Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
Άσχετα με το αν υπάρχουν Πακιστανοί Ινδοί Μαροκινοί Άγγλοι και Σουηδοί πρέπει να είσαι πρωταθλητής της ΜΑΛΑΚΙΑΣ για να πας ακαποτα με μια γυναίκα αυτού του επαγγέλματος...πιο βλάκας πεθαινεις
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
για να δεχεται να γαμηθει ακαποτα στανταρ ειναι φορεας AIDS .. αυτο ειναι ανηκουστο πουτανα να μην παιρνει προφυλαξη.. γνωμη μου ειναι οσοι γαμησατε ακαποτα να πατε να κανετε εξετασεις. δεν λεω ειναι καυλα να γαμας ακαποτα αλλα και πολυ επικινδυνο!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
μαλακες αντε να γερασουμε να μην μας σηκωνεται να ηρεμισει το μυαλο μας απο τις πουτανες... ολο εκει τρεχει το γαμημενο!!! χαχαχα
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Καμία από τις μαύρες που βγαίνουν αξίζει η όχι;
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Καμία από τις μαύρες που βγαίνουν αξίζει η όχι;
Όχι, τύπε. Όταν πρωτοεμφανίστηκαν που ήταν σουλουπωμένες και φαινόταν για 19άρες περίπου. Κάπου προς το 13-14. Ήταν χάλια. Αεροπίπα και αερογαμήσι με το κωλόχερο να εμποδίζει σκοπίμως την είσοδο, γαμούσες παλάμη. Ηλίθιο υφάκι ειρωνικά μειδιάματα. Πριν τον ιό για μια δεύτερη και τελευταία φορά πήγα να δοκιμάσω μια μαύρη που ήταν τούμπανο και μου απέσπασε χρηματικό ποσόν χωρίς να παρέχει την προσυμφωνημένη υπηρεσία, δεν τόλμησα να ζητήσω όμως τα λεφτά μου πίσω. Ρατσιστής δεν είμαι φίλε, αλλά τη συγκεκριμένη όταν την ξαναπέτυχα αλλού...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Όχι, τύπε. Όταν πρωτοεμφανίστηκαν που ήταν σουλουπωμένες και φαινόταν για 19άρες περίπου. Κάπου προς το 13-14. Ήταν χάλια. Αεροπίπα και αερογαμήσι με το κωλόχερο να εμποδίζει σκοπίμως την είσοδο, γαμούσες παλάμη. Ηλίθιο υφάκι ειρωνικά μειδιάματα. Πριν τον ιό για μια δεύτερη και τελευταία φορά πήγα να δοκιμάσω μια μαύρη που ήταν τούμπανο και μου απέσπασε χρηματικό ποσόν χωρίς να παρέχει την προσυμφωνημένη υπηρεσία, δεν τόλμησα να ζητήσω όμως τα λεφτά μου πίσω. Ρατσιστής δεν είμαι φίλε, αλλά τη συγκεκριμένη όταν την ξαναπέτυχα αλλού...
...πες μας τυπε, μη μας κρατας σε αγωνια...
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
...πες μας τυπε, μη μας κρατας σε αγωνια...
Τί να πώ τύπε μου; Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Τριτοκοσμική σαβούρα και μαλακίες. Κάποιοι κακώς φοβούνται τον νταβά, δεν είναι 24/07 πίσω από το προϊόν του. Και κοπέλες της πιάτσας πολλές φορές μένουν πολύ μακρυά από το "παζάρι" που ψωνίζονται. Κάποιες μαύρες από εκείνες που σύχναζαν πιάτσα παλιότερα εντωμεταξύ, πάχυναν πολύ περισσότερο και σε νεότερη ηλικία για το φυσιολογικό που είναι στο σκαρί τους, ζώντας την καλή ζωή λίγο έξω από την πόλη, έχοντας κόψει τη δουλειά και κάνοντας παρέα με εξευγενισμένα κωλόμουτρα. Καμμία αγωνία τύπε μου. Μονάχα οι απατεώνες θα πρέπει να αγωνιούν...

Είχε και καλές μαύρες όμως, αλλά όχι πιατσόβιες. Εκείνες που στήνονταν σε ένα φθηνό ξενοδοχείο μπροστά, σε παράδρομο κάθετο στην Εγνατία πριν τη οδό Λαγκαδά, εκεί που φτιάξανε γωνιακό καφέ και παλιά δεν υπήρχε τίποτα. Όταν εμφανίστηκαν εκείνες είχε και κάτι κελεπούρια, μια μικρή καλοφτιαγμένη μου είχε δώσει κινητό και ψαχνόταν για πιο εκλεπτυσμένη συνάντηση σε καλή τιμή χωρίς μα μου σε υπηρεσίες, αλλά τότε γνώρισα τη Φλωρεντία και δεν την πήρα τη μαυρούλα μετά χάθηκε. Εκείνη έλεγε πολύ, έπρεπε να την είχα πάρει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Τί να πώ τύπε μου; Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Τριτοκοσμική σαβούρα και μαλακίες. Κάποιοι κακώς φοβούνται τον νταβά, δεν είναι 24/07 πίσω από το προϊόν του. Και κοπέλες της πιάτσας πολλές φορές μένουν πολύ μακρυά από το "παζάρι" που ψωνίζονται. Κάποιες μαύρες από εκείνες που σύχναζαν πιάτσα παλιότερα εντωμεταξύ, πάχυναν πολύ περισσότερο και σε νεότερη ηλικία για το φυσιολογικό που είναι στο σκαρί τους, ζώντας την καλή ζωή λίγο έξω από την πόλη, έχοντας κόψει τη δουλειά και κάνοντας παρέα με εξευγενισμένα κωλόμουτρα. Καμμία αγωνία τύπε μου. Μονάχα οι απατεώνες θα πρέπει να αγωνιούν...

Είχε και καλές μαύρες όμως, αλλά όχι πιατσόβιες. Εκείνες που στήνονταν σε ένα φθηνό ξενοδοχείο μπροστά, σε παράδρομο κάθετο στην Εγνατία πριν τη οδό Λαγκαδά, εκεί που φτιάξανε γωνιακό καφέ και παλιά δεν υπήρχε τίποτα. Όταν εμφανίστηκαν εκείνες είχε και κάτι κελεπούρια, μια μικρή καλοφτιαγμένη μου είχε δώσει κινητό και ψαχνόταν για πιο εκλεπτυσμένη συνάντηση σε καλή τιμή χωρίς μα μου σε υπηρεσίες, αλλά τότε γνώρισα τη Φλωρεντία και δεν την πήρα τη μαυρούλα μετά χάθηκε. Εκείνη έλεγε πολύ, έπρεπε να την είχα πάρει.
ισχύει ότι υπήρχε πιάτσα για μια περίοδο στην περιοχή πέριξ της αντιγονιδών, συγγρού και λοιπών παρακειμένων οδών...
και όχι μόνο για μαύρες, αλλά έβρισκες και καμιά εκ του ανατολικού μπλοκ αν έκοβε το μάτι σου...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πάμε Γιαννιτσών και έχετε εκπλαγεί για το αν έχει πηδηχτεί η άλλη με τον μουσάτο γύφτο ή τον Ρουμανοπακιστανό; Που νομίζετε ότι βρίσκεστε; Σε που@νες πολυτελείας; Δε μπορείτε καν να φανταστείτε με ποιους έχουνε πάει... Λαμβάνοντας υπόψη και τα ακάποτα, ο ρακοσιλέκτης να είναι το τελευταίο που σας απασχολεί.
Εδώ έρχεται ο καθένας μας για το λόγο του, οικονομικό, προσωπικό, βίτσιο,.. Από τη στιγμή που το επέλεξε, λαμβάνει υπόψη όλα τα παρελκόμενα και το γουστάρει. Άμα σκέφτεσαι και εκπλήσσεσαι τόσο πολύ για το πελατολόγιο, βάζεις το χέρι πιο βαθιά στη τσέπη και πας ανάλογα. Ή κόβεις το άθλημα.
υ.γ. κυρίως οι καινούριοι μη σπαμάρετε το threat με ανούσιες συζητήσεις και συζητήσεις μεταξύ σας. Υπάρχουν οι προσωπικές συνομιλίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: m3_343
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάμε Γιαννιτσών και έχετε εκπλαγεί για το αν έχει πηδηχτεί η άλλη με τον μουσάτο γύφτο ή τον Ρουμανοπακιστανό; Που νομίζετε ότι βρίσκεστε;
στην Σαμ Ελιζέ των Παρισίων.

και εκει βλεπεις Ινδες (γυφτο-τσιγγανες μαλιστα τετοια ηταν και η πρωταγωνιστρια στην Παναγια των Παρισιων),

μαυρες,

σλαβες (βουλγαρες),

καποιες ειναι της κοκας,

και στην ιδια ευθεια βλεπεις ρωμαϊκου τυπου αψιδα θριαμβου, απλα εμεις εχουμε αυθεντικη του Γαλεριου και οι Γαλλοι μαϊμού ομοιωμα του Ναπολεοντα. (καποτε ειχε βουτηξει απο την Βενετία και τα αλογακια του ελληνα γλυπτη Λυσιππου, εποχης μεγαλεξανδρου, που στολιζαν τον ιπποδρομο της Κωνσταντινουπολης και τα ειχε βαλει στην μικροτερη καμάρα -στο καρουζελ- ισια παρακατω διπλα στο ποταμι.)

Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΩΦΑΛΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΤΙ ΓΑΛΛΙΚΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
και στην ιδια ευθεια βλεπεις ρωμαϊκου τυπου αψιδα θριαμβου, απλα εμεις εχουμε αυθεντικη του Γαλεριου και οι Γαλλοι μαϊμού ομοιωμα του Ναπολεοντα. (καποτε ειχε βουτηξει απο την Βενετία και τα αλογακια του ελληνα γλυπτη Λυσιππου, εποχης μεγαλεξανδρου, που στολιζαν τον ιπποδρομο της Κωνσταντινουπολης και τα ειχε βαλει στην μικροτερη καμάρα -στο καρουζελ- ισια παρακατω διπλα στο ποταμι.)
Κλεμμένα όλα όπως μας συνηθίζουν. Μη μας πάρουν τις κορασίδες μόνο στα Παρίσια και τις πληρώνουμε για Γαλλίδες.
Εδώ η άλλη συστήθηκε Μολδαβή, Ρουμάνα, Αλβανίδα, τελευταία πήρε προαγωγή ως Τσιγγάνα. Σκέψου να έχει και ένα Γαλλικό στο βιογραφικό. Μετράει όσο να πεις.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Τί να πώ τύπε μου; Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Τριτοκοσμική σαβούρα και μαλακίες. Κάποιοι κακώς φοβούνται τον νταβά, δεν είναι 24/07 πίσω από το προϊόν του. Και κοπέλες της πιάτσας πολλές φορές μένουν πολύ μακρυά από το "παζάρι" που ψωνίζονται. Κάποιες μαύρες από εκείνες που σύχναζαν πιάτσα παλιότερα εντωμεταξύ, πάχυναν πολύ περισσότερο και σε νεότερη ηλικία για το φυσιολογικό που είναι στο σκαρί τους, ζώντας την καλή ζωή λίγο έξω από την πόλη, έχοντας κόψει τη δουλειά και κάνοντας παρέα με εξευγενισμένα κωλόμουτρα. Καμμία αγωνία τύπε μου. Μονάχα οι απατεώνες θα πρέπει να αγωνιούν...

Είχε και καλές μαύρες όμως, αλλά όχι πιατσόβιες. Εκείνες που στήνονταν σε ένα φθηνό ξενοδοχείο μπροστά, σε παράδρομο κάθετο στην Εγνατία πριν τη οδό Λαγκαδά, εκεί που φτιάξανε γωνιακό καφέ και παλιά δεν υπήρχε τίποτα. Όταν εμφανίστηκαν εκείνες είχε και κάτι κελεπούρια, μια μικρή καλοφτιαγμένη μου είχε δώσει κινητό και ψαχνόταν για πιο εκλεπτυσμένη συνάντηση σε καλή τιμή χωρίς μα μου σε υπηρεσίες, αλλά τότε γνώρισα τη Φλωρεντία και δεν την πήρα τη μαυρούλα μετά χάθηκε. Εκείνη έλεγε πολύ, έπρεπε να την είχα πάρει.
Φλωρεντία; Την ξέρουμε;
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Φλωρεντία; Την ξέρουμε;
Μπορεί και να την ξέρετε. Παλιά ήταν στο Kanesex, δούλευε incall σε περιοχή πριν την πιάτσα, κοντά στο σιδηροδρομικό σταθμό. Το ψευδώνυμό της ήταν Samantha, υπήρχε και στο Sexaki, μέχρι και πριν από λίγο καιρό. Σχετίζεται με τις ερασιτέχνες που κάποιοι μοναχοφάηδες κρατάνε για τον εαυτό τους. Δεν σχετίζεται με πιάτσα, παρ' όλο που βρίσκονταν κοντά στην περιοχή.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μια ξανθια με καρε μαλλι γυρο στα 40 ποια εχει υποψην κανενας? σημερα την πετυχα μοναστηριου πριν το κοκκινο απεναντι απο την γνωστη καβατζα
συλβια ρουμανα δηλωνει, μια πολυ κοντη με τα μπουτακια εξω χειμωνα καλοκαιρι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι, νταξει δεν τα λες κ μπουτακια αλλα οκ


για πες... αξιζει?
ευγενικη, αρα δεν σπαει αρχιδια οπως κατι αλλες ομορφες.
πιπα οχι καμμια φοβερη τεχνικη που θα θυμαμαι, εκανε προσπαθειες και ντιπ , φιλοτιμη . δεν παραπονεθηκε για χρονο ή για πιασιματα.
και τελικα απο κοντα δεν ηταν τοσο τσακισμενη απο ηλικια ή ουσιες οσο νομιζα πριν δοκιμασω.

πχ την ρουφηχτη μπιριμπιλοπαικτική τεχνικη σε αρχιδια κλπ που θυμαμαι απο την μαρια με τα γυαλακια δεν εχει αλλα επειδη μου φανηκε νορμαλ χαρακτηρας και καθαρη στον τροπο μπορει να ξαναδοκιμαζα.

αλλωστε δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες στην πιατσα, αλλες τρελες, αλλες επικινδυνες, μπορω να πω την συμπαθησα σαν πνευμα φιλικο, σαν ανθρωπο που λεμε, σαν προσωπικοτητα, σαν τον λυπηριδη ή τον ρωμανιδη που ηθελαν να παιξουν αλλα ηταν ασχετοι οι καημενοι.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Τελευταία τροποποίηση:

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μπορεί και να την ξέρετε. Παλιά ήταν στο Kanesex, δούλευε incall σε περιοχή πριν την πιάτσα, κοντά στο σιδηροδρομικό σταθμό. Το ψευδώνυμό της ήταν Samantha, υπήρχε και στο Sexaki, μέχρι και πριν από λίγο καιρό. Σχετίζεται με τις ερασιτέχνες που κάποιοι μοναχοφάηδες κρατάνε για τον εαυτό τους. Δεν σχετίζεται με πιάτσα, παρ' όλο που βρίσκονταν κοντά στην περιοχή.
Kαι τωρα δηλαδη δουλευει πιατσα τυπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom