Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Μαγκες ποιος ξερει
Επι της Γιαννιτσών, στο παρκακι απεναντι περιπου ,μια ξανθια ψηλη ,ψιλοασχημουλα ,σαρανταρα περιπου, τι ρόλο παιζει? Ειχε ζητησει 15 πιπα ακα, αλλα δεν μου γεμισε το ματι.

Και μοναστηριου, πριν το ξενοδοχειο στην γωνια αγ.παντων, μια με χαρακτηριστικο ραστα μαλλι, κανονικο ντυσιμο οχι πουτανέ, που ειναι ολο με μασκα κ δεν εχω δει ποτέ το προσωπο, τι ρόλο παιζει? Ειναι μαυρη?
Γιατι οι μαυρες ειναι ολες ακυρο απο μενα.

Εχω παρει δυο φορές συλβια. Τιμιο εικοσαρικακι
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Μαγκες ποιος ξερει
Επι της Γιαννιτσών, στο παρκακι απεναντι περιπου ,μια ξανθια ψηλη ,ψιλοασχημουλα ,σαρανταρα περιπου, τι ρόλο παιζει? Ειχε ζητησει 15 πιπα ακα, αλλα δεν μου γεμισε το ματι.

Και μοναστηριου, πριν το ξενοδοχειο στην γωνια αγ.παντων, μια με χαρακτηριστικο ραστα μαλλι, κανονικο ντυσιμο οχι πουτανέ, που ειναι ολο με μασκα κ δεν εχω δει ποτέ το προσωπο, τι ρόλο παιζει? Ειναι μαυρη?
Γιατι οι μαυρες ειναι ολες ακυρο απο μενα.

Εχω παρει δυο φορές συλβια. Τιμιο εικοσαρικακι
Καλυτερα δοκίμασε την Νταίζη και δεν βγαζει ψευτικες κραυγές και στην πιπα αντέχει αρκετό σφυροκόπημα ? η Σύλβια όλο όχι μην περιμενε και μλκιες
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Η μελαχρινή που κάθετε στο ίδιο σημείο με την Σύλβια
Οκ

Για αυτες που περιεγραψα ξερεις κατι?

Μαγκες ποιος ξερει
Επι της Γιαννιτσών, στο παρκακι απεναντι περιπου ,μια ξανθια ψηλη ,ψιλοασχημουλα ,σαρανταρα περιπου, τι ρόλο παιζει? Ειχε ζητησει 15 πιπα ακα, αλλα δεν μου γεμισε το ματι.

Και μοναστηριου, πριν το ξενοδοχειο στην γωνια αγ.παντων, μια με χαρακτηριστικο ραστα μαλλι, κανονικο ντυσιμο οχι πουτανέ, που ειναι ολο με μασκα κ δεν εχω δει ποτέ το προσωπο, τι ρόλο παιζει? Ειναι μαυρη?
Γιατι οι μαυρες ειναι ολες ακυρο απο μενα.

Εχω παρει δυο φορές συλβια. Τιμιο εικοσαρικακι
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Και μοναστηριου, πριν το ξενοδοχειο στην γωνια αγ.παντων, μια με χαρακτηριστικο ραστα μαλλι, κανονικο ντυσιμο οχι πουτανέ, που ειναι ολο με μασκα κ δεν εχω δει ποτέ το προσωπο, τι ρόλο παιζει? Ειναι μαυρη?
Γιατι οι μαυρες ειναι ολες ακυρο απο μενα.
Μαυράκι... Δε μιλάει δυνατά (αποφεύγει επίτηδες), πρόσωπο πάντα κριμένο, μυστήρια πράγματα... Από φάτσα που ήρθε πιο κοντά το έκοψα για τρίτο πόδι. Αναστροφή επί τόπου. Ίσως όμως και να πέφτω έξω. Όποιος συνάδελφος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Μαυράκι... Δε μιλάει δυνατά (αποφεύγει επίτηδες), πρόσωπο πάντα κριμένο, μυστήρια πράγματα... Από φάτσα που ήρθε πιο κοντά το έκοψα για τρίτο πόδι. Αναστροφή επί τόπου. Ίσως όμως και να πέφτω έξω. Όποιος συνάδελφος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
Πηγαχτες για αυτοψια κ για τις δυο που αναφερω αλλα δεν τις βρηκα.
Πηρα Ζωη (μαλλον τζανκι) με μπουκιτσι ακα τελειωτικο 10€ , τζαμπα πραμα, δωσε κκ εμενα μπαρμπα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μαυράκι... Δε μιλάει δυνατά (αποφεύγει επίτηδες), πρόσωπο πάντα κριμένο, μυστήρια πράγματα... Από φάτσα που ήρθε πιο κοντά το έκοψα για τρίτο πόδι. Αναστροφή επί τόπου. Ίσως όμως και να πέφτω έξω. Όποιος συνάδελφος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
Βούλγαρο - τραβελος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η λεπτη μελαχροινη ομορφη με μινι συνηθως , τατου στα ποδια, κανει πιατσα μοναστηριου μπροστα στην eurobank εκει στην σταση του λεωφορειο, μαζι με την κοντουλα την συλβια. 20κατι χρονωνε.

την ειχα παρει πριν χρονια, την πηρα και στην καραντινα, για πιπα μονο με προφυλακτικο παιρνω απο πιατσες για προστασια, αλλα και στο γαμησι καλη λενε ειναι.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Πηγαχτες για αυτοψια κ για τις δυο που αναφερω αλλα δεν τις βρηκα.
Πηρα Ζωη (μαλλον τζανκι) με μπουκιτσι ακα τελειωτικο 10€ , τζαμπα πραμα, δωσε κκ εμενα μπαρμπα
Αυτή η ζωή που βγαίνει; μπορέίς να την περιγράψεις;
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Η λεπτη μελαχροινη ομορφη με μινι συνηθως , τατου στα ποδια, κανει πιατσα μοναστηριου μπροστα στην eurobank εκει στην σταση του λεωφορειο, μαζι με την κοντουλα την συλβια. 20κατι χρονωνε.

την ειχα παρει πριν χρονια, την πηρα και στην καραντινα, για πιπα μονο με προφυλακτικο παιρνω απο πιατσες για προστασια, αλλα και στο γαμησι καλη λενε ειναι.
Είναι όντως καλή και στην πιπα όπου δέχεται σφυροκόπημα καλό χωρίς παραπονα όπως και στο γαμηση....το μόνο αρνητικό ότι δεν γαμιεται στο αυτοκινητο και δεν σε αφήνει να πειραζεις το κωλαρακι πολυ πολυ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Αυτή η ζωή που βγαίνει; μπορέίς να την περιγράψεις;
Ξανθιά αδύνατη πηγαινοέρχεται συνέχεια πάνω στην Γιαννιτσών σπανία κάθεται
Ούτε ώρες έχει ούτε μέρες στάνταρ
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
πριν λιγες μερες περπατουσα στη γιαννιτσων για ασχετη δουλεια κατα της 5 το απογευμα και βλεπω μπροστα μου μια κοντη αδυνατη νεαρη γυφτισα...σχετικα εμφανισιμη για γυφτισα τουλαχιστον...
και καθως με πλησιαζει με ρωταει που παω και αν θελω...δε ειπα τιποτα τη προσπερασα γιατι σκεφτηκα μπορει να ειναι παγιδα και να με περιμενουν σε καμια γωνια τιποτα γυφτοι...σκεφτηκα και για ασθενειες αν εχει η γενικως αν ειναι απλυτη...
μετα το σκεφτομουν ομως...θα μπορουσε να μην ειναι παγιδα?κανουν πιατσα απο τοσο νωρις?η περιγραφη της γυφτισας θυμιζει τιποτα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
3 κοπελες που δεν ειχα ξαναδει στην πιατσα εμφανισιμες

2 γυφτισες εκει που βγαινει και η ομορφη βουλγαρα στην στροφη για παλιο fever

και 1 ξανθια ισως με πλαστικο βυζι μαλλι σαν σε κομμωτηριου και σπαστο για γαμο-βαπτιση, κορμαρα στο daylicious καποιες στιγμες καθοταν και σε ενα γκρι αμαξι εκει μπροστα.

τελος επανεμφανιστηκε η ελενα ντεμεκ ελληνιδα με μπουταρες και τατου και μισο κωλο εξω, οπως παρομοιο προστυχο λουκ και η μαρια αλβανιδα και η βουλγαρα στην στροφη για φιβερ.

η μαυρη-μαυρος στην μοναστηριου τερμα προς κεντρο, επιτελους με κατεβασμενη μασκα, παροτι σταματησα να ρωτησω δεν ειμαι 100% σιγουρος τι ειναι, και οταν αμφιβαλεις σε τετοιες περιπτωσεις ειναι τρανς, παρακουνιοτανε κιολας οποτε μαλλον, απο το σωμα παντως επειδη δεν ξες τι ιδιαιτερα χαρακτηριστικα εχει η καθε φυλη της αφρικης ηταν δυσκολο. ελληνικα δεν ηξερε. μολις καταλαβα απο την φωνη οτι αντροφερνει γκαζι. αλλη φορα ομως μπορει να ρωτησω απο περιεργεια απο που ειναι κλπ.

τωρα που ανοιξαν νομιμα και ηθικα τα μαγαζα , πρεπει οι πιατσοβιες να εχασαν το 90% του τζιρου τους.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
Κατα τις 21:00 υπαρχει περιπτωση να ειναι εξω οι μαυρουλες με τις ξανθες ανταυγειες η κοτσιδακια αν δεν κανω λαθος;
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.381
Πόντοι
726
Φωτια η Μαρια σημερα με το λευκο κολλητο φορεμα με τον μισο κολο απο εξω.
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Εγώ παντος προχθες που περασα μια βόλτα κατά τις 22:00 δεν είδα ουτε την Σύλβια ουτε την Νταίζη τι ώρα βγαίνουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom