Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Πηρα προχθες Χριστινα, απο Γιαννιτσων στο υψος παιδικης χαρας.
Ελληνιδα, 23 χρονων δηλωσε, petite που μου αρεσει. Καθαρη, μοσχομυριστη, ευδιαθετη, ευγενικη, σωστη, προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.

30€ , πρωτη φορα δινω στην πιατσα αλλα το ενστικτο μου με ωθησε να το κανω.

Απομακρυσμενη καβαντζα, καμμια βιασυνη, καθαριοτητα, πιπα αργη ακα, γαμησακι χωρις γρινιες, χωρις βιασυνη, χωρις κλεψιμο, χωρις αεροπιπες, και τελος απολαυστικο χυσιμο στο στοματακι .

Ερωτηση αν εμεινα ικανοποιημενος κ αν θα την ξαναπαρω. Μου αρεσε αυτος ο σπανιος εως ανυπαρκτος επαγγελματισμος της.
Στα μειον, το 30αρι που το θεωρω πολυ για πιατσα ,αλλα μπροστα στις ξεπετες 20αρια ειναι ζαχαρη.
Τελειωσαν τα μωρομαντηλα της κ δεν το ειχε προσεξει.

Καμμια βιασυνη να ξεντυθει αλλα και να ντυθει.
Λευκα Καβλοεσωρουχα που μου τα εδειχνε με περηφανια κ με ρωτουσε αν μου αρεσουν, λες κ ειναι η γκομενα μου.

Δουλευει κυριως με ραντεβου στο σπιτι ειπε, ετσι λενε πολλες, σπανια κατεβαινει στην πιατσα ειπε.

Αλλαξαμε τηλεφωνακι αλλα χλωμο να παω σπιτι της γιατι ξεκιναει απο τα 60€ εκει. Αν δεχτει με 30 αμαξακι παλι ισως...

Φωτο απο το whatsapp k viber προφιλ της.

Να με συγχωρειτε που δεν δινω το τηλεφωνο αλλα ειναι προσωπικο της στοιχειο κ δεν το δημοσιευω.
 

Συνημμένα

  • 20210623_074928.jpg
    20210623_074928.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 130
Τελευταία τροποποίηση:

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Πηρα προχθες Χριστινα, απο Γιαννιτσων στο υψος παιδικης χαρας.
Ελληνιδα, 23 χρονων δηλωσε, petite που μου αρεσει. Καθαρη, μοσχομυριστη, ευδιαθετη, ευγενικη, σωστη, προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.

30€ , πρωτη φορα δινω στην πιατσα αλλα το ενστικτο μου με ωθησε να το κανω.

Απομακρυσμενη καβαντζα, καμμια βιασυνη, καθαριοτητα, πιπα αργη ακα, γαμησακι χωρις γρινιες, χωρις βιασυνη, χωρις κλεψιμο, χωρις αεροπιπες, και τελος απολαυστικο χυσιμο στο στοματακι .

Ερωτηση αν εμεινα ικανοποιημενος κ αν θα την ξαναπαρω. Μου αρεσε αυτος ο σπανιος εως ανυπαρκτος επαγγελματισμος της.
Στα μειον, το 30αρι που το θεωρω πολυ για πιατσα ,αλλα μπροστα στις ξεπετες 20αρια ειναι ζαχαρη.
Τελειωσαν τα μωρομαντηλα της κ δεν το ειχε προσεξει.

Καμμια βιασυνη να ξεντυθει αλλα και να ντυθει.
Λευκα Καβλοεσωρουχα που μου τα εδειχνε με περηφανια κ με ρωτουσε αν μου αρεσουν, λες κ ειναι η γκομενα μου.

Δουλευει κυριως με ραντεβου στο σπιτι ειπε, ετσι λενε πολλες, σπανια κατεβαινει στην πιατσα ειπε.

Αλλαξαμε τηλεφωνακι αλλα χλωμο να παω σπιτι της γιατι ξεκιναει απο τα 60€ εκει. Αν δεχτει με 30 αμαξακι παλι ισως...
Σωστός πολύ καλή ενημέρωσή Αλλά ποια είναι η Χριστίνα κ τη ώρα την πέτυχες προχθές ήμουνα κ Εγώ κάτω κ δεν την είδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ παντος προχθες που περασα μια βόλτα κατά τις 22:00 δεν είδα ουτε την Σύλβια ουτε την Νταίζη τι ώρα βγαίνουν?
Εγω τις είδα και τις 2 περίπου εκείνη την ώρα, αν δεν είναι εκεί μπορεί να είναι με πελάτη, κάνε μια δυο γυρες θα τις δεις
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Σωστός πολύ καλή ενημέρωσή Αλλά ποια είναι η Χριστίνα κ τη ώρα την πέτυχες προχθές ήμουνα κ Εγώ κάτω κ δεν την είδα
Δευτερα βραδυ κατα τις 9 .
Πριν αρχισουν τα μπουμπουνητά.

Εγω την πετυχα πρωτη φορά, δεν πηγαινω τακτικα ομως γιατι μενω στο εξωτερικο.

Ξαναπερασα αλλες 5-6φορες να δω τι γινετε αλλα πραγματικα δεν την ξαναειδα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
Εχει αγγελιες με αρκετες φωτο η Χριστινα...
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Την γάμησα χθες γυρω στις 11 κ κατι. Ημουν ετοιμος να φυγω γιατι δεν υπήρχε κάτι αξιόλογο και ε7χε κ αρκετη μπατσαρία. Τελευταια στιγμή την ειδα απεναντι απο τις κουνιες. Αρκετα πετιτ, πολυ μικρο βυζάκι, σφιχτό μουνί το οποιο της το διέλυσα με συνοπτικες διαδικασιες...
Αρχησε μα μου λεει κατι για τηλ κ τετοια αλλα γεν7κα δεβ ψηνομαι. Πολλα ομως τα 30 για πιατσα. Καλυτερα να εδινα 20 στην αλλη με τα τατου μπροστα στην τραπεζα, την μελαχρινη, που ειναι κ πιο ομορφη και μιλαει κ ελαχιστα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Δευτερα βραδυ κατα τις 9 .
Πριν αρχισουν τα μπουμπουνητά.

Εγω την πετυχα πρωτη φορά, δεν πηγαινω τακτικα ομως γιατι μενω στο εξωτερικο.

Ξαναπερασα αλλες 5-6φορες να δω τι γινετε αλλα πραγματικα δεν την ξαναειδα
Το μελαχροινό το αδύνατο λες πού συνήθως φοράει τζιν φόρμά κ το τηλ της λήγει σε 237???
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Μαγκες κωνσταντινα ολα τα λεφτα τερμα γιαννιτσων προς κτελ στο αμαξι μεσα που καθεται σε ενα στενο σε ενα opel πιπα τιμια ξεγυμνωνεται βυζι τελιο στητο ηθελε 30 με 20 την πηδηξα και χαμογελουσε φιληστε τα βυζακια της γκαβλωνει πολυ
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Μαγκες κωνσταντινα ολα τα λεφτα τερμα γιαννιτσων προς κτελ στο αμαξι μεσα που καθεται σε ενα στενο σε ενα opel πιπα τιμια ξεγυμνωνεται βυζι τελιο στητο ηθελε 30 με 20 την πηδηξα και χαμογελουσε φιληστε τα βυζακια της γκαβλωνει πολυ
Δώσε μια περιγραφή της κοπέλας πρώτη φορά την άκουω
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Παίκτες σήμερα ήταν στην γωνία Γιαννιτσών με Οικονόμου η ψηλή η Μαρία η Βουλγάρα...Από τα στούντιο paradise την βγάλανε από το πρόγραμμα ή πήγε για κανένα έξτρα... οποίος ξέρει ας απαντήσει...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μαγκες κωνσταντινα ολα τα λεφτα τερμα γιαννιτσων προς κτελ στο αμαξι μεσα που καθεται σε ενα στενο σε ενα opel πιπα τιμια ξεγυμνωνεται βυζι τελιο στητο ηθελε 30 με 20 την πηδηξα και χαμογελουσε φιληστε τα βυζακια της γκαβλωνει πολυ
το "όλα τα λεφτά" πως το κρίνεις; φαντάζομαι δεν αναφέρεσαι στις επιδώσεις... εμφάνιση καλή για πιάτσα, ωραία μάτια, σχετικά γλυκό πρόσωπο, βυζί μικρό προς μέτριο αλλά οκ, δεν είναι πεσμένο. Πίπα πολύ μέτρια. Επιδώσεις μη περιμένετε τρέλες, μέτρια πράγματα επί του αγώνα, σχετικά στα πρώτα βήματα (;), φιλότιμο χωρίς βιασύνες. Βαριά 20 για την εμπειρία.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
1)Τις τελευταιες μερες γυρω στις 9 το βραδυ (και οχι μεχρι πολυ αργα) βλεπω μια γλυκια κορασιδα και σεμνα ντυμενη για τα δεδομενα της πιατσας,σχεδον μπροστα στο toodaylicious. Εχουμε ινφο?
Αυτο το σεμνο ,αθωο στυλακι με καβλωνει πιο πολυ και απο τη γνωστη Μαρια που ειναι για πασαρελα.
Ηλικια 25+/- . Παντα με κοιταει με πολυ εκφραστικο και απορημενο βλεμμα,σα να μου λεει "ελα παρε με απο δω ,χαραμιζομαι":confused:

2)Παρασκευη βραδυ επισης,αργα μετα τις 12 , πετυχα μια θεια με κοντο ξανθο μαλλι σε αμαξι με αναμμενα φωτα,σε στενο ανωθεν της Γιαννιτσων. Κατευθυνση απο ανατολικα προς δυτικα. Αρκετα μετα τη διασταυρωση του εμπορικου κεντρου και λιγο μετα την παιδικη χαρα. Πρωτο στενο δεξια.
Δε θυμαμαι ονομα της οδου. Η mature θεια oνομαζεται Βικυ. Την περασα για τρανς,αλλα πασχισε να με πεισει οτι ειναι γυναικα. Πολυ μυστηρια και εκφυλη περιπτωση,πρωτη φορα την πετυχαινω. Μου ειπε οτι δεν εχει στανταρ μερες που βγαινει.

3) Τεταρτη πρωι πηγαινα για ΚΤΕΛ κατα τις 10 και κατι και με το που εστριψα στη διχαλα τσουπ στο δεξι χερι μια 40φευγα με μελαχρινο κατσαρο μαλλι,ψιλομπαμπατσικια αλλα καλο,ψηλο κορμι. Επισης new entry,αγνωστων λοιπων στοιχειων.

Η πιατσα της Γιαννιτσων με γοητευει γιατι ειναι καλτ. Το σκηνικο με τις μοντερνες πολυκατοικιες που ξεπεταγονται αναμεσα σε χαμοσπιτα και παλιες βιοτεχνιες και στις οποιες στεγαζονται αρκετοι οικιακοι γαμιστρωνες των κοριτσιων ,κεντρα μασαζ κλπ, την κατατασσουν στην πιο underground ροζ συνοικια της πολης.
Τα Σφαγεια ,αν και ειναι η εδρα των studios,ποτε δεν τα συμπαθησα σαν περιοχη. Ειδικα τωρα που πεθαναν και τα κλαμπακια,δε σου κανει κεφι να πας ουτε για βολτα αν δεν εχεις καποιο στανταρακι σε studio. Η περιοχη τα βραδια εκτος απο ερημικη ,ειναι τελειως σκοτεινη και πραγματικα για τον πουτσο. Η Γιαννιτσων τουλαχιστον, εκτος απο κατοικησιμη,ειναι και γεματη φωτισμο με το εμπορικο και τα take away. Δε ξερω για πιατσα,αλλα studios επιβαλλεται να ανοιξουν και σε αλλα σημεια της πολης. πχ Φοινικα η Αι Γιαννη Κρηνης ωραια θα ηταν. Η τερμα ανατολικα προς την περιοχη του αεροδρομιου:think:

Ποτε δεν καταλαβα γιατι στη Θεσσαλονικη ειναι μαζεμενα σε μια περιοχη. Μιλαμε για εναμιση εκ.κοσμο.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Δε ξερω για πιατσα,αλλα studios επιβαλλεται να ανοιξουν και σε αλλα σημεια της πολης. πχ Φοινικα η Αι Γιαννη Κρηνης ωραια θα ηταν. Η τερμα ανατολικα προς την περιοχη του αεροδρομιου:think:

Ποτε δεν καταλαβα γιατι στη Θεσσαλονικη ειναι μαζεμενα σε μια περιοχη. Μιλαμε για εναμιση εκ.κοσμο.
Εγω λεω να ανοιξουν στο σειχ σου πανω στο δασος η στην παραλια διπλα στον Θερμαικο ..:headbang: ...Τι αλλο θα διαβασουμε εχει τερματισει η χαζομαρα και η ασχετοσυνη ..μην γραφετε οτι σας ερθει διαβαζει πολυς κοσμος και τα πιστευουν..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Κατεβηκα χτες στην πιατσα κ γυριζα πολυ ωρα.
Δεν ειχε κινηση κ ουτε πολλες κοπελες. Λιγα φορτωματα ενω και οι μπατσοι περναν και δεν ενοχλουν.

Ειχε καμμια 15-20 μαυρες (μακρια απο μαυρες) ,βρισκοντε παντου, χωνονται σε ολα τα πόστα. Καποτε ηταν λιγες επι της Μοναστηριου. Σου κανουν σινιαλο να σταματησεις (μη χασουμε το κελεπουρι)

Οι τρεις μοντελες στην Γιαννιτσων , Μαρια αλβανιδα πως τις λενε, τις οποιες δεν παιρνω ποτέ γιατι μου κανουν για ξεπετες. Παρολο που ειναι μουναρες κ καβλοντυμενες.

Για αυτες που ειχα ρωτησει εγω τις προαλλες (εγω ρωταω εγω απανταω)
-Μια ψηλη ξανθια ελληνιδα, ασχημη με κοιλιά ,ισως να μην φορτωθηκε ουτε μια φορά, πολυ μυστηριο ατομο.
-Μια με ραστα μαλλι με κανονικο ντυσιμο στην μοναστηριου, φοραει παντα μασκα,περιεργο ατομο, ακαθοριστο ατομο, μου εκανε για μαυρο τραβεστι, εφυγα τρεχοντας.
-Αυτη που καθεται μαζι με την Συλβια στην μοναστηριου, ψηλη με τατου στο ποδι,, σταματησα 2 φορες να την παρω κ εκανε πως δεν με εβλεπε, ενω πηγαινε πανω κατω συνεχεια επι της μοναστηριου με το τηλεφωνο στο αυτι, μιλωντας και περπατοντας νευρικα.

Τελικα πηρα την Συλβια σταθερη αξια, καθαριοτητα, ευγενεια, σερβις, τσιμπουκακι ακα μεχρι τελευταιας ρανιδας αδιαμαρτυρητα, τιμιο εικοσαρικακι. Της ειπα για την "φιλη"της κ μου ειπε πως εκεινη δεν κανει τα γουστα μου δλδ ακα τελειωτικο στην γλωσσιτσα.

Πολλα τραβιολια σε συγκριση με παλιοτερα, με αγενεια .

Πολλες υποπτες φατσες σε σκοτεινα σημεια.

Μια σκουροχρωμη με μωβ κολαν κ αθλητικα παπουτσια, στην γωνια γιαννιτσων με αγ.παντων, μου συστηθηκε ως ελληνιδα ,εμενα μου κανει για γυφτοβουλγαρα, ωραιο σωμα ,ζητησε εικασαρικακι, suck n fuck με λαστιχακι. Τιποτα το δελεαστικο.

Πολλες σκουροχρωμες γυφτοβουλγαρες Γιαννιτσών προς κτελ.

Η Ζωη το τζανκι (10αρικο πιπα ακα) γιαννιτσων προς κτελ, καθοταν σχεδον ακινητη, ανεκφραστη σε κατι χαλασματα ,ουτε φαινοταν απο τον δρομο,

Μια αδυνατη με κοντο ξανθο μαλλι, μιλφ ,μου κανει για ρωσιδα ή ρουμανα με σπαστα ελληνικα Γιαννιτσών στο υψος του One. Δεν την πηρα ποτέ ,θεωρω πολλα τα 30€ ακατεβατα για το απλο για πιατσα.
Διπλα της μια σαρανταρα , μαλλον ελληνιδα, με μαυρα μαλλια, μινι τζιν, απλο λευκο ισιο πεδιλο, θα ηθελα να την δοκιμασω κ αυτην αλλα επίσης ειχε ζητησει 30€ για απλο προγραμμα, που θεωρω πολλα για πιατσα και δρόμο .

Αν θυμηθω κατι το συμπληρωνω
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Το τηλ ληγει σε 844
Μαγκες την Χριστινα δεν την ξαναειδα.
Μου ζητατε το τηλ σε πμ .

Ειπα δεν το δινω γιατι ειναι προσωπικο δεδομενο που μου εμπιστευθηκε. Δεν μου το εδωσε για να το δημοσιευσω κ να παιρνει τηλεφωνο ο καθε μπαγλαμάς.

Αφου λετε εχει αγγελια ,βρειτε το εκει.
Σε 844 τελειωνει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom