Λες την Αλβανίδα την Αναστασία που βγαίνει ως Έλενα εκεί στο ύψος της Οικονόμου?
Ναι εκει στο υψος της Οικονομου βγαινει απεναντι απο Μαρινα. Δεν ηξερα οτι την λενε Αναστασια. Εχω την εντυπωση οτι δουλεψε κ στους οικους καποια στιγμη;
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Την Σονια την ψιλουλα την εχει παρει καποιος προσφατα;
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Περασμα χθες το βραδυ γυρω στη μια απο την πιάτσα, κατι μαυρακια πριν το one δεξια λιγο μπαμπατσικες. Κανα δυο γυφτοβουλγαρακια τιποτα καλο επι της γιαννιτσων. Τωρα επι της μοναστηριου, στην γιουρομπανκ μια ξανθια κ μια κοκκινομαλα. Λιγο πιο κατω ενα ωραιο μαυρακι με κοκκινο φορεμα. Επισης φευγιντας στη γωνια για fever μια ξανθια ψηλη με βυζαρες. Πρωτη φορα την ειδα. Γνωριζουμε κατι? Α κ στο δευτερο περασμα πριν το today μια ξανθια με αγορε μαλι. Καλο αλλα με σπασμενο πρόσωπο.
Φιλε η ξανθια που λες στο fevel ειναι τραβελι δεστην κσλυτερα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Τελικα την Σονια την ψηλουλα την εχει παρει καποιος;
Πίπα αρκετά μέτρια, πρωτοβουλίες δεν, επιδώσεις μέτρια. Σωματότυπος ότι βλέπεις. Ατελείωτα πόδια να χαίρεσαι να πιάνεις, ωραία μουν@χειλα, ωραίο κωλαράκι, καλό στήσιμο. Σχετικά άνετη με το χρόνο. Αξίζει μια κατάθεση. Στα 20.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πίπα αρκετά μέτρια, πρωτοβουλίες δεν, επιδώσεις μέτρια. Σωματότυπος ότι βλέπεις. Ατελείωτα πόδια να χαίρεσαι να πιάνεις, ωραία μουν@χειλα, ωραίο κωλαράκι, καλό στήσιμο. Σχετικά άνετη με το χρόνο. Αξίζει μια κατάθεση. Στα 20.
Ναι δυο φορες της μιλησα κ δεν πηγα. Εχει κατι τραβηχτικο παντως. Ελπιζω να μην στραβωνει σε αλλαγη στασης κ να μην εχουμε τιποτα ασχημες οσμες....
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Ναι δυο φορες της μιλησα κ δεν πηγα. Εχει κατι τραβηχτικο παντως. Ελπιζω φιλος να μην εχουμε τιποτα οσμες....
όσες φορές πήγα δεν είχαμε τέτοια θέματα. Τώρα με το καλοκαίρι είναι λίγο περίεργα τα πράγματα... γενικός όμως δεν έδωσε την εικόνα να είναι βρόμικη.
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Άμα ξέρεις καμιά πες μου .το που είναι δικό μου θέμα .φιλικα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.203
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Και να κανει καμμια ,δεν το διαφημιζει..
Οποτε πας και ρωτας αυτοπροσωπως..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Σόνια πήρα εγώ πριν κάμποσο καιρό, για μένα ούτε στο αμάξι με βόλεψε ούτε έξω, ψιλή γυναίκα είναι για κρεβάτι ρε παιδί μου! Btw, ωραίο κορμί, ποδάρες, κι ωραίο δέρμα, δεκτική απόλυτα και έκατσε και παραπάνω κι ούτε γκουχ μουχ... Φαίνεται κι ωραίο τυπάκι γενικότερα, κάναμε και κουβεντούλα έπειτα και γενικά ήτανε χαλαρή η φάση ??
Ωραιος ο φιλος
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πέρασμα προ ημερών και κατάθεση στην Μαίρη, Αγίων Πάντων με Γιαννιτσών, που λέει ότι είναι από Αθήνα. Ψιλονερόβραστη φάση, καλό κορμάκι κι ωραίο κωλί, ούτε στο δεκάλεπτο φύγαμε, αλλά ευγενική γενικότερα. Την είχα πάρει παλιότερα κι ήταν πιο αποδοτική, πιο ορεξάτη, τώρα δεν θα την ξαναέπαιρνα! Μου πρότεινε και φάση σε σπίτι εκεί κοντά με 50€ :piss:
Πηρε κοκκινη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom