Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Εχέμυθος20

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Την έχει πάρει κάποιος;

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Δεν έχω αμάξι για 15 ημερες θελω να την πάρω στην καβάντζα που εχει,ειναι ασφαλής ?παίρνει 20 ευρώ η παραπάνω?
20 νομίζω παίρνει όσο Για την καβαντζα όλες στην πιάτσα την ώρα πού πηδάς μπορεί να περάσει κάποιος με το αμάξι η με τα ποδιά Αλλά εσύ συνεχίζεις σαν να μη συμβαίνει τίποτε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Είναι καθαρή η ΝΤΑΙΖΗ? τι ωρες βγαίνει?
βαζεις προφυλακτικο και μειωνεις 100 φορες τις πιθανοτητες ,
ζητα της τεστ για σμν και αμα σου δειξει σφυρα μου,

ενα θα σου πω καποτε ειχα "ατυχημα" σε ενα στουντιο και πηρα τηλεφωνο αγχωμενος το νουμερο για το αιητζ το 2107777777.

με ρωτησε εκει η κοπελα 2 ερωτησεις.

1 αν ηταν σε μαγαζι ή πιατσα
2 αν τελειωσα μεσα της,

οταν της ειπα οχι πιατσα οχι τελειωμα με καθυσηχασε
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
βαζεις προφυλακτικο και μειωνεις 100 φορες τις πιθανοτητες ,
ζητα της τεστ για σμν και αμα σου δειξει σφυρα μου,

ενα θα σου πω καποτε ειχα "ατυχημα" σε ενα στουντιο και πηρα τηλεφωνο αγχωμενος το νουμερο για το αιητζ το 2107777777.

με ρωτησε εκει η κοπελα 2 ερωτησεις.

1 αν ηταν σε μαγαζι ή πιατσα
2 αν τελειωσα μεσα της,

οταν της ειπα οχι πιατσα οχι τελειωμα με καθυσηχασε
Φιλε nik δεν σου ειπε να κανεις κ τις αναλογες εξετασεις;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Φιλε nik δεν σου ειπε να κανεις κ τις αναλογες εξετασεις;
μου ειπε αν θελω να παω την αλλη μερα στο ειδικο κεντρο της θεσσαλονικης επειδη επεμενα και το ειχα πετυχει κλειστο καθως πηγα αμεσως, αλλα και απο εκει θα με καθησυχασουν με παρομοιο τροπο ειπε
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
μου ειπε αν θελω να παω την αλλη μερα στο ειδικο κεντρο της θεσσαλονικης επειδη επεμενα και το ειχα πετυχει κλειστο καθως πηγα αμεσως, αλλα και απο εκει θα με καθησυχασουν με παρομοιο τροπο ειπ

μου ειπε αν θελω να παω την αλλη μερα στο ειδικο κεντρο της θεσσαλονικης επειδη επεμενα και το ειχα πετυχει κλειστο καθως πηγα αμεσως, αλλα και απο εκει θα με καθησυχασουν με παρομοιο τροπο ειπε
Επειδη κ γω ειχα αναλογο ατυχημα σε οικο οταν πηρα τηλεφωνο με ρωτησαν αυτα που ειπες κ συ κ μου συνεστησαν να κανω τις εξετασεις για να ειμαι σιγουρος. Αλλα οπως το ειπες εχει ενα ρισκο μεγαλυτερο η πιατσα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Επειδη κ γω ειχα αναλογο ατυχημα σε οικο οταν πηρα τηλεφωνο με ρωτησαν αυτα που ειπες κ συ κ μου συνεστησαν να κανω τις εξετασεις για να ειμαι σιγουρος. Αλλα οπως το ειπες εχει ενα ρισκο μεγαλυτερο η πιατσα
πολυ μεγαλυτερο θα ελεγα.

ειδικα που τα περισσοτερα μαγαζια της θεσσαλονικης ειναι νομιμα . στην αθηνα ειχαν βρει θετικες και σε μαγαζια αλλα εκει σχεδον ολα ειναι παρανομα.
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Το τελευταίο μήνα δοκίμασα 2 από πιάτσα και μία σε σπίτι. Για την τελευταία θα κάνω κριτική στο αντίστοιχο θέμα. Από πιάτσα δοκίμασα τη ξανθιά και τη μελαχρινή με τα τατουάζ που κάθονται στη Μοναστηρίου. Η ξανθιά κοντούλα αν και στο πήδημα είχα καλή αίσθηση γιατί είναι στενή, με χάλασαν οι ψεύτικες κραυγές. Η μελαχρινή αρκετά καλή χωρίς βιασύνη. Στα άσχημα ότι το πήδημα γίνεται έξω από το αυτοκίνητο στα όρθια, σε ένα στενό. Όποιος περνάει σε παίρνει μάτι ενώ σε κοντινές αποστάσεις από σένα, πηδάνε και άλλοι. Πάντως δεν έκλαψα το εικοσάρικο ούτε με τη μία ούτε με την άλλη. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάρω. Εξαρτάται από το τι υπάρχει τη στιγμή που θα είμαι κάτω, αν και δεν κατεβαίνω πολύ συχνά.
Πηδιουνται και στο αυτοκίνητο αλλά πολυ επιλεκτικά. Δεν ξέρω τον λόγο...
 

Εχέμυθος20

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Πήρα Μαρία Αλβανιδα αν ήταν αυτή..

Ψηλή μελαχρινή με μακριά πόδια και το μισό κωλομαγουλο έξω από το τζιν σορτσάκι που δυσκολεύτηκε να βγάλει μετά γτ το φορούσε στενό..

Πολύ καλή έχω να πω κύριοι..

Ξεκίνησε με πιπα καλή, μου έχουν πάρει και καλύτερες..

Την πήρα στα όρθια από πίσω και εχυσα μέσα σε 3 λεπτά, ήθελε δυνατό σφυροκοπημα..

*αυτή δε παίζει να αισθάνθηκε και πολλά πάρα μόνο στο τελείωμα που την πήγα πιο γρήγορα..

Γενικά έμεινα ευχαριστημένος γτ με 30€ ξεκαυλωσα!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Πήρα Μαρία Αλβανιδα αν ήταν αυτή..

Ψηλή μελαχρινή με μακριά πόδια και το μισό κωλομαγουλο έξω από το τζιν σορτσάκι που δυσκολεύτηκε να βγάλει μετά γτ το φορούσε στενό..

Πολύ καλή έχω να πω κύριοι..

Ξεκίνησε με πιπα καλή, μου έχουν πάρει και καλύτερες..

Την πήρα στα όρθια από πίσω και εχυσα μέσα σε 3 λεπτά, ήθελε δυνατό σφυροκοπημα..

*αυτή δε παίζει να αισθάνθηκε και πολλά πάρα μόνο στο τελείωμα που την πήγα πιο γρήγορα..

Γενικά έμεινα ευχαριστημένος γτ με 30€ ξεκαυλωσα!
Καλητερα να πηγαινες σε μπουρδελο
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Πήρα Μαρία Αλβανιδα αν ήταν αυτή..

Ψηλή μελαχρινή με μακριά πόδια και το μισό κωλομαγουλο έξω από το τζιν σορτσάκι που δυσκολεύτηκε να βγάλει μετά γτ το φορούσε στενό..

Πολύ καλή έχω να πω κύριοι..

Ξεκίνησε με πιπα καλή, μου έχουν πάρει και καλύτερες..

Την πήρα στα όρθια από πίσω και εχυσα μέσα σε 3 λεπτά, ήθελε δυνατό σφυροκοπημα..

*αυτή δε παίζει να αισθάνθηκε και πολλά πάρα μόνο στο τελείωμα που την πήγα πιο γρήγορα..

Γενικά έμεινα ευχαριστημένος γτ με 30€ ξεκαυλωσα!
Και με 20 την γαμας αυτήν
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Ερώτηση. Την Μίνα που κάθετε Γιαννιτσών έξω από το κόκκινο την έχει παρει κανεις με 20?
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Το κόκκινο το σχολείο εκεί Γιαννιτσών κοντά στο παρκακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιο/τι ειναι το κοκκινο?
Κόκκινο το σχολείο έχει κοντά στο παρκακι Γιαννιτσών
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Το κόκκινο το σχολείο εκεί Γιαννιτσών κοντά στο παρκακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κόκκινο το σχολείο έχει κοντά στο παρκακι Γιαννιτσών
Το ΙΕΚ λες απέναντι από την παιδική χαρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom