Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ΑΧ ΒΡΕ GAGARIN εισαι κ απληστος παναθεμα σε βρε...............

βρε ειπαμε να γαμησουμε οικονομικα κ καλα αμα ειναι 3-4-5 την κατσαμε την βαρκα!! :2funny:

παντως φιλε καλη φαση........
κ γενικα να σε πω περισοτερο μου αρεσε το ολο σκινηκο βρες την μικρη μιλα....
ανεβα δωματιο ξεντισου χουφτωνε κ αν πετυχεις κανα καλο μικρο βγαζεις κ χαβαλε!!
παρα ξερεις η ιδια η πραξη του σεχ!!

ειναι η ολη διαδικασια..........
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ηθελα να κατσω να δω κ τις αλλες μαυρουλες γιατι οταν ειχαμε τελειωσει ειχανε μαζευτη κ αλλες αλλα γμτ δεν ειχα χρονο!!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
τωρα που το λες........... :think:
ενα duo με τις μαυρουλες δεν θα ητανε ασχημο εεε????
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
ήταν μη πάρεις φόρα εσύ  :thumbsup:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
ειναι η ολη διαδικασια..........
ακριβώς...γι αυτό να ζεις την εμπειρία σου όπως εσύ τη φτιάχνεις μόνος σου...πιο πολύ σημασία για μένα σε πιάτσες και κωλόμπαρα έχει αυτό ;)
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον,δεν ξερω γιατι,αλλα μαζεψα μερικες εμπειριες του μηνα, και λεω να τις μοιραστω
βδομαδα 1.... πετυχα μια πολυ αδυνατη γυρω στο 1,70 ξανθια με πρασινα ματια,ελληνιδα αλλα δυστυχως τζανκι,20 ευρω και κανει τα ΠΑΝΤΑ,καθησαμε λιγο πριν αρχισουμε και καναμε ενα τσιγαρο και τα λεγαμε,την παρατηρουσα οση ωρα μιλαγε,πραγματικα αν δεν πρεζονοτανε θα ητανε ενα πολυ ομορφο κοριτσι,πιπα τελεια απιστευτη (προτημησα με καποτα,αν και κανει και χωρις)μουνακι καλουτσικο και κωλος ψιλοχαλαρος,
βδομαδα 2..... πηρα την αγαπημενη μου τσιγγανουλα βιβη,πολυ καθαρο κοριτσι και σωμα αδυνατο αλλα υγειες και αρμονικο σε διαστασεις,20 ε κλασικο γαμησακι με πιπουλα και μουνακι Nothing else
βδομαδα 3..... πετυχα την τσιγγανα με τα γυαλια αδυνατη και αυτη και τιποτα το εξωπραγματικο all time classic fuck δλδ 20ε το μαλλι
βδομαδα 4..... μια ελληνιδα ασπασια στο ονομα,20 ε εδω τα ειδα ολα τετοιο deepthroat ουτε σε ταινια δεν ειδα, μουνακι στενο, και μου ειπε αν θελω να βγαλω την καποτα και να την χυσω οπου γουσταρω,αν και δεν το εκανα γιατι γουσταρα την στενοτητα του μουνιου της....
παει ο μηνας παιδια και τωρα δεν εχω ουτε μαντηλι να κλαψω γαμω την συνηθεια μου μεσα.....
σημερα καταδρομικη παλι ετσι για βολτουλα πριν γυρισω σπιτι,11,30 και μετα, μερικες τσιγγανες στην διχαλα της γιαννητσων με προεκταση γιαννητσων,2 βουλγαρογυφτησες στο ιδιο σημειο με την μια να ειναι γκαστρομενη αλλα δεν προλαβαινε τους πελατες,πολυ Kinky οι θεσσαλονικεις τελικα
στο βενζηναδικο της shell οι κλασσικες βουλγαρογυφτισες
η μαρια με τα tattoo να κοβει βολτες (μαυρο την καριολα να μαθει να σεβεται το 20αρικο) και φευγοντας μια ξανθια αγνωστη στην πιατσα με σορτσακι και πολυ μπανικο στυλ αλλα δεν την προλαβα να την μιλησω γτ την φορτωσε συναγωνηστης
αυτα τα ολιγα απο μενα

 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον,δεν ξερω γιατι,αλλα μαζεψα μερικες εμπειριες του μηνα, και λεω να τις μοιραστω
βδομαδα 1.... πετυχα μια πολυ αδυνατη γυρω στο 1,70 ξανθια με πρασινα ματια,ελληνιδα αλλα δυστυχως τζανκι,20 ευρω και κανει τα ΠΑΝΤΑ,καθησαμε λιγο πριν αρχισουμε και καναμε ενα τσιγαρο και τα λεγαμε,την παρατηρουσα οση ωρα μιλαγε,πραγματικα αν δεν πρεζονοτανε θα ητανε ενα πολυ ομορφο κοριτσι,πιπα τελεια απιστευτη (προτημησα με καποτα,αν και κανει και χωρις)μουνακι καλουτσικο και κωλος ψιλοχαλαρος,
βδομαδα 2..... πηρα την αγαπημενη μου τσιγγανουλα βιβη,πολυ καθαρο κοριτσι και σωμα αδυνατο αλλα υγειες και αρμονικο σε διαστασεις,20 ε κλασικο γαμησακι με πιπουλα και μουνακι Nothing else
βδομαδα 3..... πετυχα την τσιγγανα με τα γυαλια αδυνατη και αυτη και τιποτα το εξωπραγματικο all time classic fuck δλδ 20ε το μαλλι
βδομαδα 4..... μια ελληνιδα ασπασια στο ονομα,20 ε εδω τα ειδα ολα τετοιο deepthroat ουτε σε ταινια δεν ειδα, μουνακι στενο, και μου ειπε αν θελω να βγαλω την καποτα και να την χυσω οπου γουσταρω,αν και δεν το εκανα γιατι γουσταρα την στενοτητα του μουνιου της....
παει ο μηνας παιδια και τωρα δεν εχω ουτε μαντηλι να κλαψω γαμω την συνηθεια μου μεσα.....
σημερα καταδρομικη παλι ετσι για βολτουλα πριν γυρισω σπιτι,11,30 και μετα, μερικες τσιγγανες στην διχαλα της γιαννητσων με προεκταση γιαννητσων,2 βουλγαρογυφτησες στο ιδιο σημειο με την μια να ειναι γκαστρομενη αλλα δεν προλαβαινε τους πελατες,πολυ Kinky οι θεσσαλονικεις τελικα
στο βενζηναδικο της shell οι κλασσικες βουλγαρογυφτισες
η μαρια με τα tattoo να κοβει βολτες (μαυρο την καριολα να μαθει να σεβεται το 20αρικο) και φευγοντας μια ξανθια αγνωστη στην πιατσα με σορτσακι και πολυ μπανικο στυλ αλλα δεν την προλαβα να την μιλησω γτ την φορτωσε συναγωνηστης
αυτα τα ολιγα απο μενα
you have pm...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
πριν λιγο τσαρκα...απογοητευση..μεχρι και οι πουτανες πηγαν για μπανια...τα μπανια του λαου
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
βδομαδα 4..... μια ελληνιδα ασπασια στο ονομα,20 ε εδω τα ειδα ολα τετοιο deepthroat ουτε σε ταινια δεν ειδα, μουνακι στενο, και μου ειπε αν θελω να βγαλω την καποτα και να την χυσω οπου γουσταρω,αν και δεν το εκανα γιατι γουσταρα την στενοτητα του μουνιου της....

αν επιτρεπεται μια περιγραφη εμφανισης και που εκριβως την πετυχες?ευχαριστω προκαταβολικα!
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν επιτρεπεται μια περιγραφη εμφανισης και που εκριβως την πετυχες?ευχαριστω προκαταβολικα!
φιλε μελαχρινη με μακρια μαλλια,αδυνατη σχετικα,το κεφαλι της ειναι λιγο δυσαναλογο με το σωμα της (λιγο μεγαλο)
παιδια sorry αλλα δεν πηρα τηλεφωνα απο καμια καθως τις βλεπω συνεχεια στην πιατσα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
πες μας που κοντά την ειδες τιν ασπασία;;;
πως φενεται;;
εχεις pm...paraksene
 

Επισκέπτης
Πώς σου είπε η μαύρη τα πάντα όλα στο χοτέλ 35Ε? Το χοτέλ απ'ότι λένε ειναι 30 και αυτές θέλουν ένα 30άρι οπότε βάλε 60 σύνολο. Σήμερα γινόταν της πουτάνας από μαύρες παρεπιπτόντως.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πες μας που κοντά την ειδες τιν ασπασία;;;
πως φενεται;;
εχεις pm...paraksene
την πετυχα και χτες στην τραπεζα  της eurobank στην σταση πανω... μοναστηριου με κολλετη
ρε θα την καταλαβεις απο τα μακρια μαυρα μαλλια ειναι λιγο εντονα πανω της,χτες φοραγε σορτσακι τις προαλλες φουστα μινι μαυρη
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
ok ευχαριστω...
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
λοιπον,δεν ξερω γιατι,αλλα μαζεψα μερικες εμπειριες του μηνα, και λεω να τις μοιραστω
βδομαδα 1.... πετυχα μια πολυ αδυνατη γυρω στο 1,70 ξανθια με πρασινα ματια,ελληνιδα αλλα δυστυχως τζανκι,20 ευρω και κανει τα ΠΑΝΤΑ,καθησαμε λιγο πριν αρχισουμε και καναμε ενα τσιγαρο και τα λεγαμε,την παρατηρουσα οση ωρα μιλαγε,πραγματικα αν δεν πρεζονοτανε θα ητανε ενα πολυ ομορφο κοριτσι,πιπα τελεια απιστευτη (προτημησα με καποτα,αν και κανει και χωρις)μουνακι καλουτσικο και κωλος ψιλοχαλαρος,
βδομαδα 2..... πηρα την αγαπημενη μου τσιγγανουλα βιβη,πολυ καθαρο κοριτσι και σωμα αδυνατο αλλα υγειες και αρμονικο σε διαστασεις,20 ε κλασικο γαμησακι με πιπουλα και μουνακι Nothing else
βδομαδα 3..... πετυχα την τσιγγανα με τα γυαλια αδυνατη και αυτη και τιποτα το εξωπραγματικο all time classic fuck δλδ 20ε το μαλλι
βδομαδα 4..... μια ελληνιδα ασπασια στο ονομα,20 ε εδω τα ειδα ολα τετοιο deepthroat ουτε σε ταινια δεν ειδα, μουνακι στενο, και μου ειπε αν θελω να βγαλω την καποτα και να την χυσω οπου γουσταρω,αν και δεν το εκανα γιατι γουσταρα την στενοτητα του μουνιου της....
παει ο μηνας παιδια και τωρα δεν εχω ουτε μαντηλι να κλαψω γαμω την συνηθεια μου μεσα.....
σημερα καταδρομικη παλι ετσι για βολτουλα πριν γυρισω σπιτι,11,30 και μετα, μερικες τσιγγανες στην διχαλα της γιαννητσων με προεκταση γιαννητσων,2 βουλγαρογυφτησες στο ιδιο σημειο με την μια να ειναι γκαστρομενη αλλα δεν προλαβαινε τους πελατες,πολυ Kinky οι θεσσαλονικεις τελικα
στο βενζηναδικο της shell οι κλασσικες βουλγαρογυφτισες
η μαρια με τα tattoo να κοβει βολτες (μαυρο την καριολα να μαθει να σεβεται το 20αρικο) και φευγοντας μια ξανθια αγνωστη στην πιατσα με σορτσακι και πολυ μπανικο στυλ αλλα δεν την προλαβα να την μιλησω γτ την φορτωσε συναγωνηστης
αυτα τα ολιγα απο μενα

αδερφέ εχεις pm
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Πάντως χθες Λέοντος Σοφού (νομίζω λέγεται ο δρόμος) με Εγνατίας μόνο 4 μαυρούλες. Μόνο η μία φαινόταν ενδιαφέρουσα αλλά λόγως μεγάλης κατανάλωσης αλκοόλ δεν μπορούσα...
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως χθες Λέοντος Σοφού (νομίζω λέγεται ο δρόμος) με Εγνατίας μόνο 4 μαυρούλες. Μόνο η μία φαινόταν ενδιαφέρουσα αλλά λόγως μεγάλης κατανάλωσης αλκοόλ δεν μπορούσα...
Κι εδώ έχουμε την επίδραση του αλκοόλ προφανώς.... Πάντως για την Εγνατία φαίνεσαι σίγουρος.  :grin:

Υ.Γ. Μήπως οι μαυρούλες ήταν τελικά μόνον 2....?  :tooth: :tooth:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Τέσσερις ήταν μετρημένες και από άλλους 3 φίλους. Η Εγνατία ξεχωρίζει βρε... Πόσο λάθος μπορεί να την κάνεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom