Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
μαγκες καλημερα,τα ματια μας 1004 και προσοχη για να εχουμε.σε ερωτηση μου εχθες και με ελαχιστο προλογο δυο κοπελες(οχι τζανκια)δεχοταν να κανουμε sex χωρις προφυλακτικο :S με το αντιτιμο να ανεβαινει μολις κατα τριαντα ευρω,φανταστειτε να ειμουν και πελατης στην πιατσα οτι ηθελα θα το επερνα.μαγκες προσοχη,που λεει ο λογος με δυο και τρεις καποτες,η μανα μας δεν μπορει να μας ξανακανει.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
μαγκες καλημερα,τα ματια μας 1004 και προσοχη για να εχουμε.σε ερωτηση μου εχθες και με ελαχιστο προλογο δυο κοπελες(οχι τζανκια)δεχοταν να κανουμε sex χωρις προφυλακτικο :S με το αντιτιμο να ανεβαινει μολις κατα τριαντα ευρω,φανταστειτε να ειμουν και πελατης στην πιατσα οτι ηθελα θα το επερνα.μαγκες προσοχη,που λεει ο λογος με δυο και τρεις καποτες,η μανα μας δεν μπορει να μας ξανακανει.


Ναι μακρυά από τις πιάτσες, μόνο στα μπουρδέλα να γαμάτε που είναι όλα τα κορίτσια νόμιμα και καθαρά...

Τέσσερις ήταν μετρημένες και από άλλους 3 φίλους. Η Εγνατία ξεχωρίζει βρε... Πόσο λάθος μπορεί να την κάνεις?

Εμένα πάλι γιατί μου φάνηκαν 5? Μετράω κι αυτήν που κρατούσε τσίλιες στη γωνία!
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
την πετυχα και χτες στην τραπεζα  της eurobank στην σταση πανω... μοναστηριου με κολλετη
ρε θα την καταλαβεις απο τα μακρια μαυρα μαλλια ειναι λιγο εντονα πανω της,χτες φοραγε σορτσακι τις προαλλες φουστα μινι μαυρη
παντως φιλε τοσες μερες πηγαινω(απο την ημερα που μου απαντησες) μεταξυ 21.00-24.00 και δεν βρηκα καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα...αν καποιος αλλος την εχει πετυχει καπου ας με διαφωτησει...ισως εγω δεν προσεχω καλα!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
αν και ειμαι των μπουρδελοστουντιων εγω στις βολτες που εκανα:
γωνια αγιων παντων με γιαννιτσων συνηθως 2 σαν γυφτισσες μου κανουν αμαξι δεν δεχονται απεναντι λενε σε κατι λαμαρινες δεν εχω ιδεα 20ρικο
μαρια με τα γυαλια και τα ταττοο αν και μου εκανε κλικ μαυρο καργιολα γιατι δεν το τιμας (παλιο κτελ κιλκις)
Ζωη νορμαλ υψος λεπτουλα στο 20ρικο (παλιο κτελ κιλκις)
Εχω δει και μια κοντουλα ξανθια που δεν εχω ιδεα απο υπηρεσιες (παλιο κτελ κιλκις)
και μια ωραια για γυφτισσα μαλλον μου κανει με τουμπανατα βυζια θελει 25 η 30 νομιζω (παλιο κτελ κιλκις)
Δεν εχω περασει πολλες φορες αλλα τις 4-5 ηταν σχεδον παντα αυτες
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Που ειναι το παλιο κτελ;
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παντως φιλε τοσες μερες πηγαινω(απο την ημερα που μου απαντησες) μεταξυ 21.00-24.00 και δεν βρηκα καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα...αν καποιος αλλος την εχει πετυχει καπου ας με διαφωτησει...ισως εγω δεν προσεχω καλα!
και εγω δεν την πετυχα τοσες μερες πουθενα,θεμα τυχης ειναι γιατι δεν ειναι καθημερινη....
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ψαχνω την τραβεστι Ηλεκτρα μια ψηλη με μαυρα μαλλια που εκανε πιατσα στον παλιο σιδηροδρομικο σταθμο και ηταν αγρια με δικο της σπιτι στη Μοναστηριου, ξερει κανεις που βρισκεται;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
ψαχνω την τραβεστι Ηλεκτρα μια ψηλη με μαυρα μαλλια που εκανε πιατσα στον παλιο σιδηροδρομικο σταθμο και ηταν αγρια με δικο της σπιτι στη Μοναστηριου, ξερει κανεις που βρισκεται;
αν μας πεις και γιατι την ψαχνεις θα σκεφτουμε αν θα σου απαντησουμε :)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ψαχνω την τραβεστι Ηλεκτρα μια ψηλη με μαυρα μαλλια που εκανε πιατσα στον παλιο σιδηροδρομικο σταθμο και ηταν αγρια με δικο της σπιτι στη Μοναστηριου, ξερει κανεις που βρισκεται;
αυτο το προσωπο το φανταζεσαι??γιατι υπαρκτο σιγουρα δεν ειναι
γιατι η τρανς ηλεκτρα ειναι ξανθια και κοντη σχετικα
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
αυτο το προσωπο το φανταζεσαι??γιατι υπαρκτο σιγουρα δεν ειναι
γιατι η τρανς ηλεκτρα ειναι ξανθια και κοντη σχετικα
η μια τρανς η αλλη cd τι την θες; ψαχνεις παρεα να πας στο χοντος;
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
αν και δεν εχω παρει ποτε απο πιατσα (και ουτε το ειχα στα σχεδια μου) αυτες τις μερες περασα τυχαια απο ν.σ. σταθμο κ ειπα να κανω μια γυρα μοναστηριου-γιαννιτσων να δω τι παιζει. Ειδα μια μαυρουλα πανω στη μοναστηριου με καβλιαρικο ντυσιματακι και κατι βυζαρες τουμπανο :tits: :tits:
πρωτη φορα μπηκα σε σκεψεις να φορτωσω απο πιατσα... στο δρομο της επιοστροφης με βασανιζαν οι βυζαρες της καριολιτσας >:(

για πειτε μου επειδη δεν εχω ιδεα τι παιζει απο τετοιες "συναλλαγες".. απ οσο ξερω μονο πιπα (με προφυλακτικο εννοειται) κοστιζει κανα 15€ σωστα? θα με τσιμπουκωσει κανα τεταρτο αν χρειαστει η θα προσπαθει να με ξεπεταξει στο 5λεπτο? Τις μαυρες βυζαρες της θα της βγαλει οξω να χωσω τη μουρη μου μεσα ή δεν ειναι στο "προγραμμα" του τσιμπουκιου? που θα γινει το σκηνικο στο αμαξι η σε κανα γκαραζ-αλάνα κλπ???  :huh: :huh: :huh:

ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΒΥΖΙΑ :'(
 

Επισκέπτης
Οι μαύρες είναι τρελαμένες με τα λεφτά και γενικά προσπαθούν να κρατάν ένα πλαφόν για την πιάτσα τους. Γνώμη μου είναι να μην δείξεις τρελαμένος με τα βυζιά της γιατί θα σου ζητάει παραπάνω λεφτά για να τα βγάλει για να τα πιάσεις κτλ. Πριν την πάρεις μέσα κανόνισε το γνώμη μου είναι. Επίσης κάνουν πουστίες του στυλ να σου βγάλουν τα βυζιά αλλά τα πετάνε απλά έξω από το σουτιέν. Είναι λίγο γάμησέ οι μαύρες.. παλιότερα νομίζω ήτανε καλύτερες.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ναι ειναι λιγο μυστηριες απο οτι διαβαζω στο φορουμ... απο τιμες τι παιζουν πανω κατω για  :pipa1: και  :fuck2: και που γινεται η συνουσια? :grin:
 

Επισκέπτης
20Ε γαμήσι στο αμάξι κ πίπα 15Ε πίπα, στο χοτέλ θέλουν σύνολο 50+30(δωματιο)=80
Μερικές έχουν σπίτια κοντά κ σου προτείνουν να πας με κάτι λιγότερο από αυτό. Μερικές ζητάνε και 30 για σεξ στο αμάξι αλλά μην ψαρώσεις το ρίχνουν εύκολα στα 20.
Έχω πάρει κ πίπα με 10Ε αλλά πρήζουν αρχίδια αμα πας να χουφτώσεις κ γενικά οι πίπες τους είναι τρομερά χάλια... ατσούμπαλες κ βίαιες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
κανενα νεο με την Ασπασία;;;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
20Ε γαμήσι στο αμάξι κ πίπα 15Ε πίπα, στο χοτέλ θέλουν σύνολο 50+30(δωματιο)=80
Μερικές έχουν σπίτια κοντά κ σου προτείνουν να πας με κάτι λιγότερο από αυτό. Μερικές ζητάνε και 30 για σεξ στο αμάξι αλλά μην ψαρώσεις το ρίχνουν εύκολα στα 20.
Έχω πάρει κ πίπα με 10Ε αλλά πρήζουν αρχίδια αμα πας να χουφτώσεις κ γενικά οι πίπες τους είναι τρομερά χάλια... ατσούμπαλες κ βίαιες.
ακριβώς ό,τι λέει ο μαάνες...η πίπα τους μέτρια...μη δώσεις 15...10 είναι μια χαρά...και άσε να γκρινιάζουν
ΑΝ ΟΜΩΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ (και καλά) δώστης τα 15....είναι όντως τούμπανο και ωραία τύπισσα για μαύρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom