Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Είναι αυτή η ψηλή που τις έχει ο τύπος με το seincento εκεί στην Avin που βγαίνουν?
Να σου πω την αλήθεια δε το παρατήρησα... δε την έχω δει όμως ποτέ με κάποιον τύπο, συνήθως μόνη της την πετυχαίνω. Παλιά ερχόταν έφευγε με ένα μηχανάκι παρκαρισμένο είτε μπροστά στο ερείπιο, είτε στο one. Πολλές φορές θα την πετύχαινες και με ακουστικά, άσπρα μεγάλα (μεσημέρι/ βράδυ). Ψιλό, αδύνατο. Είχε το μαλλί καστανό ανοιχτό, πλέον έγινε μελαχρινό ( λίγο πιο πάνω από τους ώμους σε μήκος).
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Εγώ αγαπητέ μου δεν μπορώ τα γρήγορα, στα όρθια, με βιασύνες, τα βασικά και μόνον. Πάντα ζητάω εξτραδάκια και πλειοδοτώ. Μου τη δίνει η τυποποίηση, η μαζική παραγωγή, το φαστ φουντ. Δεν μου κάνει το Table d' hote μενού, εγώ είμαι του a la carte κι ας κοστίζει παραπάνω.

Η καλή η ξανθιά στηνόταν σε σκοτεινό παράδρομο, που ενώνει τη Μοναστηρίου με τη Γιαννιτσών, προς την επάνω μεριά (τη βλέπεις βαδίζοντας επί της Μοναστηρίου). Πριν το ATM. Εκεί σταματάνε και αυτοκίνητα, πολλές φορές. Όνομα δεν ξέρω γιατί αρνήθηκε να εξυπηρετήσει και δεν γνωριστήκαμε. Όμως ήταν ωραία τύπισσα.

Φίλε, έχω θέμα. *Κάποιοι* κάνουν τα πάντα με μόνο 80 ευρώ σε μή πιατσόβιες (τις μικρές καλές ερασιτέχνες κιόλας) ή με 30 αν έχουν αμάξι 50 αν δεν έχουν σε πιατσόβιες, εμένα όμως μου ζητάνε όλες ανεξαιρέτως μεγαλύτερο δώρο από όλους τους υπόλοιπους, το κάνουν επίτηδες και δεν τιμούν και τα λεφτά τους πάντα. Δόξα τω θεώ να λες που λεφτά υπάρχουν!
Λεφτά υπάρχουν αδερφέ, δε χρειάζεται όμως να χαλάμε την πιάτσα, ούτε να πληρώνουμε το βρόμικο για αστακό, τα έχουμε πει 100 φορές. Α la carte άμα ψάχνεις στη Γιαννιτσών είσαι λάθος... από βρόμικο στου μάυρου μέχρι ταβέρνα είσαι εδώ... με τα ίδια λεφτά (200€) πάνε σε ένα γραφείο και θα γλύφεις τα δάχτυλα των ποδιών σου.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Να σου πω την αλήθεια δε το παρατήρησα... δε την έχω δει όμως ποτέ με κάποιον τύπο, συνήθως μόνη της την πετυχαίνω. Παλιά ερχόταν έφευγε με ένα μηχανάκι παρκαρισμένο είτε μπροστά στο ερείπιο, είτε στο one. Πολλές φορές θα την πετύχαινες και με ακουστικά, άσπρα μεγάλα (μεσημέρι/ βράδυ). Ψιλό, αδύνατο. Είχε το μαλλί καστανό ανοιχτό, πλέον έγινε μελαχρινό ( λίγο πιο πάνω από τους ώμους σε μήκος).
Μπράβο αυτή είναι την έχω πετύχει και με το μηχανάκι η άλλη ψηλή πιο μεγάλης ηλικίας είναι μάνα της όπως είπε ένας φίλος πιο πριν..μία φορά καθόταν εκεί στο εγκαταλελειμμένο μαζί.με την Νίκη και δεν την πήρα... πήρα την Νίκη που την ήξερα
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Λεφτά υπάρχουν αδερφέ, δε χρειάζεται όμως να χαλάμε την πιάτσα, ούτε να πληρώνουμε το βρόμικο για αστακό, τα έχουμε πει 100 φορές. Α la carte άμα ψάχνεις στη Γιαννιτσών είσαι λάθος... από βρόμικο στου μάυρου μέχρι ταβέρνα είσαι εδώ... με τα ίδια λεφτά (200€) πάνε σε ένα γραφείο και θα γλύφεις τα δάχτυλα των ποδιών σου.
Σαφέστατα. Πιάτσα έχω να πάω πολύ καιρό, άσε που είτε με απέρριπταν συνήθως (γιατί θέλανε να κάνουν πολλά τρικ, φτηνά και στα γρήγορα), ή μου ζητούσαν τόσα πολλά που δεν μου πήγαινε να τα δώσω. Χώρια το ψέμμα κι η απάτη, ή πιο ελαφριές καταστάσεις που έχουν συμβεί σε άλλους, όπως το ψείρισμα.

Με τα γραφεία, το πρόβλημά μου είναι διπλό. Τρώω άκυρο πάντοτε, στις διαπραγματεύσεις. Οι κοπέλες δεν αφήνουν πολλά πολλά (π.χ. να της βάλεις δάχτυλο, να κάνει γλωσσόφιλο κτλ). Είχα και κάποιες άσχημες εμπειρίες με κακότροπες και βιαστικές παλιά, δεν θέλει πολύ. Εκτός αυτού, γνώρισα πολλές μικρές και ερασιτέχνες πρόσφατα σχετικά, που τελευταία όμως άρχισαν να φτιάχνουν κάτι κυκλωματάκια τύπου γραφείου, έχουν μέχρι και φωτογράφους γνωστούς δικούς τους που πειράζουν λίγο τις φωτογραφίες τους, γνωριζόμαστε και δεν με χωνεύουν καθόλου. Αλλά ακόμη και να μην υπήρχε θέμα, έχουν μπερδεμένες φωτό, κουλά nickname και δεν ξέρεις ποιά θα σου έρθει ακριβώς. Έφαγα πόδι κι από τα πηγαδάκια τους, οπότε δεν πολυψήνομαι να δω αυτές τις μούρες ξανά μπροστά μου.

Αν ωστόσο γνωρίζεις ένα γραφείο που με αυτά τα λεφτά (200-300), ως πελάτη σε κάνει βασιλιά, ενδιαφέρομαι σε PM για λεπτομέρειες. Διανύω τον τρίτο χρόνο άτυπου "εμπάργκο" και που πληρώνω το τόσο, άλλο τόσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μπράβο αυτή είναι την έχω πετύχει και με το μηχανάκι η άλλη ψηλή πιο μεγάλης ηλικίας είναι μάνα της όπως είπε ένας φίλος πιο πριν..μία φορά καθόταν εκεί στο εγκαταλελειμμένο μαζί.με την Νίκη και δεν την πήρα... πήρα την Νίκη που την ήξερα
Η μάνα της ποια είναι; H ψιλή που είναι μπροστά ή απέναντι από το ερείπιο συνήθως; 40- 45αρα, ξανθιά, κοντό μαλλί, "νταρντάνα";
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Η μάνα της ποια είναι; H ψιλή που είναι μπροστά ή απέναντι από το ερείπιο συνήθως; 40- 45αρα, ξανθιά, κοντό μαλλί, "νταρντάνα";
Ναι αυτή αλλά δεν έχει κοντό μαλλί κανονικό έχει... κοντό έχει η άλλη Βουλγάρα με το καπέλο
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Ναι αυτή αλλά δεν έχει κοντό μαλλί κανονικό έχει... κοντό έχει η άλλη Βουλγάρα με το καπέλο
Ναι σωστός.. Η βουλγάρα με το καπέλο έχει τιμηθεί; Της μίλησα κανα 2 φορές, αλλά κάτι με χάλασε δεν...
Όσο για τη Σόνια: πίπα πολύ μέτρια, δε λέει όχι κάνει τα χατίρια, σε χρόνο σχετικά ανεκτική. Πόδια μακριά να ευχαριστιέσαι να πιάνεις, από πίσω καλό. Δεν κάνει παπάδες, μέτριες καταστάσεις αλλά αξίζει μια κατάθεση αν δε βρεις κάτι καλύτερο. Στα 20 το καλοκαίρι που την είχα πάρει.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Ναι σωστός.. Η βουλγάρα με το καπέλο έχει τιμηθεί; Της μίλησα κανα 2 φορές, αλλά κάτι με χάλασε δεν...
Όσο για τη Σόνια: πίπα πολύ μέτρια, δε λέει όχι κάνει τα χατίρια, σε χρόνο σχετικά ανεκτική. Πόδια μακριά να ευχαριστιέσαι να πιάνεις, από πίσω καλό. Δεν κάνει παπάδες, μέτριες καταστάσεις αλλά αξίζει μια κατάθεση αν δε βρεις κάτι καλύτερο. Στα 20 το καλοκαίρι που την είχα πάρει.
Την έχω στα υπόψιν κάτι μήνες... thanks για τις πληροφορίες..
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Είδα σήμερα ένα καλό γκαυλακι μπαμπατσικο στο στενό στην Χαλκίδος... πρώτη φορά την βλέπω πιάτσα, όποιος την έχει πάρει και την έχει δει ας πει
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Είδα σήμερα ένα καλό γκαυλακι μπαμπατσικο στο στενό στην Χαλκίδος... πρώτη φορά την βλέπω πιάτσα, όποιος την έχει πάρει και την έχει δει ας πει
Χριστίνα Βουλγάρα από Αθήνα, έρχεται βόρεια ανά διαστήματα...χαμός γινόταν σήμερα Χαλκίδος όπως και όσες φορές είναι εδώ... ενημερώσεις δε βλέπω όμως. Ήθελα να δω μπας και φιλοτιμηθεί κανένας από αυτούς που ρωτάνε και δεν ενημερώνουν ποτέ αλλά ...
Όπως το είπες μπαμπάτσικο με γλυκό σχετικά πρόσωπο. Την έχω πάρει αρκετές φορές. Στα του αγώνα: πίπα αν και σχετικά σύντομη αλλά καλή, το δυνατό σημείο η κωλάρα της, απλά ευχαριστιέσαι να πιάνεις! Στήστε την και μόνο από πίσω. Βυζιά καλά, γεμίζουν την παλάμη άνετα και περισσεύουν, ανεκτική σχετικά με τον χρόνο και ευχάριστη σαν χαρακτήρας. 20-30 αναλόγως τι θέλεις. Προτείνω άνετα. (αν και με το χαμό που γίνεται βλέπω να χαλάει και αυτη σύντομα).
 
Τελευταία τροποποίηση:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μπράβο αυτή είναι την έχω πετύχει και με το μηχανάκι η άλλη ψηλή πιο μεγάλης ηλικίας είναι μάνα της όπως είπε ένας φίλος πιο πριν..μία φορά καθόταν εκεί στο εγκαταλελειμμένο μαζί.με την Νίκη και δεν την πήρα... πήρα την Νίκη που την ήξερα
Μια ενημέρωση άμα μπορείς γιατί έχω κολλήσει.. η Νίκη ποια είναι; (έψαξα παλαιότερες αναρτήσεις αλλά δεν έβγαλα άκρη)
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Χριστίνα Βουλγάρα από Αθήνα, έρχεται βόρεια ανά διαστήματα...χαμός γινόταν σήμερα Χαλκίδος όπως και όσες φορές είναι εδώ... ενημερώσεις δε βλέπω όμως. Ήθελα να δω μπας και φιλοτιμηθεί κανένας από αυτούς που ρωτάνε και δεν ενημερώνουν ποτέ αλλά ...
Όπως το είπες μπαμπάτσικο με γλυκό σχετικά πρόσωπο. Την έχω πάρει αρκετές φορές. Στα του αγώνα: πίπα αν και σχετικά σύντομη αλλά καλή, το δυνατό σημείο η κωλάρα της, απλά ευχαριστιέσαι να πιάνεις! Στήστε την και μόνο από πίσω. Βυζιά καλά, γεμίζουν την παλάμη άνετα και περισσεύουν, ανεκτική σχετικά με τον χρόνο και ευχάριστη σαν χαρακτήρας. 20-30 αναλόγως τι θέλεις. Προτείνω άνετα. (αν και με το χαμό που γίνεται βλέπω να χαλάει και αυτη σύντομα).
Καβατζα έχει στο γνωστό πάρκινγκ στο fever απέναντι;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Ναι σωστός.. Η βουλγάρα με το καπέλο έχει τιμηθεί; Της μίλησα κανα 2 φορές, αλλά κάτι με χάλασε δεν...
Όσο για τη Σόνια: πίπα πολύ μέτρια, δε λέει όχι κάνει τα χατίρια, σε χρόνο σχετικά ανεκτική. Πόδια μακριά να ευχαριστιέσαι να πιάνεις, από πίσω καλό. Δεν κάνει παπάδες, μέτριες καταστάσεις αλλά αξίζει μια κατάθεση αν δε βρεις κάτι καλύτερο. Στα 20 το καλοκαίρι που την είχα πάρει.
Την βουλγαρα με το καπελο την έχω πάρει καλό μιλφακι έχει κωλαρα και μια χαρά ήταν δεν βιάζεται καθόλου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Περασμα απο πιατσα μετα απο καιρο απο τις 19:00 μεχρι 9παρα που εφυγα.Ολες οι κλασικες στα ποστα τους κατι καινουργιο δεν ειδα.Ψαχνοντας τη Μαριανα ειδα εκει στη διχαλα μια μελαχρινη Ελενη μου ειπ και εκανε μονο πιπα λογο περιοδου οπως ειπε.Τελικα καταληξα στη Ντεσι πραγματικα παρα τις αποθεωσεις εδω θα πω ενα πραγμα ποιο παρολο το ωραιο παρουσιαστικο και την ευγενια της ποιο ξενερωτη πεθαινεις αφου δε μου σηκωνοταν με τιποτα αφου την εβαλα να μου την παιξει μπας και αλλα ακομα χειροτερα.Τη λεω σε μια φαση κανε μου πιπα χωρις και δε θελω σεξ μπας και σωσουμε το 20αρικο και λεει ειναι 10 συν και επισης οτι στην καβατζα ειναι 10 λεπτα εκει τελειωσε με τιποτα δε θα ηταν ορθιος εν τελη την εβαλα δαχτυλο και τον επαιξα εγω για να χυσω με αλλα λογια 20 ευρω για μια μαλακια(πεταμενα) κατι ηξερα και δεν την επαιρνα τοσα χρονια γιατι τη βλεπω τουλαχιστον 3-4 χρονια κατω απορω πως αναφερθηκε οτι ειναι καλη
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Περασμα απο πιατσα μετα απο καιρο απο τις 19:00 μεχρι 9παρα που εφυγα.Ολες οι κλασικες στα ποστα τους κατι καινουργιο δεν ειδα.Ψαχνοντας τη Μαριανα ειδα εκει στη διχαλα μια μελαχρινη Ελενη μου ειπ και εκανε μονο πιπα λογο περιοδου οπως ειπε.Τελικα καταληξα στη Ντεσι πραγματικα παρα τις αποθεωσεις εδω θα πω ενα πραγμα ποιο παρολο το ωραιο παρουσιαστικο και την ευγενια της ποιο ξενερωτη πεθαινεις αφου δε μου σηκωνοταν με τιποτα αφου την εβαλα να μου την παιξει μπας και αλλα ακομα χειροτερα.Τη λεω σε μια φαση κανε μου πιπα χωρις και δε θελω σεξ μπας και σωσουμε το 20αρικο και λεει ειναι 10 συν και επισης οτι στην καβατζα ειναι 10 λεπτα εκει τελειωσε με τιποτα δε θα ηταν ορθιος εν τελη την εβαλα δαχτυλο και τον επαιξα εγω για να χυσω με αλλα λογια 20 ευρω για μια μαλακια(πεταμενα) κατι ηξερα και δεν την επαιρνα τοσα χρονια γιατι τη βλεπω τουλαχιστον 3-4 χρονια κατω απορω πως αναφερθηκε οτι ειναι καλη
Συμφωνω απολυτα απο προπερσυ ακομα που εβγαινε εκει στο φιβερ και την εβλεπα επερνε πακιστανους και γενικα αλλοδαπους (δεν το λεω ρατσιστικα) μου εβγαζε μια ξενερα παρολο το καλο σωμα δεν την πηρα...επερνα μονο Αλβανιδα παρολο που εχει ποσα αρνητικα σε χαρακτηρα ειναι μεσα στην καυλα ...
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Η Anastasia. Siaki που ήταν Γιαννιτσών με πεσόντων πυροσβεστων υπάρχει η όχι?
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Περασμα απο πιατσα μετα απο καιρο απο τις 19:00 μεχρι 9παρα που εφυγα.Ολες οι κλασικες στα ποστα τους κατι καινουργιο δεν ειδα.Ψαχνοντας τη Μαριανα ειδα εκει στη διχαλα μια μελαχρινη Ελενη μου ειπ και εκανε μονο πιπα λογο περιοδου οπως ειπε.Τελικα καταληξα στη Ντεσι πραγματικα παρα τις αποθεωσεις εδω θα πω ενα πραγμα ποιο παρολο το ωραιο παρουσιαστικο και την ευγενια της ποιο ξενερωτη πεθαινεις αφου δε μου σηκωνοταν με τιποτα αφου την εβαλα να μου την παιξει μπας και αλλα ακομα χειροτερα.Τη λεω σε μια φαση κανε μου πιπα χωρις και δε θελω σεξ μπας και σωσουμε το 20αρικο και λεει ειναι 10 συν και επισης οτι στην καβατζα ειναι 10 λεπτα εκει τελειωσε με τιποτα δε θα ηταν ορθιος εν τελη την εβαλα δαχτυλο και τον επαιξα εγω για να χυσω με αλλα λογια 20 ευρω για μια μαλακια(πεταμενα) κατι ηξερα και δεν την επαιρνα τοσα χρονια γιατι τη βλεπω τουλαχιστον 3-4 χρονια κατω απορω πως αναφερθηκε οτι ειναι καλη
Αυτή που είπε μόνο πίπα κι ότι έχει περίοδο, ήταν Ελληνίδα; Αν ναι, πάντα αυτά λέει εδώ και χρόνια, δεν αξίζει να ασχοληθείς.

Εκτός αυτού, μια άλλη Ελληνίδα με στραπατσαρισμένη μύτη (μοιάζει σαν να την ξυλοφόρτωσαν και της την έσπασαν), υπάρχει ακόμα στην πιάτσα; Ερχόταν βράδυ περασμένες 8:30 παλιά και στηνόταν ως τα μεσάνυχτα, αλλά την απαντούσε σπάνια κανείς! Είναι καλή, την έχετε πάρει κανένας;
 

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Παιδιά, ξέρει κανείς τίποτα για Μαριάνα; την πήρε τελευταία; δεν είναι πουθενα
 

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Όχι είναι μια αδύνατη ξανθιά μακριά μαλλιά βγαίνει συνήθως από Γιαννιτσών προς ΚΤΕΛ στη διχάλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom