Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
χθες γυρο στισ 12 + βραδυ περασα απο μοναστηριου. πηρα μια μαυρη ωραιο κωλαρακι ντουρλωτο, αδυνατο μωρο. μαλλι παλι κατσαρο δεμενο και στις ακρες ξανθο... κατι εχουν παθει...τεσπα.πηγαμε σε γνωστη καβατζα απο πισω μερια. γαμουσαν 2 συναδελφοι ηδη.. της λεω εδω? γιατι μου λεει εχει θεμα? οκ λεω παμε πισω απο το αμαξι.

πεταω την πουτσα εξω και μου φωναζει μια "κρατα", για να περασει την καποτα,μετα με εντονες κινησεις και πολυ ρουτινα πηγε να την περασει και μου σκουπιζε τ αρχιδια με μωρομαντιλο μου εκανε νευρικες κινησεις με διαταγες και φωνες. την εκοψα. ειχα δοσει 20 για πιο πολυ ωρα τσιμπουκωμα. ζητησα επιμονα τα 15 πισω και την σουταρα.. μεγαλη φολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λεω κρατα 5 για καποτα, την οποια και ζητησε πισω. την ειχα πεταξει στα ποδια της....ποιος ξερει... προσοχη παντως
 

alex69_69

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Εγω ρς φιλε πηδουσα εκει την αλλη τη ξανθια ηρθε η μελαχρινη για να ρωτηαει αν εχουμε ψιλα να χαλασουμε. Και ερχεται και ενας πακετας. Και ρωταει μια διευθυνση καινολα αητα με το πουλι στο στομα της
Για την φάση και μόνο λέει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

alex69_69

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
χθες γυρο στισ 12 + βραδυ περασα απο μοναστηριου. πηρα μια μαυρη ωραιο κωλαρακι ντουρλωτο, αδυνατο μωρο. μαλλι παλι κατσαρο δεμενο και στις ακρες ξανθο... κατι εχουν παθει...τεσπα.πηγαμε σε γνωστη καβατζα απο πισω μερια. γαμουσαν 2 συναδελφοι ηδη.. της λεω εδω? γιατι μου λεει εχει θεμα? οκ λεω παμε πισω απο το αμαξι.

πεταω την πουτσα εξω και μου φωναζει μια "κρατα", για να περασει την καποτα,μετα με εντονες κινησεις και πολυ ρουτινα πηγε να την περασει και μου σκουπιζε τ αρχιδια με μωρομαντιλο μου εκανε νευρικες κινησεις με διαταγες και φωνες. την εκοψα. ειχα δοσει 20 για πιο πολυ ωρα τσιμπουκωμα. ζητησα επιμονα τα 15 πισω και την σουταρα.. μεγαλη φολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λεω κρατα 5 για καποτα, την οποια και ζητησε πισω. την ειχα πεταξει στα ποδια της....ποιος ξερει... προσοχη παντως
Θέλει κακαλα να τα ζητήσεις πίσω??? respect
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπερα, είπα να καταθεσω και εγώ την εμπειρία μου με την Μηνα όπως μου συστήθηκε, αράζει Γιαννιτσών πισω απο το σχολείο το κόκκινο, Στον αγώνα πιπα ανύπαρκτη μόλις 30 δευτερόλεπτα... Στήνετε και αρχίζω το σφυροκόπημα όπου αντέχει αρκετά , τελικός απολογισμός, μπορεί να έχει σωματαρα (για τα δικά μου γουστα) αλλά έκλαψα το 30αρη...
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Καλησπερα, είπα να καταθεσω και εγώ την εμπειρία μου με την Μηνα όπως μου συστήθηκε, αράζει Γιαννιτσών πισω απο το σχολείο το κόκκινο, Στον αγώνα πιπα ανύπαρκτη μόλις 30 δευτερόλεπτα... Στήνετε και αρχίζω το σφυροκόπημα όπου αντέχει αρκετά , τελικός απολογισμός, μπορεί να έχει σωματαρα (για τα δικά μου γουστα) αλλά έκλαψα το 30αρη...
Μηνδινειςν30. Ρε. Φιλε 20μτονπολυ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Ο μόνος τρόπος να βελτιωθούν οι υπηρεσίες στην πιάτσα είναι να δίνετε κάνα tip όταν γουστάρετε . Μην είστε τσιπιδες . Αλλιώς κρέας μπαίνει κρέας βγαίνει . Δώστε κάνα 5€ παραπάνω .
ειναι πιατσα...μαξ πρεπει να ειναι το 20 οταν στο μπουρδελο ειναι 30.
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Μηνδινειςν30. Ρε. Φιλε 20μτονπολυ
Θα συμφωνήσω μαζί σου... Αλλά στην συγκεκριμένη έχω προσπαθήσει να φορτώσω με 20 αλλά μάταια... Και με την κάψα που είχα εκείνη την ώρα υπέκυψα
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
35
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μόλις γύρισα από βόλτα
Πήρα την γιοτα μέτρια πράγματα
Χίλιες φορές την Αλβανίδα πραγματικά
Λοιπόν μια που κάθετε στην διχάλα που κάνει προς το φιβερ μπροστά από ένα γυάλινο κτήριο αξίζει.
Πρέπει να έχει καλές καμπύλες κ να είναι αρκετά ψηλή


Αδερφε την γνωστη Γιωτα μπεμπα λες ? με μια ωραια κωλαρα? θελω καιρο τωρα να της τον χωσω αλλα δεν την πετυχενω ποτε. Ξερουμε ωρες/μερες η κουτουρου κατεβαινει?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Αδερφε την γνωστη Γιωτα μπεμπα λες ? με μια ωραια κωλαρα? θελω καιρο τωρα να της τον χωσω αλλα δεν την πετυχενω ποτε. Ξερουμε ωρες/μερες η κουτουρου κατεβαινει?
Η δε μας διαβάζεις η Θες κ εσύ να Φας τα μούτρα προφανώς Για να την ψάχνεις
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Αδερφε την γνωστη Γιωτα μπεμπα λες ? με μια ωραια κωλαρα? θελω καιρο τωρα να της τον χωσω αλλα δεν την πετυχενω ποτε. Ξερουμε ωρες/μερες η κουτουρου κατεβαινει?
Θα περιμενουμε φιλε να την καρφωσεις χωρις να εγινε κατι περιεργο και να το γραψεις και στο παρον νημα ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: L3fos

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
161
Κριτικές
3
Like
353
Πόντοι
21
mexri ti wra paizei fash stin piatsa apo pote kai meta stamatane na vgenoun?
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Μάλλον την Τζένιφερ λες...την είχα πάρει πέρσυ ..από τις πιο παλιές από όσες είναι τώρα
Αρχηγέ μου αυτή η Τζένιφερ είναι μια από Γκάνα αν θυμάμαι καλά με λεπτό σώμα και σχετικά μικρό στήθος και χείλη όχι τα συνηθισμένα μεγάλα που έχουν οι μαύρες;;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Αρχηγέ μου αυτή η Τζένιφερ είναι μια από Γκάνα αν θυμάμαι καλά με λεπτό σώμα και σχετικά μικρό στήθος και χείλη όχι τα συνηθισμένα μεγάλα που έχουν οι μαύρες;;
Ολες απο Γκανα ειναι φιλε μου...αυτη εχει ξανθιες ανταυγιες και ωραιο κωλαρακι ..αυτα θυμαμαι ,,
 

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Πολύ ησυχία ρε παιδιά, το ρίξαμε όλοι στις γυναίκες μας;;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Χάλια μαύρα η πιάτσα πολλές μαύρες πολλά τραβελια κ από κοπέλες τίποτε
Μαρία Άλβανιδα η ξεπετα
Μαρίνα Ρουμάνα η Τσιγγανα
2/3 στο τέλος της Γιαννιτσών
Κ κάτι Αλλά πατσάβουρια διάσπαρτα
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Το τελευταίο μήνα δοκίμασα 2 από πιάτσα και μία σε σπίτι. Για την τελευταία θα κάνω κριτική στο αντίστοιχο θέμα. Από πιάτσα δοκίμασα τη ξανθιά και τη μελαχρινή με τα τατουάζ που κάθονται στη Μοναστηρίου. Η ξανθιά κοντούλα αν και στο πήδημα είχα καλή αίσθηση γιατί είναι στενή, με χάλασαν οι ψεύτικες κραυγές. Η μελαχρινή αρκετά καλή χωρίς βιασύνη. Στα άσχημα ότι το πήδημα γίνεται έξω από το αυτοκίνητο στα όρθια, σε ένα στενό. Όποιος περνάει σε παίρνει μάτι ενώ σε κοντινές αποστάσεις από σένα, πηδάνε και άλλοι. Πάντως δεν έκλαψα το εικοσάρικο ούτε με τη μία ούτε με την άλλη. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάρω. Εξαρτάται από το τι υπάρχει τη στιγμή που θα είμαι κάτω, αν και δεν κατεβαίνω πολύ συχνά.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους, πέρασμα χθες από Γιαννιτσών νωρίς το απόγευμα, γύρω στις 7.στη δίχαλα για ΚΤΕΛ μια μελαχρινή, ωραίο σώμα, με πιασίματα μαύρο κολάν εντυπωσιακή, αν γνωρίζει κάποιος ας δώσει τα φώτα του. Στον διμακη περίπου χοντρή ξανθιά με ένα ροζ μπλουζάκι σαν ροζ γιουβαρλακι ήταν, και το one μια ψηλή με τη μία πλευρά των μαλλιών ξυριμενη, φαινόταν πολύ φτιαγμένη!! Καλές βόλτες σε ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom