Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Καταλαβα...κριμα γμτ και την εχω αχτι τωρα να την γαμήσω.
Θα ξαναβγώ ίσως σημερα νωρις το βραδάκι κ μπορεί να φορτώσω το μελαχριμό απο την τράπεζα, την φίλη της ξανθιάς.

Ξέρει κανείς πως λέγεται μια πολύ αδύνατη που εβγαινε 1-2 στενά πριν το ροτοντα; ψιλοναρκωμένη μου φαινόταν περσυ 2 φορές που την πήρα αλλα θυμαμαι μου εβγαζε απιστευτη καυλα και ειχε σφιχτό.μουνί.

Καταλαβα...κριμα γμτ και την εχω αχτι τωρα να την γαμήσω.
Θα ξαναβγώ ίσως σημερα νωρις το βραδάκι κ μπορεί να φορτώσω το μελαχριμό απο την τράπεζα, την φίλη της ξανθιάς.

Ξέρει κανείς πως λέγεται μια πολύ αδύνατη που εβγαινε 1-2 στενά πριν το ροτοντα; ψιλοναρκωμένη μου φαινόταν περσυ 2 φορές που την πήρα αλλα θυμαμαι μου εβγαζε απιστευτη καυλα και ειχε σφιχτό.μουνί.
Ρία ?
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Δυστ5χώς η φάση στο μέρος ειναι για τον μπέο επειδη με τόσο φως φαινεσαι απο παντού. Δεν ήθελε να πάμε πιο μέσα ή σε άλλ8 μέρος με λιγοτερο φως, οπότε οπως καταλάβατε, ο φίλος δεν γάμησε.
Το χειρότερο είναι ότι είναι δε λέει μλκιες, την πιστεύεται και τη δικαιολογείται.

Ξέρει κανείς πως λέγεται μια πολύ αδύνατη που εβγαινε 1-2 στενά πριν το ροτοντα; ψιλοναρκωμένη μου φαινόταν περσυ 2 φορές που την πήρα αλλα θυμαμαι μου εβγαζε απιστευτη καυλα και ειχε σφιχτό.μουνί.
Πολλοί συνάδελφοι έχουν αφήσει αξιότιμες κριτικές για το που θα βρείτε και ποιαν. Κατά αυτές τις κριτικές αφιέρωσαν χρόνο και χρήματα για να μοιραστούνε τις εμπειρίες τους ώστε να μας ανοίξουν τα μάτια. Μιας και οι σελίδες στο νήμα είναι αρκετές και πολλές φορές δυσκολεύεται κάποιος να βρει αυτό που θέλει (παρόλο την επιλογή της αναζήτησης), μία σελίδα πίσω ακριβός υπάρχουν όλα γραμμένα για να μη δυσκολεύεστε. Εκεί μπορεί κανείς να βρει αρκετές από τις κορασίδες + επιδώσεις.
Αν έκανες τον κόπο να ψάξεις ή να πας έστω 1 σελίδα πίσω, θα ήξερες για την Γιώτα. (για να μην αναφερθώ στις υπόλοιπες κριτικές που υπάρχουν). Οπότε ηθελεστα και παθεστα.
Επίσης αν πας μόλις μία σελίδα πίσω ίσως βρεις και απάντηση στην ερώτηση σου σχετικά με την πολύ αδύνατη πριν το Ροντόνα. Αν πάλι δεν, γιατί δε τη ρωτάς να σου πει το όνομα της να μας πεις και εμάς; Ίσως το βρεις και στη λίστα που ανάφερα, τι λες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Το χειρότερο είναι ότι είναι δε λέει μλκιες, την πιστεύεται και τη δικαιολογείται.


Πολλοί συνάδελφοι έχουν αφήσει αξιότιμες κριτικές για το που θα βρείτε και ποιαν. Κατά αυτές τις κριτικές αφιέρωσαν χρόνο και χρήματα για να μοιραστούνε τις εμπειρίες τους ώστε να μας ανοίξουν τα μάτια. Μιας και οι σελίδες στο νήμα είναι αρκετές και πολλές φορές δυσκολεύεται κάποιος να βρει αυτό που θέλει (παρόλο την επιλογή της αναζήτησης), μία σελίδα πίσω ακριβός υπάρχουν όλα γραμμένα για να μη δυσκολεύεστε. Εκεί μπορεί κανείς να βρει αρκετές από τις κορασίδες + επιδώσεις.
Αν έκανες τον κόπο να ψάξεις ή να πας έστω 1 σελίδα πίσω, θα ήξερες για την Γιώτα. (για να μην αναφερθώ στις υπόλοιπες κριτικές που υπάρχουν). Οπότε ηθελεστα και παθεστα.
Επίσης αν πας μόλις μία σελίδα πίσω ίσως βρεις και απάντηση στην ερώτηση σου σχετικά με την πολύ αδύνατη πριν το Ροντόνα. Αν πάλι δεν, γιατί δε τη ρωτάς να σου πει το όνομα της να μας πεις και εμάς; Ίσως το βρεις και στη λίστα που ανάφερα, τι λες;
Εμένα πιο πολύ στη Ρία μου κάνει η περιγραφή...πολύ αδύντατη και ψιλοναρκωμλενη
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Πόσο παίρνει η Μαρία η Αλβανίδα ενα γαμήσι στα όρθια?
Όσα και να σου ζητήσει 20 το πολύ να της δώσεις,δεν αξίζει απο υπηρεσίες για παραπάνω.Παλιά την ειχα πάρει με 20, ενώ αρχικά ζητούσε 30.
 
  • Like
Αντιδράσεις: L3fos

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Εμένα πιο πολύ στη Ρία μου κάνει η περιγραφή...πολύ αδύντατη και ψιλοναρκωμλενη
Ίσως.. Ή Ρία ή Βάσια πιστεύω.. Απλά η Ρία ήταν συνήθως προς Χαλκίδος, 1-2 στενά πριν το Ροτόντα Έλενα ή Βάσια, εκ των οποίων την πρώτη την απορρίπτουμε. Επίσης στο απίστευτη καυλα και σφιχτό μουνί δύσκολο για Ρία.. (ειδικά το δεύτερο). Πιο πολύ προς Βάσια τείνω (πλην το γεγονός "ναρκωμένη"). Ας μας δώσει όμως ο φίλος μια καλύτερη περιγραφή εμφανισιακά, απόχρωση δέρματος, χαρακτηριστικά, εθνικότητα,..; από πέρσι την έχει ξαναδεί; πότε ήταν η τελευταία φορά;
 

gpp85

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετω το λαο.
Πέρασμα απο πιάτσα προχθες 9-11

Γενικα λίγα πράγματα, η Μαρια η αλβανιδα σταθερα στο ποστο σε 7 γυρους που εκανα την πετυχαινα να μπαινει απο αμαξι σε αμαξι :) Στο τελος τη μαζεψε ο νταβας (?) και εφυγαν ποδαρακι. (την εχω παρει και εγω για να λεμε οτι γαμησαμε και ενα μουνι κομοδινο. Οπως και τρελογιωτα)

Πλεον οι μαυρες ειναι πιο πολλες απο τις υπολοιπες..εκει πριν το One salonica και γυρω στο τετραγωνο μετρησα πανω απο 12)
Την βουλγαρα milf (δεν ξερω ονομα) αυτη με το κοντο ξανθο μαλλι (πλεον μαυρο) την τιμω καθε φορα (vfm το 20ρικο). Μου πε και το κορυφαιο οτι εχει " σε προσφορα κωλαρακι στα 40 σημερα" (μαλλον τωρα με τις ενδιαμεσες εκπτωσεις :grin::grin: ). Σημειωση σημαντικη: Επειδη με την συγκεκριμενη λεμε και καμια μαλακια παραπανω μου εχει αναφερει διαφορα σκηνικα (απο το τι ζηταμε σε αυτην μεχρι τι πληρωνουμε).

Να το δεχθω οτι καποιος εχει fetix να σε κατουρησει (γουστα). ΝΑ ΣΕ ΧΕΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ?? (ακατανοητο). Επισης μου αναφερει οτι εχει 2-3 στανταρ >50ετων που δινουν 80αρια για να πανε στις ερημιες και 150 για hotel... Εσεις που κανετε αυτα.. Να ξερετε εμεις κανουμε τα ιδια με 20 ή λιγοτερα . :rockon::rockon:

Ο κουασιμώδος (πρεπει πανω απο 15 χρονια να τη βλεπω κατω) σταθερα στο ιδιο σημειο

Δεν αναφερω γυφτισες κτλ απο 10ε + πανω τα κανουν ολα με η χωρις ( δεν ξαναλεμε τα αυτονοητα - οποιος θελει να κανει κακο στον εαυτο του πηγαινει με αυτες)

Γενικα δεν ειχε κατι το αξιολογο (ουτε και σε ποσοτητα). Πανε οι παλιες εποχες με τις Ρουμανες στην Ρωξανης (στο φαναρι με τον κεντρικο δρομο που πηγαινες στα studio) η αυτες που αραζαν στο Cantina Pit Stop

Τεσπα στην επιστροφη πριν γυρισω απραγος μπροστα στο carglass στη μοναστηριου εμφανιστικε καστανη petit με βυζι και ασπρο φορεματακι (δεν καταλαβα γλωσσα αλλα δεν μοιαζαν βουλγαρικα). Ελληνικα δεν μιλουσε (ουτε φυσικα αγγλικα), σε ρολο μεταφραστη μια χοντρη φιλη της. Συννεοηση για 20 απλο, αυτη αβγαλτη δεν ηξερε που να παμε, την πηγα απεναντι στο Grand hotel. Πιπα με προφ και εδωσε και κωλο στο τελος (μαλλον χαμενοι στη μεταφραση :kiss-mark:)

Καλες βολτες σε ολους
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Όσα και να σου ζητήσει 20 το πολύ να της δώσεις,δεν αξίζει απο υπηρεσίες για παραπάνω.Παλιά την ειχα πάρει με 20, ενώ αρχικά ζητούσε 30.
Γι αυτό σου έκοψε σε υπηρεσίες (όχι ότι αλλιώς θα ξεσκιζόταν)...
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
δεν εχω αμαξι τωρα η Μαρια η αλβανίδα έχει καβατζα?σιγουρα παίρνει 20 στα όρθια?
Θα σε πάει στην αλάνα απέναντι απο το fever είτε έχεις αμάξι είτε όχι,έτσι ξέρω.Πάνε και πες μας πως πέρασες! Στην χειρότερη θα σου πάρει 30 αν δεν δειχτεί με 20.Αφού θες να την πάρεις τι το σκέφτεσαι?Είναι Καλή φάση για μια φορά διότι από εμφάνιση είναι η καλύτερη στην πιάτσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: L3fos

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Γι αυτό σου έκοψε σε υπηρεσίες (όχι ότι αλλιώς θα ξεσκιζόταν)...
Φίλε δεν μου έκοψε σε υπηρεσίες ίσα ίσα το αντίθετο,κάθησε μεχρι να χυσω,την γαμησα κάνα 7λεπτό καθαρό χρόνο συν αρκετη ωρα πίπα πιο πριν.ΑΛΛΑ μου έσπαγε τα νεύρα διότι έλεγε δεν εχυσες κ τελείωνε .......ήθελε να με ξεπεταξει με αυτό το ύφος ξεκίνησε, οπως κάνει συνήθως,αλλά κάθησε στο τέλος.Για 20 ευρω καλά ήταν.Γενικά στην πιάτσα είναι λάθος να δίνεις παραπάνω απο 20 πιστευω ,αφού στα μπουρδελα που πληρώνεις και τον χώρο έχει 30 ,λίγα μέτρα πιο κάτω.Στην δε Αθήνα γαμας και με 10 ευρω μεταξουργιο.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μαλάκας είσαι εσύ!:birdman: ρε τρόμπα μου την λές και απο πάνω?
Τράβα το πίσω αλλιώς έχεις αναφορά και ban. Αντί να βοηθήσεις το νήμα σαν νέος, ζητάς βοήθεια χωρίς να μπεις καν στον κόπο να ανατρέξεις πίσω κάποιες σελίδες στις οποίες υπάρχουν όλες οι απαντήσεις στις ερωτήσεις σου. Μεταξύ άλλων από τα μέλη τα οποία βρίζεις. Σεβασμός και χαμηλά την μπάλα.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Φίλε δεν μου έκοψε σε υπηρεσίες ίσα ίσα το αντίθετο,κάθησε μεχρι να χυσω,την γαμησα κάνα 7λεπτό καθαρό χρόνο συν αρκετη ωρα πίπα πιο πριν.ΑΛΛΑ μου έσπαγε τα νεύρα διότι έλεγε δεν εχυσες κ τελείωνε .......ήθελε να με ξεπεταξει με αυτό το ύφος ξεκίνησε, οπως κάνει συνήθως,αλλά κάθησε στο τέλος.Για 20 ευρω καλά ήταν.Γενικά στην πιάτσα είναι λάθος να δίνεις παραπάνω απο 20 πιστευω ,αφού στα μπουρδελα που πληρώνεις και τον χώρο έχει 30 ,λίγα μέτρα πιο κάτω.Στην δε Αθήνα γαμας και με 10 ευρω μεταξουργιο.
Να 'σαι καλά για την ενημέρωση. Τότε είσαι τυχερός τους περισσότερους οι οποίοι την παίζουν στην τιμή τους ξεπετάει.

Γενικά στην πιάτσα είναι λάθος να δίνεις παραπάνω απο 20 πιστευω ,αφού στα μπουρδελα που πληρώνεις και τον χώρο έχει 30 ,λίγα μέτρα πιο κάτω.Στην δε Αθήνα γαμας και με 10 ευρω μεταξουργιο.
+φωνώ απόλυτα της ίδιας άποψης είμαι, θέμα το οποίο όμως έχει συζητηθεί πολλές φορές γι αυτό δε θα εμβαθύνω. Απλά αναφέρομαι στο πως λειτουργεί η συγκεκριμένη.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
οταν μιλας για την αλβανιδα, σορρυ αλλα εχουμε ολοι πειρα...ΜΟΥΝΑΡΑ για πιατσα ΑΛΛΑ ΞΕΠΕΤΑ του κερατα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
ST@Lone έγραψε:
Ναι τους ξεπεταει και εμένα εξ αρχής αυτό ήθελε.Με την πείρα που έχω απο πουτανες γενικά 20 χρονια στο άθλημα με καποια διαλλειματα θα πω το εξεις.Αν μια πόρνη την σεβαστείς ως άνθρωπο και την συμπεριφερθείς όμορφα τότε και αυτή πολλές φορές θα σε συμπεριφερθεί ανάλογα....εγω την Μαρία την σεβαστηκα στα πλαίσια του σεβασμού είναι και το να πας καθαρός και φυσικά κ η ολη η συμπεριφορά σου.
έχε το νου όταν απαντάς σε μηνύματα. Το παραπάνω κείμενο το οποίο έγραψες ο ίδιος φαίνεται ότι προέρχεται από εμένα ενώ δεν... όταν απαντάς, γράφεις κάτω από το πλαίσιο που σου εμφανίζει...
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
H Μαρία η Αλβανίδα είναι όντως ξεπέτα για να μην γίνουν παρεξηγήσεις! όπως και κατά την γνώμη μου η πιο όμορφη συνολικά στην πιάτσα.Προφανώς δεν είμαι ο μόνος που έχει κάποια εμπειρία στο σπόρ ΑΛΛΑ επιμένω παίζει ρόλο και η συμπεριφορά του πελάτη και ποιός την πηδά! π.χ. πάει κάποιος "πακιστανός" βρωμιάρης άπλυτος να την πάρει και της μιλάει και άσχημα προφανώς θα προσπαθήσει να τον ξεπετάξει......αν πάει κάποιος άλλος " Έλληνας" , καθαρός ,ευγενικός,σχετικά νέος ίσως και να μην το ξεπετάξει και ας ήθελε εξ αρχής, ίσως του κάτσει καλύτερα ανάλογα και τα κέφια της.Εμένα προσωπικά δεν με ξεπέταξε ΑΛΛΑ μου την έσπασε που την έβλεπα πως ήθελε να με ξεπετάξει αρχικά........Γνωστοί μου που πήγαν τους ξεπέταξε σε χρόνο dt.....Δεν είναι ολόιδια η συμπεριφορά μιας πουτάνας γενικά με όλους τους πελάτες, αυτό έχω να πω.Επίσης τελευταία φορά που την πήρα ήταν πριν κανά 1,5 χρόνια οπότε μπορεί να έγινε ακόμα πιο ξεπέτα..........ας μα πει κάποιος που την πήρε πρόσφατα τι παίζει τώρα!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: m3_343

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
H Μαρία η Αλβανίδα είναι όντως ξεπέτα για να μην γίνουν παρεξηγήσεις! όπως και κατά την γνώμη μου η πιο όμορφη συνολικά στην πιάτσα.Προφανώς δεν είμαι ο μόνος που έχει κάποια εμπειρία στο σπόρ ΑΛΛΑ επιμένω παίζει ρόλο και η συμπεριφορά του πελάτη και ποιός την πηδά! π.χ. πάει κάποιος "πακιστανός" βρωμιάρης άπλυτος να την πάρει και της μιλάει και άσχημα προφανώς θα προσπαθήσει να τον ξεπετάξει......αν πάει κάποιος άλλος " Έλληνας" , καθαρός ,ευγενικός,σχετικά νέος ίσως και να μην το ξεπετάξει και ας ήθελε εξ αρχής, ίσως του κάτσει καλύτερα ανάλογα και τα κέφια της.Εμένα προσωπικά δεν με ξεπέταξε ΑΛΛΑ μου την έσπασε που την έβλεπα πως ήθελε να με ξεπετάξει αρχικά........Γνωστοί μου που πήγαν τους ξεπέταξε σε χρόνο dt.....Δεν είναι ολόιδια η συμπεριφορά μιας πουτάνας γενικά με όλους τους πελάτες, αυτό έχω να πω.
Είτε είσαι Έλληνας είτε Πακιστανός είτε Κονγκολεζος αν της δώσεις 20 θα βιάζεται και θα γκρινιάζει και με 30 θα είναι πιο ήρεμη και θα σε αφήσει να κάνεις την δουλειά σου... Δοκιμασμένα και τα δύο ενδεχόμενα..
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Είτε είσαι Έλληνας είτε Πακιστανός είτε Κονγκολεζος αν της δώσεις 20 θα βιάζεται και θα γκρινιάζει και με 30 θα είναι πιο ήρεμη και θα σε αφήσει να κάνεις την δουλειά σου... Δοκιμασμένα και τα δύο ενδεχόμενα..
Αυτός είναι ο κανόνας με όλες τις πουτάνες......συμφωνώ! Αλλά δεν είναι μόνο αυτό......
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Τράβα το πίσω αλλιώς έχεις αναφορά και ban. Αντί να βοηθήσεις το νήμα σαν νέος, ζητάς βοήθεια χωρίς να μπεις καν στον κόπο να ανατρέξεις πίσω κάποιες σελίδες στις οποίες υπάρχουν όλες οι απαντήσεις στις ερωτήσεις σου. Μεταξύ άλλων από τα μέλη τα οποία βρίζεις. Σεβασμός και χαμηλά την μπάλα.
Φίλε Σταλόνε μην ασχολείσαι κάποιος κλονος είναι το ίδιο έκανε και στα μασατζιδικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom