Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Το έχετε γαμήσει το thread παλικάρια και γέροντες...υπάρχουν και τα pm.
Στις τελευταίες 10 σελίδες 2-3 ενημερώσεις.
Πόσο τραγικοί είστε...
Καλα μη περιμενεις και τιποτα καινουργιο στην πιατσα οι ιδιες και οι ιδιες ειναι
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Καλα μη περιμενεις και τιποτα καινουργιο στην πιατσα οι ιδιες και οι ιδιες ειναι
Παιχταρά μου δεν περιμένω...αλλά μη σπαμάρεις. Αμέσως αρπάζεσαι με όλους. Γάμα το...μια χαρά κομπλέ παίχτης είσαι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Παιχταρά μου δεν περιμένω...αλλά μη σπαμάρεις. Αμέσως αρπάζεσαι με όλους. Γάμα το...μια χαρά κομπλέ παίχτης είσαι.
Ρε φιλε δε μπορω τις μαλακιες καλητερα πες τα πραματα οπως ειναι παρα να πεις πιπες λες κι οι αλλοι ειμαστε χαζοι
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
2)Παρασκευη βραδυ επισης,αργα μετα τις 12 , πετυχα μια θεια με κοντο ξανθο μαλλι σε αμαξι με αναμμενα φωτα,σε στενο ανωθεν της Γιαννιτσων. Κατευθυνση απο ανατολικα προς δυτικα. Αρκετα μετα τη διασταυρωση του εμπορικου κεντρου και λιγο μετα την παιδικη χαρα. Πρωτο στενο δεξια.
Δε θυμαμαι ονομα της οδου. Η mature θεια oνομαζεται Βικυ. Την περασα για τρανς,αλλα πασχισε να με πεισει οτι ειναι γυναικα. Πολυ μυστηρια και εκφυλη περιπτωση,πρωτη φορα την πετυχαινω. Μου ειπε οτι δεν εχει στανταρ μερες που βγαινει.
H oδος λεγεται Γεωργιου Κουμαρα :hi:
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
H oδος λεγεται Γεωργιου Κουμαρα :hi:
Η θεία όντως την πέφτει συνήθως εκεί. Με ένα εικοσαρικο σου κάνει σπάτουλα αρχιδια και πουτσα και σου φεύγει το κλαπετο. Αν και σίγουρα πενηντάρα έχει ευελιξία πιτσιρικάς και το ζει η τουλάχιστον στο πουλάει ωραία. Συνήθως βγαίνει τέτοια εποχή μαλλον μαζεύει κανένα ψιλό και ξεκαλοκαιριαζει Καλλικράτεια όπως μου είχε πει.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Στη Σεφέρη σε ενα γκρι Opel ειναι μια μαζι με εναν τυπο, ωρες.
Πέρασα από το σημειο 5-6 φορές σήμερα σε διαφορετικες ωρες και ηταν εκει.
Φωτα κανεις;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Η θεία όντως την πέφτει συνήθως εκεί. Με ένα εικοσαρικο σου κάνει σπάτουλα αρχιδια και πουτσα και σου φεύγει το κλαπετο. Αν και σίγουρα πενηντάρα έχει ευελιξία πιτσιρικάς και το ζει η τουλάχιστον στο πουλάει ωραία. Συνήθως βγαίνει τέτοια εποχή μαλλον μαζεύει κανένα ψιλό και ξεκαλοκαιριαζει Καλλικράτεια όπως μου είχε πει.
Χθες βραδυ σε μια καβατζα η θειτσα ειχε μεσα ενα μελος...
Εγω ημουν παρκαρισμενος πισω της και πιπωνα μια μαυρουλα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Οχι ενταξει..
Την εψαξα απο κατω...ολα καλα..
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Αν εχεις καβλες γαμας και μαλακισμενα σοσ παιδια γιαννιτσων μετα to city gate προς δυτικα στριβωντας για την αριστερη καβαντζα καθεται μια αδυνατη σαν γυβουλγαρακι φαινεται μαριανμια κοντουλα αδυνατη μη το γαματε πιπα 5 δευτςρολεπτα δε σε αφηνε ι να χουφτωνεις και γενικα ολο τελειωνε γθα πολυ ξυλο
 

Nick1977

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος αν είναι επικίνδυνα με τραβεστι η crossdresser εκεί στην πιάτσα??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Αν εχεις καβλες γαμας και μαλακισμενα σοσ παιδια γιαννιτσων μετα to city gate προς δυτικα στριβωντας για την αριστερη καβαντζα καθεται μια αδυνατη σαν γυβουλγαρακι φαινεται μαριανμια κοντουλα αδυνατη μη το γαματε πιπα 5 δευτςρολεπτα δε σε αφηνε ι να χουφτωνεις και γενικα ολο τελειωνε γθα πολυ ξυλο
Αν λες αυτή πού στέκεται στην γωνιά με την κάβαντζα Γιαννιτσών με χλόης απέναντί από την Νίνα πού είναι στην στάση. δε μπαίνει στο αμάξι κ σε λέει πηγαίνε κάτω κ έρχομαι με τα ποδιά είναι η Μαρία Ελληνίδα μάλλον μικρή 20/22 μικρόσωμη πότε μελαχροινη πότε ξανθιά με ανύπαρκτο βυζί 2 φορές πού την πήρα δεν είπε κάτι ίσως έπεσες στην μέρα ίσα ίσα πού κάπνιζε κ την είπα κανε το τσιγάρο κ μιλούσαμε μέχρι να το καπνίσει
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Αν λες αυτή πού στέκεται στην γωνιά με την κάβαντζα Γιαννιτσών με χλόης απέναντί από την Νίνα πού είναι στην στάση. δε μπαίνει στο αμάξι κ σε λέει πηγαίνε κάτω κ έρχομαι με τα ποδιά είναι η Μαρία Ελληνίδα μάλλον μικρή 20/22 μικρόσωμη πότε μελαχροινη πότε ξανθιά με ανύπαρκτο βυζί 2 φορές πού την πήρα δεν είπε κάτι ίσως έπεσες στην μέρα ίσα ίσα πού κάπνιζε κ την είπα κανε το τσιγάρο κ μιλούσαμε μέχρι να το καπνίσει
Βρε τσογλανακι ειναι αλλα επρεπε να την παρω τ λεφτα πισω..... Εχουμε πηδηξει και φολες και εγω εθγενικος μαζι της αλλα αν την βρει κανενας αναποδος θα βρει τον μπελα τησ
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Εχθές ήμουν μπροστά σε ένα σκηνικό έχουν ξεφύγει πολύ τα πράγματα εκεί στην Γιαννιτσών.ημουν πάνω από μιαωραστην πιάτσα και γυρνούσα γύρω γύρω μήπως δω καμία καινούρια αλά τίποτα οι ίδιες και οι ίδιες.κατα τις μια η ώρα σταματάει επί της Γιαννιτσών με διασταύρωση για το παρκιγκ που γάμας ένα παλιό αυτοκίνητο οι πινακίδες του δεν φαίνονταν και κατεβαίνουν τρεις γύφτοι αρπάζουν μια μαύρη από τις τέσσερις που ήταν εκεί και προσπαθούν να την βάλουν στο αμάξι να την πάρουν .αυτή αντιστάθηκε άρχισαν να την χτυπάνε όρμησαν και οι αλες για να την βοηθησουν και μια τραβεστί ξανθιά που κάθεται εκεί στην γωνία .είδαν ότι δεν μπορούν να την πάρουν μπήκαν στο αμάξι και έφυγαν προς τον σταθμό είπε ένας ταξιτζής που τους ακολούθησε.μετα πλάκωσε η αστυνομία και ρωτούσε αν κάποιος ειδε κάτι να δώσει κάποια πληροφορία αλά που να τους βρούνε αυτούς.παντως ήταν γύφτοι τους είδα την ωρα που έμπαιναν για να φύγουν . Εγω ερχομουν από το five r στη Γιαννιτσών.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Όντως και μέτα είδα μαζεύτηκαν πολλοί εκεί και χθες κάτι έγινε μια φασαρία
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Επιβεβαιωνω τον ΑΝΤΩΝΗ..Μολις ειχε τελειωσει η φαση σκασαμε μυτη με τον ΜΠΟΥΞΟ.
Μια μαυρη κρατουσε μια σιδεροβεργα,αστυνομια παντου,πηρχε γενικα τριγυρω μια ενταση,
ολοκαθαρα κατι ειχε συμβει..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Μετα την επισκεψη στη Ζωη οπου αναφερθηκα στο νημα της κ ως επισκεπτης της πολης σας ειπα να κανω για δευτερη φορα βολτα στην πιατσα απλα για να....μαθαινω.....μεσα μου ομως μ ετρωγε. Προτου ξεκινησω να ζητησω συγγνωμη για το σεντονι κ δευτερον γιατι δεν ξερω καλα τις οδους αλλα σιγουρα θα καταλαβετε. Ξεκινωντας απο το υψος της Οικονομου στα δεξια πρωτο στενο πηγαινοντας προς one ειχε δυο τρεις μαυρουλες η μια απο τις οποιες εστελνε φιλια κ μου ειπε θελεις;;; Συνεχιζω εχει στο φαναρι της Κωλεττη μια ξανθια νταρντανα( σαν τρ. μου φανηκε). Συνεχιζω φτανω σ ενα σημειο οπου γραφει Τζιγκας-Τζικας καπως ετσι μια κοπελα με ασπρο σορτσακι. Πιο κατω στη γωνια απεναντι απο ενα γωνιακο καφε αρκετες μαζεμενες αλλα.... Στριβω στη διχαλα φτανω γραμμες μια σε πολυ ασχημη κατασταση με μαυρο μπλουζακι σορτσακι. Γυριζω πισω. Φτανω στο υψος της Οικονομου παλι εχει μια αρκετα ψηλη με μαυρο φορεμα κοντο εφαρμοστο κ κοκκινα παππουτσια. Απεναντι μια κοπελα με σορτσακι κ το προσωπο της μου φαινεται γνωστο. Αφου κανω ξανα κ ξανα την ιδια βολτα κ γυρω γυρω απο τις τελευταιες λεω θα μιλησω. Σταματαω...μου λεει 20 πιπα σεξ. Λεω ονομα; Μαρινα....φευγω κ στριβω μεσα για να ψαξω να βρω στις ενημερωσεις ποια ειναι. Τετοια ωρα τετοια λογια. Φευγω παλι προς δυτικα. Εκει στο υψος του κτηριου της Νισσαν απεναντι μια πολυ ψηλη κοπελα μ ενα ολοσωμο να περπαταει κ να μιλαει στο τηλ. Αναστροφη λιγο πιο μπροστα την περιμενω. Περναει...εχει σηκωθει αυτο που φοραει κ φαινεται το βρακι της. Της λεω καλησπερα.....κ μου λεει δυνατα φυγε δεν θελω τιποτα κ σαν να ψιλοεκλαιγε. Φευγω. Φτανω Οικονομου. Η Μαρινα εκει κ η αλλη απεναντι. Περναω στριβω κ οπως ξαναβγαινω Οικονομου βλεπω μια με τζιν σορτσακι μαζεμενο μαλλι ωραιος κωλος...της λεω γεια. Μου λεει 30. Ξαναρωταω ονομα; Μου λεει Αννα. Φευγω κανω τον κυκλο κ λεω θα την παρω. Γυριζω τιποτα. Λεω στην Μαρινα μπες. Μπαινει κ με καθοδηγει μιας κ δεν ηξερα. Μου λεει μπες εκει σε μια αλανα εκει στην Οικονομου αριστερα. Λεω εχει αυτοκινητο.....λεει καλυτερα να κανουμε ολοι μαζι σεξ κ γελαει. Φτανω διπλα ηταν ενας συναγωνιστης κ πηδουσε την Αννα η οποια εβγαζε κ φωνουλες. Προτου κατεβουμε φευγουν. Κατεβαινουμε. Πιπα καλουτσικη τον πηρε κανονικα για δυο λεπτα βεβαια. Στα ορθια σηκωσε το φορεμα. Κορδονι....τον πιανει τον βαζει μεσα....δεν εφτανα κ καλα. Καλουτσικο κωλαρακι στην αφη. Στο 10 λεπτο τελειωνω. Μωρομαντηλο...χαιρετουρα και....αυτα. Η πρωτη εμπειρια επι της πιατσας. Υ.Γ. η κοπελα απεναντι ηταν η Ελενη που βαζει κ αγγελιες. Αν θελετε να γραψω κι αλλα....πειτε μου!!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Μετα την επισκεψη στη Ζωη οπου αναφερθηκα στο νημα της κ ως επισκεπτης της πολης σας ειπα να κανω για δευτερη φορα βολτα στην πιατσα απλα για να....μαθαινω.....μεσα μου ομως μ ετρωγε. Προτου ξεκινησω να ζητησω συγγνωμη για το σεντονι κ δευτερον γιατι δεν ξερω καλα τις οδους αλλα σιγουρα θα καταλαβετε. Ξεκινωντας απο το υψος της Οικονομου στα δεξια πρωτο στενο πηγαινοντας προς one ειχε δυο τρεις μαυρουλες η μια απο τις οποιες εστελνε φιλια κ μου ειπε θελεις;;; Συνεχιζω εχει στο φαναρι της Κωλεττη μια ξανθια νταρντανα( σαν τρ. μου φανηκε). Συνεχιζω φτανω σ ενα σημειο οπου γραφει Τζιγκας-Τζικας καπως ετσι μια κοπελα με ασπρο σορτσακι. Πιο κατω στη γωνια απεναντι απο ενα γωνιακο καφε αρκετες μαζεμενες αλλα.... Στριβω στη διχαλα φτανω γραμμες μια σε πολυ ασχημη κατασταση με μαυρο μπλουζακι σορτσακι. Γυριζω πισω. Φτανω στο υψος της Οικονομου παλι εχει μια αρκετα ψηλη με μαυρο φορεμα κοντο εφαρμοστο κ κοκκινα παππουτσια. Απεναντι μια κοπελα με σορτσακι κ το προσωπο της μου φαινεται γνωστο. Αφου κανω ξανα κ ξανα την ιδια βολτα κ γυρω γυρω απο τις τελευταιες λεω θα μιλησω. Σταματαω...μου λεει 20 πιπα σεξ. Λεω ονομα; Μαρινα....φευγω κ στριβω μεσα για να ψαξω να βρω στις ενημερωσεις ποια ειναι. Τετοια ωρα τετοια λογια. Φευγω παλι προς δυτικα. Εκει στο υψος του κτηριου της Νισσαν απεναντι μια πολυ ψηλη κοπελα μ ενα ολοσωμο να περπαταει κ να μιλαει στο τηλ. Αναστροφη λιγο πιο μπροστα την περιμενω. Περναει...εχει σηκωθει αυτο που φοραει κ φαινεται το βρακι της. Της λεω καλησπερα.....κ μου λεει δυνατα φυγε δεν θελω τιποτα κ σαν να ψιλοεκλαιγε. Φευγω. Φτανω Οικονομου. Η Μαρινα εκει κ η αλλη απεναντι. Περναω στριβω κ οπως ξαναβγαινω Οικονομου βλεπω μια με τζιν σορτσακι μαζεμενο μαλλι ωραιος κωλος...της λεω γεια. Μου λεει 30. Ξαναρωταω ονομα; Μου λεει Αννα. Φευγω κανω τον κυκλο κ λεω θα την παρω. Γυριζω τιποτα. Λεω στην Μαρινα μπες. Μπαινει κ με καθοδηγει μιας κ δεν ηξερα. Μου λεει μπες εκει σε μια αλανα εκει στην Οικονομου αριστερα. Λεω εχει αυτοκινητο.....λεει καλυτερα να κανουμε ολοι μαζι σεξ κ γελαει. Φτανω διπλα ηταν ενας συναγωνιστης κ πηδουσε την Αννα η οποια εβγαζε κ φωνουλες. Προτου κατεβουμε φευγουν. Κατεβαινουμε. Πιπα καλουτσικη τον πηρε κανονικα για δυο λεπτα βεβαια. Στα ορθια σηκωσε το φορεμα. Κορδονι....τον πιανει τον βαζει μεσα....δεν εφτανα κ καλα. Καλουτσικο κωλαρακι στην αφη. Στο 10 λεπτο τελειωνω. Μωρομαντηλο...χαιρετουρα και....αυτα. Η πρωτη εμπειρια επι της πιατσας. Υ.Γ. η κοπελα απεναντι ηταν η Ελενη που βαζει κ αγγελιες. Αν θελετε να γραψω κι αλλα....πειτε μου!!!!
Αψογος μας τα είπες Ολα η μαρίνα καλό κορμί μεγάλες Βύζαρες Αλλά χωρίς ρόγα μυστήριο :think: κάποτε είχε κ αγγελία κ χώρο δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Αψογος μας τα είπες Ολα η μαρίνα καλό κορμί μεγάλες Βύζαρες Αλλά χωρίς ρόγα μυστήριο :think: κάποτε είχε κ αγγελία κ χώρο δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα
Κ ειπα να το ρωτησω για τον χωρο αλλα το ξεχασα. Τωρα που ανοιξα λογαριασμο με την πολη σας ομως θα τα μαθω σιγα σιγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom