Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Εδώ από το ύφος σου μάλλον μιλάς σοβαρά... και εντελώς φιλικά θεωρώ ότι είσαι "foul" στο σκεπτικό που ανπτύσσεις (ή στη τελική απλά διαφώνω).

Καθένας είναι διαφορετική περίπτωση εδω μέσα εννοείται... Διαφωνώ κάθετα συγκεκριμένα με αυτό: "Αν έχω μια σούπερ πληροφορία σαφώς και θα τη μοιραστώ με το μέγιστο al,τον αιώνιο πρόεδρο gl και τον House of Fun" . Ίσως να εννοούσες κάτι άλλο, αλλά η προσωπική μου άποψη είναι ότι ο ορισμός ενός φόρουμ είναι να μοιράζεσαι πληροφορίες και βοήθεια με όλους, γνωστούς και κυρίως άγνωστους, ισάξια και αλτρουιστικά χωρίς κανένα άμεσο αντάλλαγμα... Το κέρδος θα είναι να καλλιεργήσεις με τη στάση σου, σε όλους αυτή τη συμπεριφορά...Κατά συνέπεια μέσα από τη σύνθεση των απόψεων και των πληροφοριών θα κερδίσει το φόρουμ και κατ' επ'εκταση εσύ σαν συμμετέχων.

Bizoholiκ καλό είναι να μην μπαίνουμε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις και χαρακτηρισμούς, ειδικά με αφορμή χιουμοριστικά σχόλια.. Δεν νομίζω πως ο gagarin είχε σκοπό να σε θίξει προσωπικά.. Δε σε γνωρίζει άλλωστε!!!

Τη Καλημέρα μου
Έχεις δίκιο Βασίλι...αλλά με έχουν εκνευρίσει λίγο τελευταία ορισμένες καταστάσεις και ερωτήσεις κάποιοων.

Ο άλλος σε pm με ρωτούσε αν πηγαίνω μόνος μου στην Ερημίτη γιατί είναι απόμερα.Ο βυζοαλκοόλας ρωτούσε την παραμικρή λεπτομέρεια. Δε χρειάζεται τόσο ψάρωμα. Ας χαλαρώσουμε πια...σιγά το δύσκολο. Τα ονόματα που είπα ήταν ενδεικτικά. Αλλά ναι δε θα πω φόρα παρτίδα κάτι που είναι πιο κλειστό. Και δεν είμαι ο μόνος εδώ μέσα πίστεψε με. Όσο για τον bizholic ότι δεν τον ξέρω και δεν είναι κακόβουλα τα όσα γράφω εννοείται. Εξάλλου κανέναν από εδώ δεν ξέρω, ούτε καν φίλους κολλητούς που έχω και είναι μέσα στο forum. Και υπάρχει και άνθρωπος που εκτιμώ απεριόριστα εδώ μέσα που θα κάναμε παρέα στην κανονική μας ζωή και παρόλα αυτά δεν έχει τύχει καν να βρεθούμε ποτέ με δική μου ευθύνη γιατί δε θέλω να χαλάσει η όποια μαγεία του forum. (Φίλε αν το διαβάζεις για άλλη μια φορά το τεράστιο respect μου πρώτα ως άνθρωπο και μετά ως μπουρδελιάρη)
Αυτά...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ούτε επιδιώκω να με θεωρεί κάποιος μέντορα του bou.Μακάρι να μην είχα τέτοιο χόμπι,ειλικρινά στο λέω.
Σου ξαναλέω ότι θα ήθελα πολύ να μην ήμουν μπουρδελιάρης.
+++++++++
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα

gagarin-βασιλη........
παιδια ολα καλα!! ειναι λογικο να υπαρχουν διαφωνιες-μαλωματα μερικες φορες ακομα κ παρεξηγησεις!!
παιδια εγω βρισκομαι εδω για να ενημερωνω οσο μπορω κ να ενημερωνωμαι!!!
Παλιο ρητο αφηστε τα μιση κ αρχιστε το μαμιση..........

η αληθεια ειναι οτι ρε παιδια στα μπουρδ της πολης μας τα πραγματα νομιζω εχουνε γινει χαλια- σιγουρα απο τιμες κ υπηρεσιες!! Σας το λεω γιατι εκει ειμαι εγω ποιο πολυ.....
καποιοι παλιοι ισως να καταλαβουν εκει που θελω να καταληξω!!
Επιδη κακα τα ψεματα το πορτοφολι μου δεν σηκωνει τα 60-80 στα μπου για να μαμισεις λοκο η να πας σε ενα μασατζιδικο κ στο απλο που θελουνε 30 ευρω για 5 λεπτα δεν μπορω αλλο!!
Ειπα να το ψαξω στις πιατσες λιγο μπας κ μαμισουμε φθηνα......(το καλα ειναι λιγο σχετικο ετσι??)
διαβασα την ιστορια με τις μαυρουλες κ τσιμπισα καλα..........
εεεε οπως κ να το κανουμε ρε παιδια εγω νομιζω αν παιζουν τα σκινικα αυτα με τις μαυρουλες κ σε χοτελι νομιζω οτι ειναι μια καλη ευκαιρια!!
κ εφοσον διαπιστωσω κ εγω την φαση αυτη σιγουρα θα το γραψω εδω!!!!!!
να μοιραστω τις εμπιρειες μου κ να τις εκμεταλευτουνε αλλοι!!
Ολοι μας ειμαι σιγουρος οτι ολοι μας εχουμε σιχτιριση την πολη μας στον τομεα πληρωμενο σεξ σε συγκριση με την αθηνα!!!!
Αλλα ενα ξερω κ ειμαι σιγουρος οτι εμεις εδω στον βορρα τρωμε ο ενας τον αλλο με τις παρεξηγησεις μας κ μιστηκοπαθεια μας!!
κ ας ελπισω οτι δεν θα πανε πολλοι αγαπουλιδες να χαλασουνε την πιατσα με το να το παιζουνε λεφταδες να τα σκανε χωρις λογο αφου ειναι ασχετοι!!

καντε παζαρια :rockon: :rockon:
γαματε φθηνα :rockon: :rockon:
γαματε πολυ :rockon: :rockon:
προσεχετε το πουλι σας :rockon: :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.223
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Θα κατεβω αυριο βραδυ και θα ενημερωσω.Μπορει και να χωσω καμμια αμα εχει καμμια που να λεει.
Εκανα μια αυτοψια χθες βραδυ αλλα δεν υπηρχε τιποτα.Εις διπλουν μαλιστα.Μια τα μεσανυχτα και ξανα στις 03.00.Δεν υπηρχε λεπι μαυρο.
Πανω απο Εγνατια,στα στενακια απο Βαρδαρη ως το Μανδρινο.Κατω απο Βαρδαρη ως το ξενοδοχειο ΚΑΣΤΟΡΙΑ.Οπως ελεγα εκει εχει γεμισει καφε,τοσταδικα,
μπαρακια κλπ. , τι πιατσα να γινει?Ενα πιθανο ενδεχομενο να μην ειχε λογω ΠαρασκευοΣαββατου.Μπορει να παιζει κατι τις καθημερινες που εχει ησυχια.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Εκανα μια αυτοψια χθες βραδυ αλλα δεν υπηρχε τιποτα.Εις διπλουν μαλιστα.Μια τα μεσανυχτα και ξανα στις 03.00.Δεν υπηρχε λεπι μαυρο.
Πανω απο Εγνατια,στα στενακια απο Βαρδαρη ως το Μανδρινο.Κατω απο Βαρδαρη ως το ξενοδοχειο ΚΑΣΤΟΡΙΑ.Οπως ελεγα εκει εχει γεμισει καφε,τοσταδικα,
μπαρακια κλπ. , τι πιατσα να γινει?Ενα πιθανο ενδεχομενο να μην ειχε λογω ΠαρασκευοΣαββατου.Μπορει να παιζει κατι τις καθημερινες που εχει ησυχια.

εχει τουλαχιστον 2 χρονια που κανουν πιατσα μαυρες στην εκει περιοχη. Οποτε βγαινω βαλαωριτου για μπυρες παντα βλεπω κανα 2 στην καθετη (Λεοντος Σοφου) μεταξυ εγνατιας και φραγκων. Αλλα απ'οτι μου εχουν πει κανουν πιατσα και απο την πανω πλευρα της εγνατιας.
Αλλα να γαμησετε μια τετοια, που ολες προερχονται απο κεντροαφρικανικες χωρες που το 50% σχεδον του πληθυσμου εχει aids...
Δεν το λεω κοροιδευτικα η ειρωνικα το στατιστικο αναφερω απλα
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
εχει τουλαχιστον 2 χρονια που κανουν πιατσα μαυρες στην εκει περιοχη. Οποτε βγαινω βαλαωριτου για μπυρες παντα βλεπω κανα 2 στην καθετη (Λεοντος Σοφου) μεταξυ εγνατιας και φραγκων. Αλλα απ'οτι μου εχουν πει κανουν πιατσα και απο την πανω πλευρα της εγνατιας.
Αλλα να γαμησετε μια τετοια, που ολες προερχονται απο κεντροαφρικανικες χωρες που το 50% σχεδον του πληθυσμου εχει aids...
Δεν το λεω κοροιδευτικα η ειρωνικα το στατιστικο αναφερω απλα
αυτο παλι δεν μπορεσα να το καταλαβω
ποτε.αν ισχυαν τα περι aids στις μαυρες
θα βλεπαμε κλαματα καθε μερα κι αυτες
να εξαφανιζονται σιγα σιγα.αντιθετα
αυξανονται και πληθυνονται.προσωπικη μου αποψη
ειναι πιο επικινδυνο ενα τζανκι παρα μια μαυρη.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
προσωπικη μου αποψη
ειναι πιο επικινδυνο ενα τζανκι παρα μια μαυρη.
πιο επικίνδυνη είναι η άποψή σου...οποιοσδήποτε νορμάλ δεν πηδάει ούτε τη μαύρη ούτε το τζάνκι. το πολύ πολύ πίπα και όχι ακαπό (εκτός από τον αλαπίνη-νικολάκη)
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
πιο επικίνδυνη είναι η άποψή σου...οποιοσδήποτε νορμάλ δεν πηδάει ούτε τη μαύρη ούτε το τζάνκι. το πολύ πολύ πίπα και όχι ακαπό (εκτός από τον αλαπίνη-νικολάκη)
εγω σου μιλησα με επιχειρηματα.
μπορω κι εγω να σου πω εισαι αφελης
χωρις λογο
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
εγω σου μιλησα με επιχειρηματα.
μπορω κι εγω να σου πω εισαι αφελης
χωρις λογο
ΕΙΜΑΙ! γι αυτό προτείνω να μην πηδάς ούτε μαύρες ούτε τζάνκια. με το ίδιο ακριβώς ατράνταχτο επιχείρημα ;)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.223
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
ΕΙΜΑΙ! γι αυτό προτείνω να μην πηδάς ούτε μαύρες ούτε τζάνκια. με το ίδιο ακριβώς ατράνταχτο επιχείρημα ;)
Ρε παιδια εννοειτε με προφυλαξη αν πας με μαυρουκα απο εκεινα τα μερη.Και να μην ειναι 50% αυτες με aids,αλλα 10 δεν ειναι να ρισκαρεις.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Με οποιαδηποτε κι αν πας θα πας με προφυλαξη!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
νομιζεις!
 

Συνημμένα

  • HPV.jpg
    HPV.jpg
    221,3 KB · Εμφανίσεις: 36

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Sorry κι ολας αλλα ειναι καλο που και που να βλεπουμε κι αυτα.
Ποτε χωρις κρανος (και στο δρομο)
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Οπως και να εχει καηκε.
 
Εγγρ.
3 Μαρ 2013
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μη ψωνίζετε από το δρόμο ότι να 'ναι! Δεν είναι μόνο το AIDS κυκλοφορούν κι άλλες ασθένειες!
Θα κολλήσετε χωρίς να το καταλάβετε! Όταν το μετανιώσετε θα είναι αργά!  :'(
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
κυριοι καλημερα σας!

μια ενημερωση για χθες το βραδυ........λοιπον..........

κατα τις 21,30 πρωτη βολτα στην εγνατια χοτελ καστορια για να δω τις μαυρουλες αλλα τζιφος!!
συνεχισα στην γιαννητσων να δω αν παιζει κατι κ προς μεγαλη μου εκπληξη γινοτανε χαμος!
στο ροτοντα απο κατω δυο τσιγκανουλες,κ μερικες αλλες στην σειρα!!
ολλες ζητουσανε 20αρικο πιπα γκαμιση(οπως λενε) εκτος απο μια μπροστα στην σταση του παλιου κτελ που επιδη ειτανε καλα ντημενη(ψηλοτακουνα κ φορεμα)ηθελε 30....αντε βρε γαμησου!! αλλα ητανε καλο γκαβλι!!
κατα τις 22,20 αφου δεν με αρεσε καμια ειπα να την κανω απο εκει κ πηγα ξανα εγνατια μπας κ πετυχω μαυρουλες..............
παρκαρω κ τσουπ μια πρωτη τριαδα κατεβενει την εγνατια προς το χοτελι καστορια!! ωπ εδω ειμαστε λεω!! τισ ποιανω στο μπλαμπλα κ με μεγαλη μου εκπληξη μου ειπε πρωτη οτι παει στα 35 μαζι με το δωματιο!! της λεω μια χαρα παμε!!
ανεβενουμε επανω στο χοτελι(παιδια οντως πολι καλτ χοτελι :2funny:)ειχε κ πολλη κοσμο κατι τουριστες κ η κοπελα μου ειπε οχι τωρα μετα γιατι εχει κοσμο!!
παιδια εδω να ειστε λιγο διακριτικοι οταν εχει κοσμο το χοτελ!!!! ασε που το ηξερε κ η μικρη οποτε ειχε κατεβει κατω!!!
κοιτα να δεις ρε φιλε με εκανε ετνυπωση που ολα ητανε πραγραματισμενα!! μπραβο!!
με τα πολλα να μην κουραζω ανεβηκα μονος μου στο δωματιο κ μετα απο διο λεπτα ηρθε το μαυρακι να μην δινουμε στοχο!!
ολα καλα καθησαμε 20 λεπτα περιπου(δεν ηθελα κ εγω παραπανω βιαζοτανε)κ μπορω να πω οτι ητανε μια καλη εμπιρια!!
ενα τιπ που μπορειτε να κανετε αν εχετε χρονο!!
γαματε το μαυρακι με ενα 20αρικο..........
κρατατε το δωματιο κ φερνετε καμια αλλη απο γιαννητσων...... :dancing: :dancing:
οποτε με 55 ευρω ριχνετε 2 γαμισια δυο διαφορετικες............καλοοοοο????

αυτα πεδες σορρυ αν τα εγραψα καπως αλλα βιαζομαι!!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
ενα τιπ που μπορειτε να κανετε αν εχετε χρονο!!
γαματε το μαυρακι με ενα 20αρικο..........
κρατατε το δωματιο κ φερνετε καμια αλλη απο γιαννητσων...... :dancing: :dancing:
οποτε με 55 ευρω ριχνετε 2 γαμισια δυο διαφορετικες............καλοοοοο????
Αρχικά είδες ότι ήταν πιο εύκολο από ότι νόμιζες? :) Και όσο για το tip....γιατί να μη το κάνεις με 3-4-5?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom