Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους, πέρασμα νωρίς το απόγευμα από την πιάτσα, γύρω στις 16.00.μπροστα στο ερείπιο μια ψιλή κοκκινομάλλα κ μια μελαχρινή η οποία πριν λίγο καιρό τιμήθηκε. Ξεπέτα κ πολύ χέρι για να τελειώσω. Ένα σκινυ μελαμψο πριν το one, μια με λάμψη ψιλή με κεοπαρ κολάν μελαχρινή, αδιάφορη μου φάνηκε έκοβε βόλτες. Δύο ωραία πιτσιρίκια φαινοντουσαν στο φανάρι το today, μελαχρινό πρώτη φορά το είδα κ ένα ξανθό με μακρύ καρέ μαλι γνωστό μου φάνηκε, αλλά ώσπου να γυρίσω εξαφανίστηκαν.μια μαύρη στο στενό απέναντι από το prive spa. Άκαρπη βολτα
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Γεια σ όλους η αλήθεια πως σ αυτή την κατηγορία δεν έχω εμπειριες!!καθημερινα γυρίζω από γιαννιτσων για να επιστρέψω σπίτι όλο μπαινω στη σκέψη να φορτώσω κάποια αλλα για κάποιο λόγο διστάζω!!ισως επειδή έχω διαβάσει πως οι περισσότερες είναι γρήγορες ξεπέτες!!αν κάποιος έχει να μου προτείνει κάτι που να αξίζει ας μου στείλει pm!!ευχαριστω να ειστε καλά ντερβισια!!!
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πέρασμα σήμερα κατά τις 7... ακριβός απέναντί από Οικονόμου, ένα ξανθό με λίγες καστανές αντάβιες, λευκό δερματάκι, αδύνατο στα 25 περίπου ηλικιακά, μέτριου αναστήματος.. (παίζει να είναι μια ξανθιά που έβγαινε παλιά σε εκείνο το πόστο μαζί με τις υπόλοιπες, όνομα δε γνωρίζω). Παντός καινούρια μου έμοιασε. Επίσης απέναντι από το ερείπιο άλλο ξανθό κοντοπούτανο, πιτσιρίκα, σώμα κανονικό. Γνωρίζει κανένας κάτι για τις περιπτώσεις;
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Μαύρες υπάρχουν ακόμα στην πιάτσα. Κάνα καλό κομμάτι παίζει. Αλήθεια δίνουν κωλο με 20€
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Αυτο εντυπωσιακο μελαχροινο με την κωλαρα και τις μπουταρες στην αρχη της γιαννιτσων ειναι traveller?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Επισης σημερα μαζι με την χοντρη ξανθια ξτ;ν μια ομορδη μικρη ξανθουλα με μαυρο κολαν κι ωραιο προσωπο.καλο φαινεται.αυτα πηδιουνται και σε ξενοδοχειο το οποιο ειναι ηδη πληρωμενο?
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Επισης σημερα μαζι με την χοντρη ξανθια ξτ;ν μια ομορδη μικρη ξανθουλα με μαυρο κολαν κι ωραιο προσωπο.καλο φαινεται.αυτα πηδιουνται και σε ξενοδοχειο το οποιο ειναι ηδη πληρωμενο?
Άμα δεν είναι ήδη πληρωμένο ξέχνα το
 
Τελευταία τροποποίηση:

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Καλησπερα μαγκες και καλο μηνα μετα απο μια μινι βολτα απο τις 20:00 μεχρι τις 20:30 εχω να πω τα εξης ολες οι γνωστες στα ποστα τους και ειδα ενα καινουργιο Ελληνιδα μου φαινοταν πιτσιρικα απεναντι απο το κομμωτηριο στο φαναρι της κωλετη 20 το μαλλι αλλα εκανε λεει μονο πιπα λογο περιοδου δε φορτωσα γιατι ημουν με το παπι αλλα θα δοκιμαστει αν δε φυγει
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Δεν ειναι τρανσεξουαλ? Ξερεις για ποια λεω αυτη που φοραει συνηθως σουπερ μινι ή κατι νποτες γυαλθστερες με σορτς κυλ.παντα εντυπωσιακη.
Αν λες την μελαχρινή την καυλιαρα απέναντι από το περίπτερο που κάνει πιάτσα σχεδόν είναι η αλβανίδα η μουναρα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
Αν λες την μελαχρινή την καυλιαρα απέναντι από το περίπτερο που κάνει πιάτσα σχεδόν είναι η αλβανίδα η μουναρα
στην κωλετη λεει ο φιλος μας...οποτε δεν πρεπει να ειναι η Αλβανιδα που ξερουμε...
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Μάγκες επειδή δεν έχω ξαναδοκίμασει από πιάτσα παίζει να μου πείτε πως γίνεται η διαδικασία; πρέπει να έχω αυτοκίνητο για να γίνει η δουλειά;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μάγκες επειδή δεν έχω ξαναδοκίμασει από πιάτσα παίζει να μου πείτε πως γίνεται η διαδικασία; πρέπει να έχω αυτοκίνητο για να γίνει η δουλειά;
οταν εχει καλο καιρο θεωρητικα γινεται και πεζος αν δεν φοβασαι εξωτερικο χωρο. απλα συνενοησε με την κοπελα και σε παει στην καβαντζα της που ειναι εκει κοντα.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Μάγκες επειδή δεν έχω ξαναδοκίμασει από πιάτσα παίζει να μου πείτε πως γίνεται η διαδικασία; πρέπει να έχω αυτοκίνητο για να γίνει η δουλειά;
Όχι φίλε γίνεται και χωρίς αυτοκίνητο το μόνο που χρειάζεται είναι λεφτά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Πληρώνω σε οποιον θελει πιπα-σεξ με Μαρια αλβανιδα ή Ντεσυ ή καποια μαυρη απο την πιατσα με την προϋπόθεση να με αφήσει να παρω ματι χωρις να ενοχλώ. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στειλει.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Πληρώνω σε οποιον θελει πιπα-σεξ με Μαρια αλβανιδα ή Ντεσυ ή καποια μαυρη απο την πιατσα με την προϋπόθεση να με αφήσει να παρω ματι χωρις να ενοχλώ. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στειλει.
Πόσα δίνεις
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Πληρώνω σε οποιον θελει πιπα-σεξ με Μαρια αλβανιδα ή Ντεσυ ή καποια μαυρη απο την πιατσα με την προϋπόθεση να με αφήσει να παρω ματι χωρις να ενοχλώ. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στειλει.
yP5Y-DdBg9X_Tbqb3p0ZnUy9A0hzWyxJFpWT_51bdizgV2nKausuy7Ca9zjPUwuQKO6XW3jKs_gqOPTXCJDUMZe5JI1Q0eb4XJd1TK8d
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom