Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
βδομαδα 4..... μια ελληνιδα ασπασια στο ονομα,20 ε εδω τα ειδα ολα τετοιο deepthroat ουτε σε ταινια δεν ειδα, μουνακι στενο, και μου ειπε αν θελω να βγαλω την καποτα και να την χυσω οπου γουσταρω,αν και δεν το εκανα γιατι γουσταρα την στενοτητα του μουνιου της....
Ηλικία περίπου, είναι νεαρά ή μλφόνι, χοντρή αδύνατη; Αν θες δώσε λίγο περιγραφή. Ανεβαίνω Σαλονίκη αυτές τις ημέρες και ήθελα να ενημερωθώ λίγο πριν αρχίσω να ψάχνω.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ηλικία περίπου, είναι νεαρά ή μλφόνι, χοντρή αδύνατη; Αν θες δώσε λίγο περιγραφή. Ανεβαίνω Σαλονίκη αυτές τις ημέρες και ήθελα να ενημερωθώ λίγο πριν αρχίσω να ψάχνω.
γυρω στα 22-25 αδυνατη νορμαλ,ωραιο κωλαρακι....
δεν ξερω αν θα την πετυχεις γιατι δεν κατεβαινει συχνα,και τηλ δεν υπαρχει
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
γυρω στα 22-25 αδυνατη νορμαλ,ωραιο κωλαρακι....
δεν ξερω αν θα την πετυχεις γιατι δεν κατεβαινει συχνα,και τηλ δεν υπαρχει
Φίλε μου σ΄ευχαριστώ για την ενημέρωση σου. Εξ΄ άλλου κοντά στη πιάτσα της Γιαννιτσών θα μείνω για 3 μέρες και ελπίζω να την πετύχω. Φαντάζομαι ότι μετά τις 23:00 θα βγαίνει.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θα σου ελεγα να βγεις απο τις 8΄30 μεχρι 11΄00 ειναι καλυτερα και πιο πολλες πιθανοτητες εχεις......
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα........

καλιο αργα παρα ποτε να σας ενημερωσω για την βολτα μου το σαββατο βραδυ!!

ξεκινησα την βολτα μου κ τις γυρες κατα τις 11!!
ηθελα να πετυχω μια βυζαρου που ειχε γραψει ενας φιλος απεναντι απο το σ.σταθμο αλλα τιποτα!!
στην θεση της πιο αργα ητανε ενα αλλο μαυρακι απεναντι απο τον σταθμο στο μικρο παρκακι που εχει με το κτελ αλλα δεν μου αρεσε κ την εκανα!!
παιδια απο την τσαρκα μου δεν ειδα κατι με  :tits: γεματα να τα χορτασεις!!
οι μαυρουλες πολλες κ στην γιαννητσων κ στην μοναστηριου!!
τα βουλγαρακια κανανε την σταθερη βολτα τους κατω απο το ροτοντα κ εκει φορτωσα μια βυζαρου αλλα πολυ βυζι λεμε κ λιγο χοντρουλα(αρκετα θα ελεγα αλλα δε γαμεις)!! την ειπα για χοτελι κ μου λεει οτι εχει δωματιο στην νεαπολη να παμε!! οκ! ποσο της λεω?? 50 μου λεει!!
λεω καντο 40 κ φυγαμε!! με το που ξεκηνησα στο προτο φαναρι καταλαβα οτι βρομουσε κ ξενερωσα χοντρα!! οποτε στο δευτερο φαναρι την γυρισα πισω με την προφαση οτι ηθελα πρωκτικο κ αυτη δεν εκανε!!

πηγα μια βολτα στην εγνατια να δω τις αλες μαυρουλες που ητανε στο χοτελι αλλα κ εκει τιποτα!! ειτανε αλλα χαλια απο εμφανιση!!

παιδια μην με περασετε για παραξενο αλλα οταν λεω χαλια εμφανιση ενοω οτι απλα ειναι βρωμικες,απεριποιητες παρα πολυ χερια ποδια κ προσωπο!! κ οχι αν ειναι ομορφες!!
δεν θα της παντρευτουμε κιολας!!

εκεινο το βραδυ πηρα κ μια μαυρουλα στην συναχια της βολτας μου αλλα αυτη δεν ηθελε χοτελι!!

αυτα τα λιγα παιδια απο εμενα.........
αν κανενας φιλος εχει κατι στο νου του καμια  :tits: :tits: ασ ενημερωση αν θελει!!
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
την παρασκευη που βρεθηκα θεσ/νικη απο νωρις δεν ειχε τιποτα αφου τις κυνηγουσαν , αλλα μετα ειχε πολλα και ωραια μωρακια. εκτος απο τις βουλγαρες που οι δυο τρεις ηταν δυνατα αλλα μου φανηκαν πολυ μικρες, λιγο πιο κατω συναντισα την μαρια με τα γυαλια και ακομη λιγο πιο κατω ενα πολυ πολυ καλο τεμαχιο. αδυνατη μελαχρινη μακρι μαλλι και φορουσε φουστα. αν καποιος γνωριζει κατι γι αυτην ας μας πει. επισης απο μαυρουλες ειχε παααρα πολες και ομορφουλες αλλα...........
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86

Είχα λίγες μέρες να βγω, άλλα προχτές σχολοντας από τη δουλειά είπα να περάσω από την πιάτσα.
Έφτασα Γιαννιτσών, κατά τις 22:30, στην αρχή αυτής από δυτικά προς ανατολικά ήταν οι ΔΙΑΣ και είχαν μαζέψει τις 2 Βουλγάρες που βγαίνουν εκεί.
Η Γιαννιτσών άδεια μέχρι και την Αγίων Πάντων, οπου και εκεί είχε ΔΙΑΣ.
Ανέβηκα στον Κατσέλη για μια κρέπα και άραξα κάνα μισάωρο εκεί και κατά τις 23:10 ξανακατεβηκα.
Οι ΔΙΑΣ είχαν φυγή και άρχισαν σιγά-σιγά τα κορίτσια να βγαίνουν σαν τα σαλιγκάρια μετά τη βροχή.
Αγίων Πάντων οι γνώστες Βουλγάρες, μπροστά στο παλιό ΚΤΕΛ Κιλκίς μια μελαχρινη Βουλγαρα με ωραιο βυζι,
μοναστηρίου απέναντι από το ΕΚΟ προχωρούσε η Ασπα και από πίσω στα 5 μετρά ο τελειωμένος που την ακολουθάει παντού, για όσους την είδαν και δεν την γνωρίζουν, ήταν η ψιλή, λεπτή, μακρύ μελαχρινό μάλη δεμένο αλογοουρά, μπλουτσιν παντελονάκι και μπλουτσιν μπουφανάκι.
Μπροστά στο Ροτόντα η γνωστή Μαρία με τα περτσινια και τα τατουάζ, την οποία και φόρτωσα.
50Ε σε χώρο της η ζημιά, περίπου κάνα 40λεπτο.
Η  :jerking: :jerking: κορασίδα τελικά πάλι άλλαξε τηλέφωνο  :headbang: :headbang:, (αυτό για κάποιον που έβριζε εδώ ότι δίνω ψεύτικα τηλέφωνα).
Αυτα, καλη σας μερα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Πέρασμα πάλι εχθές κατά τις 22:40.
Αυτή την φορά είχε αρκετά κορίτσια έξω.
Γιαννιτσών από δυτικά προς κέντρο:
Στη διχάλα απο την επέκταση και την μοναστηριου ήταν μια γυφτοπούλα, νομίζω Γιώτα την λένε, παρέα με μια κοντούλα ξανθιά, με φαρδιά περιφέρεια και καλο βυζί άλλα λίγο γεματουλα.
Λίγο πιο κάτω ακόμα μια γυφτοπούλα.
Μπροστά από το παλιό ΚΤΕΛ Κιλκίς η όμορφη μελαχρινή Βουλγάρα με το μεγάλο βυζί.
Αγίων Πάντων μερικές απο τις σταθερές στο πόστο τους Βουλγάρες.
Μοναστηρίου απο κέντρο προς δυτικά:
Μπροστά στο Ροτόντα η ξανθιά Βουλγάρα, η λίγο γεματουλα,
στη στάση απέναντι 1 κοντοπουτανο ξανθό που εκείνη την ώρα την φόρτωνε συναγωνιστής,
στη στάση μπροστά στο Κόκκινο(το σχόλιο) ακόμα ενα κάλο τεμάχιο καστανόξανθο λεπτό, άλλα καθόταν κάποιος διπλα και δεν σταμάτησα,
μπροστά στη FORD μια κοπέλα με καρέ φουντωτό μάλη, γυαλάκια, σακάκι και μίνι φούστα, έμοιαζε με την δασκάλα που όλοι θα θέλαμε να πηδήξουμε στην τάξη, αυτήν πρώτη φορα την είδα άλλα θα την έχω στην λίστα των "προσεχώς" γιατί όταν ξαναπέρασα είχε εξαφανισθεί,
η Ήρα η τσιγγανοπουλα ήταν λίγο πριν την αστυνομία και έτρωγε τις σόλες τις πάνω στην μοναστηρίου,
στην στάση μπροστά στην Κύπρου, ακόμα ένα ωραίο μελαχρινό.
Ξανά Γιαννιτσών και μετα το βεντσιναδικο η Ασπα, την οποία και φόρτωσα.
20Ε πίπα στο αμάξι και βουρ για ύπνο.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Πέρασμα πάλι εχθές κατά τις 22:40.
Αυτή την φορά είχε αρκετά κορίτσια έξω.
Γιαννιτσών από δυτικά προς κέντρο:
Στη διχάλα απο την επέκταση και την μοναστηριου ήταν μια γυφτοπούλα, νομίζω Γιώτα την λένε, παρέα με μια κοντούλα ξανθιά, με φαρδιά περιφέρεια και καλο βυζί άλλα λίγο γεματουλα.
Λίγο πιο κάτω ακόμα μια γυφτοπούλα.
Μπροστά από το παλιό ΚΤΕΛ Κιλκίς η όμορφη μελαχρινή Βουλγάρα με το μεγάλο βυζί.
Αγίων Πάντων μερικές απο τις σταθερές στο πόστο τους Βουλγάρες.
Μοναστηρίου απο κέντρο προς δυτικά:
Μπροστά στο Ροτόντα η ξανθιά Βουλγάρα, η λίγο γεματουλα,
στη στάση απέναντι 1 κοντοπουτανο ξανθό που εκείνη την ώρα την φόρτωνε συναγωνιστής,
στη στάση μπροστά στο Κόκκινο(το σχόλιο) ακόμα ενα κάλο τεμάχιο καστανόξανθο λεπτό, άλλα καθόταν κάποιος διπλα και δεν σταμάτησα,
μπροστά στη FORD μια κοπέλα με καρέ φουντωτό μάλη, γυαλάκια, σακάκι και μίνι φούστα, έμοιαζε με την δασκάλα που όλοι θα θέλαμε να πηδήξουμε στην τάξη, αυτήν πρώτη φορα την είδα άλλα θα την έχω στην λίστα των "προσεχώς" γιατί όταν ξαναπέρασα είχε εξαφανισθεί,
η Ήρα η τσιγγανοπουλα ήταν λίγο πριν την αστυνομία και έτρωγε τις σόλες τις πάνω στην μοναστηρίου,
στην στάση μπροστά στην Κύπρου, ακόμα ένα ωραίο μελαχρινό.
Ξανά Γιαννιτσών και μετα το βεντσιναδικο η Ασπα, την οποία και φόρτωσα.
20Ε πίπα στο αμάξι και βουρ για ύπνο.

μπραβο ρε φιλε black adder καλη αναφορα!!
εγω το προηγουμενο σαββατο εκανα την χαζομαρα κ βγηκα αργα δεν πετυχα ισως τα καλα!!

να σε κανω μια ερωτηση ποια απο αυτες σου φανηκε πιο καθαρη??(αν την εχεις δοκιμασει κιολας??)
για να καταλαβεις  τι εννοω δυο που με ειχανε αρεσει οταν τις εβαλα στο αμαξι βρομουσανε γμτ!!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
βολτα 12 με 1.30 σημερα. Η μαρια με τα τατοο κτλ την οποια πηρα μια φορα πιο παλια και την πηγα στην αλανα απεναντι απο το τωρινο fever. Δεν με συγκινησε τοτε οποτε δεν ξαναδοκιμαζω. Μπροστα στο παλιο κτελ κιλκις ενα ωραιο μωρακι γυφτιζε λιγο περασα κανα 2 φορες σταματησα στη δευτερη 25ευρω αλλα οταν πλησιασε ειδα οτι ηταν ολη γεματη κατι ασπρα σημαδακια και επισης σε μια γυρα που εκανα ειδα οτι την φασωνε ενας στο στενακι εκει στο παλιο κτελ κιλκις εκει που κρυβονται οποτε δεν ψηθηκα. Επισης στο ιδιο μερος μια ξανθια με αγορε μαλλι δεν με συγκινησε. Α.Π. με γιαννιτσων στη γωνια η μια κλασσικη βουλγαρα η γυφτισα και σημερα ηταν και μια ξανθια σαν μιλφ μου φανηκε γεματουλα λιγακι ομως.
Επειδη παντα στις βολτες μου στο σιτι γκεητ εκανα δεξια εβγαινα μοναστηριου και ξανα εμπαινα γιαννιτσων. Σημερα ειπα να παω την γιαννιτσων μεχρι περα. Περασα και το στενακι που παει αριστερα για κτελ και βγηκα στο φαναρι που παει μοναστηριου. Σε αυτο το μηκος που βγαινει η ασπα γιατι αν δεν κανω λαθος εκο δεν ειδα. αβιν και Α.Π ειδα.
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Που ακριβως ειναι το παλιο κτελ κιλκις;
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Που ακριβως ειναι το παλιο κτελ κιλκις;
στην διχαλα που αριστερα πας για fever/ για την κατεχακη και για τον δρομο που περναει πισω απο το citygate και ξαναβγαινει στην κωλεττη αν παρεις το δρομο δεξια
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
βολτα χωρις καταθεση σημερα. Απο αγιων παντων γωνια με γιαννιτσων μεχρι το παλιο κτελ κιλκις. Ειδα τις ιδιες εκτος της μαριας με τα ταττοο.
Ενα κλικ πιο μετα μια γκομενα στο στενακι στην γωνια αγορε μαλλι δεν σταματησα δεν μου εκανε κλικ.
Περασα το σιτι γκεητ και πηγα για το σημειο που αναφερθηκε οτι συχναζει η ασπα. Στην διχαλα για να πας αριστερα για τα κτελ ηταν ενα λεπτο κοριτσι με ξανθα μαλλια δεν εχω ιδεα ποια ειναι δεν σταματησα.
Πιο πισω σε μια γωνια ηταν μια κοπελα με μακρια μαλλια μαυρα μαλλια. Επειδη σταματησα πιο πισω και χαζεψα. Πολλοι σταματουσαν και εκανε πως και καλα δεν εκανε πιατσα εκανε κατι νοηματα με το χερι του στυλ να φυγουν. Σε καποιους ομως μιλουσε. Οταν περασα πιο κοντα ειδα ενα τατοο στον αριστερο ωμο αν δεν κανω λαθος και το χρωμα της λιγο σκουρο
Απο μοναστηριου μερια πριν φτασεις στο φαναρι της κωλεττη. Ηταν μια ξανθια και μια μελαχρινη που ψωνιζοντουσταν.
Στις 2 ωρες που γυρισα (βενζινη να χουμε...)  Περασαν 3 φορες οι διας. Και απο τους 2 δρομους.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Επειδη παντα στις βολτες μου στο σιτι γκεητ εκανα δεξια εβγαινα μοναστηριου και ξανα εμπαινα γιαννιτσων. Σημερα ειπα να παω την γιαννιτσων μεχρι περα. Περασα και το στενακι που παει αριστερα για κτελ και βγηκα στο φαναρι που παει μοναστηριου. Σε αυτο το μηκος που βγαινει η ασπα γιατι αν δεν κανω λαθος εκο δεν ειδα. αβιν και Α.Π ειδα.
To EKO είναι στη μοναστηρίου λίγο πριν το φανάρι της Κολεττη.
Η Ασπα δεν έχει σταθερό μέρος και ώρα.

Και εγώ πέρασα πάλι σήμερα κατά τις 22:40 άλλα οι ΔΙΑΣ ηταν περισσότεροι από τα ΙΧ.
Μονό κάτι μαυρούλες που κατεβαίναν την Α.Π. είδα.
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Περασμα εχθες το βραδυ κατα τις 11 παρα πολυ λιγα πραγματα ηΔΙΑΣ εκανε παλι την εμφανιση της εκει λιγο πριν το shell εκανε ελεγχο σε μια με μαυρο φορεματακι και καλτσον ωραιο μπαμπατσικο και απεναντι σε ενα αυτοκινητο που προλαβε μια μπηκε μεσα ηταν και κατι παιδια και τους εεγχαν φιλοι ειμαστε λεγαν και τετοια......Πολυ λιγα πραγματα......
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα.........

εχθες λοιπον βολτα κατα τις 11 στους δρομους με πολυ λιγα πραματα!!
ειχανε γεμισει οι δρομοι μπατσους κ Ζ κ πεζανε κρυφτουλι με τα κοριτσια!!
κατα τυχη πετυχα στον δρομο στην τελευταια μου γυρα μια βουλγαρα απο αυτες που καθονται κατω απο το ροτοντα με ντυσημο κατσε καλα!! ψυλο τακουνι μινι φορεμα κολλητο κ με  :bigdick: η π....!!! την φωναζω...μου λεει 25 πιπα γαμιση!! τις λεω φυσικα 20(κ πολλα τις ειναι) μου λεει παμε!! κ πηγαμε πισω απο το σελ το βενζιναδικο σε μια αλανα στο ορθιο!!(δεν ηθελα στο αμαξι)

αν δεν με ειχε γκαυλωσει με το φορεμα κ το ντυσιμο γενικα θα ειχα παρει τα λεφτα πισω κ θα την εδιωχνα!! ηξερα ομως λιγο πολυ οτι θα ειχα τετοιο σκινικο!!
τα μουτρα της ειτανε σαν να της σκοτωσα την μανα!!  βρομουσε παρα πολυ ιδρωτιλα μαλλον!!
φανταστειτε ειμασταν εξω κ μυριζε!! :headbang:!! χρησιμοποιησε ενα κολο προφυλακτικο που βρομοκοπαει κ τα χερια σου μυριζουνε για ωρες(ΑΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ)!!
ηθελα να ηξερα ρε γμτ πως το βαζουν αυτο στο στομα για τσιμπουκι!!?? θα μας τρελανουνε!!
ασε που πρεπει να βαζουνε κ μια σκατο κρεμα για να γλυστραει!!(παντως οχι σως που ελεγε κ η διαφυμηση της κοσμοτε) βρομουσε κ αυτη!!
κ οταν τελειωσα με τα ζορια μου αρεσει ο αφελης που ζητησα κ χαρτομαντυλο!!
παναθεμα με ο βλακας!! :2funny: :2funny:

ενταξει ρε παιδια το καταλαβενω!! ειναι πιατσες με χαμιλης ποιοτητας κοριτσια.........
αλλα εδω για μενα τουλαχιστον ξεπερναμε τα ορια λιγο!! ουτε για αυτην δεν ειχε χαρτι να σκουπιστει!! οπως ητανε κατεβασε την φουστα κ δρομο!!
οι μαυρουλες τουλαχιστον που εχω παρει σουπερ οργανωση!! χαρτι,καλα προφυλακτικα,κ καμια απο οσες μαυρες εχω παρει δεν βρομουσε τοσο!!

τι να πεις?? εγω παντως βουλγαρες ξανα δυσκολα!! παρεπιπτοντως χριστινα την λεγανε να ξερετε!! αδυνατη με 2αρι βυζι!!
 

NIRBANA

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
Χαμηλής ποιότητας  κορίτσια, χαμηλής ποιότητας πελάτες που δεν έχουν στο αυτοκίνητο ούτε χαρτί ,παζαρεύουν 5 εύρο για ηδονή,  οι κοπέλες μυρίζουν, οι πελάτες έχουν λερωμένα σλιπ
Άστα να πάνε   :headbang:   
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Χαμηλής ποιότητας  κορίτσια, χαμηλής ποιότητας πελάτες που δεν έχουν στο αυτοκίνητο ούτε χαρτί ,παζαρεύουν 5 εύρο για ηδονή,  οι κοπέλες μυρίζουν, οι πελάτες έχουν λερωμένα σλιπ
Άστα να πάνε   :headbang:   

καλημερα σε ολους

νιρβανα σορρυ αλλα δεν το καταλαβα καλα το σχολιο σου!?
το χαμηλης ποιοτητας κοριτσια κακως το εγραψα λαθος μου!! αλλο ηθελα να πω αλλα τες πα!!
στο αυτοκηνητο δεν θα κουβαλαω χαρτια ουτε προφυλακτικα δικιας μου επιλογης για να κανω την τσαρκα μου.........εγω τουλαχιστον!! δεν μπορω για ευνοητους λογουσ!!
σεβομαι του καθε τυπου κοριτσια που κανουν αυτην την δουλεια μαυρες-ασπρες γιαυτο κ φροντιζω να ειμαι καθαρος στο σωμα μου κ ισως εχω οσο γινετε βεβαια την ιδια απετηση!!

τελος κ βεβαια θα παζαρευω!!! οσο ζω θα παζαρευω :rockon: :rockon: :rockon:
ειναι ανηκουστο για μενα να ζητανε αυτα τα λεφτα για 10 λεπτα με το ζορι!!!
ο καθενας κρινει κ κανει αναλογα με τις δυνατοτητες του!!
ΑΛΛΑ σε καμια περιπτωση δεν θα θεορησο ντροπη το παζαρεμα ειμαι πελατης κ εχω απετησεις..................
 

NIRBANA

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους

νιρβανα σορρυ αλλα δεν το καταλαβα καλα το σχολιο σου!?
το χαμηλης ποιοτητας κοριτσια κακως το εγραψα λαθος μου!! αλλο ηθελα να πω αλλα τες πα!!
στο αυτοκηνητο δεν θα κουβαλαω χαρτια ουτε προφυλακτικα δικιας μου επιλογης για να κανω την τσαρκα μου.........εγω τουλαχιστον!! δεν μπορω για ευνοητους λογουσ!!
σεβομαι του καθε τυπου κοριτσια που κανουν αυτην την δουλεια μαυρες-ασπρες γιαυτο κ φροντιζω να ειμαι καθαρος στο σωμα μου κ ισως εχω οσο γινετε βεβαια την ιδια απετηση!!

τελος κ βεβαια θα παζαρευω!!! οσο ζω θα παζαρευω :rockon: :rockon: :rockon:
ειναι ανηκουστο για μενα να ζητανε αυτα τα λεφτα για 10 λεπτα με το ζορι!!!
ο καθενας κρινει κ κανει αναλογα με τις δυνατοτητες του!!
ΑΛΛΑ σε καμια περιπτωση δεν θα θεορησο ντροπη το παζαρεμα ειμαι πελατης κ εχω απετησεις..................
Με το παραπάνω σχόλιο ,δεν έχω πρόθεση να θίξω άτομο συγκεκριμένο , αλλά όταν μια συνεύρεση ξεκινά με παζάρι τον 5 η 10 ευρο αρχίζει και ξεθωριάζει  το χρώμα
Της αίσθησης και της συνουσίας.
Τώρα όσο για τις γυναίκες  στη πιάτσα, εγώ όσες φορές και αν πέρασα μόνο οίκτο
Για τους πελάτες αισθάνθηκα .Γυναίκες παραμελημένες ,γυναίκες με φόβο στα μάτια και δικαιολογημένα .Πελάτες με περιέργεια, πελάτες  φοβισμένοι για τους ανύπαρκτους προστάτες ,δημιουργούν όλα αυτά μια ανατριχίλα που μόνο sex έστω και πληρωμένο δεν μπορεί να δημιουργήσει μέσα στο μυαλό του πελάτη . Να λοιπών γιατί χάνονται η κοπέλες που είναι όμορφες που είναι καλοντυμένες (( όχι πρόστυχα αλλά ωραία )) αυτές οι κοπέλες δίνουν τηλέφωνα και κρατούν  πελάτες σωστούς,  κύριους που θέλουν ποιότητα  και καθαριότητα, δημιουργούν δικούς τους χώρους και όλα καλά .    :idiot:          
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom