Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
Ειχε.....αγγελιες με φωτο κ τα προγραμματα της τις οποιες κατεβασε. Το αναφερω επειδη καποιοι ρωτατε.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εγω λεω να ανοιξουν στο σειχ σου πανω στο δασος η στην παραλια διπλα στον Θερμαικο ..:headbang: ...Τι αλλο θα διαβασουμε εχει τερματισει η χαζομαρα και η ασχετοσυνη ..μην γραφετε οτι σας ερθει διαβαζει πολυς κοσμος και τα πιστευουν..
kaλη φαση ε μεσα στη φυση :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μαγκες την Χριστινα δεν την ξαναειδα.
Μου ζητατε το τηλ σε πμ .

Ειπα δεν το δινω γιατι ειναι προσωπικο δεδομενο που μου εμπιστευθηκε. Δεν μου το εδωσε για να το δημοσιευσω κ να παιρνει τηλεφωνο ο καθε μπαγλαμάς.

Αφου λετε εχει αγγελια ,βρειτε το εκει.
Σε 844 τελειωνει
Μεγαλε τηλ πουτανας πηρες οχι γκομενας που δινει στον καθενα μεσα στον καθενα εισαι κι εσυ μετα αυτος ο πακιστανικος αριθμος που σου εδωσε αν ηταν προσωπικος αριθμος(προσωπικο δεδομενο οπως το λες )δε θα τον εδινε ουτε σε σενα.Τελος αν τον μοιρασεις μονο καλο την κανεις τη γκομενα γιατι θα βρει πελατες και θα βγαλει φραγκα ουτε γκομενα θα τη βγαλεις ουτε προσωπικη θα την εχεις γιατι η γκομενα ειναι ΔΗΜΟΣΙΑΣ χρησης καλητερα να πεις δε δινω γιατι τη θελω για μονο για μενα εστω και στη φαντασια σου παρα τις πιπες περι προσωπικων δεδομενων ποιο τιμιο ειναι.Δε μπορω να καταλαβω με καποιους πως κανετε ετσι που παιρνετε ενα τηλ απο πουτανα που 99% το χει δωσει και σε ποσους αλλους κι εσεις νομιζετε οτι μονο σε σας το εδωσε πραγματικα δε ξερω πως να σας πως ασχετους η αξιολυπητους
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Μεγαλε τηλ πουτανας πηρες οχι γκομενας που δινει στον καθενα μεσα στον καθενα εισαι κι εσυ μετα αυτος ο πακιστανικος αριθμος που σου εδωσε αν ηταν προσωπικος αριθμος(προσωπικο δεδομενο οπως το λες )δε θα τον εδινε ουτε σε σενα.Τελος αν τον μοιρασεις μονο καλο την κανεις τη γκομενα γιατι θα βρει πελατες και θα βγαλει φραγκα ουτε γκομενα θα τη βγαλεις ουτε προσωπικη θα την εχεις γιατι η γκομενα ειναι ΔΗΜΟΣΙΑΣ χρησης καλητερα να πεις δε δινω γιατι τη θελω για μονο για μενα εστω και στη φαντασια σου παρα τις πιπες περι προσωπικων δεδομενων ποιο τιμιο ειναι.Δε μπορω να καταλαβω με καποιους πως κανετε ετσι που παιρνετε ενα τηλ απο πουτανα που 99% το χει δωσει και σε ποσους αλλους κι εσεις νομιζετε οτι μονο σε σας το εδωσε πραγματικα δε ξερω πως να σας πως ασχετους η αξιολυπητους
Οπα μεγαλε πολυ φόρα πηρες.
Το τηλεφωνο ειναι προσωπικο δεδομενο πάντα.

Τωρα, αν εσυ απαξιωτικα, πιστευεις πως επειδη η αλλη ειναι πουτάνα δεν εχει δικαιωμα να εχει προσωπικο δεδομενο, εισαι αξιοθρηνητος.
Αν εσενα δεν σου δίνουν νουμερο ειναι ίσως επειδη δεν βγαζεις εμπιστοσυνη.

Παω να ψησω παϊδακια τωρα κ μετα θα κοιταξω στο ιστορικο σου να δω αν εχεις ποσταρει ποτε καποιο τηλεφωνο απο κοντακτ να δουμε κι εμεις οι ασχετοι που παμε γιαννιτσων απο δημαρχιας κουβελα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Αυτη η εμμονη για ενα τζανκι την Χριστινα δεν το εχωκαταλαβει. Καθε βραδυ εκει ειναι με τα ιδια ρουχα με τον πρεζάκια γκομενο της κ πλεον παρεα κανει με το γρεμλιν την γύφτισσα κ την αλλη την πρεζου με τα ραστα μαλλια που εβγαινε μεσημέρια. Επίσης ακα με την Ζωη! Αλλο ενα πρεζακι, αδυνατο περπατάει κ νομιζεις θα διαλυθει.. Σοβαρευτειτε ρε που ενημερωνετε κιολας για τις πρεζουδες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Αυτη η εμμονη για ενα τζανκι την Χριστινα δεν το εχωκαταλαβει. Καθε βραδυ εκει ειναι με τα ιδια ρουχα με τον πρεζάκια γκομενο της κ πλεον παρεα κανει με το γρεμλιν την γύφτισσα κ την αλλη την πρεζου με τα ραστα μαλλια που εβγαινε μεσημέρια. Επίσης ακα με την Ζωη! Αλλο ενα πρεζακι, αδυνατο περπατάει κ νομιζεις θα διαλυθει.. Σοβαρευτειτε ρε που ενημερωνετε κιολας για τις πρεζουδες.
Νταξει τυπε
Δεν ενημερωνω αλλο αφου δεν παιρνω τις μοντελοξεπετες αλλα δοκιμάζω τα παντα κ απλα ενημερωνω , λες και ειστε υποχρεωμενοι να διαβασετε και νζ συμφωνησετε στα γραφομενα μου .

Μετα τα παίδακια μπαινω να διαβασω τις πληροφοριες που εσυ εγραψες.

Τελος απο μενα.
Μην χαλαμε και την ζαχαρενια μας μεσα στην ζεστη
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Οπα μεγαλε πολυ φόρα πηρες.
Το τηλεφωνο ειναι προσωπικο δεδομενο πάντα.

Τωρα, αν εσυ απαξιωτικα, πιστευεις πως επειδη η αλλη ειναι πουτάνα δεν εχει δικαιωμα να εχει προσωπικο δεδομενο, εισαι αξιοθρηνητος.
Αν εσενα δεν σου δίνουν νουμερο ειναι ίσως επειδη δεν βγαζεις εμπιστοσυνη.

Παω να ψησω παϊδακια τωρα κ μετα θα κοιταξω στο ιστορικο σου να δω αν εχεις ποσταρει ποτε καποιο τηλεφωνο απο κοντακτ να δουμε κι εμεις οι ασχετοι που παμε γιαννιτσων απο δημαρχιας κουβελα
Μεγαλε στο αξιοθρηνητος με μπερδευεις με τον εαυτο σου που νομιζεις οτι η ταν εδωσε μονο σε σενα το τηλ και το προστατευεις λες και βρηκες θησαυρο μετα το τηλ ειναι προσωπικο δεδομενο οταν ειναι δικο της οχι της δουλειας.Τηλ πιατσοβιας δεν εχω κανενα προβλημα να δωσω κι εσενα στο ζητησαν σε pm οχι δημοσια.Τελος δε ζηταω ποτε τηλ απο πιατσα γι αυτο και δεν εχω αντε πανε να ψησεις τα παιδακια σου τωρα και να νομιζεις οτι εισαι προνομιουχος που πηρες το τηλ της πιατσοβιας
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Αυτη η εμμονη για ενα τζανκι την Χριστινα δεν το εχωκαταλαβει. Καθε βραδυ εκει ειναι με τα ιδια ρουχα με τον πρεζάκια γκομενο της κ πλεον παρεα κανει με το γρεμλιν την γύφτισσα κ την αλλη την πρεζου με τα ραστα μαλλια που εβγαινε μεσημέρια. Επίσης ακα με την Ζωη! Αλλο ενα πρεζακι, αδυνατο περπατάει κ νομιζεις θα διαλυθει.. Σοβαρευτειτε ρε που ενημερωνετε κιολας για τις πρεζουδες.
Καταλαβα ποια ειναι κι εχεις δικιο αλλα το να προστατευει ο τυπος σα θησαυρο το τηλ που εχει δωσει η πιατσοβια σε ποσους ειναι γελοιο και που κιολας σε ενα site που επικτρατει η ανωνυμια λες και η τανα θα ξερει οτι το εδωσε ο ταδε γιατι ξερει το nickname του στο bou πραγματικα αξιολυπητο
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Νταξει τυπε
Δεν ενημερωνω αλλο αφου δεν παιρνω τις μοντελοξεπετες αλλα δοκιμάζω τα παντα κ απλα ενημερωνω , λες και ειστε υποχρεωμενοι να διαβασετε και νζ συμφωνησετε στα γραφομενα μου .

Μετα τα παίδακια μπαινω να διαβασω τις πληροφοριες που εσυ εγραψες.

Τελος απο μενα.
Μην χαλαμε και την ζαχαρενια μας μεσα στην ζεστη
Σιγα ρε μη μας μαλώσεις κιολας. Στην πιατσα απο το 2004 στα μπουρδελα απο το 1998. Ενεργο μελος καποτε στο thai.gr και Pattaya addicts, για 2.5 χρονια κάτοικος Pattaya k patong. Για να σε προλαβω. Δεν εχω χρόνια ως μελος κ δεν εχω γραψει πολλα. Ο λογος...γτ πολυ απλα πολυ εχουν γραψει απειρες φορες για τις ιδιες κ τις ίδιες, δεν εχουν αλλαξει κ πολλα στην πιατσα κ απλα γραφω αν εχω πετυχει κατι καινουργιο. Επθσης βαριεαμαι να γραψω κάτι το οποιο εχει ειπωθεί 100 φορες. Γραφω μονο για κατι που είναι αξιολογο απο μετρια ως καλη εμφάνιση. Επισης ως μελος σε φορουμ που ανεφερα μου εχει φυγει κ η ορεξη το να ασχολουμε καθημερινα με ποστ κ σχόλια. Επεμβαινω μονο οταν θεωρω για μενα κατάλληλη στιγμη.
Το θεωρω φαουλ το να ενημερωνεις για τζανκια. Πες για μαυρες η χοντρες αλλα οχι για τζανκια.
Τεσπα για να μην αρχισουμε
το αφηνουμε εδω γτ σπαμαρουμε.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Οπα μεγαλε πολυ φόρα πηρες.
Το τηλεφωνο ειναι προσωπικο δεδομενο πάντα.

Τωρα, αν εσυ απαξιωτικα, πιστευεις πως επειδη η αλλη ειναι πουτάνα δεν εχει δικαιωμα να εχει προσωπικο δεδομενο, εισαι αξιοθρηνητος.
Αν εσενα δεν σου δίνουν νουμερο ειναι ίσως επειδη δεν βγαζεις εμπιστοσυνη.

Παω να ψησω παϊδακια τωρα κ μετα θα κοιταξω στο ιστορικο σου να δω αν εχεις ποσταρει ποτε καποιο τηλεφωνο απο κοντακτ να δουμε κι εμεις οι ασχετοι που παμε γιαννιτσων απο δημαρχιας κουβελα
Καλά σ λέει ο φίλος Velociraptor το τηλ πουτάνας πήρες το οποίο στο έδωσε η ίδια, ηρέμησε. Μάλλον έχυσε πάνω της όταν σε είδε και το εμπιστεύτηκε μόνο σε εσένα :cum: Δε το ποστάρεις δημόσια, το δίνεις όμως αν στο ζητήσουν σε pm και θες να βοηθήσεις. Διαφορετικά είσαι σε λάθος μέρος.
Στα πρώτα βήματα της, έδωσε αποκλειστικά και μόνο σε εμένα ένα από τα λίγα prive της (όχι αυτό που είχε στις αγγελίες). Λήγει σε 727. Αν λειτουργεί ακόμα δε γνωρίζω. Όποιος ενδιαφέρετε pm.
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εγω λεω να ανοιξουν στο σειχ σου πανω στο δασος η στην παραλια διπλα στον Θερμαικο ..:headbang: ...Τι αλλο θα διαβασουμε εχει τερματισει η χαζομαρα και η ασχετοσυνη ..μην γραφετε οτι σας ερθει διαβαζει πολυς κοσμος και τα πιστευουν..
Εγω οταν παω να γαμησω σε στουντιο δε θελω να βλεπω πακηδες και τζανκηδες οπαδους της ρομα. Ουτε πριν,ουτε μετα,ποσο μαλλον μεσα στα ιδρυματα. Ουτε θελω να μυριζω τη σκατιλα της ευρυτερης περιοχης ιχθυοσκαλας- εμπορικου λιμανιου. Ολα αυτα χαλανε την αισθητικη μου. Επισης,δεν εχουν ολα τα studios ιδιωτικο παρκινγκ και δε θα γινοταν εξ' ορισμου να εχουν. Ομως δεν ειναι και η πιο ασφαλης περιοχη για παρκινγκ. Ειδικα αν καθυστερησεις πολλη ωρα.
Εσυ μπορει να φτιαχνεσαι με την ολη ατμοσφαιρα,εγω οχι. Ξεκαβλωνω μονο που εισερχομαι στη σκατιλα.
Υποτιθεται εφυγαν απο τον οικειο Βαρδαρη για να πανε σε πιο αναβαθμισμενη περιοχη. Για studios μιλαμε,οχι συνοικιακα μπουρδελα.

Δε μιλησα για φουλ κατοικησιμη περιοχη. Περιοχη αεροδρομιου θα εκαναν χρυσες δουλειες κατα τη γνωμη μου. Σκεψου λιγο το target group, τουριστες ,πελατες του καζινο και των τριγυρω ξενοδοχειων ,οι ξενυχτηδες των καλοκαιρινων μαγαζιων. Ολοι αυτοι δε θα εκαναν απο μια καταθεση?. :idiot:
..Και το χειμωνα μια χαρα θα καλυπταν τουλαχιστον το 1/2 της Θεσνικης. Οι Αθηναιοι μαλακες ειναι που εχουν κανει δικαιοτερη γεωγραφικη κατανομη? Στο κατω κατω της γραφης, αυτος που μενει Επανομη η Περαια γιατι να διανυσει 30 χιλιομετρα ρε τυπε? Δεν παει Μουδανια καλυτερα? Μην πιασουμε Θερμη,Βοτση, Καλαμαρια κλπ. Αυτοι πες οτι εχουν μονο ...10 χιλιομετρα ,αλλα αν πεσουν σε κινηση ,τον ηπιαν.

Τουλαχιστον στην πιατσα φορτωνεις για χοτελ η στη χειροτερη γαμας στο αμαξι. Δεν ερχεσαι σε επαφη με τα κακως κειμενα. Γι' αυτο προτιμω -αραια και που- την πιατσα. Ειδαλλως κωλομπαρα. Εσυ που φαινεσαι πιο φανατικος του σπορ,μπορει να τα βλεπεις αλλιως τα πραματα. Δε θα κατσω τωρα να κανω αντιλογο στο τοπικ με τις πιατσες. Η καθε γνωμη σεβαστη :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Καλά σ λέει ο φίλος Velociraptor το τηλ πουτάνας πήρες το οποίο στο έδωσε η ίδια, ηρέμησε. Μάλλον έχυσε πάνω της όταν σε είδε και το εμπιστεύτηκε μόνο σε εσένα :cum: Δε το ποστάρεις δημόσια, το δίνεις όμως αν στο ζητήσουν σε pm και θες να βοηθήσεις. Διαφορετικά είσαι σε λάθος μέρος.
Στα πρώτα βήματα της, έδωσε αποκλειστικά και μόνο σε εμένα ένα από τα λίγα prive της (όχι αυτό που είχε στις αγγελίες). Λήγει σε 727. Αν λειτουργεί ακόμα δε γνωρίζω. Όποιος ενδιαφέρετε pm.
Ενταξει τυπε.
Βγαζετε στην φόρα τα τηλεφωνα των αλλων χωρις την αδεια τους.
Μια χαρά.

Εγω πληροφορια δεν ξαναποσταρω , δεν ειμαι τόσο απλας σαν κι εσας.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Σιγα ρε μη μας μαλώσεις κιολας. Στην πιατσα απο το 2004 στα μπουρδελα απο το 1998. Ενεργο μελος καποτε στο thai.gr και Pattaya addicts, για 2.5 χρονια κάτοικος Pattaya k patong. Για να σε προλαβω. Δεν εχω χρόνια ως μελος κ δεν εχω γραψει πολλα. Ο λογος...γτ πολυ απλα πολυ εχουν γραψει απειρες φορες για τις ιδιες κ τις ίδιες, δεν εχουν αλλαξει κ πολλα στην πιατσα κ απλα γραφω αν εχω πετυχει κατι καινουργιο. Επθσης βαριεαμαι να γραψω κάτι το οποιο εχει ειπωθεί 100 φορες. Γραφω μονο για κατι που είναι αξιολογο απο μετρια ως καλη εμφάνιση. Επισης ως μελος σε φορουμ που ανεφερα μου εχει φυγει κ η ορεξη το να ασχολουμε καθημερινα με ποστ κ σχόλια. Επεμβαινω μονο οταν θεωρω για μενα κατάλληλη στιγμη.
Το θεωρω φαουλ το να ενημερωνεις για τζανκια. Πες για μαυρες η χοντρες αλλα οχι για τζανκια.
Τεσπα για να μην αρχισουμε
το αφηνουμε εδω γτ σπαμαρουμε.
Δεν θα την βγαλω να την μετρήσουμε κιολας.

Κατεβαινω πιατσα δυο φορεςτον χρονο γιατι μενω εξωτερικο.
Γραφω οτι βλεπω γενικα.
Ειμαι εντος θεματος του θρεντ που λεγετε (πιατσες, τραβελια ,πουτανες,θεσνικη, .
Δεν νομιζω πως ειμαι εκτος θεματολογιας.
Αν ειμαι εκτος θεματολογίας γραψτο ξεκαθαρα.

Το να μη δινω τηλεφωνα email facebook κτλ απο αλλους χωρις την αδεια τους ειναι θεμα δεοντολογιας.
Τωρα αν νομιζεις πως επειδη η αλλη ειναι "πουτανα" δεν εχει δικαιωμα να εχει prive νουμερο και πρεπει να το βγάλουμε στην σέντρα απλα επειδη ειναι "πουτανα" τοτε εγω τι να πω.

Θα πω μονο πως δεν ξαναγραφω πληροφορια κ τερμα ,δεν θα χαλασουμε κ την ζαχαρενια μας
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Μεγαλε στο αξιοθρηνητος με μπερδευεις με τον εαυτο σου που νομιζεις οτι η ταν εδωσε μονο σε σενα το τηλ και το προστατευεις λες και βρηκες θησαυρο μετα το τηλ ειναι προσωπικο δεδομενο οταν ειναι δικο της οχι της δουλειας.Τηλ πιατσοβιας δεν εχω κανενα προβλημα να δωσω κι εσενα στο ζητησαν σε pm οχι δημοσια.Τελος δε ζηταω ποτε τηλ απο πιατσα γι αυτο και δεν εχω αντε πανε να ψησεις τα παιδακια σου τωρα και να νομιζεις οτι εισαι προνομιουχος που πηρες το τηλ της πιατσοβιας

Μεγαλε στο αξιοθρηνητος με μπερδευεις με τον εαυτο σου που νομιζεις οτι η ταν εδωσε μονο σε σενα το τηλ και το προστατευεις λες και βρηκες θησαυρο μετα το τηλ ειναι προσωπικο δεδομενο οταν ειναι δικο της οχι της δουλειας.Τηλ πιατσοβιας δεν εχω κανενα προβλημα να δωσω κι εσενα στο ζητησαν σε pm οχι δημοσια.Τελος δε ζηταω ποτε τηλ απο πιατσα γι αυτο και δεν εχω αντε πανε να ψησεις τα παιδακια σου τωρα και να νομιζεις οτι εισαι προνομιουχος που πηρες το τηλ της πιατσοβιας
Ενταξει τυπε καταλαβα την λογικη σου

-εγω δεν εχω το δικαιωμα να μην δινω τηλεφωνο αλλου/αλλης δημοσια (λες και σε πμ δεν ειναι το ιδιο. Αληθεια ποια η διαφορα?)
-ενω εσυ που δεν εχεις ποσταρει ποτέ καποια τετοιου ειδους πληροφορια/τηλεφωνο κτλ ,θα ποσταριζες αλλα δεν εχεις ζητησει ποτέ τηλεφωνο γιατι εισαι υπερανω.

Αν, δλδ αν και η γιαγια μου ειχε καρουλια θα ηταν πατινι
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
Κατεβηκα χτες στην πιατσα κ γυριζα πολυ ωρα.
Δεν ειχε κινηση κ ουτε πολλες κοπελες. Λιγα φορτωματα ενω και οι μπατσοι περναν και δεν ενοχλουν.

Ειχε καμμια 15-20 μαυρες (μακρια απο μαυρες) ,βρισκοντε παντου, χωνονται σε ολα τα πόστα. Καποτε ηταν λιγες επι της Μοναστηριου. Σου κανουν σινιαλο να σταματησεις (μη χασουμε το κελεπουρι)

Οι τρεις μοντελες στην Γιαννιτσων , Μαρια αλβανιδα πως τις λενε, τις οποιες δεν παιρνω ποτέ γιατι μου κανουν για ξεπετες. Παρολο που ειναι μουναρες κ καβλοντυμενες.

Για αυτες που ειχα ρωτησει εγω τις προαλλες (εγω ρωταω εγω απανταω)
-Μια ψηλη ξανθια ελληνιδα, ασχημη με κοιλιά ,ισως να μην φορτωθηκε ουτε μια φορά, πολυ μυστηριο ατομο.
-Μια με ραστα μαλλι με κανονικο ντυσιμο στην μοναστηριου, φοραει παντα μασκα,περιεργο ατομο, ακαθοριστο ατομο, μου εκανε για μαυρο τραβεστι, εφυγα τρεχοντας.
-Αυτη που καθεται μαζι με την Συλβια στην μοναστηριου, ψηλη με τατου στο ποδι,, σταματησα 2 φορες να την παρω κ εκανε πως δεν με εβλεπε, ενω πηγαινε πανω κατω συνεχεια επι της μοναστηριου με το τηλεφωνο στο αυτι, μιλωντας και περπατοντας νευρικα.

Τελικα πηρα την Συλβια σταθερη αξια, καθαριοτητα, ευγενεια, σερβις, τσιμπουκακι ακα μεχρι τελευταιας ρανιδας αδιαμαρτυρητα, τιμιο εικοσαρικακι. Της ειπα για την "φιλη"της κ μου ειπε πως εκεινη δεν κανει τα γουστα μου δλδ ακα τελειωτικο στην γλωσσιτσα.

Πολλα τραβιολια σε συγκριση με παλιοτερα, με αγενεια .

Πολλες υποπτες φατσες σε σκοτεινα σημεια.

Μια σκουροχρωμη με μωβ κολαν κ αθλητικα παπουτσια, στην γωνια γιαννιτσων με αγ.παντων, μου συστηθηκε ως ελληνιδα ,εμενα μου κανει για γυφτοβουλγαρα, ωραιο σωμα ,ζητησε εικασαρικακι, suck n fuck με λαστιχακι. Τιποτα το δελεαστικο.

Πολλες σκουροχρωμες γυφτοβουλγαρες Γιαννιτσών προς κτελ.

Η Ζωη το τζανκι (10αρικο πιπα ακα) γιαννιτσων προς κτελ, καθοταν σχεδον ακινητη, ανεκφραστη σε κατι χαλασματα ,ουτε φαινοταν απο τον δρομο,

Μια αδυνατη με κοντο ξανθο μαλλι, μιλφ ,μου κανει για ρωσιδα ή ρουμανα με σπαστα ελληνικα Γιαννιτσών στο υψος του One. Δεν την πηρα ποτέ ,θεωρω πολλα τα 30€ ακατεβατα για το απλο για πιατσα.
Διπλα της μια σαρανταρα , μαλλον ελληνιδα, με μαυρα μαλλια, μινι τζιν, απλο λευκο ισιο πεδιλο, θα ηθελα να την δοκιμασω κ αυτην αλλα επίσης ειχε ζητησει 30€ για απλο προγραμμα, που θεωρω πολλα για πιατσα και δρόμο .

Αν θυμηθω κατι το συμπληρωνω
Εχει δικιο ο συναγωνιστης...
Τα 30 για πιατσα πολλα ειναι για 5 λεπτα στο αμαξι!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Μταξει μαγκες.

Ειδα πως προσπαθησατε να νουθετησετε εμενα για το γνωστο θεμα βγαλσιματος στην σέντρα το τηλεφωνο "πουτανας" επειδη απλα ειναι "πουτανα, κατωτερο ον,ξεφτιλισμενη" και δεν εχει μαλλον κατα την αποψη σας δικαιωμα για προσωπικο στοιχειο/τηλεφωνο που μπορει να μην θελει να το δωσει δημοσια ,αλλα να το δωσει σε λιγους/λιγες.
Καποιος εγραψε πως αυτη ειχε αγγελια ενω δεν εχει πλεον αρα δεν υπαρχει αυτο το στοιχειο δημοσια.

Τωρα ,εσεις που με κραξατε βλεπω πως ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΠΟΤΈ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ οπως τηλεφωνο/διευθυνση κτλ αλλα........εμενα με κραξατε.

Μάιστα.
Οπως ειπα δεν ξαναγραφω ποστ και τελειωσε......δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Ο άνθρωπος βγήκε έκανε ενημέρωσή τι είδε κ αρχίσατε ο ένας το μακρύ του ο άλλος το κοντό του γιατί έγραψε Για το τζανκι πού είδε κ γιατί δε δίνει το τηλ πού του έδωσε κάποια τι να πω δε ξέρω
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μταξει μαγκες.

Ειδα πως προσπαθησατε να νουθετησετε εμενα για το γνωστο θεμα βγαλσιματος στην σέντρα το τηλεφωνο "πουτανας" επειδη απλα ειναι "πουτανα, κατωτερο ον,ξεφτιλισμενη" και δεν εχει μαλλον κατα την αποψη σας δικαιωμα για προσωπικο στοιχειο/τηλεφωνο που μπορει να μην θελει να το δωσει δημοσια ,αλλα να το δωσει σε λιγους/λιγες.
Καποιος εγραψε πως αυτη ειχε αγγελια ενω δεν εχει πλεον αρα δεν υπαρχει αυτο το στοιχειο δημοσια.

Τωρα ,εσεις που με κραξατε βλεπω πως ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΠΟΤΈ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ οπως τηλεφωνο/διευθυνση κτλ αλλα........εμενα με κραξατε.

Μάιστα.
Οπως ειπα δεν ξαναγραφω ποστ και τελειωσε......δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας
A καλα εισαι εκτος τοπου και χρονου εσυ σου ειπε κανεις να ποσταρεις δημοσια τηλ απο μονος σου ειπες για τα PM που σου εχουν ερθει(οχι απο μενα)κι επειδη απλα δε θες να το δωσεις το δικαιολογεις και καλα προσωπικα δεδομενα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εγω οταν παω να γαμησω σε στουντιο δε θελω να βλεπω πακηδες και τζανκηδες οπαδους της ρομα. Ουτε πριν,ουτε μετα,ποσο μαλλον μεσα στα ιδρυματα. Ουτε θελω να μυριζω τη σκατιλα της ευρυτερης περιοχης ιχθυοσκαλας- εμπορικου λιμανιου. Ολα αυτα χαλανε την αισθητικη μου. Επισης,δεν εχουν ολα τα studios ιδιωτικο παρκινγκ και δε θα γινοταν εξ' ορισμου να εχουν. Ομως δεν ειναι και η πιο ασφαλης περιοχη για παρκινγκ. Ειδικα αν καθυστερησεις πολλη ωρα.
Εσυ μπορει να φτιαχνεσαι με την ολη ατμοσφαιρα,εγω οχι. Ξεκαβλωνω μονο που εισερχομαι στη σκατιλα.
Υποτιθεται εφυγαν απο τον οικειο Βαρδαρη για να πανε σε πιο αναβαθμισμενη περιοχη. Για studios μιλαμε,οχι συνοικιακα μπουρδελα.

Δε μιλησα για φουλ κατοικησιμη περιοχη. Περιοχη αεροδρομιου θα εκαναν χρυσες δουλειες κατα τη γνωμη μου. Σκεψου λιγο το target group, τουριστες ,πελατες του καζινο και των τριγυρω ξενοδοχειων ,οι ξενυχτηδες των καλοκαιρινων μαγαζιων. Ολοι αυτοι δε θα εκαναν απο μια καταθεση?. :idiot:
..Και το χειμωνα μια χαρα θα καλυπταν τουλαχιστον το 1/2 της Θεσνικης. Οι Αθηναιοι μαλακες ειναι που εχουν κανει δικαιοτερη γεωγραφικη κατανομη? Στο κατω κατω της γραφης, αυτος που μενει Επανομη η Περαια γιατι να διανυσει 30 χιλιομετρα ρε τυπε? Δεν παει Μουδανια καλυτερα? Μην πιασουμε Θερμη,Βοτση, Καλαμαρια κλπ. Αυτοι πες οτι εχουν μονο ...10 χιλιομετρα ,αλλα αν πεσουν σε κινηση ,τον ηπιαν.

Τουλαχιστον στην πιατσα φορτωνεις για χοτελ η στη χειροτερη γαμας στο αμαξι. Δεν ερχεσαι σε επαφη με τα κακως κειμενα. Γι' αυτο προτιμω -αραια και που- την πιατσα. Ειδαλλως κωλομπαρα. Εσυ που φαινεσαι πιο φανατικος του σπορ,μπορει να τα βλεπεις αλλιως τα πραματα. Δε θα κατσω τωρα να κανω αντιλογο στο τοπικ με τις πιατσες. Η καθε γνωμη σεβαστη :hi:
Τυπε θα μας τρελανεις που τον ειδες τον κινδυνο στην περιοχη των δελων?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ο άνθρωπος βγήκε έκανε ενημέρωσή τι είδε κ αρχίσατε ο ένας το μακρύ του ο άλλος το κοντό του γιατί έγραψε Για το τζανκι πού είδε κ γιατί δε δίνει το τηλ πού του έδωσε κάποια τι να πω δε ξέρω
Μαν το να μη θελει να δωσει το τηλ δικαιωμα του και αποδεκτο το να λεει πιπες για προσωπικα δεδομενα και αλλες τετοιες μαλακιες εκεινο κραξαμε στην ουσια ποιο τιμιο θα ταν να πει στα ισα δε θελω να δωσω τηλ μη με ρωτατε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom