Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
οπως πας ουαν στο υψος του φιβερ λιγο πιο πριν, ειναι μια με φορμες, σγουρο μαλλι καφε καπως... να μην την παρει κανενας ειναι φουλ απατη ειχα γραψει αν θυμαμαι καλα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Βρέθηκα χθες μεσημέρι για δουλειές στην περιοχή.
Προφανώς νέκρα εκτός από ένα γυφτάκι, αλλά το αστείο ήταν ο Μπένι μαζί με δυο άλλα τραβελάκια τα έτσουζαν στο ταβερνάκι κοντά στη διχάλα που συνεχίζει για ΚΤΕΛ.
Στην υγειά σου Μπένι.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
καλα μια ριτιδιασμενη γιούφτα που καθεται ολη μερα αρχες γιαννιτσων απο μερια κτελ στο καβατζα παρκινγκ, την παιρνει κανενας? ολη μερα μιλαμε. ειναι η 3η χειροτερη εικονα που εχω δει στη ζωη μου. η πρωτη ηταν παλια ενα πλασμα που στο σωμα ειχε ολο πληγες, σιγουρα aids, η δευτερη ενας πουστης αντροφατσα γυφτοαδυνατος με τζιν φουστα απ τους κινεζους, η τριτη αυτη... πωπω τι ανωμαλια!!

τεσπα


καμια δινει γκωλο? ξερετε?
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μόλις γύρισα από βόλτα
Πήρα την γιοτα μέτρια πράγματα
Χίλιες φορές την Αλβανίδα πραγματικά
Λοιπόν μια που κάθετε στην διχάλα που κάνει προς το φιβερ μπροστά από ένα γυάλινο κτήριο αξίζει.
Πρέπει να έχει καλές καμπύλες κ να είναι αρκετά ψηλή
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Περατζαδα σημερα και (μαλλον) επιτελους επεσα πανω στη Μαρια την Αλβανιδα.
Κομπλαρα μαλακες μπροστα στο πατομουνο αυτο. Ξεκωλο τρελο φαινεται. Σημερα γλιτωσε αλλα αυριο θα παω ετοιμος.
Επιβεβαιωστε μου οτι ειναι αυτη μονο. Μια μελαχρινη σωμα γυμνασμενο κωλο τοσο σφιχτο που μπορει να χυσεις μονο που το πιανεις.
αυτη...με σπορτεξακι σημερα και μινακι ως τον κωλο.....κατα τα αλλα οι υπολοιπες μονο μπαζα...
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: akala

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
καλα μια ριτιδιασμενη γιούφτα που καθεται ολη μερα αρχες γιαννιτσων απο μερια κτελ στο καβατζα παρκινγκ, την παιρνει κανενας? ολη μερα μιλαμε. ειναι η 3η χειροτερη εικονα που εχω δει στη ζωη μου. η πρωτη ηταν παλια ενα πλασμα που στο σωμα ειχε ολο πληγες, σιγουρα aids, η δευτερη ενας πουστης αντροφατσα γυφτοαδυνατος με τζιν φουστα απ τους κινεζους, η τριτη αυτη... πωπω τι ανωμαλια!!

τεσπα


καμια δινει γκωλο? ξερετε?
Χαχαχα ισχύει όλη μέρα εκει
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα
Μόλις γύρισα από βόλτα
Πήρα την γιοτα μέτρια πράγματα
Χίλιες φορές την Αλβανίδα πραγματικά
Λοιπόν μια που κάθετε στην διχάλα που κάνει προς το φιβερ μπροστά από ένα γυάλινο κτήριο αξίζει.
Πρέπει να έχει καλές καμπύλες κ να είναι αρκετά ψηλή
Γιώτα κ Μαρία κορμαρες κ οι 2 Αλλά πεταμένα λεφτά ξεπετά η Αλβανίδα αγαμητη καριολα η άλλη σε σπάει τα @@
η μαρίνα καλό κορμί Βύζαρες αυτή πού στέκεται πριν το fever με τον καφέ στα χέρια είναι πιο καλή κ από τις 2 όχι ότι δε θα σε πει τέλειωνε αν δει κ αργείς
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Την μαυρομαλλα που ηταν εξω απο την eurobank την εχετε δει αυτες τις μερες; λεω να την τιμησω σημερα αν την βρω
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Την μαυρομαλλα που ηταν εξω απο την eurobank την εχετε δει αυτες τις μερες; λεω να την τιμησω σημερα αν την βρω
Κάθε βράδυ εκεί είναι...πάνε να την καρφώσεις σήμερα και πες εντυπώσεις :woldman:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Κάθε βράδυ εκεί είναι...πάνε να την καρφώσεις σήμερα και πες εντυπώσεις :woldman:
Την είχα πάρει πριν χρόνια στο αμάξι για πιπα. Χωρίς το τατουάζ στο πόδι τότε και ακόμη πιο λεπτή. Βουλγάρα και 23 δήλωνε τότε. Τυπική και ευγενική. Από πιπα όχι κάτι το διαστημικό και γι αυτό δεν την ξαναπήρα. Λόγω ομορφιάς και αφής του κωλου της και των ποδιών της θεωρώ ότι δεν τα έκλαψα τότε. Αλλά με 10 ευρώ παραπάνω όταν έχεις άνεση κρεβατιού και γαμήσι άνετο δεν υπάρχει λόγος πάρα μόνο για την εμπειρία.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παίδες αθτη η Αλβανίδα ο πύραυλος που στέκεται συνηθως και τι χρωμα μαλλί έχει? μπασ και βρω...
Μεταξύ φιβερ και σελ, μαλλί μαύρο. Κατεβαίνει στην δουλειά από αγίων πάντων οπότε την έχω πετύχει μερικές φορές και εκεί. Με το που σκοτεινιαζει κάτω είναι.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
εγω ψαχνω εδω και καιρο το αδυνατο που βγαίνει στην γωνια ενα στενο μετα την eurobank(προς ροτοντα) και την γνωστη μαυρομαλλα που λεμε παραπανω, αλλα δεν την πετυχαινω τις ωρες που βγαινω...την εχει δει κανεις τελευταια?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Μια ψηλή ξανθιά τζανκι είναι στη διχάλα που πάει για ΚΤΕΛ
Πολύ τεφαρικι που την ψάχνετε κιόλας ...παραπατουσε, κρυβόταν πίσω από τα μαλλιά της και είχε νταβα έναν γύφτο..στα ποιοτικά συνέχεια ψάχνετε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Θα αναφερθω σε δυο που πέτυχε κ φορτωσα. Εχει μια βδομαδα περιπου. Απο 2 φορες κ τις 2. Τελευται φορα εχθες. Επίσης κατι μου θυμιζουν, ίσως να τις πετυχα κ παλιοτερα, μπορει να κανω λαθος. Αν ξερει κανεις τπτα ας πει
Βαλια κοντο 22 χρονων ρωσακι καστανο-ξανθο μαλλί ωραιο πατο κ ωραιο σφιχτο μουνι. Μικρο βυζακι με ωραιο κορμακι μικρο. Ωραιο στησιμο στα τεσσερα κ αντεχει. Πιπα καλη. Χαμογελαστη οταν την πιασεις κουβεντα , αλλα πολυ ψυχρη οταν σταματας να την ρωτησεις. Σπαστα ελληνικα. Περπαταει απο την μια ακρη της γιαννιτσων ως την αλλη.

Κωνσταντινα. 23 χρονων ελληνιδα. Καθεται σε αμαξι ασημι παλιο τετράπορρο μετα την διχαλα για κτελ στο πρωτο στενακι. Κοντι καδτανο μαλλι αδυνατη. Ωραιο πατο αφρατο κ μικρο. Καλουτσικη πιπα, οχι τοσο καλη στο στησιμο. Σφιγγεται. Εχει κ πολυ σφιχτο μουνακι.
Τωρα για ωρα ακριβως που βγαινουν δεν υποσχομαι. Η Κωνσταντίνα απο 9 μεχρι 11
Η Βαλια απο 11 κ μετα.

Περιμενα να δω αν αναφερει κανεις τπτα. Παρολο που βολταρουν μερικοι γαμπροι καθε μερα. Αλλα...
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Θα αναφερθω σε δυο που πέτυχε κ φορτωσα. Εχει μια βδομαδα περιπου. Απο 2 φορες κ τις 2. Τελευται φορα εχθες. Επίσης κατι μου θυμιζουν, ίσως να τις πετυχα κ παλιοτερα, μπορει να κανω λαθος. Αν ξερει κανεις τπτα ας πει
Βαλια κοντο 22 χρονων ρωσακι καστανο-ξανθο μαλλί ωραιο πατο κ ωραιο σφιχτο μουνι. Μικρο βυζακι με ωραιο κορμακι μικρο. Ωραιο στησιμο στα τεσσερα κ αντεχει. Πιπα καλη. Χαμογελαστη οταν την πιασεις κουβεντα , αλλα πολυ ψυχρη οταν σταματας να την ρωτησεις. Σπαστα ελληνικα. Περπαταει απο την μια ακρη της γιαννιτσων ως την αλλη.

Κωνσταντινα. 23 χρονων ελληνιδα. Καθεται σε αμαξι ασημι παλιο τετράπορρο μετα την διχαλα για κτελ στο πρωτο στενακι. Κοντι καδτανο μαλλι αδυνατη. Ωραιο πατο αφρατο κ μικρο. Καλουτσικη πιπα, οχι τοσο καλη στο στησιμο. Σφιγγεται. Εχει κ πολυ σφιχτο μουνακι.
Τωρα για ωρα ακριβως που βγαινουν δεν υποσχομαι. Η Κωνσταντίνα απο 9 μεχρι 11
Η Βαλια απο 11 κ μετα.

Περιμενα να δω αν αναφερει κανεις τπτα. Παρολο που βολταρουν μερικοι γαμπροι καθε μερα. Αλλα...
Την βαλια που την πέτυχες;
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Πηρα τελικα το ξανθο που βγαινει μπροστα στην τραπεζα. Την ειχα παρει κ παλια για μια πιπα στα γρηγορα αλλα χθες ειπα να της τον βαλω κ λιγο. Ειναι σφιχτή σχετικα, αντεχει ξύλο, αλλα την στιγμή που τελείωνα τραβηχτηκε αποτομα γιατι λεει φοβαται για παιδια...(με καποτα γαμουσα παντως)...και φυσικα μου χαλασε την φαση. Ξενερα φουλ.
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Ντεσυ ....πυραυλοκινητο ψηλό μελαχρινό μμακρι Μάλι. Άλογο με αρκετά τατουάζ σε χέρια πόδια. Ψωνισμα χτες 23:17 στην eurobank επί μοναστηριού. Μόνο για τσιμπούκι ήταν τέλεια . Δεν δοκίμασα παραπέρα. Μόνο αρνητικό το στενό απέναντι που κάνει τη δουλειά . Την ώρα τησ πιπασ ....ένας πιτσιρικάς με παπί πηδούσε μι αμαυρουλα πίσω από το αυτοκίνητό μου και κάποια στιγμή πέρασε και μι άλλη κοπελιά μπροστά από το αυτοκίνητό μου ρίχνοντας ελαφριά μάτια . Το παράξενο είναι ότι στο συγκεκριμένο τόπο και χρόνο είναι φυσιολογικό να πηδάει ενασ στον τοίχο στα όρθια και να παίζει μια πίπα μέσα σε αυτοκίνητο ενώ διέρχονται πεζοί. Βρε που πάμε ...
Εγω ρς φιλε πηδουσα εκει την αλλη τη ξανθια ηρθε η μελαχρινη για να ρωτηαει αν εχουμε ψιλα να χαλασουμε. Και ερχεται και ενας πακετας. Και ρωταει μια διευθυνση καινολα αητα με το πουλι στο στομα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom