Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Απο τιμες παιζουν πολλα παζαρια. εγω γαμησα και με 10αρικο κι απο οτι καταλαβα ειτε 10 δωσεις ειτε 30 ειτε 50 οι υπηρεσιες τους θα ειναι οι ιδιες! Κανε παζαρι λοιπον.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Απο τιμες παιζουν πολλα παζαρια. εγω γαμησα και με 10αρικο κι απο οτι καταλαβα ειτε 10 δωσεις ειτε 30 ειτε 50 οι υπηρεσιες τους θα ειναι οι ιδιες! Κανε παζαρι λοιπον.

10 ευρω ???  :think: :think: κανα βρωμικο μαυρακι γαμησες ??? :think: :think:
Η σου βαρεσε μαλακια μονο ???
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
παιδια να δοκιμασετε την αλίσια. 20 χρ. βγαινει μετα τις 9. φοραει ασπρες μπότες.και φθηνα... :rockon:
:zfuck: :zfuck:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Στο βεχζινάδικο μεταξύ της οδού μαντείων και μοναστηρίου μέχρι γεωργίου κουμαρά υπάρχουν πολλά εργαζόμενα κορίτσια.  :boobies:
Την ξανθιά την έχει πάρει κανένας?  :tits:
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
:)καλημέρα!φίλος δυνατα μουνιά 19 χρονα εχει συνήθως εξω απο το ροτοντα hotel,επίσης βρίσκω το ιδιο μουνί απεναντι απο το media mark,εγώ εγω και τηλέφωνα τις παιρνω και τις παίρνω σπίτι!με 40 ευρω τις κρατάω μια ωρά!συνηθως παιρνω 2 μουνάκια μαζί ,κανουν λεσβιακό και μετά τις γαμάω!εσυ?παιζεις μπάλα?η, εισαι νέος στο αθλημα?
pou re file vriskeis k dunata mounakia 19xrona k olas? k 40 mono gia mia wra? pes mas k emas na pame apo kei, kamia perigrafi tha voithouse isws. an mporeis k kana til.. euxaristw ek twn proterwn!!!
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
σημερα εγω που ρωτησα μια βουλγαρα για ξενοδοχειο για 1 ωρα μου λεει 100ευρω αλλα για σενα 80  :2funny: :uglystupid:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
σε αγαπησε!  :fuck2:
με παζαρια ισως και με 60 να την επαιρνες
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ηθελα απο χθες να το γραψω...

ειχα μια δουλεια στην περιοχη του ΜΕΤ και περνωντας απο τα δικαστηρια γυρω στη 1 το βραδυ ειδα ζηταδες να κανουν ελεγχο σε 2 τρανς στο ποστο της Φιονας και μετα τις .αναγκασαν να φυγουν..

την ιδια στιγμη 2 περιπολικα σμε αναμμενους φαρους πηγαιναν πανω κατω τη σταθμου...
απο περιεργια εκανα μια βολτα και ειδα 10 12 ζηταδες και συνολο 3 περιπολικα να οργωνουν γιαννιτσων κωλετη κλπ και ουτε dna γυναικας ή τρανς δεν υπηρχε πουθενα...

ξερει κανεις αν εγινε κατι? λιγο χλωμο το κοβω να εγινε επιχειρηση αρετη τετοιες μερες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ηθελα απο χθες να το γραψω...

ειχα μια δουλεια στην περιοχη του ΜΕΤ και περνωντας απο τα δικαστηρια γυρω στη 1 το βραδυ ειδα ζηταδες να κανουν ελεγχο σε 2 τρανς στο ποστο της Φιονας και μετα τις .αναγκασαν να φυγουν..

την ιδια στιγμη 2 περιπολικα σμε αναμμενους φαρους πηγαιναν πανω κατω τη σταθμου...
απο περιεργια εκανα μια βολτα και ειδα 10 12 ζηταδες και συνολο 3 περιπολικα να οργωνουν γιαννιτσων κωλετη κλπ και ουτε dna γυναικας ή τρανς δεν υπηρχε πουθενα...

ξερει κανεις αν εγινε κατι? λιγο χλωμο το κοβω να εγινε επιχειρηση αρετη τετοιες μερες
κι εγω τους πετυχα ξημερωματα Πεμπτης στον Οπαπ να παιρνουνε απο πισω αυτοκινητα και να τα σταματανε για ελεγχο.Τρανς δεν υπηρχε ουτε για δειγμα ουτε καν τα βουλγαροτραβελα στη Γιαννιτσων αλλα μετα απο ωρα εμφανιστηκε η Φιονα στο ποστο της μαζι με αλλα 2 μπαζα που εβγαιναν παλιοτερα στη Ναυμαχιας Λημνου
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
πριν απο λιγο νεκρα στις πιατσες...
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.541
Like
8.821
πριν απο λιγο νεκρα στις πιατσες...
Χθες έπεσε σήμα απο τα κεντρικά και τις μαξεψανε όλες και τις είχανε όλες στο τμήμα τις Δωδεκανήσου μέχρι τις 4.30 και το ίδιο την Πέμπτη που πέρασε .... Και απο ότι ενημερώθηκα απο εδω και πέρα θα γίνεται πολυ τακτικά αυτο........

Καλή χρόνια σε όλους με υγεία....
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μαγκες ενα πολυ ωραιο κοριτσακι μαλον βουλγαρακι που συχναζει μπροστα στο ροτοντα με μαυρο μαλι μακρι συνηθος το εχει κοτσο το εχει παρει κανενας?
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ξερει κανενας μια κοπελα που κανει πιατσα γιανωιτσων κοντα στο βενζιναδικο shel φατσα ωραιο ψωλακι με σκουλαρικι στιν μυτη γυφτοφαιρνει στο προσωπο και παιρνει 30 στο αυτοκινητο και 50 στο ξενοδοχειο με κουλουρι ! τιν εχει παρει κανεις ?
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους κ σας ευχομαι χρονια πολλα,καλη χρονια με φραγκα για να κινειται η αγορα την οποια προσπαθουμε να στηριζουμε.
μηπως κανενας εχει δοκιμασει αυτο το τουμπανο????


εχω δει την αγγελια κ εχω χαζεψει.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
καλησπερα σε ολους κ σας ευχομαι χρονια πολλα,καλη χρονια με φραγκα για να κινειται η αγορα την οποια προσπαθουμε να στηριζουμε.
μηπως κανενας εχει δοκιμασει αυτο το τουμπανο????


εχω δει την αγγελια κ εχω χαζεψει.

τι ειναι αυτη τρανς?
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
καλα τι νεκρα ειναι αυτη και στο σαιτ και στη γιαννιτσων? δεν υπαρχει ουτε θηλυκή γατα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom