Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
τσαρκα πριν λιγο , πααααρα πολλες μαυρουλες , ρωτησα για κ@λ@ οι ποιο πολλες ειπαν οχι αλλα μια ομορφουλα ενω ειπε κι αυτη οχι , οταν εκανα να φυγω μου ειπε παμε 50 :2funny:
η ξανθια ουγγαρεζα στο στενο στα φαναρια απο κωλεττη προς μοναστηριου τι λεει στο :zfuck:? της ειπα ποσο για λοκο? και μου λεει 50 αλλα στο σπιτι της :- οταν της ειπα στο αυτοκινητο, μου λεει σεξ τριαντα και οτι δεν βολευει στο αυτοκινητο για λοκο. τελικα της ειπα φευγω γιατι ποιος ξερει σπιτι σου.... :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
συμφωνώ σε ΟΛΑ όσα έγραψες...τα έχω γράψει προ πολλού τόσο για τις μαύρες που δεν δίνουν κώλο όσο και για το ΜΑΚΡΙΑ από σπίτια
 

thess09

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα,θα ηθελα μια βοηθεια αν καποιος γνωριζει το τηλ τησ τρανς που ειναι στον οπαπ με ενα πρασινο μερσεντες....ευχαριστω πολυ προκαταβολικα,οποιος το ξερει ασ στειλει πμ.
 

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές τι ξέρουμε για ψηλό μελαχρινό υπερμουνο ονόματι Ζωή στην περιοχή του city gate;
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Συναγωνιστές τι ξέρουμε για ψηλό μελαχρινό υπερμουνο ονόματι Ζωή στην περιοχή του city gate;
Μιά Ζωή μελαχρινή, όχι και τόσο ψηλή, πρέπει να ναι κοντά στα 30 τώρα, θυμάμαι από παλιά. Λίγο γυφτόφερνε και συχνά γυρνούσε με φίλη της. Αν είναι αυτή, υπέρμουνο φυσικά με τίποτα, θυμάμαι ότι ήταν αρκετά επικοινωνιακή
 

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ίσως την είδα υπέρμουνο σε σύγκριση με τον συρφετό που κυκλοφορεί στην περιοχή. Σχετικά περιποιημένη, γόβα στιλέτο, δίχτυ. Τώρα που το σκέφτομαι και κοντή να ήταν, με τη γόβα πανύψηλη θα φαινόταν  :grin:
 

Manosxexe

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες... Ένα τραβελάκι μελαχρινό, όχι πολύ ψηλό, με σχετικά καλό σώμα, που εμφανίζεται μάλλον περιστασιακά (το λέω αυτό γιατί το πετυχαίνω σε ακαθόριστες μέρες) το ξέρετε? Είναι χωρίς αυτοκίνητο και βολοδέρνει πίσω από τον ΟΠΑΠ :booty:. Ρώτησα όνομα, αλλά μου διέφυγε. Μου είπε 50 γιούρια και τα κάνει όλα. Μάλλον θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω, απλά ρωτάω αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καμιά όμορφη μαύρη παίζει τελικά?
Χθες κατα τις οκτω, Κωλεττη με Μοναστηριου ειχε δυο, απ΄τις οποιες η μια ηταν γαζελα!!! Ψηλη, ομορφη, καλοντυμενη...
Τι να κανεις που ψιλοφοβαμαι μ΄αυτες  :grin:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1

Ο σωστός γνωστός διάλογος μεταξύ πελάτη και ιερόδουλου.

Εκ της ομωνύμου ταινίας του 1991 whore
 

dirtyjim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολους ,ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα σας παρακολουθω εδω και πολυ καιρο.Χτες το βραδυ βγηκα μια βολτα και πηρα την Μαριανα που βρισκετε στις παλιες αποθηκες της Αγροτικης τραπεζας ,ειναι η πρωτη φορα που βγαζει τελειως τα ρουχα της κοριτσι μεσα στο αμαξι,μου εκανε τρομερη εντυπωση και ωφειλω να ομολογησω οτι ειναι πολυ αισθησιακη,εχει και φωνη που σεφτιαχνει.Αυτα απο μενα ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Γεια σε ολους ,ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα σας παρακολουθω εδω και πολυ καιρο.Χτες το βραδυ βγηκα μια βολτα και πηρα την Μαριανα που βρισκετε στις παλιες αποθηκες της Αγροτικης τραπεζας ,ειναι η πρωτη φορα που βγαζει τελειως τα ρουχα της κοριτσι μεσα στο αμαξι,μου εκανε τρομερη εντυπωση και ωφειλω να ομολογησω οτι ειναι πολυ αισθησιακη,εχει και φωνη που σεφτιαχνει.Αυτα απο μενα ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα.

Το μαλλί?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Γεια σε ολους ,ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα σας παρακολουθω εδω και πολυ καιρο.Χτες το βραδυ βγηκα μια βολτα και πηρα την Μαριανα που βρισκετε στις παλιες αποθηκες της Αγροτικης τραπεζας ,ειναι η πρωτη φορα που βγαζει τελειως τα ρουχα της κοριτσι μεσα στο αμαξι,μου εκανε τρομερη εντυπωση και ωφειλω να ομολογησω οτι ειναι πολυ αισθησιακη,εχει και φωνη που σεφτιαχνει.Αυτα απο μενα ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα.
Πως ειναι αυτη η Μαριαννα? νομιζω οτι εκει συχναζουν δυο μαζι
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ψηλη μελαχροινη αρκετα ελκυστικη,συχναζουν μαζι με την Κατερινα στο ιδιο σποτ
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
453
Like
480
Πόντοι
21
Γεια σε ολους ,ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα σας παρακολουθω εδω και πολυ καιρο.Χτες το βραδυ βγηκα μια βολτα και πηρα την Μαριανα που βρισκετε στις παλιες αποθηκες της Αγροτικης τραπεζας ,ειναι η πρωτη φορα που βγαζει τελειως τα ρουχα της κοριτσι μεσα στο αμαξι,μου εκανε τρομερη εντυπωση και ωφειλω να ομολογησω οτι ειναι πολυ αισθησιακη,εχει και φωνη που σεφτιαχνει.Αυτα απο μενα ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα.
Καλησπέρα φίλοι.
Μήπως μπορεί καποιος να μου πειπου είναι οι παλιές αποθήκες της Αγροτικής;
Και τώρα να σας πω το σημαντικότερο.
Την ερώτηση αυτή πήγα να την κάνω στον DIMITRIOS GALANAKIS με π.μ. (βλακεία μου βεβαια) έγραψα λοιπόν το μηνυμα πατάω αποστολή αλλά...τζίφος. Το σύστημα μου επέστρεψε μηνυμα "Δεν βρέθηκε ο παραλήπτης DIMITRIOS GALANAKIS ". Για πείτε ρε μάγκες εσείς που είστε πιο έμπειροι; Τι γινεται; έχουμε κι εδώ τα ίδια με τη μπάντα των μασατζίδικων όπου έχουμε πείξει στα καμουφλαρισμένα αφεντικά;
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Χωρις να αποκλείεται βεβαια αυτο που λες, βλεπω τωρα οτι υπαρχει το galanakis σκετο.
Οι αποθηκες, και η Μαριάννα, ειναι Δυτικής εισοδου και Ρωξάνης. Google it.
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι φιλε μου με το που μπαινεις στην καινουρια δυτικη εισοδο το πρωτο φαναρι μετα την αερογεφυρα ,Σορρυ που δεν με βρηκες παντως επειδη αλλαξα προφιλ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Κωλεττη με Μοναστηριου στο φαναρι εθεαθη χοντρουλα με βυζαρους!

Ξερει κανεις τι παιζει?

Κατα τα αλλα...Μαριανννα πιπα στα 20 δυτικη εισοδο...εμενα παλι μου αρεσε
 

geooorge

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Θελουμε μαζι με τα 2 κασκαντερακια να κανουμε μια παρτουζα... Ποια πιστευεται οτι δεχοταν να συμπληρωσει το καρε και με τη μπατζετ για 1.30 ωρα?Ποιο ξενοδοχειο θα διαλεγατε?Και γιατι???
 

Επισκέπτης
φίλος πάρε γκομενα και αμόλα στο ροτόντα,για 2 λόγους.α)ειναι καθαρο και οικονομικό β)αν δεν σου αρεσει η γκόμενα,ακριβως απεξω εχει πιατσα με δυντα μουνιά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom