Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Άρχοντα καταφέρνεις και σου σηκώνεται για στοματικό πριν ξεκινήσει για να φορέσεις προφυλακτικό και όλα αυτά μέσα σε 10 λεπτό - 15 λεπτό στη πιάτσα; Είσαι κανονιέρηδες άρχοντα
Άρχοντα πριν καν πάω έχει σηκωθεί, αν περιμένω να τον σηκώσουν αυτές άστο...
Γιατί στα @δέλα περισσότερο χρόνο έχεις καθαρό σεξ στο απλό πρόγραμμα; Έχει στην πιάτσα και κορασίδες που κάθονται χωρίς πίεση, θα κάνεις την έρευνα σου και θα δεις, .. Άμα θες την "ώρα" σου, την παίρνεις σε χώρο όπως ανάφερε ο συνάδελφος Tremere, ή πας σε ανάλογο πρόγραμμα studio/ ανεξάρτητες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ragnarok

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
108
Πόντοι
1
Άρχοντα πριν καν πάω έχει σηκωθεί, αν περιμένω να τον σηκώσουν αυτές άστο...
Γιατί στα @δέλα περισσότερο χρόνο έχεις καθαρό σεξ στο απλό πρόγραμμα; Έχει στην πιάτσα και κορασίδες που κάθονται χωρίς πίεση, θα κάνεις την έρευνα σου και θα δεις, .. Άμα θες την "ώρα" σου, την παίρνεις σε χώρο όπως ανάφερε ο συνάδελφος Tremere, ή πας σε ανάλογο πρόγραμμα studio/ ανεξάρτητες.
Αγαπητέ να σε ρωτήσω κάτι καθως είσαι παλαίμαχος. όταν παίρνεις call girl για μια ώρα είναι καλύτερα να είσαι άκαυτος για δυο-τρεις μέρες ή να ολοκληρώσεις πριν το ραντεβού? ισχύει το ίδιο και όταν την παίρνεις για μισάωρο? εγώ έχω δοκιμάσει το πρώτο αλλά ακόμη δεν έχω καταλήξει.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Αγαπητέ να σε ρωτήσω κάτι καθως είσαι παλαίμαχος. όταν παίρνεις call girl για μια ώρα είναι καλύτερα να είσαι άκαυτος για δυο-τρεις μέρες ή να ολοκληρώσεις πριν το ραντεβού? ισχύει το ίδιο και όταν την παίρνεις για μισάωρο? εγώ έχω δοκιμάσει το πρώτο αλλά ακόμη δεν έχω καταλήξει.
Παλαίμαχους έχουμε πολλά αξιόλογα μέλη. Έλα όμως pm για να μη σπαμάρουμε το νήμα.
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Ποιά είναι η ιδανική ώρα να γυρίσεις εκει Γιαννιτσών ρε παίδες?
Οποτε πάω έχει μόνο τα κοκορέτσια εκει στην άκρη και τις μαυρες στην διασταυρωση.
Μαρια Αλβανιδα ακουμε και δεν βλεπουμε γαμωτο :grin:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Ποιά είναι η ιδανική ώρα να γυρίσεις εκει Γιαννιτσών ρε παίδες?
Οποτε πάω έχει μόνο τα κοκορέτσια εκει στην άκρη και τις μαυρες στην διασταυρωση.
Μαρια Αλβανιδα ακουμε και δεν βλεπουμε γαμωτο :grin:
9:30 είναι η καλύτερη ώρα να περάσεις
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Ποιά είναι η ιδανική ώρα να γυρίσεις εκει Γιαννιτσών ρε παίδες?
Οποτε πάω έχει μόνο τα κοκορέτσια εκει στην άκρη και τις μαυρες στην διασταυρωση.
Μαρια Αλβανιδα ακουμε και δεν βλεπουμε γαμωτο :grin:
Μετά τις 9.30 είναι η καλύτερή ώρα όσο Για την Μαρία δε προλαβαίνει από την καβαντζα να πάει στην θέση της την αρπάζουν στον δρόμο
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Thenks παιδες. Θα επιστρεψω, ελπιζω με θετικα νεα.:wink:
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
ονοματι ντανιλα, βουλγαρα μιλφ γιαννιτσως με αποστολου. ωραιο προσωπο, μεγαλα ωραια βυζια, λιγα κιλα παραπανω.

τσιμπουκι καλο, αρχιδοπαιξιμο με ωραιο χουφτωμα.

εκει που εκανε τη μλκ ηταν οταν πιεζε τον πουτσο με το χερι ταχα για να βρει τρυπα. επεσε. την ξαναγυρησα μου τραβηξε λιγη μαλακια, εγινε καγκελο και την εδοσα δυνατα με ανοιχτα τα ποδια στο αμαξι χουφτωνοντας τις βυχαρες τηςμ

για ενα χυσιμο καλη ειναι.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
ονοματι ντανιλα, βουλγαρα μιλφ γιαννιτσως με αποστολου. ωραιο προσωπο, μεγαλα ωραια βυζια, λιγα κιλα παραπανω.

τσιμπουκι καλο, αρχιδοπαιξιμο με ωραιο χουφτωμα.

εκει που εκανε τη μλκ ηταν οταν πιεζε τον πουτσο με το χερι ταχα για να βρει τρυπα. επεσε. την ξαναγυρησα μου τραβηξε λιγη μαλακια, εγινε καγκελο και την εδοσα δυνατα με ανοιχτα τα ποδια στο αμαξι χουφτωνοντας τις βυχαρες τηςμ

για ενα χυσιμο καλη ειναι.
Καυλιαρα δυνατή για την πιάτσα.Τιμια επιλογή νομίζω
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
ονοματι ντανιλα, βουλγαρα μιλφ γιαννιτσως με αποστολου. ωραιο προσωπο, μεγαλα ωραια βυζια, λιγα κιλα παραπανω.

τσιμπουκι καλο, αρχιδοπαιξιμο με ωραιο χουφτωμα.

εκει που εκανε τη μλκ ηταν οταν πιεζε τον πουτσο με το χερι ταχα για να βρει τρυπα. επεσε. την ξαναγυρησα μου τραβηξε λιγη μαλακια, εγινε καγκελο και την εδοσα δυνατα με ανοιχτα τα ποδια στο αμαξι χουφτωνοντας τις βυχαρες τηςμ

για ενα χυσιμο καλη ειναι.
To "λίγα κιλά παραπάνω" μου άρεσε..
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Περατζαδα σημερα και (μαλλον) επιτελους επεσα πανω στη Μαρια την Αλβανιδα.
Κομπλαρα μαλακες μπροστα στο πατομουνο αυτο. Ξεκωλο τρελο φαινεται. Σημερα γλιτωσε αλλα αυριο θα παω ετοιμος.
Επιβεβαιωστε μου οτι ειναι αυτη μονο. Μια μελαχρινη σωμα γυμνασμενο κωλο τοσο σφιχτο που μπορει να χυσεις μονο που το πιανεις.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Περατζαδα σημερα και (μαλλον) επιτελους επεσα πανω στη Μαρια την Αλβανιδα.
Κομπλαρα μαλακες μπροστα στο πατομουνο αυτο. Ξεκωλο τρελο φαινεται. Σημερα γλιτωσε αλλα αυριο θα παω ετοιμος.
Επιβεβαιωστε μου οτι ειναι αυτη μονο. Μια μελαχρινη σωμα γυμνασμενο κωλο τοσο σφιχτο που μπορει να χυσεις μονο που το πιανεις.
Τόσα θεόμουνα στη πιάτσα, να μη χρειαστείς και μια επιβεβαίωση... :headbang2:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Περατζαδα σημερα και (μαλλον) επιτελους επεσα πανω στη Μαρια την Αλβανιδα.
Κομπλαρα μαλακες μπροστα στο πατομουνο αυτο. Ξεκωλο τρελο φαινεται. Σημερα γλιτωσε αλλα αυριο θα παω ετοιμος.
Επιβεβαιωστε μου οτι ειναι αυτη μονο. Μια μελαχρινη σωμα γυμνασμενο κωλο τοσο σφιχτο που μπορει να χυσεις μονο που το πιανεις.
Αυτή ήταν φίλε με το άσπρο τοπακι και το τζιν με την κωλαρα έξω
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
970
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Rωτησα γιατι ειχε και μια αλλη με ενα ρωζ ξεκωλο φορεμα και λεω κατσε μην γινει μαλακια...
Δυνατη και εκεινη βεβαια αλλα σαν την Μαρια δεν ηταν.
Κωλο φανταζομαι δεν δινει ε?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Rωτησα γιατι ειχε και μια αλλη με ενα ρωζ ξεκωλο φορεμα και λεω κατσε μην γινει μαλακια...
Δυνατη και εκεινη βεβαια αλλα σαν την Μαρια δεν ηταν.
Κωλο φανταζομαι δεν δινει ε?
Αυτή με το ροζ σίγουρα δίνει αρκεί μη απλώσεις το χέρι στο νακι της γιατί θα εκπλαγείς :cheesy:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Ωχ ποια τραβεστί ηταν
Δε ξέρω ονόματά σε γενικές γραμμές όλες ίδιες είναι αδύνατες εκτός του Μπέννυ κ άλλη μία νταρντάνα πού στέκεται στο ίδιο σημείο περίπου με καρέ περούκα πού αν σου χώσει μπάτσο πας Για μασέλα :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom