Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Συνφωνώ ότι για τόσα χρήματα δεν αξίζει με τίποτα........την έχω πάρει στο αμάξι και ξέρω ότι είναι ξεπέτα.......αλλά είναι πολύ καβλιάρα και κορμάρα-κωλάρα και θολώνεις καμιά φορά και λες να την ξαναπάρεις ενώ ξέρεις ότι" πετάς τα λεφτά σου" !
Έτσι ακριβώς θολωσα και εγώ. Και αυτή και μια άλλη Αλβανίαν μαυρομαλλα όπου ητανε χθες βράδυ με μινυ και μπορείς πολύ καυλα αλλά αεροπιπα
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Αγαπητοί συναγωνιστές, προσοχή. Η πρασινομάτα στο ερείπιο εκτός από πίπα δίνει μουνί και κώλο χωρίς προφυλακτικό. Όλα με 40. Γιατί λέει έχει δυο παιδιά και έχει πάει και στο νοσοκομείο.
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές, προσοχή. Η πρασινομάτα στο ερείπιο εκτός από πίπα δίνει μουνί και κώλο χωρίς προφυλακτικό. Όλα με 40. Γιατί λέει έχει δυο παιδιά και έχει πάει και στο νοσοκομείο.
Τώρα γιατί νομίζω ότι κάποιοι θα τρέξουν;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Αυτή με τα ραστα ειναι πρεζόνι. Αυτη η βουλγαρα η πρασινοματα κινιτη βομβα με τα ελευθερα. Να καταλαβουν κ μερικοί αμυαλοι εκτός οτι βαζουν σε κινδυνο τον εαυτό τους βαζουν σε κίνδυνο κ ολους τους υπόλοιπους.Γτ εκτος απο αυτες περνούν κ αλλες. Σοβαρευτειτε μερικοι που ενημερωνετε κιολας κ για τα τζανκια που περνετε. Αντι να ενημερώσετε τι να αποφυγει καποιος
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Πέρασμα πριν από λίγο από την πιάτσα. Μια τύπισσα με άσπρο κολάν κ μοιυστακι ωραίο λεπτό σώμα μικρό βυζι κ καλό κολο, έκοβε βόλτες από το one μέχρι σχεδόν το ερείπιο. 30 πιπα γαμισι 20 μόνο πιπα. Θεωρό πολύ ακριβή ταρίφα για πιάτσα κ δεν τιμήθηκε. Άλλη μια μπροστά στο ερείπιο ξανθιά με τα του στη γάμπα, κοντή με λίγο περίεργο σώμα, απλά προσπέρασα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν από λίγο από την πιάτσα. Μια τύπισσα με άσπρο κολάν κ μοιυστακι ωραίο λεπτό σώμα μικρό βυζι κ καλό κολο, έκοβε βόλτες από το one μέχρι σχεδόν το ερείπιο. 30 πιπα γαμισι 20 μόνο πιπα. Θεωρό πολύ ακριβή ταρίφα για πιάτσα κ δεν τιμήθηκε. Άλλη μια μπροστά στο ερείπιο ξανθιά με τα του στη γάμπα, κοντή με λίγο περίεργο σώμα, απλά προσπέρασα.
Αν τηνς πεις 20 ευρω τα κανει ολα
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Σήμερα την Μαρία την αλβανίδα οποίος πέρασε και την είδε έχυσε αμέσως
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
με άσπρο δαντελένιο φόρεμα με την στριγκάρα φόρα παρτίδα. δεν έκλεινε μπούτι.
Εγώ έλεγα για προχθές εσύ λες για σήμερα που επίσης ήταν καύλα Οντως δεν έκλεινε μπούτι μόλις κατέβαινε από τον έναν ανέβαινε στον αλλο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akala

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Η βουλγαρα πρασινοματα στο ερειπιο μου προτεινε ακαποτη πιπα και με νοημα με ρωτησε ''εαν θελεις κατι αλλο πες μου'' αμεσως ανεβασα παντελονι πριν την πιπα με καποτα εννοειται και της ειπα χαιρεται...Δεν γαμαω ΠΟΤΕ απο το δρομο ΠΟΤΕ ομως μονο πιπα και αυτα ΠΑΝΤΑ με προφυλακτικο, μολις μου το ειπε αυτο ξενερωσα τη ζωη μου. ΕΙναι αυτη που εχει δυο παιδια στο σπιτι εαν σας εχει πει ποτε την ιστορια...

Παιδια μακρυα εφ οσον το προτεινει σημαινει οτι υπαρχουν καποιοι που τη γαμανε ακαποτο...ΜΑΚΡΥΑ!!

Η Μαρια η Αλβανιδα μονο που την βλεπεις τις τελευταιες μερες χυνεις κατ ευθειαν δεν χρειαζεται να πας κιολας

ΠΡΟΣΟΧΗ ειναι τελειως ξεπετα δαγκωνει, η ανοιγει το στομα χωρις να ακουμπαει την πουτσα και σου την παιζει απλα πανω κατω με το χερι....
ΕΙναι για εμενα πεταμενα λεφτα οσο μουναρος ειναι τοσο χαλια στην υπηρεσια...Περιμενουμε καλυτερες κοπελες γιατι αυτες κανουν πιατσα εδω και χρονια και την εχουν δει δημοσιοι υπαλληλοι.

Προσωπικα προτιμω στουντιο και παλι στουντιο οπου ξερεις οτι ΠΟΤΕ δεν γινεται ακαποτο σεξ και προτιμω ΠΑΝΤΑ κοπελες που δεν κανουν ακαποτη πιπα. Ναι παραπανω λεφτα αλλα το εχουν παραχεσει η πιατσες, και μοιραζουν αρρωστιες τελευταια.

Επισης εχουν ακουστει και για τραβελια για οποιους κανουν παθητικο οτι βγαζουν την καποτα ΠΡΟΣΟΧΗ μεγαλη παιδια. Ανωμαλοι και αρρωστοι υπαρχουν παντου αλλα την νυχτα στους δρομους τους βρισκεις ολους μαζεμενους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Παιδια εχει κανεις νεα απο την μαυρομαλλα που ηταν εξω απο eurobank εδω και μερες που την ψαχνω δεν την βρισκω ποτε
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Συμφωνώ απόλυτος, φτάνει με το να πετάτε λεφτα στηβ Αλβανίδα ... αηδία έχει καταντήσει


Κατι αλλο η πρασινοματα ποια είναι ρε μάγκες? Η ίδιας κοπής σαν την Αλβανίδα ? Μια ψηλή με σωματαρα κωλαρα κτλ ? Κατά πασαπιθανοτητα Ρουμάνο γυφτισαα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom