Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Τυπε γιατί με κουράζεις?

Δεν δίνω τηλέφωνο γιατί έτσι γουστάρω. Σε κάλυψα?

Κι εσύ δεν έχεις παραθέσει ποτέ.
Απορώ που βρίσκεις το θράσος να το ζητάς από άλλους.

Θα σου ζητήσουμε την άδεια για το τι θα γράφουμε κ τι όχι, εφόσον δεν προσβάλλουμε? Ποιος είσαι ο κεχαγιάς του θρεντ?

Ρε τι ανηφόρα τραβαμε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Τυπε γιατί με κουράζεις?

Δεν δίνω τηλέφωνο γιατί έτσι γουστάρω. Σε κάλυψα?

Κι εσύ δεν έχεις παραθέσει ποτέ.
Απορώ που βρίσκεις το θράσος να το ζητάς από άλλους.

Θα σου ζητήσουμε την άδεια για το τι θα γράφουμε κ τι όχι, εφόσον δεν προσβάλλουμε? Ποιος είσαι ο κεχαγιάς του θρεντ?

Ρε τι ανηφόρα τραβαμε
Εχεις απολυτο δικιο τραβαμε μεγαλη ανηφορα
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
το γαμημενο εχει και ζεστη ... :tooth: :tooth: :tooth:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Αν σου πω πως έχεις δίκιο θα ξεκολλήσεις. Μας έχεις κουράσει. Δεν το βλέπεις?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Αν σου πω πως έχεις δίκιο θα ξεκολλήσεις. Μας έχεις κουράσει. Δεν το βλέπεις?
Δε χρειαζετε να το πεις ξερω οτι εχω αλλα φτανει με το σπαμ η επιστημη δε βγαζει ακρη μαζι σου
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
Βγες βρε Χριστινακι κ πες κατι. Που εισαι;;;;;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Μαλλον ο τυπος νομιζει το αθλημα των μπουρδελων ειναι για αυτους που φορανε γραβατα και πηγαινει με την μερσεντες του και τσαι και συμπαθεια ..Μια χαρα ειναι η περιοχη εκει αν εξαιρεσεις το θεμα που ειναι γεματο μεταναστες που ειναι ξενερωμα και εκνευριστικο σαν εικονα ..Οποιον δεν αρεσουν καλτ καταστασεις των μπουρδελων ασχολειται μονο με εσκορτς που ειναι πιο κυριλε και δεν μας πρηζει περαιτερω..

Μπα τυπε,τσομπανης ειμαι! Αν ημουν και παραβατικος,καλλιστα θα με περνουσε καποιος για οπαδο της ρομα :dancing:
Αν δεν αγαπουσα την καλτιλα,απλα δε θα ημουν εδω. Λογω ιδιοτητας πρεπει να φοραω γραβατα-κοστουμι και πιστεψε με τα σιχανομαι. Ισως ανηκω στη μειοψηφια που δε φορανε.
Αν ειχα Μερσεντες ,προφανως δε θα πηγαινα μπουρδελοτσαρκα με Μερσεντες.
Ενα οpel εχω ,αλλα μια φορα βρηκα χαρακιες. Ενω ειχα περασει καλα,μου βγηκε ξινη η καταθεση.
Τα εσκορτακια κατ' εμε πραγματι αξιζουν περισσοτερο,το θεμα εινα οτι εκει δε μπορεις να παιζεις τοσο τακτικα. Αν ημουν Ωνασης,τα πιο πολλα σιγουρα εκει θα τα ξοδευα . Εγχωρια και αλλοδαπα

Να επισημανω (και ως προς το ποστ του Stalone) πως ουτε θεμα επικινδυνοτητας για σωματικη ακεραιοτητα εθεσα.
Μιλησα ξεκαθαρα για αισθητικη. Ξενερωνω, οπως ακριβως το ειπες. Ενω δεν ειμαι του σαβουαρ βιβρ, με κατι τετοια σκαλωνω:confused::confused: οπως τη σκατιλα του κοντινου Θερμαικου. Και το μπουγιο δεκαδων επενδυτων και μυστηριων τυπων να πηγαινοερχονται. Καποιοι μενουν και σε εγκαταλελειμμενα τρενα. Ε ειναι ωραιο θεαμα αυτο? Αν εχω καποιο στανταρακι,εννοειται πως δεν αποκλειω τα στουντιο.
Πλεον οπως προτιμω πιατσα γιατι αραια και που συναντας διαμαντακια και η συναλλαγη ειναι πιο διαπροσωπικη.

Τελος, δεν εκρινα οσους πανε σε στουντιο που δεχονται πακηδες. Και αυτοι ανθρωποι ειναι...Εγω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ομως δε θα ηθελα να αναμενω στο σαλονι μαζι τους. Το ιδιο ισχυει και με κατι θειους ,ραμολιμεντα(σε μικροτερο βαθμο βεβαια)
Θα ξενερωνα. Καλυτερα να μην το ηξερα. Να ζουσα στο δικο μου συννεφακι. Ακομα ενα καλο της πιατσας...δε ξερεις ποιοι την εχουν παρει πριν και μετα απο σενα. Η αγνοια δεν ειναι αναγκαια κακη στην προκειμενη. Τελος παντων. Περι ορεξεως...:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Μπα τυπε,τσομπανης ειμαι! Αν ημουν και παραβατικος,καλλιστα θα με περνουσε καποιος για οπαδο της ρομα :dancing:
Αν δεν αγαπουσα την καλτιλα,απλα δε θα ημουν εδω. Λογω ιδιοτητας πρεπει να φοραω γραβατα-κοστουμι και πιστεψε με τα σιχανομαι. Ισως ανηκω στη μειοψηφια που δε φορανε.
Αν ειχα Μερσεντες ,προφανως δε θα πηγαινα μπουρδελοτσαρκα με Μερσεντες.
Ενα οpel εχω ,αλλα μια φορα βρηκα χαρακιες. Ενω ειχα περασει καλα,μου βγηκε ξινη η καταθεση.
Τα εσκορτακια κατ' εμε πραγματι αξιζουν περισσοτερο,το θεμα εινα οτι εκει δε μπορεις να παιζεις τοσο τακτικα. Αν ημουν Ωνασης,τα πιο πολλα σιγουρα εκει θα τα ξοδευα . Εγχωρια και αλλοδαπα

Να επισημανω (και ως προς το ποστ του Stalone) πως ουτε θεμα επικινδυνοτητας για σωματικη ακεραιοτητα εθεσα.
Μιλησα ξεκαθαρα για αισθητικη. Ξενερωνω, οπως ακριβως το ειπες. Ενω δεν ειμαι του σαβουαρ βιβρ, με κατι τετοια σκαλωνω:confused::confused: οπως τη σκατιλα του κοντινου Θερμαικου. Και το μπουγιο δεκαδων επενδυτων και μυστηριων τυπων να πηγαινοερχονται. Καποιοι μενουν και σε εγκαταλελειμμενα τρενα. Ε ειναι ωραιο θεαμα αυτο? Αν εχω καποιο στανταρακι,εννοειται πως δεν αποκλειω τα στουντιο.
Πλεον οπως προτιμω πιατσα γιατι αραια και που συναντας διαμαντακια και η συναλλαγη ειναι πιο διαπροσωπικη.

Τελος, δεν εκρινα οσους πανε σε στουντιο που δεχονται πακηδες. Και αυτοι ανθρωποι ειναι...Εγω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ομως δε θα ηθελα να αναμενω στο σαλονι μαζι τους. Το ιδιο ισχυει και με κατι θειους ,ραμολιμεντα(σε μικροτερο βαθμο βεβαια)
Θα ξενερωνα. Καλυτερα να μην το ηξερα. Να ζουσα στο δικο μου συννεφακι. Ακομα ενα καλο της πιατσας...δε ξερεις ποιοι την εχουν παρει πριν και μετα απο σενα. Η αγνοια δεν ειναι αναγκαια κακη στην προκειμενη. Τελος παντων. Περι ορεξεως...:hi:
Θα ξεκινησω απο το τελευταιο που ειπες μιας και ειμαστε στο αναλογο νημα..Αν ξεραμε με ποιους εχουνε παει πριν αυτες που γουσταρουμε στις πιατσες δεν θα πλησιαζαμε ουτε στα δυο μετρα αλλα εκεινη την στιγμη θελουμε να "τζογαρουμε" και τις παιρνουμε γιατι εχει μια γλυκα αυτη η φαση...Για το αλλο θεμα γενικα συμφωνω μαζι σου και στο υφος που το λες φαινεται οτι εισαι δικος μας και μυστης...αλλα εισαι λαθος στην τοποθεσια..Περνας απο παραλια ,λιμανι ,δικαστηρια απο κατω 28 Οκτωβριου και εφτασες τι πιο ωραιο..Και απο πανω Εγνατια ,σταθμος ΟΣΕ ,Οne Salonica και παλι εφτασες δεν ειναι σε κανενα Κορδελιο χαλαρωσε η καλυτερη περιοχη ειναι ξερουν πολυ καλα γιατι τα εχουν εκει περα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τα έχουν εκεί πέρα γιατί τους υποχρέωσε ο Μπουτάρης να τα πάνε εκεί πέρα. Δεν το επέλεξαν οι ίδιοι. Οι ίδιοι ήθελαν να μείνουν στον βαρδαρη που είναι πιο προσβάσιμος με συγκοινωνία και πας από λαδαδικα με τα πόδια και ήταν η ιστορική τους θέση ανάμεσα σε σταθμό τραίνων και λιμάνι ώστε να έγινα πιο προσβάσιμο το μέρος από ταξιδιώτες.

Τώρα επιλέχθηκε ο μύλος γιατί δεν είναι σε αστική ζώνη με εκκλησίες και οικογενειάρχες αλλά σε πρώην βιομηχανική, με κέντρα διασκέδασης οπότε δεν έχουν όχληση οι γείτονες. Αυτό ήταν το σκεπτικό.

Φανταστείτε ένα κυριλέ ξενοδοχείο ενοχλήθηκε και μετάκινήθηκαν 5-10 μαγαζιά που είχαν ανοίξει από πίσω του.

Στο θέμα, μεσημέρι, Ελενα μελαχρινή δήλωσε από Κοζάνη καλό σώμα καλό πρόσωπο, 20 ευρώ, πιάτσαρε επί Γιαννιτσών απέναντι από την στάση που βγαίνουν βράδυ οι γυφτισες και δούλεψε στην γνωστή καβατζα που πάει και η Μαρία η Αλβανίδα και η Βουλγάρα απέναντι από το παλιό στριπ,

Υγ. Αρλαουμπερ τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τον βελοσιραπτορα, εγώ τον έχω σε αγνοηση εδώ και καιρό και ησύχασα, με έπρηζε που κάνω σύγκριση με Αθήνα, σιγά που θα πάρουμε και την άδεια του, ένα κουμπάκι κι ας τον να λέει τα δικά του.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Θα ξεκινησω απο το τελευταιο που ειπες μιας και ειμαστε στο αναλογο νημα..Αν ξεραμε με ποιους εχουνε παει πριν αυτες που γουσταρουμε στις πιατσες δεν θα πλησιαζαμε ουτε στα δυο μετρα αλλα εκεινη την στιγμη θελουμε να "τζογαρουμε" και τις παιρνουμε γιατι εχει μια γλυκα αυτη η φαση...Για το αλλο θεμα γενικα συμφωνω μαζι σου και στο υφος που το λες φαινεται οτι εισαι δικος μας και μυστης...αλλα εισαι λαθος στην τοποθεσια..Περνας απο παραλια ,λιμανι ,δικαστηρια απο κατω 28 Οκτωβριου και εφτασες τι πιο ωραιο..Και απο πανω Εγνατια ,σταθμος ΟΣΕ ,Οne Salonica και παλι εφτασες δεν ειναι σε κανενα Κορδελιο χαλαρωσε η καλυτερη περιοχη ειναι ξερουν πολυ καλα γιατι τα εχουν εκει περα...
Επιτρεψε μου να θεωρω το Κορδελιο και τον Ευοσμο ακρως πολιτισμενες περιοχες μπροστα στα Σφαγεια.. :confused:

Θεωρω πως ειναι η χειροτερη περιοχη στη Θεσσαλονικη ... Τωρα που ερημωσαν και τα ξενυχταδικα....Και κατ'εμε ,ακολουθει πλεον ο Βαρδαρης....Τα ακρως δυτικα ειναι πολυ καλυτερα απο τα κεντροδυτικα τυπε...
Το Δενδροποταμο το βγαζω απο την κουβεντα γιατι εκει ουτως η αλλως δεν παταει κανεις λογω γκεττοποιησης.

Ως Βαρδαρη δεν εννοω τη Γιαννιτσων, αλλα την πρωην μπουρδελοσυνοικια απεναντι απο τα δικαστηρια και πισω απο τα γραφεια της Χρυσης Αυγης...μια φορα συνοδεψα μια αγνωστη θεια μεχρι την πυλωτη γιατι φοβοταν απο τις ορδες των επενδυτων.. :confused:

Για το "τζογο" συμφωνω απολυτα,αναλαμβανουμε την πληρη ευθυνη των πραξεων μας. Και το οποιο ρισκο μαζι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Τα έχουν εκεί πέρα γιατί τους υποχρέωσε ο Μπουτάρης να τα πάνε εκεί πέρα. Δεν το επέλεξαν οι ίδιοι. Οι ίδιοι ήθελαν να μείνουν στον βαρδαρη που είναι πιο προσβάσιμος με συγκοινωνία και πας από λαδαδικα με τα πόδια και ήταν η ιστορική τους θέση ανάμεσα σε σταθμό τραίνων και λιμάνι ώστε να έγινα πιο προσβάσιμο το μέρος από ταξιδιώτες.

Τώρα επιλέχθηκε ο μύλος γιατί δεν είναι σε αστική ζώνη με εκκλησίες και οικογενειάρχες αλλά σε πρώην βιομηχανική, με κέντρα διασκέδασης οπότε δεν έχουν όχληση οι γείτονες. Αυτό ήταν το σκεπτικό.

Φανταστείτε ένα κυριλέ ξενοδοχείο ενοχλήθηκε και μετάκινήθηκαν 5-10 μαγαζιά που είχαν ανοίξει από πίσω του.

Στο θέμα, μεσημέρι, Ελενα μελαχρινή δήλωσε από Κοζάνη καλό σώμα καλό πρόσωπο, 20 ευρώ, πιάτσαρε επί Γιαννιτσών απέναντι από την στάση που βγαίνουν βράδυ οι γυφτισες και δούλεψε στην γνωστή καβατζα που πάει και η Μαρία η Αλβανίδα και η Βουλγάρα απέναντι από το παλιό στριπ,

Υγ. Αρλαουμπερ τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τον βελοσιραπτορα, εγώ τον έχω σε αγνοηση εδώ και καιρό και ησύχασα, με έπρηζε που κάνω σύγκριση με Αθήνα, σιγά που θα πάρουμε και την άδεια του, ένα κουμπάκι κι ας τον να λέει τα δικά του.
Μακαρι να ημουν μονο εγω που σου την ελεγα εσυ ετσι κι αλλιως εχεις μπερδεψει την πουτσα με τη βουρτσα εδω και καιρο φαντασου συγκρινεις τα δελα του 20αρικου με τα cg και το παιζεις και εμπειρος :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Παιδιά οι οίκοι ανοχής είναι απέναντι από τα δικαστήρια; Η πήγαν αλλού τώρα;
σε λαθος νημα ρωτας αλλα θα σου πω εφυγαν απο βαρδαρη και πηγαν στα σφαγεια εδω και χρονια
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Επειδή μένω έξω από Θεσσαλονίκη δεν τα ξέρω καλά. Πηγαίνω στα σφαγεία συνήθως αλλά δεν ήξερα ότι έχουν κλείσει στον Βαρδάρη
Μάλλον πολύ έξω από Θεσσαλονίκη μένεις...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Το έχετε γαμήσει το thread παλικάρια και γέροντες...υπάρχουν και τα pm.
Στις τελευταίες 10 σελίδες 2-3 ενημερώσεις.
Πόσο τραγικοί είστε...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Τα έχουν εκεί πέρα γιατί τους υποχρέωσε ο Μπουτάρης να τα πάνε εκεί πέρα. Δεν το επέλεξαν οι ίδιοι. Οι ίδιοι ήθελαν να μείνουν στον βαρδαρη που είναι πιο προσβάσιμος με συγκοινωνία και πας από λαδαδικα με τα πόδια και ήταν η ιστορική τους θέση ανάμεσα σε σταθμό

Υγ. Αρλαουμπερ τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τον βελοσιραπτορα, εγώ τον έχω σε αγνοηση εδώ και καιρό και ησύχασα, με έπρηζε που κάνω σύγκριση με Αθήνα, σιγά που θα πάρουμε και την άδεια του, ένα κουμπάκι κι ας τον να λέει τα δικά του.

Το έχετε γαμήσει το thread παλικάρια και γέροντες...υπάρχουν και τα pm.
Στις τελευταίες 10 σελίδες 2-3 ενημερώσεις.
Πόσο τραγικοί είστε...
Παιχτη εχεις δικιο.
Ενημερωση εκανα και ειδες τι ακουσα.
Σιγα να μην το ξανακανω.

Λουστειτε τους τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom