Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Με το παραπάνω σχόλιο ,δεν έχω πρόθεση να θίξω άτομο συγκεκριμένο , αλλά όταν μια συνεύρεση ξεκινά με παζάρι τον 5 η 10 ευρο αρχίζει και ξεθωριάζει  το χρώμα
Της αίσθησης και της συνουσίας.
Τώρα όσο για τις γυναίκες  στη πιάτσα, εγώ όσες φορές και αν πέρασα μόνο οίκτο
Για τους πελάτες αισθάνθηκα .Γυναίκες παραμελημένες ,γυναίκες με φόβο στα μάτια και δικαιολογημένα .Πελάτες με περιέργεια, πελάτες  φοβισμένοι για τους ανύπαρκτους προστάτες ,δημιουργούν όλα αυτά μια ανατριχίλα που μόνο sex έστω και πληρωμένο δεν μπορεί να δημιουργήσει μέσα στο μυαλό του πελάτη . Να λοιπών γιατί χάνονται η κοπέλες που είναι όμορφες που είναι καλοντυμένες (( όχι πρόστυχα αλλά ωραία )) αυτές οι κοπέλες δίνουν τηλέφωνα και κρατούν  πελάτες σωστούς,  κύριους που θέλουν ποιότητα  και καθαριότητα, δημιουργούν δικούς τους χώρους και όλα καλά .    :idiot:          
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

NIRBANA

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
Όποιος θίγει την πιάτσα ο αλ βγαίνει να κάνει όπως πάντα τον έξυπνο
Αλλά δεν μας λέει πιο τραβεστί ΥΣ αλ μήπως θυμήθηκες κάτι για το δικό σου σλιπάκι που στη είπε τραβεστί    όσο για την κίνηση μάλλον σε έχει χτυπήσει η μαλακία   
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Όποιος θίγει την πιάτσα ο αλ βγαίνει να κάνει όπως πάντα τον έξυπνο
Αλλά δεν μας λέει πιο τραβεστί ΥΣ αλ μήπως θυμήθηκες κάτι για το δικό σου σλιπάκι που στη είπε τραβεστί    όσο για την κίνηση μάλλον σε έχει χτυπήσει η μαλακία   
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
μανταμ γραφεις μαλακιες απο πανω μεχρι κατω...εκατσα και διαβασα ολα τα μηνυματα σου
Εχεις αποψη απο τις πιατσες της Αθηνας μεχρι της Θεσσαλονικης και μεχρι και τα call girl και πουλας φτηνες εξυπναδες παντου  :jerking:

ολοκληρο καλοκαιρι περασε...δε βρεθηκε κανενας φιλανθρωπος μπας και βρεις κατι πιο ενδιαφερον να κανεις  :fuck1: :fuck1: ??
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
al τα ειπες εσυ για μενα δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο πραγματικα!!

αστην ρε φιλε δεν αξιζει τον κοπο χανεις τον χρονο σου!!!
κ εγω μολις διαβασα την απαντηση της με ποιασανε τα γελια!!!
ακου εκει αμα κανεις παζαρια ξεθωριαζει το χρωμα :uglystupid: :uglystupid:
αχ θεε μου τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα..........χαχαχαχα!!

αληθεια κοπελια απο που μας γραφεις?? εδω θεσσαλονικη??
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
αααα κ να πω κατι που για μενα αφορα ολους οσους εχουν διαθεση κ διαβαζουν!!!

στα καλυτερα γαμ.... της ζωης μου με τα κοριτσια γενικα σε πιατσες η σπιτακια τα εχω κανει με τα ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!
παντα οταν εδινα κατι παραπανω ειχε να κανει με την κοπελα κ της υπηρεσιες της!!
κ παντα ηξερα οτι αυτο το παραπανω που θα δωσω θα ποιασει τοπο κ θα το αξιζει η κοπελα που θα το εκτιμησει αναλογα!!!

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
καμια Βουλγαρα θα'ναι που δε φτουρισε στην πιατσα και τωρα δειχνει οικτο στους πελατες με τα λερωμενα σλιπακια  :2funny: :2funny:...
Θα ζητουσε κανα 50αρικο και δε το πηρε ποτε και ξαφνικα ξεθωριασε το χρωμα της συνουσιας 
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
καμια Βουλγαρα θα'ναι που δε φτουρισε στην πιατσα και τωρα δειχνει οικτο στους πελατες με τα λερωμενα σλιπακια  :2funny: :2funny:...
Θα ζητουσε κανα 50αρικο και δε το πηρε ποτε και ξαφνικα ξεθωριασε το χρωμα της συνουσιας 
αυτη παλι τι ειναι απο που προεκυψε ξαφνηκα ρε :think: :think:
οτι του καβλωσει του καθενα πεταει εδω μεσα
εχει κατι τρογλες μπουρδελα ιδικα στην επαρχια σαν βουστασια ειναι θα μας πει για καθαριοτητα στα μπουρδελα τωρα
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Εχω καιρό να κάνω βόλτα στην πιάτσα της Θεσσαλονίκης και ένα έχω να πω...

Ρε παιδιά τι χάλια είναι αυτά πως γίναμε έτσι?? Τα τραβέλια είναι σαν μπαρμπάδες και στα μπουρδέλα είναι απελπιστικά τα πράγματα..πωωωωω
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
καλησπερα στην παρεα.........

εχθες λοιπον βολτα κατα τις 11 στους δρομους με πολυ λιγα πραματα!!
ειχανε γεμισει οι δρομοι μπατσους κ Ζ κ πεζανε κρυφτουλι με τα κοριτσια!!
κατα τυχη πετυχα στον δρομο στην τελευταια μου γυρα μια βουλγαρα απο αυτες που καθονται κατω απο το ροτοντα με ντυσημο κατσε καλα!! ψυλο τακουνι μινι φορεμα κολλητο κ με  :bigdick: η π....!!! την φωναζω...μου λεει 25 πιπα γαμιση!! τις λεω φυσικα 20(κ πολλα τις ειναι) μου λεει παμε!! κ πηγαμε πισω απο το σελ το βενζιναδικο σε μια αλανα στο ορθιο!!(δεν ηθελα στο αμαξι)

αν δεν με ειχε γκαυλωσει με το φορεμα κ το ντυσιμο γενικα θα ειχα παρει τα λεφτα πισω κ θα την εδιωχνα!! ηξερα ομως λιγο πολυ οτι θα ειχα τετοιο σκινικο!!
τα μουτρα της ειτανε σαν να της σκοτωσα την μανα!!  βρομουσε παρα πολυ ιδρωτιλα μαλλον!!
φανταστειτε ειμασταν εξω κ μυριζε!! :headbang:!! χρησιμοποιησε ενα κολο προφυλακτικο που βρομοκοπαει κ τα χερια σου μυριζουνε για ωρες(ΑΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ)!!
ηθελα να ηξερα ρε γμτ πως το βαζουν αυτο στο στομα για τσιμπουκι!!?? θα μας τρελανουνε!!
ασε που πρεπει να βαζουνε κ μια σκατο κρεμα για να γλυστραει!!(παντως οχι σως που ελεγε κ η διαφυμηση της κοσμοτε) βρομουσε κ αυτη!!
κ οταν τελειωσα με τα ζορια μου αρεσει ο αφελης που ζητησα κ χαρτομαντυλο!!
παναθεμα με ο βλακας!! :2funny: :2funny:

ενταξει ρε παιδια το καταλαβενω!! ειναι πιατσες με χαμιλης ποιοτητας κοριτσια.........
αλλα εδω για μενα τουλαχιστον ξεπερναμε τα ορια λιγο!! ουτε για αυτην δεν ειχε χαρτι να σκουπιστει!! οπως ητανε κατεβασε την φουστα κ δρομο!!
οι μαυρουλες τουλαχιστον που εχω παρει σουπερ οργανωση!! χαρτι,καλα προφυλακτικα,κ καμια απο οσες μαυρες εχω παρει δεν βρομουσε τοσο!!

τι να πεις?? εγω παντως βουλγαρες ξανα δυσκολα!! παρεπιπτοντως χριστινα την λεγανε να ξερετε!! αδυνατη με 2αρι βυζι!!
τρομερα δυνατη περιγραφη ! ! ! ανατριχιασα ολοκληρη ! ετσι αγορι μου συνεχισε να δινεις τα φωτα σου στον λαο  :rockon: :rockon:

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ! ! !  :smitten: :smitten:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
:think: :think: νινα δεν σε καταλαβαινω!!
ειρωνια??
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους
νιρβανα σορρυ αλλα δεν το καταλαβα καλα το σχολιο σου!?
το χαμηλης ποιοτητας κοριτσια κακως το εγραψα λαθος μου!! αλλο ηθελα να πω αλλα τες πα!!
στο αυτοκηνητο δεν θα κουβαλαω χαρτια ουτε προφυλακτικα δικιας μου επιλογης για να κανω την τσαρκα μου.........εγω τουλαχιστον!! δεν μπορω για ευνοητους λογουσ!!
σεβομαι του καθε τυπου κοριτσια που κανουν αυτην την δουλεια μαυρες-ασπρες γιαυτο κ φροντιζω να ειμαι καθαρος στο σωμα μου κ ισως εχω οσο γινετε βεβαια την ιδια απετηση!!
τελος κ βεβαια θα παζαρευω!!! οσο ζω θα παζαρευω :rockon: :rockon: :rockon:
ειναι ανηκουστο για μενα να ζητανε αυτα τα λεφτα για 10 λεπτα με το ζορι!!!
ο καθενας κρινει κ κανει αναλογα με τις δυνατοτητες του!!
ΑΛΛΑ σε καμια περιπτωση δεν θα θεορησο ντροπη το παζαρεμα ειμαι πελατης κ εχω απετησεις..................
Χαιρετίζω το λαμπερό συναγωνιστή !!!! αδερφέ, αρχικά μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση τα γραφόμενα-ενημέρωση απο τις πιάτσες. Ακόμη το ύφος της απάντησης σου στην Nirvanna και ότι για λίγες έστω μέρες δεν έπεσες με την καμία στο επίπεδό της και να της απαντήσεις στο ίδιο μοτίβο...Εξυπνάδες και ειρωνείες εδω μέσα θα έχεις διαβάσει και θα διαβάσεις ούκ ο λίγες, βλέπεις φυτρώνουν και νέα φυντάνια συνέχεια, βέβαια κάποια άτομα εδώ μέσα ξεχωρίζουν και γράφουν πραγματικά γιατί θέλουν να βοηθήσουν χωρίς απώτερο όφελος και σκοπό...keep on !!!! 
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλημερα σε ολους.......

φιλε καστελλ κανω οτι μπορω!! αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα καθομαι να μαλωνω με τον καθενα εδω μεσα που εχει αλλη αποψη η διαφωνει με εμενα!! δεν εχω τον χρονο κ την ορεξη!!
ορεξη εχω να διαβαζω κ να ενημερωνω οσο μπορω κ μου το επιτρεπει ο χρονος μου!!

ασε που για να μαλωσω με αυτην πρεπει να ξανανειξω τα βιβλια του καβαφη :2funny: :2funny:

το θεμα ειναι οτι εχω βαρεθει λιγο με την κατασταση στα σπιτακια της πολης μας κ το εχω γυρησει λιγο στις πιατσες που κακα τα ψεματα σου ερχετε ποιο φθηνα κ πολλες φορες ποιο καλα απο το να φας καμια πατατα με πολλα λεφτα!!

απλα δεν εχω βρει τις ακρες μου ακομα ειμαι καινουριος!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
πες μου ρε καστελλ ομως τι σου εκανε εντυπωση στα γραφομενα μου???
δεν μου ειπες!!

κ κατι ακομα ρε παιδια μου γραφετε κατι πμ με κατι ερωτισεις που θα μπορουσατε καληστα να τις γραψετε κ εδω ανοιχτα κ να σας απαντησει κ καποιος αλλος!!

γιαυτο το λογο ηπαρχει το φορουμ!!
 

NIRBANA

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
πες μου ρε καστελλ ομως τι σου εκανε εντυπωση στα γραφομενα μου???
δεν μου ειπες!!

κ κατι ακομα ρε παιδια μου γραφετε κατι πμ με κατι ερωτισεις που θα μπορουσατε καληστα να τις γραψετε κ εδω ανοιχτα κ να σας απαντησει κ καποιος αλλος!!

γιαυτο το λογο ηπαρχει το φορουμ!!
Με κλώνο μιλάς ξύπνα έξυπνε :idiot:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
καλημερα σε ολους.......

φιλε καστελλ κανω οτι μπορω!! αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα καθομαι να μαλωνω με τον καθενα εδω μεσα που εχει αλλη αποψη η διαφωνει με εμενα!! δεν εχω τον χρονο κ την ορεξη!!
ορεξη εχω να διαβαζω κ να ενημερωνω οσο μπορω κ μου το επιτρεπει ο χρονος μου!!

ασε που για να μαλωσω με αυτην πρεπει να ξανανειξω τα βιβλια του καβαφη :2funny: :2funny:

το θεμα ειναι οτι εχω βαρεθει λιγο με την κατασταση στα σπιτακια της πολης μας κ το εχω γυρησει λιγο στις πιατσες που κακα τα ψεματα σου ερχετε ποιο φθηνα κ πολλες φορες ποιο καλα απο το να φας καμια πατατα με πολλα λεφτα!!

απλα δεν εχω βρει τις ακρες μου ακομα ειμαι καινουριος!!
και εγω ημουν του ιδιου σκεπτικου επειδη ειχα βαρεθει τα στανταρακια μου ειπα να δοκιμασω πιατσα, ειχα 3 εμπειριες μια με μια ζωη ξανθια δεν την ξαναπετυχα, μια με την μαρια με τα τατοο που δεν τρελαθηκα και μια με μια μαυρη που επισης δεν τρελαθηκα αλλα με το αυτοκινητο το να πηγαινω μεχρι περα που η γιαννιτσων φτανει την μοναστηριου και ξαναπισω αγιων παντων για να ξαναμπω γιαννιτσων μπας και πετυχω τπτ δεν μου φανηκε και οικονομικα καλο. Εκτος αν αραξω καπου με το αμαξι και περιμενω. Αλλιως γιαννιτσων-μοναστηριου-γιαννιτσων δεν με συμφερε για να γλυτωσω 5-10ευρω.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
θα κανω μια βολτα αποψω για να δουμε τι θα δουμε
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
και εγω ημουν του ιδιου σκεπτικου επειδη ειχα βαρεθει τα στανταρακια μου ειπα να δοκιμασω πιατσα, ειχα 3 εμπειριες μια με μια ζωη ξανθια δεν την ξαναπετυχα, μια με την μαρια με τα τατοο που δεν τρελαθηκα και μια με μια μαυρη που επισης δεν τρελαθηκα αλλα με το αυτοκινητο το να πηγαινω μεχρι περα που η γιαννιτσων φτανει την μοναστηριου και ξαναπισω αγιων παντων για να ξαναμπω γιαννιτσων μπας και πετυχω τπτ δεν μου φανηκε και οικονομικα καλο. Εκτος αν αραξω καπου με το αμαξι και περιμενω. Αλλιως γιαννιτσων-μοναστηριου-γιαννιτσων δεν με συμφερε για να γλυτωσω 5-10ευρω.

νομιζω φιλε βουρβου οτι οσο εχει να κανει με την εμφανιση στις κοπελες πρεπει να συμβιβαστουμε λιγο!! σε σχεση παντα με τα κοριτσια στα σπιτακια!!
αν κ εδω που τα λεμε τωρα τελευταια φερανε κατι φρουτα που ουτε για πιατσα δεν ειναι :2funny: :2funny: :2funny:.........  τεσπα............

τωρα οσο για το οικονομκο τι να πω!? ολα ειναι σχετικα!!
εγω την τελευταια φορα πηγα να κλεισω δωματιο στην εγνατια με 10-15 ευρω αλλα δεν ειχε γμ την τυχη μου!! ητανε σαββατο γιαυτο!!ειχε δυκλινο με 25!!
θα εκλεινα το δωματιακι μου κ θα επερνα δυο μαυρουλες απο την μοναστιριου που με αρεσαν,(διπλα απο την πυροσβεστικη στην σταση) κ θα τις ειχα με 40 ευρουδακια για χαβαλε!! βεβαια μερικες μαυρουλες οταν τις λες για χοτελι σου λενε αλλη τιμη ΑΛΛΑ μην μασας ερχονται κ με τοσα!! οι βουλγαρες μεν το πεζουν κ ντιβες,μολις τις πεις για χοτελι σου λενε 40 κ μιση ωρα :headbang:!! ΒΡΕ ααντεεε απο δω........

ολο το κοστος θα μου εβγενε 55 αντε 60 σου λεω εγω με 2 στο χοτελι!! καλα δεν ειναι??
κ αν θελεις κρατας κ το δωματιο για μια δευτερη γυρα με κατι αλλο!!
γενικα ειναι κ η ολη φαση που κανεις χαβαλε κιολας!!
πας κ με εναν κολλητο στο δυκλινο περνεις κ δυο μαζι :grin: :grin:
κριμα που εκεινο το βραδυ γαμωτο δεν μου εκατσαν τα σχεδια μου!!

τωρα ρε φιλε το θεμα βενζινης ειναι σχετικο!! ετσι οπως γινανε κ τα στουντιο την βενζινη θα την καψεις αμα βγεις στο ψαξιμο δεν την γλυτωνεις!! σε μικροτερο βαθμο βεβαια!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
α αν πας και σε ξενοδοχειο καλα ναι σιγουρα καλα ειναι. Εγω ημουν του σκεπτικου να περασω να τσιμπησω καποια και στο αμαξι η στο σπιτι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.372
Κριτικές
35
Like
5.052
Πόντοι
2.266
Kαλησπερα στην παρεα αυτη η Ριτα ρε μαγκες ειναι πραγματικα ηλιθια και πραγματικα ειναι αθλος να τη φορτωσεις την ειδα χθες στη σταση απεναντι απο την τραπεζα Κυπρου στη μοναστηριου σταματησα να την παρω την μιλησα με κοιταξε και σηκωθηκε κ εφυγε οχι τιποτα αλλο αλλα εκτος οτι ειναι καλο κομματι εχω διαβασει οτι ειναι καλη φαση στο γαμησι τη σκατα παιζει μ αυτην ξερει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom