Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Σόνια πήρα εγώ πριν κάμποσο καιρό, για μένα ούτε στο αμάξι με βόλεψε ούτε έξω, ψιλή γυναίκα είναι για κρεβάτι ρε παιδί μου! Btw, ωραίο κορμί, ποδάρες, κι ωραίο δέρμα, δεκτική απόλυτα και έκατσε και παραπάνω κι ούτε γκουχ μουχ... Φαίνεται κι ωραίο τυπάκι γενικότερα, κάναμε και κουβεντούλα έπειτα και γενικά ήτανε χαλαρή η φάση ??
Ηταν δεκτικη φιλος κ σε αλλαγη στασεων;
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
καθως καθομουν γιαννιτσων με το επαγγελματικο, εμφανιζεται η ντορα. αγνωστης προελευσεως αρχικα...


μου προτεινει κ λεω οχι... περναει η ωρα κι ετσι οπως την βλεπω μιλφ... λεω δεν της παταω εναν να περναει η ωρα? ετσι κι εκανα.


πιπα εξαιρετικη αλλα λιγη ωρα για εμενα, μουνι... ασχολιαστο...


μιλφ ξανθοβαμενη η κυρια με ωραιους βυζους...

Screenshot_20210725_154000.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
καθως καθομουν γιαννιτσων με το επαγγελματικο, εμφανιζεται η ντορα. αγνωστης προελευσεως αρχικα...


μου προτεινει κ λεω οχι... περναει η ωρα κι ετσι οπως την βλεπω μιλφ... λεω δεν της παταω εναν να περναει η ωρα? ετσι κι εκανα.


πιπα εξαιρετικη αλλα λιγη ωρα για εμενα, μουνι... ασχολιαστο...


μιλφ ξανθοβαμενη η κυρια με ωραιους βυζους...

Screenshot_20210725_154000.jpg
Που την βρίσκουμε αυτή σε πιο σημείο την πέτυχες;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Για την εμπειρια με την Μαρια την Αλβ. να χαλασω την πιατσα με 30; Οσες φορες ηρθα το σκεφτομαι...
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Για την εμπειρια με την Μαρια την Αλβ. να χαλασω την πιατσα με 30; Οσες φορες ηρθα το σκεφτομαι...
Και με 20 θα έρθει .. αλλά να ξέρεις αν αργήσεις να τελειώσεις θα σ' αφήσει και θα φύγει .. Διαλέγεις και παίρνεις τι προτιμάς..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Και με 20 θα έρθει .. αλλά να ξέρεις αν αργήσεις να τελειώσεις θα σ' αφήσει και θα φύγει .. Διαλέγεις και παίρνεις τι προτιμάς..
Θα τιμηθει πρωτα αυτη κ μετα η Σονια στην ιδια βολτα....
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Για την εμπειρια με την Μαρια την Αλβ. να χαλασω την πιατσα με 30; Οσες φορες ηρθα το σκεφτομαι...
καλυτερα φιλαρακη μου δωσε τ 30 σ κανα φτωχο εκει περα πιο πολυ τοπο θα πιασει στο 6λεπτο μουρμουραει θα ξενερωσεισ αχημα τα παμα και τα χιλιο ειπαμε για αυτην,,,αλλα ειναι μουναρα οντωσ,,
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
καλυτερα φιλαρακη μου δωσε τ 30 σ κανα φτωχο εκει περα πιο πολυ τοπο θα πιασει στο 6λεπτο μουρμουραει θα ξενερωσεισ αχημα τα παμα και τα χιλιο ειπαμε για αυτην,,,αλλα ειναι μουναρα οντωσ,,
Ναι οτι δεν αξιζει φιλε μου ναι. Απλα για την εμπειρια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Εγώ τον χειμώνα με τον κορώνα πού δεν είχε τίποτε είπα ας την δοκιμάσω την Μαρία την Αλβανίδα κ στο 5' άρχισε τα τελειώνεις αργείς κλπ οπότε τα μαζεύω κ την έδιωξα
Δε ξέρω Αλλά Αν αρχίσει η άλλη τα τέλειωνε κ τέτοια ξενέρωνω κ με πέφτει
Μία αυτή κ μία η γιώτα η μπέμπα πού παλεύεις να τις τον βάλεις Αλλά από την γιώτα πήρα τα 15 πίσω
Οι 2 πού δε κατάφερα να :knockinb:από όλη την πιάτσα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Εγώ τον χειμώνα με τον κορώνα πού δεν είχε τίποτε είπα ας την δοκιμάσω την Μαρία την Αλβανίδα κ στο 5' άρχισε τα τελειώνεις αργείς κλπ οπότε τα μαζεύω κ την έδιωξα
Δε ξέρω Αλλά Αν αρχίσει η άλλη τα τέλειωνε κ τέτοια ξενέρωνω κ με πέφτει
Μία αυτή κ μία η γιώτα η μπέμπα πού παλεύεις να τις τον βάλεις Αλλά από την γιώτα πήρα τα 15 πίσω
Οι 2 πού δε κατάφερα να :knockinb:από όλη την πιάτσα
Θα την φορτωσω κι οτι γινει...
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
972
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Ξενοδοχείο έχει πάρει κανείς την Μαρια την Αλβανίδα?
Είναι πάλι με το ρολόι?
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Μαγκες 10 ευρω πιπουλα στη Νταιζη..... Γιατι εχειν και πολυ λζεστη
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πριν 2 βδομάδες μετά τις 12 βράδυ πέτυχα στην μοναστηριού 2 πουτανιτσες με είπαν 60 και τις 2 μαζί πισο από σταθμό και Λεό οκ δεν γαμιεται να δούμε, και τελικά μόνο πιπα ήταν ούτε που μπορούσα νια πιάσω πόσο μάλλον ανακάλυψα το ένα ήταν τραβελι. Είπα να μου κάτσει η μία και αρνήθηκε λέει +100. Ξενέρωσα τελικά πιάτσα 10 και πολλά είναι 20 που ζητάνε δεν με 30 καλύτερα studio
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πριν 2 βδομάδες μετά τις 12 βράδυ πέτυχα στην μοναστηριού 2 πουτανιτσες με είπαν 60 και τις 2 μαζί πισο από σταθμό και Λεό οκ δεν γαμιεται να δούμε, και τελικά μόνο πιπα ήταν ούτε που μπορούσα νια πιάσω πόσο μάλλον ανακάλυψα το ένα ήταν τραβελι. Είπα να μου κάτσει η μία και αρνήθηκε λέει +100. Ξενέρωσα τελικά πιάτσα 10 και πολλά είναι 20 που ζητάνε δεν με 30 καλύτερα studio
Την Ελενα κ την (Στελλα!!!) πηρες φιλε; Εγω εχω γραψει πριν κατι μερες γι αυτες. Ηθελαν 20 κ 20 για σεξ. Τελικα εδωσα 10 κ 10 για πιπα ταυτοχρονα. Στο αυτοκινητο μεσα. Αλλα ηξερα οτι η μια ειναι τρ.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Δεν εχω ξανα γραψει εδω μιας και λατρης του μασαζ αλλα επειδη η δουλεια μου ειναι δυτικα και τελειωνω τετοιες ωρες..και εδω σας διαβαζω..
δωστε τα φωτα σας..
ειδα ενα τουμπανακι πριν λιγο..
πιτσιρικα..ξανθια..πριν το one mall κανα δυο στενα..με ενα σορτσακι ροζ με τα μαγουλα εξω(τουμπανο η οπισθεν και αδυνατο γενικα) και ηταν πολυ ενδιαφερον..
με ξαναβαζει σε σκεψη για σταματημα στην γιαννιτσων και φορτωματακι..οπως πριν καμια δεκαετια που βγαιναμε και μετα τα ποτακια μας ηταν must η περαντζαδα απο εκει..για καλαμακι τουλαχιστον!!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Δεν εχω ξανα γραψει εδω μιας και λατρης του μασαζ αλλα επειδη η δουλεια μου ειναι δυτικα και τελειωνω τετοιες ωρες..και εδω σας διαβαζω..
δωστε τα φωτα σας..
ειδα ενα τουμπανακι πριν λιγο..
πιτσιρικα..ξανθια..πριν το one mall κανα δυο στενα..με ενα σορτσακι ροζ με τα μαγουλα εξω(τουμπανο η οπισθεν και αδυνατο γενικα) και ηταν πολυ ενδιαφερον..
με ξαναβαζει σε σκεψη για σταματημα στην γιαννιτσων και φορτωματακι..οπως πριν καμια δεκαετια που βγαιναμε και μετα τα ποτακια μας ηταν must η περαντζαδα απο εκει..για καλαμακι τουλαχιστον!!
Γιώτα Μπέμπα...Δεν σ αφήσει ούτε να την γαμησεις έχουν αναφέρει πολλοι ότι κάνει λίγο πίπα και μετά φεύγει δεν αφήνει να τον βάλεις...και σέρνει μαζί της πάντα τύπους αν ζητήσεις λόγο να στην πέσουν... Όσο και να προκαλεί αυτό που φοράει μην την πάρεις ... Διάβασε και προηγούμενες σελίδες τι λένε κάποιοι συνάδελφοι
 
Τελευταία τροποποίηση:

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
Γιώτα Μπέμπα...Δεν σ αφήσει ούτε να την γαμησεις έχουν αναφέρει πολλοι ότι κάνει λίγο πίπα και μετά φεύγει δεν αφήνει να τον βάλεις...και σέρνει μαζί της πάντα τύπους αν ζητήσεις λόγο να στην πέσουν... Όσο και να προκαλεί αυτό που φοράει μην την πάρεις ... Διάβασε και προηγούμενες σελίδες τι λένε κάποιοι συνάδελφοι

Και την βλέπω τώρα....
Σαν αρκούδα που βλέπει μέλι...
Κωλάρα με τα όλα της...
Θα κρατηθώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom