Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
περασμα απο πιατσα πριν μια ωρα, ειτε γραψω αναφορα ειτε οχι ειναι το ιδιο γιατι ειναι οι ιδες που ειναι εδω και 2 χρονια.
η γιωτα μπεμπα με κοκκινο μαλλι ωραιο κωλον και ωραιο κολαν και την λεπτη κοιλιτσα εξω
η μαρια η αλβανιδα με σουπερ κοντο ο μισος κωλος εξω τζιν το καλο πλεον καταργηθηκαν τα καλσον με την ζεστη
η ελενα που ειχε και αγγελια στο κανεσεξ οτι ειναι ελληνιδα και ολο ειναι τελευταιες μερες και φευγει κι ολο εδω ειναι
μια ρωσοποντια που επισης καπως βλεπεται πριν την διχαλα μελαχροινη με μινι
και μετα το χαος
2 μαυρες ατσουπαλες, πολλες τσιγγανες ναρκωμανεις που φοβασαι μονο που τις βλεπεις και στον οπαπ 1 τραβεστι με γκρι αμαξι φορντ, μη ξεχασω και κανα 2 χονδρες ξανθιες η μια θυμαμαι βουλγαρα.
67 ημερες απο το οριστικο τερματισμο της γενικης καραντινας.
ουε τοις καυλωμενοις.
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Πληρώνω σε οποιον θελει πιπα-σεξ με Μαρια αλβανιδα ή Ντεσυ ή καποια μαυρη απο την πιατσα με την προϋπόθεση να με αφήσει να παρω ματι χωρις να ενοχλώ. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στειλει.
Μεσα εγω
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
περασμα απο πιατσα πριν μια ωρα, ειτε γραψω αναφορα ειτε οχι ειναι το ιδιο γιατι ειναι οι ιδες που ειναι εδω και 2 χρονια.
η γιωτα μπεμπα με κοκκινο μαλλι ωραιο κωλον και ωραιο κολαν και την λεπτη κοιλιτσα εξω
η μαρια η αλβανιδα με σουπερ κοντο ο μισος κωλος εξω τζιν το καλο πλεον καταργηθηκαν τα καλσον με την ζεστη
η ελενα που ειχε και αγγελια στο κανεσεξ οτι ειναι ελληνιδα και ολο ειναι τελευταιες μερες και φευγει κι ολο εδω ειναι
μια ρωσοποντια που επισης καπως βλεπεται πριν την διχαλα μελαχροινη με μινι
και μετα το χαος
2 μαυρες ατσουπαλες, πολλες τσιγγανες ναρκωμανεις που φοβασαι μονο που τις βλεπεις και στον οπαπ 1 τραβεστι με γκρι αμαξι φορντ, μη ξεχασω και κανα 2 χονδρες ξανθιες η μια θυμαμαι βουλγαρα.
67 ημερες απο το οριστικο τερματισμο της γενικης καραντινας.
ουε τοις καυλωμενοις.
Φιλε εχει και μια ελενα πανω στη μοναστηριου πριν το φαναρι με αγιων παντων αλλα πηδιεται απεναντι και ερχεται και ο νταβας της αλλα αξιολογο καλοηνπιπα ζουμερη και στο καρφωμα ανετη αφειασαμε καινπαλι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Φιλε εχει και μια ελενα πανω στη μοναστηριου πριν το φαναρι με αγιων παντων αλλα πηδιεται απεναντι και ερχεται και ο νταβας της αλλα αξιολογο καλοηνπιπα ζουμερη και στο καρφωμα ανετη αφειασαμε καινπαλι
Εμφανησιακα καλη κ μικρη σε ηλικια. Η καβαντζα της ακυρη εντελος πιπα μετρια πολυ αρνητικο ο νταβας ακριβως διπλα σου ειχε κ αλλους 2 μαζι του κρυμενοι στο σκοταδι. Τελευταια φορα την πηρα στο αμαξι στην καβαντζα της, παει να βγει απο το αμαξι κ τις λεω που πας; μου λέει να πισω απο το δεντρο. Μπαλκονια στο φουλ ακριβως απο πανω με φωτα ορισμενα κ κοσμο. Την λεω μεσα γτ εχω κ φιμε τζάμια. Την πορτα την αφηνει λιγο ανοιχτή κ απο καθρεπτη βλεπω τον γυφτο νταβα της να κοιταει. Τηλ λεω κλεισε πορτα, μου λεει μην φοβασαι δεν ερχετε κανεις. ΑΚΥΡΟ ΣΕ ΟΛΑ κ ας ειναι ωραιο πιπινη. Με την ψυχη στο στομα κ αγχος το τι μπορει να γινει δεν αξίζει. Ασε που στα 7 λεπτα μου λέει μην αργεις γτ 10 λεπτα καθομαι. Τη διωχνω ηρεμα κ ωραια κ στο φευγα ακου τον γυφτο νταβα να τις κανει παραπονα γτ αργησε. Έλεος!
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Μαγκες μολις τωρα εμφανιστηκε μια ξανθια καμια 28 χρονωμ το πολυ με τζιν φουστα ομορφη κοντα στο Δημακη ατο εριπιο μπροστα ξετεις κανεις τιποτα μεσημεριατικα ολοι σταματουσαν αλλα φευγαν
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Αν λες την μελαχρινή την καυλιαρα απέναντι από το περίπτερο που κάνει πιάτσα σχεδόν είναι η αλβανίδα η μουναρα
Ναι αυτη λεω.στο περιπτερο απεναντι.νομιζα ηταν τραβελι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Εμφανησιακα καλη κ μικρη σε ηλικια. Η καβαντζα της ακυρη εντελος πιπα μετρια πολυ αρνητικο ο νταβας ακριβως διπλα σου ειχε κ αλλους 2 μαζι του κρυμενοι στο σκοταδι. Τελευταια φορα την πηρα στο αμαξι στην καβαντζα της, παει να βγει απο το αμαξι κ τις λεω που πας; μου λέει να πισω απο το δεντρο. Μπαλκονια στο φουλ ακριβως απο πανω με φωτα ορισμενα κ κοσμο. Την λεω μεσα γτ εχω κ φιμε τζάμια. Την πορτα την αφηνει λιγο ανοιχτή κ απο καθρεπτη βλεπω τον γυφτο νταβα της να κοιταει. Τηλ λεω κλεισε πορτα, μου λεει μην φοβασαι δεν ερχετε κανεις. ΑΚΥΡΟ ΣΕ ΟΛΑ κ ας ειναι ωραιο πιπινη. Με την ψυχη στο στομα κ αγχος το τι μπορει να γινει δεν αξίζει. Ασε που στα 7 λεπτα μου λέει μην αργεις γτ 10 λεπτα καθομαι. Τη διωχνω ηρεμα κ ωραια κ στο φευγα ακου τον γυφτο νταβα να τις κανει παραπονα γτ αργησε. Έλεος!
Πριν μερικές μέρες την πήρε κάποιος την πήγε προς τα ΚΤΕΛ την πήδηξε κ την παράτησε εκεί χωρίς να την πληρώσει κ από τότε φοβάται να απομακρυνθεί κ κάθεται ο Νταβας της διπλά
Παλιά πήγαινέ οπού ήθελες κ δε βιαζόταν καθόλου τώρα την πιέζει ο τύπος την έχω πάρει Σπίτι με 50 φρέσκο μπανιαρισμενο κ ήταν άψογη τώρα πού την πήρα στο αμάξι ήταν με την ψυχή στο στόμα
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Το πρωι παιζει τιποτα στις πιατσες? Δηλαδη 9-10 η ωρα βρισκεις τιποτα για φορτωμα?
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Επιτέλους έκανα λογαριασμό. Τόσα χρόνια απλά διάβαζα τις δημοσιεύσεις των άλλων, όποτε χαιρετώ κι εγώ ως νέο μέλος.
Ξέρουμε αν παίζει τίποτα καινούργιο;
Όλες ειναι από εποχή ΠΑΣΟΚ εκεί έξω
Το ΠΑΣΟΚ είχε πλούσιο κοινωνικό έργο! Καλώς ήρθες.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Πριν μερικές μέρες την πήρε κάποιος την πήγε προς τα ΚΤΕΛ την πήδηξε κ την παράτησε εκεί χωρίς να την πληρώσει κ από τότε φοβάται να απομακρυνθεί κ κάθεται ο Νταβας της διπλά
Παλιά πήγαινέ οπού ήθελες κ δε βιαζόταν καθόλου τώρα την πιέζει ο τύπος την έχω πάρει Σπίτι με 50 φρέσκο μπανιαρισμενο κ ήταν άψογη τώρα πού την πήρα στο αμάξι ήταν με την ψυχή στο στόμα
Σπιτι δικο της; γτ μονο ξενοδοχειο ηθελε 100 ευρω. Κ χωρις χρονο στα 100 ευρω δλδη 30 λεπτα 40 η μια ωρα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Σπιτι δικο της; γτ μονο ξενοδοχειο ηθελε 100 ευρω. Κ χωρις χρονο στα 100 ευρω δλδη 30 λεπτα 40 η μια ωρα.
Δικό μου Σπίτι με 50 κανένα μισάωρο καθόμασταν πότε δε δυσανασχετισε
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ρε παιδες οσες φορες εχω περασει τελευταια απο πιατσα δεν εχω πετυχει ποτε την μελαχροινη την ντεσυ που καθεται οπως λετε στη σταση στη eurobank.Μονο την κοντηβτην Συλβια (παρεπιπτόντως γαμιεέται καλά αυτή ή μούφα?).
Απεναντίας στις αρχες της γιαννιτσών εκει μαζι με την μαρια την αλβανιδα ειναι ενα μελαχροινο μικρό με σπαστά μαλλιά και ωραία πόδια.Ποιά είναι αυτή? Κάθεται απο την πλευρά του δρόμου που είναι το περίπτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Το πρωι παιζει τιποτα στις πιατσες? Δηλαδη 9-10 η ωρα βρισκεις τιποτα για φορτωμα?
οσες φορες εχω περασει μετα τις 10 ως τις 12 απο γιαννιτσων εχω πετυχει μονο 2 εκει στο ερειπιο περιπου και λιγο πιο κατω δεξια μερια με κατευθυνση προς κεντρο. Μια που δεν βλεπετε σαν τζανκι μεγαλη και ενα αλλο ωραιο φαινοταν απο κορμι ολο με κατι μινι .
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Ρε παιδες οσες φορες εχω περασει τελευταια απο πιατσα δεν εχω πετυχει ποτε την μελαχροινη την ντεσυ που καθεται οπως λετε στη σταση στη eurobank.Μονο την κοντηβτην Συλβια (παρεπιπτόντως γαμιεέται καλά αυτή ή μούφα?).
Απεναντίας στις αρχες της γιαννιτσών εκει μαζι με την μαρια την αλβανιδα ειναι ενα μελαχροινο μικρό με σπαστά μαλλιά και ωραία πόδια.Ποιά είναι αυτή? Κάθεται απο την πλευρά του δρόμου που είναι το περίπτερο.
Η αυλβια σς αφηνει να ανοιξεις τα κωλομαγουλα και να το μπηξεις βαθια μεσααλλα ασχημοφατσα για ξεκαβλωμα καλη ειναι
 

Mixalis(3)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Η αυλβια σς αφηνει να ανοιξεις τα κωλομαγουλα και να το μπηξεις βαθια μεσααλλα ασχημοφατσα για ξεκαβλωμα καλη ειναι
Την Σύλβια δεν την έχω πάρει ποτέ.Εννοείς ότι σε αφήνει να την πάρεις από κωλοτρυπιδα;
 

Mixalis(3)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Πληρώνω σε οποιον θελει πιπα-σεξ με Μαρια αλβανιδα ή Ντεσυ ή καποια μαυρη απο την πιατσα με την προϋπόθεση να με αφήσει να παρω ματι χωρις να ενοχλώ. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στειλει.
Ναι θέλω εγώ να με κεράσεις
 

Mixalis(3)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
εχει οαρει καποιος γιωτα μπεμπα?
Μακριά φίλε...την πήρα και μου έφαγε τα λεφτά.Δεν πηδηχθηκαμε καν.Την πλήρωσα για πίπα και σεξ και όταν πήγε να πάρει πίπα είπε: αυτός είναι μαγικός πουτσος δεν μπαίνει ούτε στο στόμα μου ..τον έπαιξε με το χέρι και σηκώθηκε και έφυγε στο λεπτό... ντύνομαι βγαίνω έξω και της λέω που πας ρε;και πετάγεται από δίπλα ο νταβας της και λεει θέλεις κάτι;του είπα ότι την πλήρωσα για σεξ και έφυγε δεν έκανε τίποτα..και μου είπε έτσι είναι αυτά φίλε...και για τον πούτσο μου είπε ψέμμα ότι είναι μεγάλος..13 εκατοστά δεν τον λες μεγαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom