Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Κ να συμπληρωσω παιρνοντας τον δρομο της επιστροφης στην Κωλεττη πριν τα φαναρια κατεβαινοντας προς Σταθμου δεξια διακρινω ενα μωρο με μακρυ μαλλι τζιν σορτσακι ψηλο....λεω μπραααααβο μωρο....κοιτοντας της ηταν η Λια την γνωρισα απ τις φωτο των αγγελιων της. Παιδαρος!!!!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Κ μια ερωτηση. Υπαρχει περιπτωση να παρει καποιος δυο κοπελες μαζι; Οπως ηταν η Μαρινα κ η Αννα στο ιδιο ποστο εννοω.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Κ ειπα να το ρωτησω για τον χωρο αλλα το ξεχασα. Τωρα που ανοιξα λογαριασμο με την πολη σας ομως θα τα μαθω σιγα σιγα.
Εχει χωρο δικο της πισω απο τον σταθμο. 70 ζηταει. Παρα πολλα λεφτα κ καμια διαφορα ο χρονος κ οι υπηρεσιας με το αν την παρεις με αμαξι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κ μια ερωτηση. Υπαρχει περιπτωση να παρει καποιος δυο κοπελες μαζι; Οπως ηταν η Μαρινα κ η Αννα στο ιδιο ποστο εννοω.
Αννα ποιοα λες;;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εχει χωρο δικο της πισω απο τον σταθμο. 70 ζηταει. Παρα πολλα λεφτα κ καμια διαφορα ο χρονος κ οι υπηρεσιας με το αν την παρεις με αμαξι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αννα ποιοα λες;;
Την Αλβανιδα τη Μαρια μαλλων λεει συστηνετε και ως Αννα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Χθες ειχε μαζεμενα τα μαλλια...τζιν σορτσακι προκλητικο...παπουτσια με χοντρο πατο....περπατουσε στην Οικονομου κ λιγα μετρα πριν βγει Γιαννιτσων την σταματησα. Λεω καλησπερα. 30 απανταει. Ονομα; Κ μου λεει Αννα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Εχει χωρο δικο της πισω απο τον σταθμο. 70 ζηταει. Παρα πολλα λεφτα κ καμια διαφορα ο χρονος κ οι υπηρεσιας με το αν την παρεις με αμαξι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αννα ποιοα λες;;
Ναι κ δεν ειναι καιρος για τετοια φιλε μου. Απλα ξερεις πανω στην καβλα λες κ ρωτας πολλα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Τελικα γνωριζει καποιος αν γινεται να ρθουν δυο κοπελες μαζι; Οταν βρισκονται στο ιδιο ποστο εννοειται. Ετσι για την εμπειρια...
 
Τελευταία τροποποίηση:

hardkinkgr

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2018
Μηνύματα
10
Like
1
Πόντοι
0
γεια σας παιδια . νομιζω εδω ειναι το πιο καταλληλο μερος να το ρωτησω . ξερει κανεις σε ποια πιατσα εχει αγορια ? οχι τραβελια .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Παιδες οταν λετε για Γιουρομπανκ κ τις δυο κοπελες εννοειτε απεναντι απο την γνωστη αντιπροσωπεια με τα μηχανακια;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Μπορείς να πάρεις δύο μαζί, στο προτείνουν κι από μόνες τους καμιά φορά! Αν και το βρίσκω άσκοπο, στο αμάξι ή έξω, αλλά και πάλι γούστα είναι αυτά, κάν' το και πες μας την εμπειρία σου λοιπόν ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπορείς να πάρεις δύο μαζί, στο προτείνουν κι από μόνες τους καμιά φορά! Αν και το βρίσκω άσκοπο, στο αμάξι ή έξω, αλλά και πάλι γούστα είναι αυτά, κάν' το και πες μας την εμπειρία σου λοιπόν ?
Ναι φιλε μου. Απλα για την φαση. Δεν περιμενω κατι ιδιαιτερο. Αλλα αφου ερχομαι που ερχομαι ας τα δοκιμασω ολα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Καινούργιο κομμάτι στην πιατσα, μπροστα στο παρκινγκ του ροτοντα. Μαριαννα, μελαχροινη με σγουρο μαλλί, γλυκια φατσα με πιασίματα. Ωραια πιπα κ ωραιο στησιμο στα τέσσερα. Δεχεται χαϊδεματα ωραιο άνοιγμα σε κανονικη σταση. Γενικα προσπαθει να σε καβλωσει με το βλεμμα της κ την γλώσσα της κανοντας παιχνιδια την ωρα που την γαμας. Ελληνικα καλα μιλαει απο Λαρισα λεει. Ειναι ιδιας εθνικοτητας (οποια κ να είναι αυτη) με της αλλες που βγαιναν χαλκιδος, την ατζελινα κ μια ακομη. Ειπε οτι βγαινει με μια ακομη την οποια ομως δεν την πετυχα κ λεει ειναι παλια σχετικα στην πιατσα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Καινούργιο κομμάτι στην πιατσα, μπροστα στο παρκινγκ του ροτοντα. Μαριαννα, μελαχροινη με σγουρο μαλλί, γλυκια φατσα με πιασίματα. Ωραια πιπα κ ωραιο στησιμο στα τέσσερα. Δεχεται χαϊδεματα ωραιο άνοιγμα σε κανονικη σταση. Γενικα προσπαθει να σε καβλωσει με το βλεμμα της κ την γλώσσα της κανοντας παιχνιδια την ωρα που την γαμας. Ελληνικα καλα μιλαει απο Λαρισα λεει. Ειναι ιδιας εθνικοτητας (οποια κ να είναι αυτη) με της αλλες που βγαιναν χαλκιδος, την ατζελινα κ μια ακομη. Ειπε οτι βγαινει με μια ακομη την οποια ομως δεν την πετυχα κ λεει ειναι παλια σχετικα στην πιατσα.
Ωρα περιπου αρχηγε; Σου ειπε αν βγαινει καθε μερα;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Όχι, την Άννα λέει που κατά καιρούς βάζει περούκες, αλλάζει λουκ. Χτες φορούσε ένα σκαφτό σορτσάκι πάλι και είχε τα μαλλιά της πιασμένα ψηλά, καλούτσικη για 20€, όχι παραπάνω, έλεος τι 30 :jerking:
Την Αλβανίδα εννοούσε καλά είπε...Τις μισές φορές λέει ότι την λένε Άννα... Εξάλλου είπε ότι δίπλα ήταν με πελάτη και αυτή στο πάρκινγκ...Η Άννα η Βουλγάρα έχει άλλου καβατζα...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
γεια σας παιδια . νομιζω εδω ειναι το πιο καταλληλο μερος να το ρωτησω . ξερει κανεις σε ποια πιατσα εχει αγορια ? οχι τραβελια .
Δεν είσαι στο κατάλληλο μέρος, "Τραβέλια, πουτάνες" λέγετε το νήμα. Γεμάτη τιγκι ταγκες είναι η πόλη, βγες μια βόλτα κέντρο όλο και κάτι θα βρεις.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Καλησπέρα βόλτα μετά από πολύ καιρό στην πιάτσα.ωγυρω στις 12 το βράδυ. Σύντομο πέρασμα δεν έκανα βόλτα με το που είδα μια μαυρουλα τη πήρα κατά ευθείαν. Ζαρά μου είπε όνομα κλασσική μαύρη βιαστική και λιγομίλητη. Την άρπαξα λίγο και κάπως ηρέμησε με άφησε να χουφτωσω με την ησυχία μου ενώ μου έκανε πίπα. Κάτσαμε αρκετή ώρα το τρεναρα γιατί μου άρεσε η κωλαρα της. Στο γαμησι παρατήρησα ότι είχε υγραίνθει αρκετά και πέρασα καλά. Τη ρώτησα για ξενοδοχείο στην αρχή μου είπε 100 αλλά όταν της είπα 70 συμφώνησε. Έφυγε όμως βιαστικά και δεν πήρα τηλέφωνο. Φεύγοντας είδα ότι έχει πολλές μαύρες η πιάτσα.
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα στην. Ομάδα
Θα ήθελα από κάποιον , αν είναι εύκολο να μάθω μια στάνταρ "διαδρομή" για τις πιάτσες
Και αν έχει και εκτος από απόγευμα /βράδυ κοπέλες ?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Φευγωντας απο Εβελινα γυρω στις 23:30 περασμα για την καθιερωμενη πλεον βολτα στην πιατσα. Η Λια λιγο μετα τα φαναρια αριστερα οπως ανεβαινουμε την Κωλεττη. Φευγω Οικονομου. Η Μαρινα με σορτσακι κ απεναντι η Ελενη. Στριβω ενας μαυρος με μια ξανθια με ολοσωμο φορεμα στην Οικ κ Αλιακμωνος. Τρ. μου φανηκε απ το λιγο που ειδα. Γυριζω. Οι μαυρουλες στην θεση τους. Πριν το Today σορτσακι μαζεμενο μαλλι αλλα οχι κοτσο μου φανηκε σαν την Αννα η Μαρια που υπηρχαν διχογνωμιες την προηγουμενη φορα. Συνεχιζω. Λεω θα μπω κ Μοναστηριου να δω κ τι γινεται για πρωτη φορα στην σταση εξω απο την Eur. Μονο η ξανθια κοπελα λιγο παραδιπλα. Συνεχιζω. Αρκετες μαυρουλες. Στριβω βγαινω Γιαν. κ φευγω προς Κτελ. Αριστερα διχαλα. Βλεπω καποια στιγμη ενα Σμαρτακι κ απο πισω ενα αλλο αυτοκινητο. Δεν δινω βαση. Γυριζω στις γραμμες κ οταν φτανω ξανα τα ειχαν παρκαρει κ απ το Σμαρτ κατεβαινει μια ξανθια νομιζω με ασπρο σορτς κ τατου. Ωραια φανηκε απ το λιγο που ειδα. Γιαν. παλι. Στριβω Μον. στη σταση καθεται κ Ντεζυ. Πρωτη φορα που την εβλεπα. Κανω δυο τρεις φορες τον κυκλο κ λεω θα την παρω. Κ οπως φευγω για να γυρισω μεσα στις τοσες μαυρουλες βλεπω κ μια....με ασπρο ολοσωμο φορεμα μετριο προς κοντο αναστημα αλλα κορμακι φοβερο. Οχι απ τις μπαμπατσικες. Μου κανει σταματα κ ενω λεω θα φυγω κανω 10 μετρα κ σταματαω. Ερχεται. Μου λεει 20 πιπα σεξ. Λεω δεν θα βιαζεσαι. Ενταξει μου λεει. Κ την βαζω μεσα. Την ρωταω που; Μου λεει προχωρα. Στριβω δεξια σ ενα στενο κ εχει ενα εγκαταλελειμμενο. Μου λεει παρκαρε κ κατεβα. Λεω σοβαρα μιλας; Μου λεει μην φοβασαι. Της παμε αλλου. Εδω μου λεει ερχομαι. Τελος παντων παμε μεσα. Μια αηδια......Μου λεει χαλαρωσε. Απο μεσα μου λεω φυγε....Αλλα εκατσα. Κατεβαζω. Περναει καποτα. Αρχιζει την πιπα. Τον επαιρνε κανονικα. Της ελεγα πιο ηρεμα πιο γρηγορα κ ανταποκρινοταν. Σηκωνω το φορεμα της να χουφτωσω οπως ηταν στο πλαι. Πετρα ο κωλος. Αφου τον πηρε ακομη λιγο της λεω γυρνα. Γυριζει κατεβαζει το στρινγκ. Νομιζω απ τους καλυτερους κωλους....φοβερο σχημα κ πετρα. Παρα το αγχος μου με αυτο το θεαμα ξεκινησα απολα κ μετα δυνατα. Καποια στιγμη σταματαω γιατι ηρθαν δυο πιτσιρικια αλανακια με μουσικουλα κ καθισαν εξω χωρις να δουν οτι ειμαστε μεσα. Κ αρχιζει αυτη να κουνιεται μπρος πισω. Εγω κοιταω εξω κ ακουω τον εναν να λεει...γαμιουνται μεσα....Την πιανω απ τη μεση κ αρχιζω δυνατα. Ζεστη κ εκει μεσα ακομη χειροτερα. Λεω απο μεσα μου βαλε τα δυνατα σου να φευγουμε απο δω μεσα. Ενταση οσο πηγαινε. Κ ετσι ηρθε το τελος. Ενα 15 ισως κ παραπανω. Γεια σου....γεια. Βολιδα εξω δεν αντεχα αλλο εκει μεσα κ ουτε προκειται να ξαναγινει. Δεν το μετανιωνω αλλα το μυαλο μου ηταν γιατι δεν πηγα στην Ντεζυ. Ολα καλα ομως. Υ.Γ. Για το ντουετο που ειχα ρωτησει επειδη η Μαρινα ηταν μονη δεν σταματησα. Αυτα τα λιγα παιδες.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Φευγωντας απο Εβελινα γυρω στις 23:30 περασμα για την καθιερωμενη πλεον βολτα στην πιατσα. Η Λια λιγο μετα τα φαναρια αριστερα οπως ανεβαινουμε την Κωλεττη. Φευγω Οικονομου. Η Μαρινα με σορτσακι κ απεναντι η Ελενη. Στριβω ενας μαυρος με μια ξανθια με ολοσωμο φορεμα στην Οικ κ Αλιακμωνος. Τρ. μου φανηκε απ το λιγο που ειδα. Γυριζω. Οι μαυρουλες στην θεση τους. Πριν το Today σορτσακι μαζεμενο μαλλι αλλα οχι κοτσο μου φανηκε σαν την Αννα η Μαρια που υπηρχαν διχογνωμιες την προηγουμενη φορα. Συνεχιζω. Λεω θα μπω κ Μοναστηριου να δω κ τι γινεται για πρωτη φορα στην σταση εξω απο την Eur. Μονο η ξανθια κοπελα λιγο παραδιπλα. Συνεχιζω. Αρκετες μαυρουλες. Στριβω βγαινω Γιαν. κ φευγω προς Κτελ. Αριστερα διχαλα. Βλεπω καποια στιγμη ενα Σμαρτακι κ απο πισω ενα αλλο αυτοκινητο. Δεν δινω βαση. Γυριζω στις γραμμες κ οταν φτανω ξανα τα ειχαν παρκαρει κ απ το Σμαρτ κατεβαινει μια ξανθια νομιζω με ασπρο σορτς κ τατου. Ωραια φανηκε απ το λιγο που ειδα. Γιαν. παλι. Στριβω Μον. στη σταση καθεται κ Ντεζυ. Πρωτη φορα που την εβλεπα. Κανω δυο τρεις φορες τον κυκλο κ λεω θα την παρω. Κ οπως φευγω για να γυρισω μεσα στις τοσες μαυρουλες βλεπω κ μια....με ασπρο ολοσωμο φορεμα μετριο προς κοντο αναστημα αλλα κορμακι φοβερο. Οχι απ τις μπαμπατσικες. Μου κανει σταματα κ ενω λεω θα φυγω κανω 10 μετρα κ σταματαω. Ερχεται. Μου λεει 20 πιπα σεξ. Λεω δεν θα βιαζεσαι. Ενταξει μου λεει. Κ την βαζω μεσα. Την ρωταω που; Μου λεει προχωρα. Στριβω δεξια σ ενα στενο κ εχει ενα εγκαταλελειμμενο. Μου λεει παρκαρε κ κατεβα. Λεω σοβαρα μιλας; Μου λεει μην φοβασαι. Της παμε αλλου. Εδω μου λεει ερχομαι. Τελος παντων παμε μεσα. Μια αηδια......Μου λεει χαλαρωσε. Απο μεσα μου λεω φυγε....Αλλα εκατσα. Κατεβαζω. Περναει καποτα. Αρχιζει την πιπα. Τον επαιρνε κανονικα. Της ελεγα πιο ηρεμα πιο γρηγορα κ ανταποκρινοταν. Σηκωνω το φορεμα της να χουφτωσω οπως ηταν στο πλαι. Πετρα ο κωλος. Αφου τον πηρε ακομη λιγο της λεω γυρνα. Γυριζει κατεβαζει το στρινγκ. Νομιζω απ τους καλυτερους κωλους....φοβερο σχημα κ πετρα. Παρα το αγχος μου με αυτο το θεαμα ξεκινησα απολα κ μετα δυνατα. Καποια στιγμη σταματαω γιατι ηρθαν δυο πιτσιρικια αλανακια με μουσικουλα κ καθισαν εξω χωρις να δουν οτι ειμαστε μεσα. Κ αρχιζει αυτη να κουνιεται μπρος πισω. Εγω κοιταω εξω κ ακουω τον εναν να λεει...γαμιουνται μεσα....Την πιανω απ τη μεση κ αρχιζω δυνατα. Ζεστη κ εκει μεσα ακομη χειροτερα. Λεω απο μεσα μου βαλε τα δυνατα σου να φευγουμε απο δω μεσα. Ενταση οσο πηγαινε. Κ ετσι ηρθε το τελος. Ενα 15 ισως κ παραπανω. Γεια σου....γεια. Βολιδα εξω δεν αντεχα αλλο εκει μεσα κ ουτε προκειται να ξαναγινει. Δεν το μετανιωνω αλλα το μυαλο μου ηταν γιατι δεν πηγα στην Ντεζυ. Ολα καλα ομως. Υ.Γ. Για το ντουετο που ειχα ρωτησει επειδη η Μαρινα ηταν μονη δεν σταματησα. Αυτα τα λιγα παιδες.
Μάλλον την Μιλένα την Βουλγάρα πήρες φίλε... μόνο αυτή πάει εκεί μέσα βραδινές ώρες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom