Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Ευχαριστώ για τη διόρθωση φίλε, ναι τη Μαρίνα εννοούσα. Αν και μου έχει πει από Ρουμανία, .. θα την τακτοποιήσω την επόμενη :bottom:
Λίγο μετά τη διχάλα στρίβοντας προς κτελ πέτυχα περασμένη βδομάδα μια σχετικά ψιλή ξανθιά, γύρω στα 35 συστήθηκε ως τη Μαριάνθη (έγινε κατάθεση). Δε νομίζω να λες αυτή;
Ναι αυτή εννοούν όσοι ρωτάνε..αν και ο άλλος λέει ότι τον έκλεψε :confused:
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Ναι αυτή εννοούν όσοι ρωτάνε..αν και ο άλλος λέει ότι τον έκλεψε :confused:
Ωραία, ευχαριστώ. Δε μπορώ να πω ότι έκλεψε αν και ποτέ δεν αφήνω κάτι σε προσβάσιμο σημείο. Φταίμε και οι ίδιοι μας σε τέτοιες περιπτώσεις, πέραν της θέσης του οδηγού ούτε μαστίχες, κανόνας.
20 με κώλο τον οποίο πρότεινε μόνη της πάνω στον αγώνα. Αρκετά ανοιχτό τούνελ... Πίπα προς μέτρια, γενικά μιλούσε πολύ. Δεν ήταν κακή, αλλά ούτε με εντυπωσίασε. Δε θα πρότεινα, γούστα είναι όμως αυτά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Πέρασμα απο 19.30 μεχρι 21.00. Μαρια αλβανιδα, Μαρινα στην επομενη γωνια, Συλβια κ Ντεσσυ κανονικα στο ποστο τους. Ελενα η πιτσιρικα πριν το ξενοδοχειο ροτοντα. Σονια η πολυ ψυλη μαζι με την μανα της πιο κατω στην στροφη για πειραιως τράπεζα. Μια ακομη εκει στην γωνια βουλγαρα δεν θυμαμαι ονομα.πιο κατω πριν την στροφη η ντανιελα η βουλγαρα. Και μια καινουργια απέναντι απο την Μαρινα καθοταν. Μαυρο μαλλι λεπτη κ ψυλη. Αγγλικα μιλούσε μονο. 20 ευρω πιπα σεξ. Εχει κ ταττοου στο χερι της καλυπτει καρπο κ δαχτυλα. Μιμη μου λεει ονομα. Κ απεφευγε πληροφορίες να δωσει. (χωρα ηλικια κ ποσο καιρο ειναι Ελλαδα) μου φάνηκε καπως γνωστη, ισβς απο τα μαγαζια. Πιπα καλη χωρις βιασυνες γενικα κ με τον χρονο. Στα ορθια αν κ ζοριστικα λιγο λογο του υψος της. Μικρο κολαρακι γενικα πετιτ γκομενα. Μια χαρα για 20 ευρω.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Επίσης ελληνιδα στην σταση one salonica στα today. Ελληνιδα απο κρητη, τσιγγανα πρεπει να ειναι. Μελαχρινη κανονικο υψως νορμαλ σώμα. 30 ζητησε. Δεν δοκιμασα ουτε εκανα παζαρι λογο οτι πηρε την Μίμη κ εφευγα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Τωρα μου έρχονται ολα... Ξεχασα να πω περασμενη Κυριακή κ Καθαρα Δευτέρα, πετυχα συο δρομο Ειρηνη πρωϊνη βαρδια απο τα μαγαζια μαζι της η Ρεβεκκα απο Π. Εριμιτη. Νομιζω αδελφες ειναι η ξαδερφες. Μενουν εκει μοναστηριο σε ενα στενο που βγαζει στη αερογεφυρα επταλοφου. Σταματησα 2 με 3 φορες απλα καναν οτι δε με ξερουν. Και να φανταστειτε τις εχω παρει κ τις 2 ειδικα την Ρεβέκκα παρα πολλες φορες. Κ με ξερει. Αν υπάρχει κανεις πιο τυχερος κ εχει κανα τηλ η γενικα απο καμια αλλη, ενα pm παιδια
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Πέρασμα απο 19.30 μεχρι 21.00. Μαρια αλβανιδα, Μαρινα στην επομενη γωνια, Συλβια κ Ντεσσυ κανονικα στο ποστο τους. Ελενα η πιτσιρικα πριν το ξενοδοχειο ροτοντα. Σονια η πολυ ψυλη μαζι με την μανα της πιο κατω στην στροφη για πειραιως τράπεζα. Μια ακομη εκει στην γωνια βουλγαρα δεν θυμαμαι ονομα.πιο κατω πριν την στροφη η ντανιελα η βουλγαρα. Και μια καινουργια απέναντι απο την Μαρινα καθοταν. Μαυρο μαλλι λεπτη κ ψυλη. Αγγλικα μιλούσε μονο. 20 ευρω πιπα σεξ. Εχει κ ταττοου στο χερι της καλυπτει καρπο κ δαχτυλα. Μιμη μου λεει ονομα. Κ απεφευγε πληροφορίες να δωσει. (χωρα ηλικια κ ποσο καιρο ειναι Ελλαδα) μου φάνηκε καπως γνωστη, ισβς απο τα μαγαζια. Πιπα καλη χωρις βιασυνες γενικα κ με τον χρονο. Στα ορθια αν κ ζοριστικα λιγο λογο του υψος της. Μικρο κολαρακι γενικα πετιτ γκομενα. Μια χαρα για 20 ευρω.
Μεγαλε μας ανοιξες τα ματια την ειδα χτες αλλα σημερα την ξαναβρηκα μετα το one salonika κοντα στην καβαντζα το μωρο τα σπαει πιπα ζουμερη ανετη νορβηγιδα tidi με ειπε τηλ δε δινει αλλα την πηδουσα κανα 20λεπτο χωρις διαμαρτυρια επθτελους ανασταση.....
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Κοιταξτε να ορμηξετε κουφαλες την αλλη φορα σας ειπα για την ντεσυ και την ξεμουνιασαυ.τε
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Μεγαλε μας ανοιξες τα ματια την ειδα χτες αλλα σημερα την ξαναβρηκα μετα το one salonika κοντα στην καβαντζα το μωρο τα σπαει πιπα ζουμερη ανετη νορβηγιδα tidi με ειπε τηλ δε δινει αλλα την πηδουσα κανα 20λεπτο χωρις διαμαρτυρια επθτελους ανασταση.....
Συμφωνώ για δεδομένα πιάτσας είναι επίπεδο στούντιο.. αλλά Βουλγάρα είναι τι Νορβηγία και Δανία λες
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Αυτή η καινούργια που λέτε που αράζει σε πιο σημείο μήπως κάθεται μαζί με την Ντάνιελα την βουλγαρα;
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Συμφωνώ για δεδομένα πιάτσας είναι επίπεδο στούντιο.. αλλά Βουλγάρα είναι τι Νορβηγία και Δανία λες
Θα την πρωτησω για καμια πολη της Νορβηγιας να δω αν ξερει γεωγραφια χαχα αλλα απο πιπα τα δπαει ακι γενικα οτι θελεις την κανεις φαινεταινκαινουρια στο κουρμπετι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Για να λυθουν απορίες. Η καινουργια ειναι βουλγαρα 100%. Ο νταβας της ειναι παρκαρισμενος στο στενο με μια μπλε μερσεντες η bmw αν θυμαμαι καλα με βουλγαρικες πινακιδες. 2η φορα την πηρα κατα της 4.30 το μεσημερι. Γυρνωντας απο την καβατζα περνουσαμε απο τα μπουρδελα. Την λεω.. Studios are still closed. Μου λεει maybe open in April again.. Μαλλον θα την βρουμε ξανα εκει.. 20 ευρω παλι, κανενα προβλημα με τον χρονο μια χαρα πιπα κ γενικα δεν λεει οχι στις στασεις. Το μονο αρνητικο είναι οτι σωματικα ναι μεν αδυνατη αλλα δερμα καθολου περιποιημενω. Προσεξα κ στα ποδθα κατι σημάδια απο τσιμπηματα σαν κουνουπι, ποιος ξερει. Επθισης κ προσωπο πολλες ατέλειες κ δόντια οχι οτι καλυτερο. Ταττου πθσω στην πλατη εκτος απο το χερι. Πιατσα 20 ευρω κ πολλα ειναι. Για μαγαζι δεν θα την επερνα νομιζω. Ομιλιτικη γενικα αυτη την φορα. Αλλα φαινεται οτι εχει καιρο στην δουλειά
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Έχει μια καλή ρουμάνα, ψηλή σχετικά, λεπτή, με ωραίο σώμα και σκουρόχρωμο μαλλί. Ήθελε όμως 200 ευρώ για να μου κάνει Full πρόγραμμα, μίας ώρας και δεν πήγα (δεν μπορώ τα όρθια και παζαρεύω κατάσταση πιο κυριλέ, αν δω καμμιά συνεννοήσιμη και καλή). Άλλες εκτός πιάτσας, με 100 το πολύ ή 150 maximum, με εξυπηρετούν. Άξιζε σαν κομμάτι, όμως.

Εκτός από τις γύφτισσες, τα πρεζόνια και τα ναυάγια που συνήθως απαντώνται εκεί γύρω, έχει μια καλή ξανθιά επίσης, όχι την κοντή με περιφέρειες που βουλγαροφέρνει και θυμίζει τραβέλι, αλλά μια λεπτή με τατουάζ και προσεγμένης εμφάνισης, σε κάθετο παράδρομο και σκοτεινό συνήθως στηνόταν.

Οι μαύρες που πρωτοεμφανίστηκαν πριν αρκετά χρόνια είναι μαύρα χάλια ό,τι χειρότερο, εντωμεταξύ όλες μεγαλοπιάστηκαν κι έχουν αισχρό υφάκι, συμπεριφορά, μέχρι απάτη παίζει.

Κάτι μικρούλες ωραίες ντόπιες, έχουν κολλητηλίκια με αράπηδες και γύφτους (ή επαγγελματική συνεργασία), άλλες πάλι εθεάθησαν να κατεβαίνουν από ακριβά αυτοκίνητα, λογικά "χορηγών"/"daddy" και να σέρνονται ξεκωλιασμένες. Δεν ξέρω πώς τις ψωνίζει όμως κανείς αυτές, δεν ψάχνονται από μόνες τους όπως όλες οι άλλες.

Τέλος, είχε κάτι ενδιαφέρουσες, teen βουλγάρες πολύ καλοφτιαγμένες με τατουάζ και έντονο βάψιμο, αλλά αυτές πλέον έχουν σταθερή εργασία, δουλεύουν σε καφέ, μένουν σε κυριλέ γειτονιές αλλού κτλ. Μέχρι και στην πιάτσα, για το πράμα το καλό, πρέπει να είσαι όχι μονάχα υποψιασμένος, αλλά να πηγαίνεις και συστημένος. Πολύ κλικαδόρικη η θεσ/νίκη, ζηλεύω την αθήνα, διάβολε! Σημειώσατε, τα ευρήματα είναι προ-Covid εποχής.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mansar

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Συνάδελφοι SOS ....τι ώρες γίνεται το μεγάλο παιχνίδι στη Γιαννιτσών πλέον τώρα με το lock down σήμερα γτ την άλλη φορά πολύ νεκρα
 

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά.
Έχει κανείς τηλέφωνο από μια κοπέλα αρκετά ψηλή με Σκουλαρίκη στα χείλη, και γενικά αν ξέρει πληροφορίες (Όνομα, τι λεφτά θέλει, αν κάνει ραντεβού σε Ξενοδοχείο κτλ);
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Έχει μια καλή ρουμάνα, ψηλή σχετικά, λεπτή, με ωραίο σώμα και σκουρόχρωμο μαλλί. Ήθελε όμως 200 ευρώ για να μου κάνει Full πρόγραμμα, μίας ώρας και δεν πήγα (δεν μπορώ τα όρθια και παζαρεύω κατάσταση πιο κυριλέ, αν δω καμμιά συνεννοήσιμη και καλή). Άλλες εκτός πιάτσας, με 100 το πολύ ή 150 maximum, με εξυπηρετούν. Άξιζε σαν κομμάτι, όμως.

Εκτός από τις γύφτισσες, τα πρεζόνια και τα ναυάγια που συνήθως απαντώνται εκεί γύρω, έχει μια καλή ξανθιά επίσης, όχι την κοντή με περιφέρειες που βουλγαροφέρνει και θυμίζει τραβέλι, αλλά μια λεπτή με τατουάζ και προσεγμένης εμφάνισης, σε κάθετο παράδρομο και σκοτεινό συνήθως στηνόταν.

Οι μαύρες που πρωτοεμφανίστηκαν πριν αρκετά χρόνια είναι μαύρα χάλια ό,τι χειρότερο, εντωμεταξύ όλες μεγαλοπιάστηκαν κι έχουν αισχρό υφάκι, συμπεριφορά, μέχρι απάτη παίζει.

Κάτι μικρούλες ωραίες ντόπιες, έχουν κολλητηλίκια με αράπηδες και γύφτους (ή επαγγελματική συνεργασία), άλλες πάλι εθεάθησαν να κατεβαίνουν από ακριβά αυτοκίνητα, λογικά "χορηγών"/"daddy" και να σέρνονται ξεκωλιασμένες. Δεν ξέρω πώς τις ψωνίζει όμως κανείς αυτές, δεν ψάχνονται από μόνες τους όπως όλες οι άλλες.

Τέλος, είχε κάτι ενδιαφέρουσες, teen βουλγάρες πολύ καλοφτιαγμένες με τατουάζ και έντονο βάψιμο, αλλά αυτές πλέον έχουν σταθερή εργασία, δουλεύουν σε καφέ, μένουν σε κυριλέ γειτονιές αλλού κτλ. Μέχρι και στην πιάτσα, για το πράμα το καλό, πρέπει να είσαι όχι μονάχα υποψιασμένος, αλλά να πηγαίνεις και συστημένος. Πολύ κλικαδόρικη η θεσ/νίκη, ζηλεύω την αθήνα, διάβολε! Σημειώσατε, τα ευρήματα είναι προ-Covid εποχής.
Τι 200 λες Για φουλ σε κοπέλα της πιάτσας πλάκα μας κανείς??
ποια είναι η Ρουμάνα μήπως είναι η μαρίνα πού στήνει στην διασταύρωση Για fever γιατί αυτή παίρνει το πολύ 80 Για φουλ σε Ξενοδοχείο
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Καλησπέρα παιδιά.
Έχει κανείς τηλέφωνο από μια κοπέλα αρκετά ψηλή με Σκουλαρίκη στα χείλη, και γενικά αν ξέρει πληροφορίες (Όνομα, τι λεφτά θέλει, αν κάνει ραντεβού σε Ξενοδοχείο κτλ);
Κάποια περαιτέρω πληροφορία τύπε; Το σκουλαρικάκι το είδες- μαλλί, ντύσιμο, κυβικά, ... δεν; που εθεάθη;
Να υποθέσω λες τη Σόνια- λεπτή, με μελαχρινό μαλλί, απέναντι από το ερείπιο/ today;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Κάποια περαιτέρω πληροφορία τύπε; Το σκουλαρικάκι το είδες- μαλλί, ντύσιμο, κυβικά, ... δεν; που εθεάθη;
Να υποθέσω λες τη Σόνια- λεπτή, με μελαχρινό μαλλί, απέναντι από το ερείπιο/ today;
Είναι αυτή η ψηλή που τις έχει ο τύπος με το seincento εκεί στην Avin που βγαίνουν?
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Τι 200 λες Για φουλ σε κοπέλα της πιάτσας πλάκα μας κανείς??
ποια είναι η Ρουμάνα μήπως είναι η μαρίνα πού στήνει στην διασταύρωση Για fever γιατί αυτή παίρνει το πολύ 80 Για φουλ σε Ξενοδοχείο
Εγώ αγαπητέ μου δεν μπορώ τα γρήγορα, στα όρθια, με βιασύνες, τα βασικά και μόνον. Πάντα ζητάω εξτραδάκια και πλειοδοτώ. Μου τη δίνει η τυποποίηση, η μαζική παραγωγή, το φαστ φουντ. Δεν μου κάνει το Table d' hote μενού, εγώ είμαι του a la carte κι ας κοστίζει παραπάνω.

Η καλή η ξανθιά στηνόταν σε σκοτεινό παράδρομο, που ενώνει τη Μοναστηρίου με τη Γιαννιτσών, προς την επάνω μεριά (τη βλέπεις βαδίζοντας επί της Μοναστηρίου). Πριν το ATM. Εκεί σταματάνε και αυτοκίνητα, πολλές φορές. Όνομα δεν ξέρω γιατί αρνήθηκε να εξυπηρετήσει και δεν γνωριστήκαμε. Όμως ήταν ωραία τύπισσα.
Λόξα ο τύπος φίλε ...
Φίλε, έχω θέμα. *Κάποιοι* κάνουν τα πάντα με μόνο 80 ευρώ σε μή πιατσόβιες (τις μικρές καλές ερασιτέχνες κιόλας) ή με 30 αν έχουν αμάξι 50 αν δεν έχουν σε πιατσόβιες, εμένα όμως μου ζητάνε όλες ανεξαιρέτως ΠΟΛΥ μεγαλύτερο δώρο από όλους τους υπόλοιπους, το κάνουν επίτηδες και δεν τιμούν και τα λεφτά τους πάντα. Δόξα τω θεώ να λες που λεφτά υπάρχουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom