Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ragnarok

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
108
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις που μπορώ να βρω καμία Συρια προσφυγόπουλα μουναρα; Που κάνουν πιάτσα αυτές;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
ονοματι ντανιλα, βουλγαρα μιλφ γιαννιτσως με αποστολου. ωραιο προσωπο, μεγαλα ωραια βυζια, λιγα κιλα παραπανω.

τσιμπουκι καλο, αρχιδοπαιξιμο με ωραιο χουφτωμα.

εκει που εκανε τη μλκ ηταν οταν πιεζε τον πουτσο με το χερι ταχα για να βρει τρυπα. επεσε. την ξαναγυρησα μου τραβηξε λιγη μαλακια, εγινε καγκελο και την εδοσα δυνατα με ανοιχτα τα ποδια στο αμαξι χουφτωνοντας τις βυχαρες τηςμ

για ενα χυσιμο καλη ειναι.
Ντανιελα θες να πεις!
Και στο Rex αν την πάρεις (εκεί που μένει) βγάζει καλά γούστα!:cool2:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Το απόγευμα πέρασα από την περιοχή! Η ελληνίδα που βγαίνει απέναντι από το παρκάκι ήταν κόλαση το μωρό με το γκρι κολλητό ,που φορούσε σήμερα!(:kissass2:) Παρεπιμπτοντως το μαλλάκια της τα έκανε καρέ.
Καθώς περνούσα την Γιαννιτσών βλέπω στο φανάρι της Κωλλετη και την Τζένη (Μπέμπα) να με κοιτάει πονηρά κ να μου δίνει πεταχτά φιλάκια!:kiss-mark::kiss-mark:

Ρε μλκες τον τραβελο στην Βουτυρα με την ροζ καρέ περούκα, ποιος τον γκαστρωσε??:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Κωλο ποιες δίνουν στην πιάτσα. Όχι τραβελια
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Παντως εχω μια περιεργεια οποιος θα μπορουσε να σηκωσει φωτο αυτης της αλβανιδας της Μαριας...
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Γαμω την βροχη μου σημερα μας τα χαλασε. Κατεβαινουν οταν εχει βροχη αραγε?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Μπα φιλε, καθαρα απο περιεργεια ηθελα να την δω...και απο μπροστα και απο πισω... γιατι ολοι μα ολοι λετε το ιδιο...που για να συμφωνειτε ολοι αρα πρεπει να ειναι μουναρος...
Μην μου πειτε "πηγαινε απο εκει" γιατι δεν ειμαι τετοιο ατομο...(Σας το λεω απο τωρα)... :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Μπα φιλε, καθαρα απο περιεργεια ηθελα να την δω...και απο μπροστα και απο πισω... γιατι ολοι μα ολοι λετε το ιδιο...που για να συμφωνειτε ολοι αρα πρεπει να ειναι μουναρος...
Μην μου πειτε "πηγαινε απο εκει" γιατι δεν ειμαι τετοιο ατομο...(Σας το λεω απο τωρα)... :)
Απο την μια λες δεν εισαι τετοιο ατομο απο την αλλη θες να δεις τον κωλο της...Θα διαλεξεις ενα απο τα δυο ,ενα δεν γινεται...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Μπα φιλε, καθαρα απο περιεργεια ηθελα να την δω...και απο μπροστα και απο πισω... γιατι ολοι μα ολοι λετε το ιδιο...που για να συμφωνειτε ολοι αρα πρεπει να ειναι μουναρος...
Μην μου πειτε "πηγαινε απο εκει" γιατι δεν ειμαι τετοιο ατομο...(Σας το λεω απο τωρα)... :)
αφου δεν εισαι τετοιο ατομο, αλλαξε νημα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
οι μαυρες εχουν εξελιχθεί... απο το λοκνταουν με τις ξεπετες και τις απατες, το δινουν καλα. 2η μετα το ανοιγμα πριν λιγη ωρα. απ τις καλυτερες πουτσες που εχω σφιξει.

το ξαναλεω με ενδοιασμο. αποφύγετε οι του σπορ της μαυρης σαρκας αυτες που ριναι γιαννιτσων προς κεντρο μετα το ουαν αριστερα
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
οι μαυρες εχουν εξελιχθεί... απο το λοκνταουν με τις ξεπετες και τις απατες, το δινουν καλα. 2η μετα το ανοιγμα πριν λιγη ωρα. απ τις καλυτερες πουτσες που εχω σφιξει.

το ξαναλεω με ενδοιασμο. αποφύγετε οι του σπορ της μαυρης σαρκας αυτες που ριναι γιαννιτσων προς κεντρο μετα το ουαν αριστερα
Εσύ ποια πήρες?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
φιλε ονομα δεν ρωτησα καν, ραστα ειχε οπως και η προηγουμενη που πηρα.

οταν πέφτει ο ηλιος ειναι πολυ δυσδιακριτη παντως, μονο απο τις γυφτοξανθες ανταυγες στα ραστα θα την καταλαβεις
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
θυμαμαι μια (ονομα οχι) την ειχα παρει παλια μεσα στο καπανι και μετα μεταξυ φραγκων και βαλαοριτου. αφανα μαλλι και μικρο ντουρλωτο σφιχτο κωλαρακι. την 2 φορα εφαγε δυνατο σφυροκοπιμα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
φιλε ονομα δεν ρωτησα καν, ραστα ειχε οπως και η προηγουμενη που πηρα.

οταν πέφτει ο ηλιος ειναι πολυ δυσδιακριτη παντως, μονο απο τις γυφτοξανθες ανταυγες στα ραστα θα την καταλαβεις
Στέκεται κάπου η είναι αυτή πού πήγαινοερχεται μετά το one προς ΚΤΕΛ
Χθες εμφανίστηκε κ η Νίνα πού στέκεται στην στάση μετά το one μπροστά στο κινεζικό
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
φιλε ονομα δεν ρωτησα καν, ραστα ειχε οπως και η προηγουμενη που πηρα.

οταν πέφτει ο ηλιος ειναι πολυ δυσδιακριτη παντως, μονο απο τις γυφτοξανθες ανταυγες στα ραστα θα την καταλαβεις
Κάποιες παραπάνω πληροφορίες εμφάνιση, ανάστημα, σωματότυπο, ρούχα; θυμάσαι τουλάχιστον από ποιο σημείο την πήρες;
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
δεν καταλαβα αλλα τεσπα,
Κάποιες παραπάνω πληροφορίες εμφάνιση, ανάστημα, σωματότυπο, ρούχα; θυμάσαι τουλάχιστον από ποιο σημείο την πήρες;
απ το περιπτερο απεναντι απο ουαν. εαν φορεμα μαυρο απο λαικη φορουσε, ραστα και τελος στις ακρες βαμενο γυφτικο ξανθο
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
δεν καταλαβα αλλα τεσπα,

απ το περιπτερο απεναντι απο ουαν. εαν φορεμα μαυρο απο λαικη φορουσε, ραστα και τελος στις ακρες βαμενο γυφτικο ξανθο
Μάλλον την Τζένιφερ λες...την είχα πάρει πέρσυ ..από τις πιο παλιές από όσες είναι τώρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom