Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
3 ΒΟΥΛΕΥΤΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΟΥΝ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ/ΑΥΤΟΨΙΑ


 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
απο τις 01¨00 μεχρι και τωρα η ασπα ηταν στην γωνια γιαννιτσων με προεκταση γιαννιτσων,
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
2ajqahf.jpg

για να μην τα λεμε συνεχεια..... η γαμημενη η γιαννητσων συνεχιζει αριστερα μεχρι τα ΚΤΕΛ και την λεμε προεκταση γιαννητσων
το κομματι που βγαζει μοναστηριου λεγεται μαντειων
με κοκκινο δειχνω το σημειο που αραζε η ασπα,η γκαστρομενη πιτσιρικα η βουλγαρα,και κανα δυο βουλγαρες ακομα συν κανα δυο τσιγγανες συν ξαναμανα η τσιγγανα με τα γυαλια
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
γεια...
εχθες στην πιατσα:
1.ένα 21χρονο καινουριο μελαχρινο αδυνατο. απεναντι απο το βενζιναδικο.
2. μια κοντη μελαχρινη ποιο κατω απο το city gate (ισως να ειναι αυτη η Άσπα
ολα αυτα απο τις  1-3:30
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
χθες στην πιατσα επικρατουσε μια ερημια!
Κατα τις 21:30 με 22:00 ειχε μια μικρη εξαρση (μικρη ομως, αλλα απο κει και περα τιποτα!
Η Villa ηταν ομως η αποζημιωση για εναν ταλαιπωρημενο περιπατητη!!!
BTW στο τελος της Γιαννιτσων για κανενα τεταρτακι εκανε εμφανιση μια Αννιτα ελληνίδα καργα πιωμενη...
20 στοματικο 30 σεξ 50 και τα δυο! :jerking: :jerking:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Η Μαρια ειναι ψιλοξεπετα φαση.
Αννιτα ειπα οχι Ασπασια!
Δεν την πηρα, ηταν στον "κοσμο" της και τα λεφτα που ζητουσε για αυτοκινητοπηδημα ηταν υπερβολικα πολλα!
Μπορει να εδωσα 40αρι στη βιλα, αλλα εκανα και το μπανακι μου και το προιον ηταν καταπληκτικο!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα.........

επεστρεψα κ εγω κ εκανα την πρωτη βολτα μου προχθες το βραδυ!!
αν κ πηγενα για την βυζαρου το μαυρακι που ανεφερε ο φιλος jack sparrow δεν την βρικα!
αν μπορεις φιλε δωσε λιγες πληροφοριες για το ακριβως μερος που την βρηκες!!??
τελος παντων στην βολτα που εκανα εκτος απο αυτα που εγραψαν τα παιδια ποιο πριν το μονο αξιολογο που εχω να προσθεσω ειναι ενα ομορφο κοριτσακι καλα ντυμενη στο τελος τησ γιαννητσων με τις γνωστες τιμες!! το μετανιωσα που δεν το πηρα!!

ρε παιδια πολυ τζανκια αυτες οι βουλγαρες που λετε στο ροτοντα απο κατω........
δεν εχει τυχη να παρω καμια απο αυτες αλλα κ για να πω την αληθεια πρωτη φορα τις εβλεπα!!

η συνεχια της βολτας μου ητανε στην εγνατια για τις μαυρουλες,που εκει βρηκα τις τρεις ιδιες που θημαμαι απο την πρωτη φορα που πηγα αλλα δεν ηθελα παλι αυτες..........
περημενα λιγο κ εμφανιστικαν κατι αλλες!! πλησιασα σε μια πολυ μετρια για τα δικα μου γουστα εμφανισιακα κ την ρωτησα ποσο παει!? μου λεει 20 γκαμισι κ της λεω παμε στο ξενοδοχειο πανω!! μου απανταει ξενοδοχειο 40!!!!! τις λΕω ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!
ΤΙ 40???? αιντε απο δω που θελετε κ 40........!!

αυτα απο μενα παιδια για την ωρα καλο φθινοπ να εχουμε!!
 

Επισκέπτης
Οι μαύρες δεν έχουν στάνταρ μέρη από ότι έχω καταλάβει. Έχουν κάποια σημεία που συνήθως μαζεύονται αλλά μπορείς να τις βρείς παντού, πριν από αρκετό καιρό σε μια περίοδο που γινότανε της πουτάνας από μαύρες τις έβλεπα να τρέχουν μεταξύ γιαννιτσών/μοναστηρίου κατά ομάδες αποφεύγοντας με το μυαλό τους τις περιπολίες των αστυνομικών. Προφανώς τελευταία πίεσαν περισσότερο αστυνομικοί/κάτοικοι κ μαζεύτηκαν.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Καλημερα και απο μενα.
Περασμα εχθες κατα τις 22:00 απο Γιαννιτσων.
Οι Διας μαζευαν τις 2 βουλγαρες που αραζουν πρην την επεκταση της Γιαννιτσων.
Μπροστα απο το παλιο ΚΤΕΛ του Κιλκις μια ψηλη ξανθια αλλα σχετικα μεγαλη.
Απεναντι απο τo CHELL ακομα 2 βουλγαρες.
Επιστροφη και απεναντι απο το City Gate 3 μαυρουλες.
Γενικος μια νεκρα σε ολο το μηκος της Γιαννιτσων, ηταν και η ωρα που οι Διας ειναι στο φορτε τους.
Ξαναφτανοντας στο τερμα και πρην την επεκταση, ηταν 2, η Ασπα και μια Σοφια.
Φορτωσα την Ασπα. Ξεκινησαμε για 20Ε στο αμαξι αλλα καταληξαμε 50 σε hotel με 2 εκτονωσης.
Πιπα πολυ βαθια, ολο μεσα, σεξ σε διαφορες στασεις χωρις βιασυνες, με τελειωμα στην κοιλια και στο στηθος.
Ντουζ και ξανα πιπα με μπολικο ζαχαρομα στα μπαλακια και τελειωμα στο στομα.΅
Συνολικο κοστος με το hotel 80E(πηγαμε στο Καστορια, αλλα πηρα δωματιο με μπανιο αλλιως ειναι 20Ε) και συνολικη
διαρκεια περιπου 1:20λ.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Ας κανουμε και ενα μικρο απολογισμο για την πιατσα.

  Μαρια (αυτη με τα σκουλαρικια και τα τατου):παιζει στο 25αρι αλλα μπορεις να την παρεις και με 15-20 και συνηθως στο 50αρι για το σπιτι ή χοτελ. Αν και στο αμαξι καμια φορα μου τα κανει τσουρεκια :s&m_1:, στο σπιτι ειναι ολα τα λεφτα, ειδικα οταν κανει κάμψις με το στομα πανω στην πουτσα.
Βγαινει συνηθως κατα τις 23:00 και καθετε μεχρι το πρωί πολλες φορες

Ασπασια: ξεκινα απο 15 αλλα για χοτελ παει 50(με παζαρια 2 εκτονωσεις ασχετος ωρας. Η πιο βαθια πιπα απο ολες οσες εχω παρει.
Δεν εχει σταθερο ωραριο, την εχω παρει στις 22:00 την εχω παρει και στις 06:00.

Ρίτα: συνήθως στο 20αρι για πιπα και 30 για σεξ. Αν την δεις τρομαγμενη, φοβισμενη, αγριεμενη, καλύτερα φυγε, αν την δεις ηρεμη και να μην κρύβετε ορμα. πολυ καλη πιπα και συμμετοχή στο σεξ, η γκόμενα μαλών το γουσταρι αυτό που κανί.

Αυτές για σήμερα, πάμε να βγάλουμε και κάνα φράγκο τώρα, να έχουμε για τη βραδινή γύρα.


 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ας κανουμε και ενα μικρο απολογισμο για την πιατσα.

  Μαρια (αυτη με τα σκουλαρικια και τα τατου):παιζει στο 25αρι αλλα μπορεις να την παρεις και με 15-20 και συνηθως στο 50αρι για το σπιτι ή χοτελ. Αν και στο αμαξι καμια φορα μου τα κανει τσουρεκια :s&m_1:, στο σπιτι ειναι ολα τα λεφτα, ειδικα οταν κανει κάμψις με το στομα πανω στην πουτσα.
Βγαινει συνηθως κατα τις 23:00 και καθετε μεχρι το πρωί πολλες φορες

Ασπασια: ξεκινα απο 15 αλλα για χοτελ παει 50(με παζαρια 2 εκτονωσεις ασχετος ωρας. Η πιο βαθια πιπα απο ολες οσες εχω παρει.
Δεν εχει σταθερο ωραριο, την εχω παρει στις 22:00 την εχω παρει και στις 06:00.

Ρίτα: συνήθως στο 20αρι για πιπα και 30 για σεξ. Αν την δεις τρομαγμενη, φοβισμενη, αγριεμενη, καλύτερα φυγε, αν την δεις ηρεμη και να μην κρύβετε ορμα. πολυ καλη πιπα και συμμετοχή στο σεξ, η γκόμενα μαλών το γουσταρι αυτό που κανί.

Αυτές για σήμερα, πάμε να βγάλουμε και κάνα φράγκο τώρα, να έχουμε για τη βραδινή γύρα.
Ριτα ειναι η ψιλη ξανθια??
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Η Ρίτα εμφανισιακά πως είναι,κοκκαλιαρα,χοντρη κτλπ,και τι κανει απο προγραμματα ,και εχει δικο της ξενοδοχειο σπιτι κλτπ
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Black adder, καλωσηρθες στο bou.
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!!!

Αverkie, η Ριτα ειναι πολυ ψιλη, ξανθό μαλι μεχρι τους ωμους. Βγαινει νωρις, και η συμπεριφορα της εχει ενα θεμα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
η ριτα ειναι μια ψηλη ξανθια κανονικη στα κιλα αλλα ειναι βλαμενη,
μια φορα κοντεψα να τη πατησω γιατι ολο τρεχει κ κρυβεται πισω απο τ αυτοκινητα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Εχτές κατά τις 20:30 πέρασα πηγαίνοντας για δουλειά από την πιάτσα.
Έκανα 2 γύρες, σχεδόν άδεια (είχαν κλείσει και τη Μοναστηρίου από την Άγιων
Μέχρι το City gate τίποτα, ποιο κάτω 2 στενά πρην την επέκταση η Κωσταντινα ή Ντινα,
ενα νεαρό όμορφο λεπτό κορίτσι με γούστα που παλιά ξεκινούσαν από τα 40Ε(πονταριζε στο νεαρό της ηλικίας),
στην αρχή της επεκτασης η Νικη, μια λιγο ξερακιανή που ξεκινάει απο τα 15Ε, για πιπα πεφτει και στα 10Ε.
και λιγο παρακατω η Ηρα(η τσιγγανοπουλα με τα γυαλιά) που ξεκινάει απο τα 20 για πιπα, (κανει και ακαποτο),
αυτην την εχω παρει πρόσφατα 3 φορες, πολυ καλη πίπα με μπόλικο ζαχάρωμα στα μπαλάκια,ουτε βιασύνες, όλα μια χαρα,
εκτός απο την πάρλα, δεν σταματούσε η γκόμενα να μιλάει μέχρι να τον πάρει στο στόμα της.
Τελικά επέστρεψα να βρω την Κωσταντινα αλλα την φόρτωνε συναγωνιστής οποτε πυγα για βάρδια λίγο νωρίτερα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Που τις πετυχες?
 

thimaise

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειμαι καιρο στο site  αλλα μονο διαβαζω.. μια φορα ειχα παρει ολο κι ολα μια τσιγγανοβουλγαρα απο την πιατσα με 20 ε, πισω απο κατι λαμαρινες.. τωρα διαβαζω για πιπινακια.. ποτε δεν εχω πετυχει κατι αξιολογο ομως, συχνα πυκνα κανω βολτουλες, περασματα πιο πολυ καθως κατεβαινω κεντρο για κανα ποτακι.. που τις πετυχαινετε? ειδικα αυτη την ασπασια και πως ειναι εξωτερικα?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Την Κοσταντινα πάνω στην Γιαννιτσών, πηγαίνοντας απο κέντρο προς ΚΤΕΛ ήταν 2 στενά πρην φτάσεις στην διχάλα της επεκτάσεις.
Τη Νίκη πάνω στη γωνία που αρχίζει η επέκταση της Γιαννιτσών στο πεζοδρομίο της γωνιακιάς πολυκατοικιας.
Την Ηρα στην επέκταση με το στενάκι που είναι πίσω από την αλάνα που χρησημοποιουν για καβαντσα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
η ριτα ειναι μια ψηλη ξανθια κανονικη στα κιλα αλλα ειναι βλαμενη,
μια φορα κοντεψα να τη πατησω γιατι ολο τρεχει κ κρυβεται πισω απο τ αυτοκινητα
:thumbsup: :thumbsup:Έτσι ακριβώς.
Το να την φορτώσεις είναι άθλος.
Την πρώτη φορα που σταμάτησα ήταν απεναντι από το City Gate, έφαγα το βρίσιμο της αρκούδας. Τι"φύγε απο 'δω παλιομπατσε",
τι "αντε γαμήσου" κ.λ.π.
Την δεύτερη ηταν στο στενάκι μετά το παλιό ΚΤΕΛ Κιλκίς, κριμένη πισω απο τα αμάξια, έφαγα και εκεί ενα μπινελίκι.
Την τριτη ηταν μπροσταα στο City Gate, σταματαω και ερχεται στο αμαξι, εδω ειμαστε σκεφθείκα, αλλα αυτη μου λεει
-Εσυ εισαι που πήρες τηλέφωνο?
-Οχι, αλλα αν μου το δωσεις θα σε παρω, της λεω.
-Τον παλιομαλακα... μια ώρα περιμένω.    Και φεύγει.
Την τετάρτη φορα to JOKER.
Ήταν στη στάση απέναντι από την Τ.Κυπρου.
Άφησα το κινητό ανοιχτό πάνω στο κάθισμα του συνοδηγού με την φώτο των παιδιών φάτσα κάρτα, για να δει ότι είμαι και οικογενοιαρχής,
της λέω έλα μέσα, χωρίς να ρωτήσω πόσο πάει και μπήκε.
Πήγαμε στην αλάνα πίσω από τον ΟΣΕ, εκεί μου είπε και τις τιμές. 20Ε πίπα-30Ε σεξ για το αμάξι, για χοτελ δεν ρώτησα.
Πίπα ακαποτη, ασχολήθηκε πολύ ώρα με τα μπαλάκια, και συνεχώς με ρωτούσε αν μου αρεσι αυτό ή το άλλο και αν δεν κάνει κάτι καλά να το διόρθωση. Γενικός πολύ καλή συμμετοχή και συμπεριφορά μέσα στο αμάξι.
Όταν τελείωσα, την έκανα θέμα για την συμπεριφορά της στο δρόμο.
Μου είπε ότι φοβατε πολύ, γιατί είναι μονή, έχει τους μπάτσους που μαζεύουν συνεχώς, τους κάτοικους που απο παντού την διώχνουν, άλλα και τους νταβάδες από τις άλλες κοπέλες που την κυνηγούν, για αυτό βγαίνει και νωρίς για να μην τους πετυχενη.
Από τότε εάν την βρω κάτω και είναι μονη και δεν κρύβετε την παίρνω, αν την δω ότι κρύβετε ή έχει κόσμο κοντά δεν κάνω τον κόπο να σταματήσω γιατί αν και πλέον με γνωρίζει δεν θα μπει.
για παράδειγμα: Ήταν λίγο πιο κάτω από το AEGIAN, σταματάω και εκείνη την ώρα ερχόταν μια παρέα από κάτοικους της περιοχής και αυτη άρχισε να φωναζη "για πια με πέρασες, εγω δεν είμαι πουτάνα" και έφυγε.
Την επόμενη μέρα που την βρήκα μονη, όλα μια χαρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom