Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Περιγραφη της Αγγελικουλας?  :grin:
Μελαχρινή, αδύνατη, μικροκαμωμένη, με κάπως σχιστά μάτια. Φαίνεται μικρή, αλλά πρέπει να πλησιάζει τα τριάντα, καθότι είναι πολλά χρόνια στο χώρο
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Μελαχρινή, αδύνατη, μικροκαμωμένη, με κάπως σχιστά μάτια. Φαίνεται μικρή, αλλά πρέπει να πλησιάζει τα τριάντα, καθότι είναι πολλά χρόνια στο χώρο
Μήπως έχει και τύπου tramp stamp(αυτά που κάνουν χαμηλά πίσω στη μέση) tattoo;Πήρε το μάτι μου και μένα ίδια μέρα κ ώρα που λες μια ίδια(Στη Γιαννιτσών όμως) η οποία φαινόταν να έχει αρκετά πάρε-δώσε με locals..
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μήπως έχει και τύπου tramp stamp(αυτά που κάνουν χαμηλά πίσω στη μέση) tattoo;Πήρε το μάτι μου και μένα ίδια μέρα κ ώρα που λες μια ίδια(Στη Γιαννιτσών όμως) η οποία φαινόταν να έχει αρκετά πάρε-δώσε με locals..
αυτη πρεπει να ειναι η μαρια
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
ρε μαγκες ποδηλατοδρομο τον καναν τον δρομο της γιαννιτσων? χθες κατα της 23:00 με 24:00 πανω απο 150 ποδηλατες
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Τρια-τεσσερα τραβελια στην αρχή της Γιαννιτσών, τρεις γυφτοβουλγαρες απεναντι απο τη Shell, ο Κουασιμόδος και αλλη μια μπαζολα απεναντι απο το citygate, ενα πρεζακι μπροστα στο Sol, μια χοντρη σ'ενα αμαξι στο επομενο στενό και λιγες σκορπιες μαυρες (μαλλον τις μαζεψανε τις υπολοιπες ή κρυωσαν) και κατι τραβέλια εκει γύρω στον οπαπ... Κοινως τζάμπα η βενζίνη... Μεχρι που σκεφτηκα να πιπωσω την Αγνη στο στενό κοντά στο νέο Dogs... Αλλα ευτυχως ντραπηκα να πληρωσω για να  παω με τη θειτσα (να με πληρωνε δεν πηγαινα) και ετσι γλιτωσα...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τρομερό σκηνικό από την ψηλή ξανθιά με το αγελαδίσιο βλέμμα (πως τη λένε είπαμε τρεφλτζακ?)

Σταματάω και καλά να ρωτήσω πόσο η πίπα.
Μου λέει "εσύ έχεις ξανασταματήσει παλιά."
Οκ λέω "πόσο?"
"20"
"Άντε γεια."

Δεν περνάνε παρά 4-5 δευτερόλεπτα και αρχίζει να φωνάζει σε έναν απέναντι "Θα τρέξω μακριά μην τολμήσεις να με κυνηγήσεις." Και πατάει κάτι κραυγές...σα γουρούνι που το σφάζουν!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Τρομερό σκηνικό από την ψηλή ξανθιά με το αγελαδίσιο βλέμμα (πως τη λένε είπαμε τρεφλτζακ?)

Σταματάω και καλά να ρωτήσω πόσο η πίπα.
Μου λέει "εσύ έχεις ξανασταματήσει παλιά."
Οκ λέω "πόσο?"
"20"
"Άντε γεια."

Δεν περνάνε παρά 4-5 δευτερόλεπτα και αρχίζει να φωνάζει σε έναν απέναντι "Θα τρέξω μακριά μην τολμήσεις να με κυνηγήσεις." Και πατάει κάτι κραυγές...σα γουρούνι που το σφάζουν!
Τη καημένη τη Ρίτα..Όντως την είχανε μαζέψει πριν κάνα δίμηνο και προφανώς της την βάρεσε περισσότερο. Φοβάται με το παραμικρό, ότι τη δουλεύουνε, ότι θα της την πέσουνε κλπ.
 

Επισκέπτης
Η Μαριάννα έκοψε τις πιάτσες γιατί έπιασε δουλειά στο Ταντάλου 14 την είδα τις προάλλες.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σημερα στην γιαννιτσων μπανισα 2 μικρακια ομορφα.μια ξανθουλα με γλυκο προσωπο ομορφο χαροθμενη ποθ σε κανει νοημα να σταματησεισ με το αμαξι.στην παρεα της ηταν ενα αλλο μικρο ξεκωλι με μινι.και στην μοναστηριου  κοντα στα φαναρια της γιαννιτσων μια χοντρη ξανθια σκυλα με μινι φορεμα.ξερουμε τιποτα για δαυτες?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
panorama σε ποιο σημείο τις είδες τις 2 μικρες;
τι ώρα;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Χθες βραδυ αποφασισα να μην ξαναπαρω τη Μαρια. Με ξενερωσε για αλλη μια φορα με το "με κουρασες με κουρασες"!
Σιγα μωρη μονο πιπα σε βαλαμε να κανεις!
Την πρωτη φορα ηταν πολυ καλη, αλλα τις επομενες πιπιλαει συνεχως "με κουρασες" και μαλακιες.
Ακυρο απο μενα απο δω και περα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Χθες βραδυ αποφασισα να μην ξαναπαρω τη Μαρια. Με ξενερωσε για αλλη μια φορα με το "με κουρασες με κουρασες"!
Σιγα μωρη μονο πιπα σε βαλαμε να κανεις!
Την πρωτη φορα ηταν πολυ καλη, αλλα τις επομενες πιπιλαει συνεχως "με κουρασες" και μαλακιες.
Ακυρο απο μενα απο δω και περα.
με κούρασες η καρδιά μου το ξέρει
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
αυτη η μαρια ποια ειναι? στα φαναρια γιαννιτσων - κωλεττη?
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
α , εσυ λες αυτην που περπαταει συνεχεια και χορευει , με τα γυαλια. αυτη τι υπηρεσιες προσφερει και ποσο?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
α , εσυ λες αυτην που περπαταει συνεχεια και χορευει , με τα γυαλια. αυτη τι υπηρεσιες προσφερει και ποσο?
Οτι περπαταει ναι, αλλα να χορευει δεν την ειδα ποτε.
Οσο για τις υπηρεσιες δεν σου λεω και καλα θα κανεις να μην μαθεις!!!!
Η κοπελια ειναι για  :s&m_3: και :badair:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Οτι περπαταει ναι, αλλα να χορευει δεν την ειδα ποτε.
Οσο για τις υπηρεσιες δεν σου λεω και καλα θα κανεις να μην μαθεις!!!!
Η κοπελια ειναι για  :s&m_3: και :badair:
για μια πίπα στα 10-15 max καλή είναι
 

vivicross

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
72
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα στην ομορφη Θεσσαλονικη απο αυριο για 5 μερες θα σας επισκεφτω
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
τσαρκα πριν λιγο , πααααρα πολλες μαυρουλες , ρωτησα για κ@λ@ οι ποιο πολλες ειπαν οχι αλλα μια ομορφουλα ενω ειπε κι αυτη οχι , οταν εκανα να φυγω μου ειπε παμε 50 :2funny:
η ξανθια ουγγαρεζα στο στενο στα φαναρια απο κωλεττη προς μοναστηριου τι λεει στο :zfuck:? της ειπα ποσο για λοκο? και μου λεει 50 αλλα στο σπιτι της :- οταν της ειπα στο αυτοκινητο, μου λεει σεξ τριαντα και οτι δεν βολευει στο αυτοκινητο για λοκο. τελικα της ειπα φευγω γιατι ποιος ξερει σπιτι σου.... :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom