Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Μαν το να μη θελει να δωσει το τηλ δικαιωμα του και αποδεκτο το να λεει πιπες για προσωπικα δεδομενα και αλλες τετοιες μαλακιες εκεινο κραξαμε στην ουσια ποιο τιμιο θα ταν να πει στα ισα δε θελω να δωσω τηλ μη με ρωτατε
Χαχαχα

Επειδη εσυ θελεις να καταλαβεις αυτο που εχεις στο μυαλο σου κι οχι αυτο που εγω λεω ,βγαζεις πορισματα.

Χαραμιζεσαι εδω, μεντιουμ εισαι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Τυπε θα μας τρελανεις που τον ειδες τον κινδυνο στην περιοχη των δελων?
Μαλλον ο τυπος νομιζει το αθλημα των μπουρδελων ειναι για αυτους που φορανε γραβατα και πηγαινει με την μερσεντες του και τσαι και συμπαθεια ..Μια χαρα ειναι η περιοχη εκει αν εξαιρεσεις το θεμα που ειναι γεματο μεταναστες που ειναι ξενερωμα και εκνευριστικο σαν εικονα ..Οποιον δεν αρεσουν καλτ καταστασεις των μπουρδελων ασχολειται μονο με εσκορτς που ειναι πιο κυριλε και δεν μας πρηζει περαιτερω..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Χαχαχα

Επειδη εσυ θελεις να καταλαβεις αυτο που εχεις στο μυαλο σου κι οχι αυτο που εγω λεω ,βγαζεις πορισματα.

Χαραμιζεσαι εδω, μεντιουμ εισαι
Τυπε απο μονος σου καρφωθηκες σε κραξαν κι αλλοι για τις πιπες που λες και κατα τ αλλα εγω βγαζω πορισματα και σαν να μη φτανει αυτο το συνεχιζεις κιολας :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μαλλον ο τυπος νομιζει το αθλημα των μπουρδελων ειναι για αυτους που φορανε γραβατα και πηγαινει με την μερσεντες του και τσαι και συμπαθεια ..Μια χαρα ειναι η περιοχη εκει αν εξαιρεσεις το θεμα που ειναι γεματο μεταναστες που ειναι ξενερωμα και εκνευριστικο σαν εικονα ..Οποιον δεν αρεσουν καλτ καταστασεις των μπουρδελων ασχολειται μονο με εσκορτς που ειναι πιο κυριλε και δεν μας πρηζει περαιτερω..
Καλα εδω μεσα εχει καθε καρυδιας καρυδι και θα διαβασουμε πολλα ακομα εδω ο αλλος καρφωθηκε απο μονος του και ακομα συνεχιζει να λεει τα δικα του
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Τυπε απο μονος σου καρφωθηκες σε κραξαν κι αλλοι για τις πιπες που λες και κατα τ αλλα εγω βγαζω πορισματα και σαν να μη φτανει αυτο το συνεχιζεις κιολας :2funny::2funny::2funny::2funny:
Οπως ξεκαθαρα αναφερεται στον τιτλο του θρεντ,θεσνικη, πιατσα,τραβελια ,πουτανες, ειμαι εντος θεματος.

Το να με κραξουν που δεν ποσταρησα πληροφοριες ,
ατομα που ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΠΟΤΈ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ δεν λεει και κατι
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Οπως ξεκαθαρα αναφερεται στον τιτλο του θρεντ,θεσνικη, πιατσα,τραβελια ,πουτανες, ειμαι εντος θεματος.

Το να με κραξουν που δεν μοιραστηκα πληροφοριες , ατομα που ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΠΟΤΈ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ δεν λεει και κατι
Γιατι σου πε καποιος οτι εισαι εκτος θεματος δευτερη φορα που καρφωνεσαι μονος σου το να μη θες να δωσεις ειναι δικαιωμα σου και ασποδεκτο το να λες ομως χαζες δικαιολογιες και μετα να καρφωνεσε μονο καταλαβαινεις πως φαινεσαι
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Γιατι σου πε καποιος οτι εισαι εκτος θεματος δευτερη φορα που καρφωνεσαι μονος σου το να μη θες να δωσεις ειναι δικαιωμα σου και ασποδεκτο το να λες ομως χαζες δικαιολογιες και μετα να καρφωνεσε μονο καταλαβαινεις πως φαινεσαι
Απο το να προσπαθεις να κανεις το μεντιουμ
Γιατι δεν μενεις στο νοημα?

Ποσταρησες εσυ πληροφορια ποτέ?
Αν ναι ,πότε?
Αν οχι ,τοτε πως κρινεις τον αλλον για το ιδιο?
Το βρισκεις λογικο?

Παραδειγμα:
Δεν εχω κερασει ποτέ ουζο στο καφενειο
Αλλα κραζω καποιον αλλο που δεν εχει κερασει ουζο στο καφενειο.
Και το βρισκω φυσιολογικο.

Οκ μαν καταλαβα τωρα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Απο το να προσπαθεις να κανεις το μεντιουμ
Γιατι δεν μενεις στο νοημα?

Ποσταρησες εσυ πληροφορια ποτέ?
Αν ναι ,πότε?
Αν οχι ,τοτε πως κρινεις τον αλλον για το ιδιο?
Το βρισκεις λογικο?

Παραδειγμα:
Δεν εχω κερασει ποτέ ουζο στο καφενειο
Αλλα κραζω καποιον αλλο που δεν εχει κερασει ουζο στο καφενειο.
Και το βρισκω φυσιολογικο.

Οκ μαν καταλαβα τωρα
Τυπε εκτιθεσαι με τις πιπες που λες
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
το "όλα τα λεφτά" πως το κρίνεις; φαντάζομαι δεν αναφέρεσαι στις επιδώσεις... εμφάνιση καλή για πιάτσα, ωραία μάτια, σχετικά γλυκό πρόσωπο, βυζί μικρό προς μέτριο αλλά οκ, δεν είναι πεσμένο. Πίπα πολύ μέτρια. Επιδώσεις μη περιμένετε τρέλες, μέτρια πράγματα επί του αγώνα, σχετικά στα πρώτα βήματα (;), φιλότιμο χωρίς βιασύνες. Βαριά 20 για την εμπειρία.
Ηνκοπελα φαινεται σχετικα καινουτια το βυζι δε το λες μικρο και σε αφηνει να τονπιπιλιζει; με τις ωρες και μουνακι σφιχτο και αν την γλυψεις ρωγες γκαβλωνεο του θανατα...... Ειναι κατι διαφορετικο απο τις αλλες και χωρις καμια βιασυνη μεσα ατο αμαξι με aircondition την βαζει; απο κατω σηκωνει ποδια καινολο βαθια μεσα και καλο βολι μαγκες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Δεν θα την βγαλω να την μετρήσουμε κιολας.

Κατεβαινω πιατσα δυο φορεςτον χρονο γιατι μενω εξωτερικο.
Γραφω οτι βλεπω γενικα.
Ειμαι εντος θεματος του θρεντ που λεγετε (πιατσες, τραβελια ,πουτανες,θεσνικη, .
Δεν νομιζω πως ειμαι εκτος θεματολογιας.
Αν ειμαι εκτος θεματολογίας γραψτο ξεκαθαρα.

Το να μη δινω τηλεφωνα email facebook κτλ απο αλλους χωρις την αδεια τους ειναι θεμα δεοντολογιας.
Τωρα αν νομιζεις πως επειδη η αλλη ειναι "πουτανα" δεν εχει δικαιωμα να εχει prive νουμερο και πρεπει να το βγάλουμε στην σέντρα απλα επειδη ειναι "πουτανα" τοτε εγω τι να πω.

Θα πω μονο πως δεν ξαναγραφω πληροφορια κ τερμα ,δεν θα χαλασουμε κ την ζαχαρενια μας
Εντος θεματος εισαι. Αν κατεβαινεις 2 φορες τον χρονο κ γουσταρεις πρεζακια δικαιωμα σου. Αλλα μην μας τις παρουσιάζεις ως τις πιο καλες επιλογες. Ελεος. Κρατα τα πρεζονια για παρτι σου. Και μην ξεχνας μια πουτανα θα σε βγαλει στην σεντρα εσενα κ τον καθε ενα σε δευτερολεπτο. Αυτα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ο άνθρωπος βγήκε έκανε ενημέρωσή τι είδε κ αρχίσατε ο ένας το μακρύ του ο άλλος το κοντό του γιατί έγραψε Για το τζανκι πού είδε κ γιατί δε δίνει το τηλ πού του έδωσε κάποια τι να πω δε ξέρω
Βρε καλα εκανε κ εγραψε. Τωρα για το τηλ που δεν δινει χεστηκα εγω κ ο καθενας, στο κατω κατω πας κ την βρισκεις. Τα περι δεοντολογιας κ λοιπα ειναι η μαλακια. Απλα μην το αναφερεις καν οτι το εχεις η οτι δεν θες να το δωσεις. Κ οπως ειπα σε δευτερόλεπτο η πουτανα θα σε βγαλει στην σεντρα. Κ ναι αποψη μου, περι τζανκια πρεζουδες ουτε αναφορα το τι προσφερουν κ ποσο ζητάνε. Καλυτερα να χαμπαριασεις οτι ειναι κ να ενημερωσεις αυτους που δεν το καταλαβουν να μεινουν μακρια απο αυτην. Ειδικα οταν ακουω και τα ακαποτα!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Εντος θεματος εισαι. Αν κατεβαινεις 2 φορες τον χρονο κ γουσταρεις πρεζακια δικαιωμα σου. Αλλα μην μας τις παρουσιάζεις ως τις πιο καλες επιλογες. Ελεος. Κρατα τα πρεζονια για παρτι σου. Και μην ξεχνας μια πουτανα θα σε βγαλει στην σεντρα εσενα κ τον καθε ενα σε δευτερολεπτο. Αυτα.
Αν κατανοειτε καλα την ελληνικη γλωσσα θα επρεπε να καταλαβετε το νοημα του θρεντ που λεγετε θεσνικη τραβελια κ πουτανες πιατσα.
Δεν εχει κανει εξαιρεσεις σε τζανκια , μαυρες ,κινεζες, σεμι κτλ

Εκτος κι αν μας απαγορευσεις εσυ να γραφουμε .
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Βρε καλα εκανε κ εγραψε. Τωρα για το τηλ που δεν δινει χεστηκα εγω κ ο καθενας, στο κατω κατω πας κ την βρισκεις. Τα περι δεοντολογιας κ λοιπα ειναι η μαλακια. Απλα μην το αναφερεις καν οτι το εχεις η οτι δεν θες να το δωσεις. Κ οπως ειπα σε δευτερόλεπτο η πουτανα θα σε βγαλει στην σεντρα. Κ ναι αποψη μου, περι τζανκια πρεζουδες ουτε αναφορα το τι προσφερουν κ ποσο ζητάνε. Καλυτερα να χαμπαριασεις οτι ειναι κ να ενημερωσεις αυτους που δεν το καταλαβουν να μεινουν μακρια απο αυτην. Ειδικα οταν ακουω και τα ακαποτα!
Επειδη δεν καταλαβαινεις να σου πω απλα πως χεστηκαμε κι εμεις για την δικη σου γνωμη τυπε.

Αν δεν γουσταρεις μην διαβαζεις. Κι ανοιξε θρεντ δικο σου
Πολλα μας τα πες
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Τα μυνηματα υπαρχουν δημοσια τυπε
Προσπαθοντας να γραψεις εσυ το τελευταιο μηνυμα δειχνει μια ανωριμοτητα , να το κοιταξεις αυτο.

Γυρω γυρω κι επι της ουσιας μηδεν.

Ξαναλεμε
Εχεις ποσταρει πληροφορια ή θα μας κανεις τζαμπα τον δασκαλο?
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Ενταξει τυπε.
Βγαζετε στην φόρα τα τηλεφωνα των αλλων χωρις την αδεια τους.
Μια χαρά.

Εγω πληροφορια δεν ξαναποσταρω , δεν ειμαι τόσο απλας σαν κι εσας.
Φίλε Urlauber

Δεκτό να σέβεσαι τα προσωπικά δεδομένα. Το αστείο είναι ότι οι ίδιες τους δίνουν τον αριθμό τους σε όποια τρύπα βρούνε. Είναι σαν το γνωστό: "κανονικά δε το κάνω αυτό, επειδή όμως σε εμπιστεύομαι μόνο μαζί σου..". Και αφού θες να βοηθήσεις και έχεις τόσο κόλλημα με το συγκεκριμένο θέμα, μπορείς να την πάρεις ένα τηλ ή viber και να τη ρωτήσεις αν δίνει τη συγκατάθεση της. Λύσεις υπάρχουν για όλα τα κολλήματα, θέληση να υπάρχει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Εγω οταν παω να γαμησω σε στουντιο δε θελω να βλεπω πακηδες και τζανκηδες οπαδους της ρομα. Ουτε πριν,ουτε μετα,ποσο μαλλον μεσα στα ιδρυματα. Ουτε θελω να μυριζω τη σκατιλα της ευρυτερης περιοχης ιχθυοσκαλας- εμπορικου λιμανιου. Ολα αυτα χαλανε την αισθητικη μου. Επισης,δεν εχουν ολα τα studios ιδιωτικο παρκινγκ και δε θα γινοταν εξ' ορισμου να εχουν. Ομως δεν ειναι και η πιο ασφαλης περιοχη για παρκινγκ. Ειδικα αν καθυστερησεις πολλη ωρα.
Εσυ μπορει να φτιαχνεσαι με την ολη ατμοσφαιρα,εγω οχι. Ξεκαβλωνω μονο που εισερχομαι στη σκατιλα.
Υποτιθεται εφυγαν απο τον οικειο Βαρδαρη για να πανε σε πιο αναβαθμισμενη περιοχη. Για studios μιλαμε,οχι συνοικιακα μπουρδελα.:hi:
Θα συμφωνήσω εν μέρη μαζί σου θα μπορούσε να είναι σε πιο γκλαμούρ περιοχή, γούστα είναι αυτά. Προσωπικά τόσα χρόνια δεν ένιωσα την παραμικρή απειλή στην περιοχή βίλκας. Όπως και με το πάρκινγκ, τόσο μέρος έχει ποτέ δεν ένιωσα να μη μπορώ να παρκάρω ή να μου πειράξουν το αμάξι. Εσύ δε το χώρεσες τόσο μέρος; Κάνε άμα θες μια γενναία προσπάθεια να ανοίξεις αμάξι μπροστά σε studio... Επίσης ούτε πάκιδες είδα στα "αξιοπρεπές" studio ούτε ρομά. Πάνε εκεί που τους παίρνει... δεν ξέρω και που συχνάζεις.

Αλλά μιας και το αναφέρεις, όχι μόνο Πάκιδες και Ρομά, αλλά και Μαροκινούς, Τούρκους, Αφρικανούς, πρεζόνια και ότι θέλει ο μπαχτσές έτυχα στις μεγαλουπόλεις και τα μεγάλα κέντρα του αγοραίου έρωτα, όπως αυτά της Γερμανίας. Μεταξύ άλλων Ντουσελντορφ, Φρανκφούρτη, Βερολίνο. Άλλη αίσθηση ακριβός από έξω να βαράνε πρέζα και εσύ να περπατάς πάνω από τα πρεζόνια και τα κατρουλιά τους. Να σφάζουν τον άλλον μπροστά σου και όλοι να προχωράνε σα να μη συμβαίνει τίποτα. Κάθε καρυδιάς καρύδι, από βρώμα και χολέρα μέχρι χρυσά κουτάλια στο ίδιο μέρος. Και φυσικά άλλη μυρωδιά η σκουπιδίλα, το κατρουλιό και ο εμετός που συναντάς στη γύρω περιοχή δε λέω. Εκεί φίλε μου ναι ένιωσα απειλή όταν με κοιτάνε 10 άσβερκοι αθίγγανοι απλά και μόνο επειδή περπατάω το δρόμο. Εκεί ναι το σκέφτηκα να το παρκάρω το αμάξι μου κάπου κοντά, μη το βρω βίδες από τη σκατίλα και τη βρώμα που κυκλοφορεί από έξω.

Φαντάζομαι για να ξεκαβλώνεις με το λιμάνι, τι ξεκάβλωμα θα τρως με τη βοθρίλα τύπου Γερμανίας.

Λιμάνι και πάλι Λιμάνι! Από τη πρώτη μέρα που άνοιξαν εκεί είμαι, ποτέ δεν απειλήθηκα, ποτέ δε φοβήθηκα για εμένα ή το αμάξι μου, ποτέ δεν είχα θέμα με τον κόσμο! Μακριά από τους βόθρους!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Φίλε Urlauber

Δεκτό να σέβεσαι τα προσωπικά δεδομένα. Το
Θα μεινω σε αυτο. Το βρισκω αυτονοητο αν υπαρχει λιγη λογικη.

Εδωσα ολη την περιγραφη ,οχι το τηλεφωνο. Θεωρησα πως εφοσον εχει αγγελια ,οσοι ενδιαφεροντε μπορει να την βρουνε εκει.
Τωρα γιατι απεσυρε την αγγελια? Μπορει να μην θελει να δωσει το νουμερο προσωρινα . Που να ξερω εγω.
Εγω θα κρινω?
Μασημενη τροφη σε αγνωστους δεν δινω. Σε φιλο μου θα το εδινα σιγουρα.
Νομιζω πως πρεπει να σεβομαστε καποια πραματα, εκτος κ αν πιστευουμε πως οι γυναικες στην πιατσα ειναι υποκειμενα κ σκουπιδια.

Το τρελο για μενα ειναι πως δυο ατομα που δεν εχουν δωσει ποτέ μα ποτέ τετοιου ειδους πληροφορια ,και ουτε προκειτε να δωσουν,εχουν την απαιτηση απο τους αλλους να το κανουν.

Παρανοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom