Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Και το χρώμα ειδικα σκουρόχρωμο μπαμ κάνει ότι είναι τσιγγάνα.. Εγώ λέω ότι είναι Αλβανίδα εσύ πες ότι είναι γυφτορουμανα και κλείσαμε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Και το χρώμα ειδικα σκουρόχρωμο μπαμ κάνει ότι είναι τσιγγάνα.. Εγώ λέω ότι είναι Αλβανίδα εσύ πες ότι είναι γυφτορουμανα και κλείσαμε
Λοιπόν να τα βαλουμε σε μια σειρα γτ μαλλον μπερδευομαστε. Η Μαρινα δεν ειναι ρουμανα ουτε αλβανιδα τσιγγανα ειναι κ εχει άντρα Αλβανό. Η Μαρία ειναι αλβανιδα οπως κ ο δικος της. Η δυο τυποι γνωρίζονται κ τρυγηρνανε μαζι στα αμαξια τους γυρω απο την καβαντζα στο fever. Η Μαρινα μιλάει κ αλβανικα. Κ τελος πρασινοματα μηπως εννουσαν την Αναστασια την ξανθια που βγανει που κ που ξανά. Αδελφε δεν τα κατεβαζω απο τι κεφαλι μου. Για να το σημειωνω κατι ξερω παραπάνω. Τεσπα. Ας την κανουμε κ τσεχα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Λοιπόν να τα βαλουμε σε μια σειρα γτ μαλλον μπερδευομαστε. Η Μαρινα δεν ειναι ρουμανα ουτε αλβανιδα τσιγγανα ειναι κ εχει άντρα Αλβανό. Η Μαρία ειναι αλβανιδα οπως κ ο δικος της. Η δυο τυποι γνωρίζονται κ τρυγηρνανε μαζι στα αμαξια τους γυρω απο την καβαντζα στο fever. Η Μαρινα μιλάει κ αλβανικα. Κ τελος πρασινοματα μηπως εννουσαν την Αναστασια την ξανθια που βγανει που κ που ξανά. Αδελφε δεν τα κατεβαζω απο τι κεφαλι μου. Για να το σημειωνω κατι ξερω παραπάνω. Τεσπα. Ας την κανουμε κ τσεχα.
Πρασινοματα λένε την Σβεντα την Βουλγάρα που βγαίνει μπροστά από το εγκαταλελειμμένο κτίριο... Πάντως μπράβο ανακαλύψες νέα φυλή στον πλανήτη Γη... Τσιγγάνα με άσπρο δέρμα :confused:
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Φίλε τσιγγάνα λευκή εξήγησε το λιγο εκτός αν σε χει πει κάτι παραπάνω αυτή τότε πάσο
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Πρασινοματα λένε την Σβεντα την Βουλγάρα που βγαίνει μπροστά από το εγκαταλελειμμένο κτίριο... Πάντως μπράβο ανακαλύψες νέα φυλή στον πλανήτη Γη... Τσιγγάνα με άσπρο δέρμα :confused:
Μεγαλε εχω συναστραφει με τσιγγανους που ουτε για πλακα δεν τους καταλαβαινεις. Για αυτην την πρασινοματα το ανεφερα σε αλλο μνμα οτι κάθεται στο ερειπιο πρωϊνες ωρες. Ακυρο εντελως αυτο που ειπες. Αρα με το ιδιο σκεπτικο ολοι οι Έλληνες ειναι μαυριδεροοι κ τριχωτοι κ φορανε σανδαλια κ κελεμπιες, γτ αυτο το στεροτυπο εχουν κατι λαχανα στο εξωτερικο. Κ κατι ακομα η Ντεση στην Eurobank, που είναι κατασπρη, κ αυτη τσιγγανα βουλγαρα ειναι. Εκτος αν εκανε επεμβασεις σαν τον Michael Jackson για να γινει ασπρη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε τσιγγάνα λευκή εξήγησε το λιγο εκτός αν σε χει πει κάτι παραπάνω αυτή τότε πάσο
Ναι εχει μιλησει μαζι μου
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Και σου είπε δηλαδή η ίδια ότι είναι τσιγγάνα από Ρουμανία?
Διαβαζεις αυτα που γραφω η μας δουλευεις;;

"Η Μαρινα δεν ειναι ρουμανα ουτε αλβανιδα, τσιγγανα ειναι κ εχει άντρα Αλβανό."
 

Athan17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει καμιά μαύρη που να αξίζει? Καλό σεξ ,χρήματα, κτλ κτλ
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Διαβαζεις αυτα που γραφω η μας δουλευεις;;

"Η Μαρινα δεν ειναι ρουμανα ουτε αλβανιδα, τσιγγανα ειναι κ εχει άντρα Αλβανό."
Παιδί μου χαζός είσαι ή μας δουλεύεις εσύ? Σε ρώτησα αν στο είπε η ίδια

ιδίοις όμμασι? Ή το συμπερανες από μόνος?​

 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Παιδί μου χαζός είσαι ή μας δουλεύεις εσύ? Σε ρώτησα αν στο είπε η ίδια

ιδίοις όμμασι? Ή το συμπερανες από μόνος?​

Ρε συ μου το εχει πει η ιδια οτι δεν ειναι ρουμανα ουτε αλβανιδα, κ οτι ειναι τσιγγανα απο αθηνα. Πουθενα δεν ειπα οτι ειναι ρουμανα. Τοση ωρα λες τα αντιθετα απο αυτα που γραφω. Κ για πιο λογο να δουλευω ολους εδω. Εφοσον μου το εχει πει η ιδια γτ να το πω χωρις λογο. Εκτός αν εσυ ξερεις κατι απο την ιδια κ στον καθε εβα λέει οτι θελει
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Ρε συ μου το εχει πει η ιδια οτι δεν ειναι ρουμανα ουτε αλβανιδα, κ οτι ειναι τσιγγανα απο αθηνα. Πουθενα δεν ειπα οτι ειναι ρουμανα. Τοση ωρα λες τα αντιθετα απο αυτα που γραφω. Κ για πιο λογο να δουλευω ολους εδω. Εφοσον μου το εχει πει η ιδια γτ να το πω χωρις λογο. Εκτός αν εσυ ξερεις κατι απο την ιδια κ στον καθε εβα λέει οτι θελει
Ναι οκ.. εμένα πάντως στην περσινή καραντίνα.που ήταν πιο αυστηρά τα πράγματα έκανα το κασκαντεριλικι να πάω να δω τι γίνεται .. ήταν μόνο δύο Βουλγαράκια, Σοφία και Άνκα....και ήταν Μαρία Αλβανίδα που την ήξερα και την είχα πάρει πόσες φορές και Μαρίνα που είχε βγεί για πρώτη μέρα...και εκεί στην ερημιά προχωρούσαν μπροστά μου και κουνούσαν τις κωλάρες τους και μου λέει η Μαρία δεν θες να πάρεις παρτουζα δύο αλβανίδες ποτέ θα σου ξανατυχει?Και μετα από δευτερόλεπτα ήρθε αστυνομία και με έστειλε πίσω σπίτι αυτές φυσικατ ούτε που τις πειραξανε όπως πάντα...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ναι οκ.. εμένα πάντως στην περσινή καραντίνα.που ήταν πιο αυστηρά τα πράγματα έκανα το κασκαντεριλικι να πάω να δω τι γίνεται .. ήταν μόνο δύο Βουλγαράκια, Σοφία και Άνκα....και ήταν Μαρία Αλβανίδα που την ήξερα και την είχα πάρει πόσες φορές και Μαρίνα που είχε βγεί για πρώτη μέρα...και εκεί στην ερημιά προχωρούσαν μπροστά μου και κουνούσαν τις κωλάρες τους και μου λέει η Μαρία δεν θες να πάρεις παρτουζα δύο αλβανίδες ποτέ θα σου ξανατυχει?Και μετα από δευτερόλεπτα ήρθε αστυνομία και με έστειλε πίσω σπίτι αυτές φυσικατ ούτε που τις πειραξανε όπως πάντα...
Αν εννοείς την σοφια την μικρη την βουλγαρα ωραιο πατο εχει
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
μια ξανθια με καρε μαλλι γυρο στα 40 ποια εχει υποψην κανενας? σημερα την πετυχα μοναστηριου πριν το κοκκινο απεναντι απο την γνωστη καβατζα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
2 σελίδες του θρεντ για το αν ειναι αλβανιδα, ρουμανα ή τσιγγάνα...τι ζούμε ρε φίλε!
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
τελικά τι έγινε??έχει η Αγγλία Καλαμάτα??
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.701
Πόντοι
4.587
Δεν ξέρω τι λέτε για την αλβανιδα την μαρια εμανα πάντως με τράβαγε από το χέρι έξω από την ροτοντα να την σπρωξω με ενα 50αρικο και μάλιστα ρομαντικά. Τα πάντα κάνει η σκροφα άμα γουσταρει
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Δεν ξέρω τι λέτε για την αλβανιδα την μαρια εμανα πάντως με τράβαγε από το χέρι έξω από την ροτοντα να την σπρωξω με ενα 50αρικο και μάλιστα ρομαντικά. Τα πάντα κάνει η σκροφα άμα γουσταρει
το πενηνταρικο σπιτι της ειναι απο παλιο στον καταλογο αδερφε...τωρα πενηνταρικο πλας ροτοντα...ε δεν το λες και ευκαιρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom