Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
έχει καιρό άρης να φανεί
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Χμμ... Λες να την μαζέψανε...? Ή να βρήκε κανένα καλό γαμπρό...!?  :kissass:


Και για να δώσω και μια ενημέρωση... Απόψε δεν είχε τίποτα... Tragic... Ελάχιστα μπάζα και κάτι βουλγαροτράβελοι... Και πολύ κρύο...!  :(
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Και δευτερη ερωτηση...(sorry μαγκες αλλα εσεις οι παλιοι πρεπει να βοηθατε)
Ειχα παρει πριν κανα 8μηνο μια με ενα nissan micra απο 26ης..αλλα δε θυμαμαι ονομα.. Ξερει κανεις που μπορω να την βρω;
Ευχαριστω
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ελπιζω να σε καλυψα κ καλωσ ηρθεσ στην παρεα μασ φιλε.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οκ οκ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: σε καλυψα ειρθε το πμ.
δοκιμασε την νυχτα στην 26ησ την ξανθια κελλυ πολυ καλη σε ολα σου την προτινω φιλαρακο.
επισησ στον οπαπ την νανα την κυπρια κ την μιλφ χριστινα εινε επισησ πολυ καλεσ επιλογεσ.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μπεσ στο ts-datihg  εκει θα δεισ κ φωτο τησ κ εχει καμια 10 αρια απο θεσσαλονικη με φωτο κ τηλεφωνα τουσ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Και δευτερη ερωτηση...(sorry μαγκες αλλα εσεις οι παλιοι πρεπει να βοηθατε)
Ειχα παρει πριν κανα 8μηνο μια με ενα nissan micra απο 26ης..αλλα δε θυμαμαι ονομα.. Ξερει κανεις που μπορω να την βρω;
Ευχαριστω
εντελως τυχαια αυτες τις μερες ολοι ρωτανε για την Αντιγονη...Εκτος απο αυτο εδω το μηνυμα και το προηγουμενο στο θρεντ των τρανς δεχτηκα και 2 πμ που με ρωτουσανε εντελως τυχαια για την Αντιγονη

Βρε κατι συμπτωσεις  :jerking: :jerking: :jerking:

Παλι χθες τη νυχτα στη γωνια Γιαννιτσων-Αγιων Παντων γινοταν της πουτανας.Πανω απο δεκα τραβελια και γυναικες την αραζουν εκει ολοι μαζι
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
η αλεκα με το mercedes την εκανε για κυπρο.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
εντελως τυχαια αυτες τις μερες ολοι ρωτανε για την Αντιγονη...Εκτος απο αυτο εδω το μηνυμα και το προηγουμενο στο θρεντ των τρανς δεχτηκα και 2 πμ που με ρωτουσανε εντελως τυχαια για την Αντιγονη

Βρε κατι συμπτωσεις  :jerking: :jerking: :jerking:

Παλι χθες τη νυχτα στη γωνια Γιαννιτσων-Αγιων Παντων γινοταν της πουτανας.Πανω απο δεκα τραβελια και γυναικες την αραζουν εκει ολοι μαζι
και εντελως τυχαια ερχονται κατι πμ για τις κριτικες μας
για χαλαρωστε λιγο να μην εχουμε αναγουλες σε οποιες δεν αρεσουν αυτα που γραφουμε ειτε να μην τα βλεπουν ειτε να κοιταξουν να βελτιωθουν και να σταματισουν να ασχολουνται με μας αν δεν γουσταρουν και οχι να στελονουν πμ με ψευτικα προφιλ και να πουλαν ιστοριες
ξερουν αυτες ποιες ειναι και σε τι πμ αναφερωμε
οπως λεει και ο ποιητης ''σιγα μην κλαψω σιγα μην φοβηθω''
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μην μασατε βρε και γραψτε τα παντα εδω ειμαστε μια παρεα κ πρεπει να υπαρχει ενημερωσει κ αυτοσ εινε ο μονοσ σκοποσ να περναμε ολι καλα.
τωρα οπιει εινε η νταβατζηδεσ η γραφουν ψευτικεσ κριτικεσ στα αρχιδια μασ.
εμεισ ειμαστε εδω για να βοηθαμε ο ενασ τον αλλων με καταγραφει κ ενημερωσει για τα παντα κ τα καλα κ τα κακα κ να μην μπορει κανασ η καμια να σασ κλισει το στομα με ακουτε κανειιιιισσσσσ.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
το λεω φιλε γιατι αν μπεισ στο ts-datihg λεει εκει που εχει φωτο τησ οτι εινε κυπροσ.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
καμια καλη επιλογη για χοτελι εχουμε? τιμη? μονο γνησια γυναικα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
αποψη μου , δεν αξιζει καμια απο τις κοπελες της πιατσας τα παραπανω χρηματα που θα δωθουν για το ξενοδοχειο  :)
με τα χρηματα που θα καταθεσεις συνολικα μπορεις να εχεις δυο επισκεψεις σε στουντιο ή τρεις σε ντελο
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ρε παίδες δεν είμαι συχνός στα μέρη σας πλέον.
Έχω γράψει βέβαια πολύ χιλιόμετρο παλιά αλλά πολύ παλιά.
Βρέθηκα προχθές το βράδυ και κάτι έκανα. Οφείλω λοιπόν να δώσω τα φώτα μου.
Κοντούλα μαύρη χοντρούλα εθεάθει αριστερά της πρώτης εισόδου της πόλης. Απο Καμερούν με  βυζους απίστευτους. Με 15 μου έκανε ένα ισπανικό εκπληκτικό τραβούσα τι ρωγάρες της και εσκουζε απο κάβλα και αφού τελείωσα τη πάτησα και ένα πισωκολλητο ξεμούνιασμα με άλλα 25. Τί αντοχές έχουν ρε πουστη μου αυτές. Αν πηδηξουμε έτσι καμία φίλη μας θα μας μιλήσει ξανά το 2017.
Μπράβο το κορίτσι το ευχαριστηθηκα.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Κάποια στιγμή απογευματάκι, έσκασε μύτη σουλατσάροντας διακριτικά στη Μοναστηρίου, ένα από τα καλύτερα   :pipa1:, η Αγγελικούλα. Τα 'παμε λιγάκι, δεν κατεβαίνει νύχτα (λέει...) γιατί φοβάται, μόνο αν πετύχει κανά γνωστό κλπ κλπ. Μου τη σπάει ιδιαίτερα το πάρε-δώσε που έχει με τον γνωστό παρακείμενο συνοικισμό (τι ψάχνω τώρα θα μου πείτε...), πάντως ακόμη κι έτσι είναι μια ξεχωριστή  :pipa1: περίπτωση..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
ρε συ τρεφλ...στο χω ξαναρωτησει...δε σου φαίνεται έξτρα βρωμιάρα αυτή η "αγγελικούλα"? (όχι ότι οι άλλες μοσχομυρίζουν)
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ τρεφλ...στο χω ξαναρωτησει...δε σου φαίνεται έξτρα βρωμιάρα αυτή η "αγγελικούλα"? (όχι ότι οι άλλες μοσχομυρίζουν)
Δεν μου τόχεις ξαναρωτήσει.. Ούτε κι έχω ξαναγράψει γι' αυτήν. Τα εισαγωγικά γιατί; Έξτρα βρωμιάρα δεν την λες, ένα θέμα με τα δοντάκια της (και ίσως και με τα μαλλιά της) απ' ότι είδα το απέκτησε, τέλος πάντων απλώς τα είπαμε (μόνον!). Της έχω όμως μια συμπάθεια από παλιά..
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Περιγραφη της Αγγελικουλας?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom