Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Επισκεψη στην πιατσα. Νωρις...λιγες κοπελες. Πολλες βολτες μιλαω στην ψηλη που ειχα αναφερει παλιοτερα οτι εκλαιγε. Σονια ονομα. Στεκει καλα η κοπελα;;; Πρωτη καταθεση Ντεζυ. Ωραια πιπα...καθαρη ευγενικη. Αγιων Π. με Γιαν. γωνια μια κοντουλα. Μαρια με το μαλλι πλεξουδα. Με τραβηξε κατι στον τροπο επικοινωνιας. Καβαντζα με 3-4 αμαξια να πηδανε τραβελια. Πιπα ελαχιστη. Ξεκιναω...κοσμος εμπαινε εβγαινε. Λεω μπες στο αυτοκινητο. Κ την ωρα που βγαινω κοκκινος ο σκουφος. Κοιτα της λεω......Αχχχχ ποτε μου ηρθε κ χαζα. Λεω κ γω πως θα χυσω; Λυπαμαι μου λεει αλλα δεν γινεται. 5 λεπτα ειχαμε. Λεω μπες να φυγουμε. Μου ζητησε συγγνωμη αλλα απ οτι ειδα εμεινε στο ποστο της. Φευγω βρισκω Σονια μαυρουλα. Της λεω 20 λεπτα συμφωνια. Ενταξει λεει. Το ευχαριστηθηκα. Κ νορμαλ κ δυνατα κ αλλαγη στασης. Αυτα. Υ.Γ. 1 Γνωρισα κ την Μαρια την Αλβ. γιατι ηρθε διπλα με καποιον. Υ.Γ. 2 Φιλε Σταλονε τα πηγα καλυτερα;;;
Σαφώς φίλε, κατατοπιστικός κ επί της ουσίας. Ωραίος!
Λυπάται δε γίνετε.. τα φράγκα τα κράτησε όμως... τέτοιες περιπτώσεις θέλουν σπάσιμο στο ξύλο... Η Μαρία με τη κοτσίδα ποια είναι; κόλλησα, καινούριο κομμάτι ή παλιά;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Σαφώς φίλε, κατατοπιστικός κ επί της ουσίας. Ωραίος!
Λυπάται δε γίνετε.. τα φράγκα τα κράτησε όμως... τέτοιες περιπτώσεις θέλουν σπάσιμο στο ξύλο... Η Μαρία με τη κοτσίδα ποια είναι; κόλλησα, καινούριο κομμάτι ή παλιά;
Δεν ξερω κ γω απ τις φορες που ηρθα πρωτη φορα την ειδα. Δεν βαριεσαι μας εφαγε ενα 20ρικο....αλλα πηρε την κοκκινη.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Δεν ξερω κ γω απ τις φορες που ηρθα πρωτη φορα την ειδα. Δεν βαριεσαι μας εφαγε ενα 20ρικο....αλλα πηρε την κοκκινη.
Είναι μία χαμογελαστή πού στέκεται αγίων πάντων με Γιαννιτσών απέναντί από τον Μπένι Χιλ???
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Είναι μία χαμογελαστή πού στέκεται αγίων πάντων με Γιαννιτσών απέναντί από τον Μπένι Χιλ???
Ναι φιλος. Αυτο το χαμογελο κ το μπλα μπλα της μ εφαγαν.....
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Περασμα χθες το βραδυ γυρω στη μια απο την πιάτσα, κατι μαυρακια πριν το one δεξια λιγο μπαμπατσικες. Κανα δυο γυφτοβουλγαρακια τιποτα καλο επι της γιαννιτσων. Τωρα επι της μοναστηριου, στην γιουρομπανκ μια ξανθια κ μια κοκκινομαλα. Λιγο πιο κατω ενα ωραιο μαυρακι με κοκκινο φορεμα. Επισης φευγιντας στη γωνια για fever μια ξανθια ψηλη με βυζαρες. Πρωτη φορα την ειδα. Γνωριζουμε κατι? Α κ στο δευτερο περασμα πριν το today μια ξανθια με αγορε μαλι. Καλο αλλα με σπασμενο πρόσωπο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Περασμα χθες το βραδυ γυρω στη μια απο την πιάτσα, κατι μαυρακια πριν το one δεξια λιγο μπαμπατσικες. Κανα δυο γυφτοβουλγαρακια τιποτα καλο επι της γιαννιτσων. Τωρα επι της μοναστηριου, στην γιουρομπανκ μια ξανθια κ μια κοκκινομαλα. Λιγο πιο κατω ενα ωραιο μαυρακι με κοκκινο φορεμα. Επισης φευγιντας στη γωνια για fever μια ξανθια ψηλη με βυζαρες. Πρωτη φορα την ειδα. Γνωριζουμε κατι? Α κ στο δευτερο περασμα πριν το today μια ξανθια με αγορε μαλι. Καλο αλλα με σπασμενο πρόσωπο.
Οι μισές από αυτές που είπες είναι τρανς
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Οι μισές από αυτές που είπες είναι τρανς
Φιλε μου απο αυτες που ανεφερα καμια δεν ηταν τρανσ. Τα τρανσ γυφτοβουλγαρακια ηταν πολυ πιο πισω, οπως και δυο τραβελια ηταν κατω στον Καυκα. Μαρεσει η πιατσα κ παντα κανω βολτα κ εννιοτε φορτωνω αν μου γυαλισει κατι. Ονοματα δεν συγκρατω κ γιαυτο δεν αναφερω. Αλλα τα τραβελια τα ξεχωριζω!
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Φιλε μου απο αυτες που ανεφερα καμια δεν ηταν τρανσ. Τα τρανσ γυφτοβουλγαρακια ηταν πολυ πιο πισω, οπως και δυο τραβελια ηταν κατω στον Καυκα. Μαρεσει η πιατσα κ παντα κανω βολτα κ εννιοτε φορτωνω αν μου γυαλισει κατι. Ονοματα δεν συγκρατω κ γιαυτο δεν αναφερω. Αλλα τα τραβελια τα ξεχωριζω!
Στην Μοναστηρίου η ξανθιά που είπες τρανς είναι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Φιλε μου απο αυτες που ανεφερα καμια δεν ηταν τρανσ. Τα τρανσ γυφτοβουλγαρακια ηταν πολυ πιο πισω, οπως και δυο τραβελια ηταν κατω στον Καυκα. Μαρεσει η πιατσα κ παντα κανω βολτα κ εννιοτε φορτωνω αν μου γυαλισει κατι. Ονοματα δεν συγκρατω κ γιαυτο δεν αναφερω. Αλλα τα τραβελια τα ξεχωριζω!
Από την μία λες ότι τα τραβελια τα ξεχωρίζεις από την άλλη είπες για "μια ψηλή ξανθιά στην γωνία για fever" που είναι πιο τρανς κι από την Χειλουδακη :tooth:
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Στην Μοναστηρίου η ξανθιά που είπες τρανς είναι
Στην eurobank μπροστα η ξανθια ειναι τρανσ? Η μονη που μπορει να ηταν τρανσ απο αυτες που ανεφερα ηταν η ξανθια με τα τεραστια βυζια, ψηλη στη γωνια πριν το fever. Και παλι για την συγκεκριμενη ρωτησα αν γνωριζει καποιος.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Ολοι εισται ετοιμη να την πειτε σε καποιον. Ανεφερα τι ειδα στην πιατσα κ πεσατε να με φατε επειδη ειπα για μια μαλλον ρωτησα γιαυτην. Ωραια εκανα λαθος απο αυτα που λετε κ ειναι τρανσ. Αφου το γνωριζετε θα την προσπερασετε. Το site ειναι για ενημερωση οχι για να λύνουμε διαφορες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Καλά λέει χαλαρώστε κ σχολιάστε όμορφα κ όχι με ειρωνια μετά γκρινιάζουμε γιατί δεν ενημερώνουν Η μόνη τρανς από αυτές πού είπες είναι αυτή στην γωνιά Για fever η άλλη με το κοντό μαλλί είναι η Αννα η Βουλγάρα μεγάλη Αλλά κορμάρα κάποιοι είπαν ότι δίνει κ ροδέλα δε την πήρα πότε γιαυτη στην μοναστήριου τώρα είναι μία πού έχει κοιλία κ ίσως γιαυτό την είπαν τρανς εκτός αν λες την κοντή ξανθιά γνωστή αρκετά στην πιάτσα η
Ισως να νόμιζαν πως είδες την Στέλλα πρώην Θανάσης πού κάνει παρέα με την Έλενα το μικρό Αλλά καμία σχέση με την eurobank
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Καλά λέει χαλαρώστε κ σχολιάστε όμορφα κ όχι με ειρωνια μετά γκρινιάζουμε γιατί δεν ενημερώνουν Η μόνη τρανς από αυτές πού είπες είναι αυτή στην γωνιά Για fever η άλλη με το κοντό μαλλί είναι η Αννα η Βουλγάρα μεγάλη Αλλά κορμάρα κάποιοι είπαν ότι δίνει κ ροδέλα δε την πήρα πότε γιαυτη στην μοναστήριου τώρα είναι μία πού έχει κοιλία κ ίσως γιαυτό την είπαν τρανς εκτός αν λες την κοντή ξανθιά γνωστή αρκετά στην πιάτσα η
Ισως να νόμιζαν πως είδες την Στέλλα πρώην Θανάσης πού κάνει παρέα με την Έλενα το μικρό Αλλά καμία σχέση με την eurobank
Όχι καμία σχέση τυπε... πλέον εκεί αράζουν μάλλον έχεις να πας καιρό... δίκιο είχε ο Wrangler
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Όχι καμία σχέση τυπε... πλέον εκεί αράζουν μάλλον έχεις να πας καιρό... δίκιο είχε ο Wrangler
Ναι έχω να πάω από την παρασκευή
Οταν λες εκεί αράζουν εννοείς από eurobank μέχρι την πάντων
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Ναι έχω να πάω από την παρασκευή
Οταν λες εκεί αράζουν εννοείς από eurobank μέχρι την πάντων
Αν δεν κάνω λάθος πριν κάθονταν πριν από το Ροτόντα... τελευταίες μέρες είναι εκεί στην eyrobank δίπλα στις άλλες δύο τις γνωστές
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Ολοι εισται ετοιμη να την πειτε σε καποιον. Ανεφερα τι ειδα στην πιατσα κ πεσατε να με φατε επειδη ειπα για μια μαλλον ρωτησα γιαυτην. Ωραια εκανα λαθος απο αυτα που λετε κ ειναι τρανσ. Αφου το γνωριζετε θα την προσπερασετε. Το site ειναι για ενημερωση οχι για να λύνουμε διαφορες.
Δεν στην λέω απλά να ξέρουμε τι λέμε διαβάζουν και άτομα εδώ που δεν γνωρίζουν τόσο καλά την πιάτσα θα κατέβουν Γιαννιτσών και Μοναστηρίου και θα βλέπουν τρανς αντί για γυναίκες που ανεφερες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Μια πολυ αδυνατη ξανθια που φορουσε εναν σκουφο τον χειμωνα, μαριαννα νομιζω την ελεγαν την εχει δει κανεις?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Παλι αποψε ο δρομος μ εβγαλε στην πολη σας. Μετα απο καποιες βολτες στην πιατσα πηρα την Χριστινα. Ρομα κ πολυ πολυ αδυνατη. Δεν ξερω πως μου ρθε. 30 ζητησε με ακα. στοματικο. Μπηκε με 20. Της ειπα ολα με προφυλαξη. Ασχοληθηκε καλουτσικα με το στοματακι της. Δεν ηθελα μεσα στο αυτοκινητο κ ευτυχως οπως αποδειχθηκε. Γιατι αρχισαν να ερχονται μυρωδιες οταν ξεκινησε το σεξ. Γυρισα το κεφαλι αλλου.....σφιχτηκα για να τελειωσω. Συνεχεια στη βολτα. Σχεδον ολες εκτος απ τη Σονια την ψιλη που ηθελα να δοκιμασω. Μοναστηριου βρισκω το διδυμο που εχετε αναφερει (Στελλα) Ελενα η οποια εχει βγαλει τα παντα εξω. Μου λενε μονο παρτουζα. Λεω δεν βγαινω. Προτεινουν διπλη πιπα. Φευγω. Σταματαω στην Ελενη αν κ ηξερα απο την κριτικη του φιλου Σταλονε.... 30. Λεω κοψε κατι.... Μου λεει τοτε γιατι ερχεσαι εδω; Επειδη εισαι ομορφος;;; Φευγω. Μπροστα στο κτηριο την Νισσαν. Μια με μακρυ μαλλι σορτσακι σηκωμενο. Δεν ρωτησα ονομα...αψογα Ελληνικα. 30. Ουτε παζαρι. Γυριζω κ παω στο ντουετο. Πισω καθισμα στη μεση εγω κ πιπα εναλλαξ. Ωραια θα ελεγα σαν εμπειρια. Εις γνωση μου οτι η Στελλα ειναι....Η Ελενα ωραιο μωρακι. Εχουν χωρο κ κανουν τα παντα μου ειπαν. Υ.Γ Αυτη η Μαρια ξεχωριζει παντως. Αυτα φιλοι μου.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom