Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Μιχάλης(3) με 13 εκατ. θες και κέρασμα; Ο φίλος που κερνάει κερνάει για την ψυχή της μανουλας του; Πουτσα θέλει να πάρει μάτι όχι μπάμια. Φιλικά πάντα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ρε παιδες οσες φορες εχω περασει τελευταια απο πιατσα δεν εχω πετυχει ποτε την μελαχροινη την ντεσυ που καθεται οπως λετε στη σταση στη eurobank.Μονο την κοντηβτην Συλβια (παρεπιπτόντως γαμιεέται καλά αυτή ή μούφα?).
Απεναντίας στις αρχες της γιαννιτσών εκει μαζι με την μαρια την αλβανιδα ειναι ενα μελαχροινο μικρό με σπαστά μαλλιά και ωραία πόδια.Ποιά είναι αυτή? Κάθεται απο την πλευρά του δρόμου που είναι το περίπτερο.
Απέναντι απο την Μαρια στο περιπτερο που λες κοντα τραβελος βουλγαρος. Αδυνατος λεπτα ποδια. Αλλιως μάλλον εννοείς την Μαρια τημ τσιγγανα που μικρη δεν την λες. Πιο κατω απο την Μαρια εχει ενα καλο την Μαρινα στημνγωνια στην στροφη απο γιαννιτσων για fever. Η ντεση βγαινει 8 για καμια ωρα τωρα τελευταια.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
εχει οαρει καποιος γιωτα μπεμπα?
Μαακρια κ ουτε καν. Το κανει σε ολους. Πιπα με το ζορι ταχα δεν μπορει κ οταν πας να την γαμησεις τον κρατάει με το χερι να μην το βαλεις η κουνιεται για να μην μπεις. Ετυχε πριν πολυ καιρό σε μενα οταν πρωτο εβγαινε. Την ζητησα λεφτα πισω καταφερα να παρω τα 20 κ μετα με απειλουσε. Ειναι μεχρι να βρεθει κανενανας κ να την πλακωσει στις μπουνιες
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Μιχάλης(3) με 13 εκατ. θες και κέρασμα; Ο φίλος που κερνάει κερνάει για την ψυχή της μανουλας του; Πουτσα θέλει να πάρει μάτι όχι μπάμια. Φιλικά πάντα.
Εσυ με το 20ποντο σου την έχεις περάσει γενιές 14 ....:cheesy:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Απέναντι απο την Μαρια στο περιπτερο που λες κοντα τραβελος βουλγαρος. Αδυνατος λεπτα ποδια. Αλλιως μάλλον εννοείς την Μαρια τημ τσιγγανα που μικρη δεν την λες. Πιο κατω απο την Μαρια εχει ενα καλο την Μαρινα στημνγωνια στην στροφη απο γιαννιτσων για fever. Η ντεση βγαινει 8 για καμια ωρα τωρα τελευταια.
Ναι αυτη λεω γωνια γιαννιτσων γωνια με στρογη για fever.μελαχροινη σπαστα μαλλια ωραια ποδια,διχτυ μαυρο καλσον.Καλή στο γαμήσι?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Ναι αυτη λεω γωνια γιαννιτσων γωνια με στρογη για fever.μελαχροινη σπαστα μαλλια ωραια ποδια,διχτυ μαυρο καλσον.Καλή στο γαμήσι?
Καλό κορμί Βύζαρες κωλαρα αλλα Οπως κ όλες οι υπόλοιπες της πιάτσες το πολύ σε 10 αρχίζει το πρήξιμο κ πάντα στα 30€
Είχε κ αγγελία πριν καιρό με χώρο δικό της
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
φιλε το ξερω χρονο δεν ειχα, μεχρι και στην αναζητηση πατησα αλλα λογο χρονου χθες καθαρα...
Όταν λέω πας πίσω δε ζητάω να ανατρέξεις 500 σελίδες.. σκέψου ο άλλος πήγε με την άλλη πλήρωσε, ήρθε εδώ αφιέρωσε χρόνο να αναγράψει την εμπειρία του να μας ανοίξει τα μάτια και εμείς δε βρίσκουμε το χρόνο να κοιτάξουμε max 20 σελίδες πίσω, όπου υπάρχουν άφθονες κρητικές. Γενικά πηγαίνει αυτό, όχι συγκεκριμένα για εσένα. Όπως και να έχει, ως προς την ερώτηση σου για τη μπεμπα: κουτοπόνηρη της αρπαχτής είναι, ξεπέτα και βλήμα μεγάλο, μακριά!
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Όταν λέω πας πίσω δε ζητάω να ανατρέξεις 500 σελίδες.. σκέψου ο άλλος πήγε με την άλλη πλήρωσε, ήρθε εδώ αφιέρωσε χρόνο να αναγράψει την εμπειρία του να μας ανοίξει τα μάτια και εμείς δε βρίσκουμε το χρόνο να κοιτάξουμε max 20 σελίδες πίσω, όπου υπάρχουν άφθονες κρητικές. Γενικά πηγαίνει αυτό, όχι συγκεκριμένα για εσένα. Όπως και να έχει, ως προς την ερώτηση σου για τη μπεμπα: κουτοπόνηρη της αρπαχτής είναι, ξεπέτα και βλήμα μεγάλο, μακριά!
εχεις απολυτο δίκιο φιλε, ευχαριστω. κυριολεκτικα εγω δε μπορουσα
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Καλό κορμί Βύζαρες κωλαρα αλλα Οπως κ όλες οι υπόλοιπες της πιάτσες το πολύ σε 10 αρχίζει το πρήξιμο κ πάντα στα 30€
Είχε κ αγγελία πριν καιρό με χώρο δικό της
Αγγελία είχε με το όνομα Μαρίνα? Θυμάσαι?
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Πέρασα σήμερα από Βουτυρά κατά τις 5 και ήταν μια ψηλή αδύνατη φοβερό σωματακι.Ειναι τρανς ξέρει κάποιος;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Γειά σας, έχω πολύ καιρό να πάω από την πιάτσα! Από όσο διάβασα η Μαρία η Αλβανίδα η αδύνατη με το θεικό κ@λο πιατσάρει και τώρα με τον κορονοιό.Την είχα πάρει πολύ παλιά ( πίπα με προφυλακτικό + σεξ με 20 ευρώ) και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος την πήδηξε από τον κώλο, σε εμένα τότε είπε δεν τον δίνει........Επίσης την έχυσε κανένας ποτέ στο στόμα με ελεύθερο στοματικό? και αν ναι τι τιμές παίζουν αυτά...Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.Τώρα θα μου πέιτε ξεπέτα είναι,ναί όντως είναι ,αλλά έχει θεικό κ@λαράκι...............
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Πέρασα σήμερα από Βουτυρά κατά τις 5 και ήταν μια ψηλή αδύνατη φοβερό σωματακι.Ειναι τρανς ξέρει κάποιος;
Στην βουτυρά μόνο τραβελια έχει
Εχουν βγει κ στη Γιαννιτσών τελευταία μέχρι την διασταύρωση Για fever
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Πέρασμα πριν μια ώρα μετά το φανάρι της Κωλέττη προς δυτικά ένα ωραίο μουνακι με κόκκινο μπουφάν.Γνωριζουμε ποια είναι;
 

m3_343

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
44
Like
56
Πόντοι
0
Γειά σας, έχω πολύ καιρό να πάω από την πιάτσα! Από όσο διάβασα η Μαρία η Αλβανίδα η αδύνατη με το θεικό κ@λο πιατσάρει και τώρα με τον κορονοιό.Την είχα πάρει πολύ παλιά ( πίπα με προφυλακτικό + σεξ με 20 ευρώ) και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος την πήδηξε από τον κώλο, σε εμένα τότε είπε δεν τον δίνει........Επίσης την έχυσε κανένας ποτέ στο στόμα με ελεύθερο στοματικό? και αν ναι τι τιμές παίζουν αυτά...Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.Τώρα θα μου πέιτε ξεπέτα είναι,ναί όντως είναι ,αλλά έχει θεικό κ@λαράκι...............
προσωπικά την έχω πάρει 4-5 φορές στα πρώτα της χρόνια εκεί και δεν δέχτηκε τίποτα απο τα δυό...Επίσης επειδή την βλέπω κάθε μέρα μιας και περνά ο δρόμος μου επο εκεί πάντα χαιρετά και καμία φορά την ρωτάω αλλά δεν απαντά θετικά η άτιμη...το μόνο σίγουρο είναι οτι με 20 ευρώ πας σίγουρα και ας λέει 30
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
προσωπικά την έχω πάρει 4-5 φορές στα πρώτα της χρόνια εκεί και δεν δέχτηκε τίποτα απο τα δυό...Επίσης επειδή την βλέπω κάθε μέρα μιας και περνά ο δρόμος μου επο εκεί πάντα χαιρετά και καμία φορά την ρωτάω αλλά δεν απαντά θετικά η άτιμη...το μόνο σίγουρο είναι οτι με 20 ευρώ πας σίγουρα και ας λέει 30
Παιρνει 50 σε ξενοδοχειο...αλλα πρεπει να ειναι πθο ελεύθερα τα πραματα στο ξενοδοχείο...
 

m3_343

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
44
Like
56
Πόντοι
0
Παιρνει 50 σε ξενοδοχειο...αλλα πρεπει να ειναι πθο ελεύθερα τα πραματα στο ξενοδοχείο...
70 μου ζητούσε(ποτέ δεν απάντησα)...αλλά όπως ξέρουμε μπορείς να την κάνεις παζάρια.Με το καλό επιστροφή στην πόλη θα γίνει μια προσπάθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom