Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Επειδη δεν καταλαβαινεις να σου πω απλα πως χεστηκαμε κι εμεις για την δικη σου γνωμη τυπε.

Αν δεν γουσταρεις μην διαβαζεις. Κι ανοιξε θρεντ δικο σου
Πολλα μας τα πεςχα

Επειδη δεν καταλαβαινεις να σου πω απλα πως χεστηκαμε κι εμεις για την δικη σου γνωμη τυπε.

Αν δεν γουσταρεις μην διαβαζεις. Κι ανοιξε θρεντ δικο σου
Πολλα μας τα καλα χαλαρω

Επειδη δεν καταλαβαινεις να σου πω απλα πως χεστηκαμε κι εμεις για την δικη σου γνωμη τυπε.

Αν δεν γουσταρεις μην διαβαζεις. Κι ανοιξε θρεντ δικο σου
Πολλα μας τα πες
Δεν θα σου απαντουσα αλλα επειδη δεν μαρεσει το υφακι σου τυπακι απλά χαλαρωσε ψοφιος για να φας καντηλια εισαι. Μαζεψου λιγο.Μαγκια πισω απο το πληκτρολογιο Ουτε τον εξυπνο ουτε τον δασκαλο σου κανω. Αν ηθελα να σου κανω μαθηματα θα σου ανοιγα κ τα ματια, μιας κ ημουν μεσα στην δουλεια κ στην βρωμια αυτη. Τεσπα εισαι κουραστικος μην το συνεχιζεις. Κ προσοχη οταν γαμας πρεζουδες κ δινεις ακαποτα... Μετα μην κλαίγεσαι.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Δεν θα σου απαντουσα αλλα επειδη δεν μαρεσει το υφακι σου τυπακι απλά χαλαρωσε ψοφιος για να φας καντηλια εισαι. Μαζεψου λιγο.Μαγκια πισω απο το πληκτρολογιο Ουτε τον εξυπνο ουτε τον δασκαλο σου κανω. Αν ηθελα να σου κανω μαθηματα θα σου ανοιγα κ τα ματια, μιας κ ημουν μεσα στην δουλεια κ στην βρωμια αυτη. Τεσπα εισαι κουραστικος μην το συνεχιζεις. Κ προσοχη οταν γαμας πρεζουδες κ δινεις ακαποτα... Μετα μην κλαίγεσαι.
Εσυ το ξεκινησες τυπε.

Κι ως γνωστον οτι σπερνεις θεριζεις.

Μαγκιες πισω απο πληκτρολογιο δεν κανω ποτέ.

Ο κρινων κρινεται
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Και βλέπω 3 σελιδες απο το τελευταιο log-in και λεω ήρθαν μουναρες στην πιατσα η εγινε call girl η Αλβανιδα....
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Τέλος έληξε το θέμα Πάμε παρακάτω μη το συνεχίζεται
Το φιλαράκι σου ο Μιχάλης έμαθα πως θα κάνει την Μπουτανα από εδώ κ πέρα!!! :wanker: :wanker::wanker:

Θα παρακαλάει να το είχε δώσει το 20€:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Και βλέπω 3 σελιδες απο το τελευταιο log-in και λεω ήρθαν μουναρες στην πιατσα η εγινε call girl η Αλβανιδα....
Πιο πιθανο ειναι να παρει η Αγγλια το ευρο παρα να κανει η Αλβανιδα σοβαρη δουλεια :P
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Το φιλαράκι σου ο Μιχάλης έμαθα πως θα κάνει την Μπουτανα από εδώ κ πέρα!!! :wanker: :wanker::wanker:

Θα παρακαλάει να το είχε δώσει το 20€:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
Με είπε να πας να στο δώσει :boobies::boobies:
Κ μη βγει κανείς κ πει ότι είμαστε εκτός θέματος γιατί ο Μιχάλης είναι πλέον στο κέντρο της πιάτσας επί της Γιαννιτσών :alivedick::alivedick:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Προσπαθοντας να γραψεις εσυ το τελευταιο μηνυμα δειχνει μια ανωριμοτητα , να το κοιταξεις αυτο.

Γυρω γυρω κι επι της ουσιας μηδεν.

Ξαναλεμε
Εχεις ποσταρει πληροφορια ή θα μας κανεις τζαμπα τον δασκαλο?
Bρε στοκε απο μονος σου γινεσαι ρομπα ενω εχεις γραψει δημοσια μονος ανεφερες το τηλ μονος σου ειπες οτι σου εστειλαν pm για να τους το δωσεις οχι για να το γραψεις ΔΗΜΟΣΙΑ και παλι λες τις πιπες σου πραγματικα εισαι μεγαλος μπετοβλακας.Τελος οσο κοσμο εχω βοηθησει εγω δε τον εχεις βοηθησει εσυ κι ουτε θα το κανεις.Και κατι ακομα εισαι τοσο στοκος που λες τις μαλακιες και μετα καρφωνεις απο μονος σου τον εαυτο σου μασημενη τροφη σε αγνωστους δε θα δωσω λες σε φιλο θα το εδινα εκει δεν ειναι προσωπικα δεδομενα στο ειπα ξανα ποιο τιμιο ηταν να πεις δε θελω να δωσω τηλ παρα τις πιπες που ειπες και προσπαθεις να τις δικαιολογησεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Φίλε Urlauber

Δεκτό να σέβεσαι τα προσωπικά δεδομένα. Το αστείο είναι ότι οι ίδιες τους δίνουν τον αριθμό τους σε όποια τρύπα βρούνε. Είναι σαν το γνωστό: "κανονικά δε το κάνω αυτό, επειδή όμως σε εμπιστεύομαι μόνο μαζί σου..". Και αφού θες να βοηθήσεις και έχεις τόσο κόλλημα με το συγκεκριμένο θέμα, μπορείς να την πάρεις ένα τηλ ή viber και να τη ρωτήσεις αν δίνει τη συγκατάθεση της. Λύσεις υπάρχουν για όλα τα κολλήματα, θέληση να υπάρχει.
Αν ηταν προσωπικο δεδομενο το τηλ που δινουν οι πιατσοβιες δε θα το διναν φιλος ο τυπος εκτος οτι λεει οτι να ναι πιπες και καρφωνει απο μονος τον εαυτο του πιθανοτατα εχει καποιο νοητικο προβλημα δεν εξηγητε διαφορετικα ενω εχει γινει ηδη ρομπα και υπαρχουν τα μυνηματα δημοσια να τα διαβασει ο καθενας προσπαθει μετα να δικαιολογηθει
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Bρε στοκε απο μονος σου γινεσαι ρομπα ενω εχεις γραψει δημοσια μονος ανεφερες το τηλ μονος σου ειπες οτι σου εστειλαν pm για να τους το δωσεις οχι για να το γραψεις ΔΗΜΟΣΙΑ και παλι λες τις πιπες σου πραγματικα εισαι μεγαλος μπετοβλακας.Τελος οσο κοσμο εχω βοηθησει εγω δε τον εχεις βοηθησει εσυ κι ουτε θα το κανεις.Και κατι ακομα εισαι τοσο στοκος που λες τις μαλακιες και μετα καρφωνεις απο μονος σου τον εαυτο σου μασημενη τροφη σε αγνωστους δε θα δωσω λες σε φιλο θα το εδινα εκει δεν ειναι προσωπικα δεδομενα στο ειπα ξανα ποιο τιμιο ηταν να πεις δε θελω να δωσω τηλ παρα τις πιπες που ειπες και προσπαθεις να τις δικαιολογησεις
Μεγάλε για να σου τα πω τα γράμματα σε γλώσσα που ίσως καταλαβαίνεις.
-ποιος είσαι εσύ ρε νούμερο που θα κρίνεις τους άλλους?
-πότε βοήθησες? Ούτε μια πληροφορία δεν έχεις στο ιστορικό σου. Είναι παρανοϊκό να ζητάς κάτι που εσύ δεν έχεις προσφέρει. Τι δεν καραλαβαινεις
-αν δεν καταλαβαίνεις τον τίτλο του θρεντ δεν πειράζει, το έχουμε καταλάβει εμείς.
-για όλους τους άλλους, από την αρχή εξήγησα πως δεν γράφω τηλεφωνο
-για σένα, δεν γουστάρω να βάλω τηλεφωνο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Αν ηταν προσωπικο δεδομενο το τηλ που δινουν οι πιατσοβιες δε θα το διναν φιλος ο τυπος εκτος οτι λεει οτι να ναι πιπες και καρφωνει απο μονος τον εαυτο του πιθανοτατα εχει καποιο νοητικο προβλημα δεν εξηγητε διαφορετικα ενω εχει γινει ηδη ρομπα και υπαρχουν τα μυνηματα δημοσια να τα διαβασει ο καθενας προσπαθει μετα να δικαιολογηθει
Και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις?
Ο νταης του θρεντ?
Παράνοια. Να το κοιτάξεις.

Αδιανόητο να απαιτείς χωρίς να έχεις προσφέρει. Απίστευτο μιλαμε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μεγάλε για να σου τα πω τα γράμματα σε γλώσσα που ίσως καταλαβαίνεις.
-ποιος είσαι εσύ ρε νούμερο που θα κρίνεις τους άλλους?
-πότε βοήθησες? Ούτε μια πληροφορία δεν έχεις στο ιστορικό σου. Είναι παρανοϊκό να ζητάς κάτι που εσύ δεν έχεις προσφέρει. Τι δεν καραλαβαινεις
-αν δεν καταλαβαίνεις τον τίτλο του θρεντ δεν πειράζει, το έχουμε καταλάβει εμείς.
-για όλους τους άλλους, από την αρχή εξήγησα πως δεν γράφω τηλεφωνο
-για σένα, δεν γουστάρω να βάλω τηλεφωνο
Γιατι ρε στοκε ξερεις εσυ το ιστορικο μου αν θες ρωτα να δεις αν εχω βοηθησει η οχι μετα παλι ρομπα εγινες ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΣΟΥ ΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΛ ΔΗΜΟΣΙΑ απο μονος ειπες σου εστειλαν ατομα για να το δωσεις σε pm εγω δεν ημουν ενας απο αυτους δεν εχω αναγκη το τηλ σου μετα λες παπαριες για προσωπικα δεδομενα τα οποια σε αλλο post το αναιρεις και λες σε φιλο θα το εδινα σε αγνωστους οχι(εκει τα προσωπικα δεδομενα πηγαν περιπατο)που ειναι δικαιωμα σου και κανενας δε σου την ειπε γι αυτο αυτο που σου λεω σε τοσα post ειναι το εξης ποιο τιμιο ειναι να πεις την αληθεια που κανενας δε θα σου πει κατι παρα τις πιπες που λες αλλα ενταξει ενας ανθρωπος με νοητικη στερηση δε μπορει να τα καταλαβει αυτα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις?
Ο νταης του θρεντ?
Παράνοια. Να το κοιτάξεις.

Αδιανόητο να απαιτείς χωρίς να έχεις προσφέρει. Απίστευτο μιλαμε
Αν δε θες να κριθεις στοκεμον να μη postareis παπαριες μετα λες απαιτω ποιος εγω απο σε σενα σου ζητησα κατι ποτε και δε το ξερω :think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Γιατι ρε στοκε ξερεις εσυ το ιστορικο μου αν θες ρωτα να δεις αν εχω βοηθησει η οχι μετα παλι ρομπα εγινες ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΣΟΥ ΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΛ ΔΗΜΟΣΙΑ απο μονος ειπες σου εστειλαν ατομα για να το δωσεις σε pm εγω δεν ημουν ενας απο αυτους δεν εχω αναγκη το τηλ σου μετα λες παπαριες για προσωπικα δεδομενα τα οποια σε αλλο post το αναιρεις και λες σε φιλο θα το εδινα σε αγνωστους οχι(εκει τα προσωπικα δεδομενα πηγαν περιπατο)που ειναι δικαιωμα σου και κανενας δε σου την ειπε γι αυτο αυτο που σου λεω σε τοσα post ειναι το εξης ποιο τιμιο ειναι να πεις την αληθεια που κανενας δε θα σου πει κατι παρα τις πιπες που λες αλλα ενταξει ενας ανθρωπος με νοητικη στερηση δε μπορει να τα καταλαβει αυτα
Το ιστορικό σου φαίνεται στο αρχείο σου (Αντε πάλι κάτι έμαθες και σήμερα).

Αν ήσουν έξυπνος δεν θα επεμενες
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Αν δε θες να κριθεις στοκεμον να μη postareis παπαριες μετα λες απαιτω ποιος εγω απο σε σενα σου ζητησα κατι ποτε και δε το ξερω :think::think::think::think::think::think::think::think::think::think::think:
Στο επίπεδο σου.
Εσύ δεν κόλλησες στο νούμερο ρε νούμερο? Βλέπεις κανέναν άλλον?
Κρίμα ρε, νέο παιδί να λέει τέτοιες μαλακιες κ να επιμένει στο άσπρο ότι είναι μαυρο.

Ο κεχαγιάς του θρεντ, θα μας πει κ τι να γράφουμε.

Ωρε παρανοια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Το ιστορικό σου φαίνεται στο αρχείο σου (Αντε πάλι κάτι έμαθες και σήμερα).

Αν ήσουν έξυπνος δεν θα επεμενες
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕλα σοβαρα αλλα και παλι που ξερεις εσυ το ιστορικο μου και ποιους βοηθησα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Στο επίπεδο σου.
Εσύ δεν κόλλησες στο νούμερο ρε νούμερο? Βλέπεις κανέναν άλλον?
Κρίμα ρε, νέο παιδί να λέει τέτοιες μαλακιες κ να επιμένει στο άσπρο ότι είναι μαυρο
Δεν απαντησες καν και παλι πιπες λες σου ζητησα εγω εσενα κατι και δε το ξερω????????????
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕλα σοβαρα αλλα και παλι που ξερεις εσυ το ιστορικο μου και ποιους βοηθησα
Κρινόμαστε από τα γραφόμενα μας.
Κι εσύ από πληροφορίες, αυτές που ζητησες να παραθέσω εγώ, μένεις μεταξεταστεος
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Κρινόμαστε από τα γραφόμενα μας.
Κι εσύ από πληροφορίες, αυτές που ζητησες να παραθέσω εγώ, μένεις μεταξεταστεος
Παλι τις παπαριες αρχισες η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Μαγκες την Χριστινα δεν την ξαναειδα.
Μου ζητατε το τηλ σε πμ .

Ειπα δεν το δινω γιατι ειναι προσωπικο δεδομενο που μου εμπιστευθηκε. Δεν μου το εδωσε για να το δημοσιευσω κ να παιρνει τηλεφωνο ο καθε μπαγλαμάς.

Αφου λετε εχει αγγελια ,βρειτε το εκει.
Σε 844 τελειωνει
δεν ειναι και κατι σπουδαιο ...
παμε παρακατω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom