Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αυτος με το fiat uno turbo που κοβει βολτες κανα 2ωρο καθε βραδυ γιαννητσων δικος μας ειναι? παιδι του forum?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Ρε παιδια, τα κοριτσια της μπουγατσας που χαθηκανε?  :tickedoff: :tickedoff:
Μπας και τρωγανε πολυ και παχυνανε?  :think: :think:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον πηγα ... πολυ σουπερ κατασταση μαγκα μου
ακούμε
Τώρα πλάκα κάνεις ρε gagarin ή σε τρώει ο κώλος σου;  :2funny:
Και μια παρατήρηση/ερώτηση:
Πήρε το μάτι μου απογευματινή ώρα την αγαπητή μας Μαρία (ομόρφυνε μετά τη γέννα ή μου φάνηκε;), παρέα μ' ένα (εκ πρώτης όψεως) αξιολογότατο μελαχροινό να σουλατσάρουν.... :hmm:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ακούμε
Τώρα πλάκα κάνεις ρε gagarin ή σε τρώει ο κώλος σου;  :2funny:
Και μια παρατήρηση/ερώτηση:
Πήρε το μάτι μου απογευματινή ώρα την αγαπητή μας Μαρία (ομόρφυνε μετά τη γέννα ή μου φάνηκε;), παρέα μ' ένα (εκ πρώτης όψεως) αξιολογότατο μελαχροινό να σουλατσάρουν.... :hmm:
εκανε κοιλιτσα..αλλα ειναι οκ αν και λιγο βιαστικη,,η φιλη της ειναι ''φιλος'' τραβελι εκ βουλγαριας και συγκατοικος της
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
εκανε κοιλιτσα..αλλα ειναι οκ αν και λιγο βιαστικη,,η φιλη της ειναι ''φιλος'' τραβελι εκ βουλγαριας και συγκατοικος της
Αμάααν! Να 'κανα τέτοιο φάουλ?  :headbang:  Δεν φαινόταν καθόλου πάντως.... :dunno:
 

tolisv

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
περιμένω να ακούσω...γιατί όλο ρωτάει ρωτάει αλλά κλασικά...ΔΕΝ ΛΕΕΙ!

Tι δε λεει ρε. πλακα μας κανεις... Πηγα εκει πιπωσα τι στελλαΦοξ. Μονο πιπα.. Πολυ καλη αλλα νομιζω πολυ ακριβη δε τι γαμιση γτ δεν ειμαι γκευ.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
περιμένω να ακούσω...γιατί όλο ρωτάει ρωτάει αλλά κλασικά...ΔΕΝ ΛΕΕΙ!
Tι δε λεει ρε. πλακα μας κανεις... Πηγα εκει πιπωσα τι στελλαΦοξ. Μονο πιπα.. Πολυ καλη αλλα νομιζω πολυ ακριβη δε τι γαμιση γτ δεν ειμαι γκευ.
Εγώ σου το 'πα gagarin.. σε τρώει ο κώλος σου.. Άντε βγάλε άκρη τώρα...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
Tι δε λεει ρε. πλακα μας κανεις... Πηγα εκει πιπωσα τι στελλαΦοξ. Μονο πιπα.. Πολυ καλη αλλα νομιζω πολυ ακριβη δε τι γαμιση γτ δεν ειμαι γκευ.
πάω πάσο στο δε λέει...εγώ τα τρανς δεν τα έχω ... αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί αν γαμήσεις τρανς είσαι γκέι ενώ αν το πιπώσεις δεν είσαι...
εγώ θεωρώ πως και στις δυο περιπτώσεις δεν είσαι...αλλά αλλιώς και στις δυο περιπτώσεις είσαι, δεν έχει μεσοβέζικες απαντήσεις

Τρεφλ είσαι για τρενάκι? χααχααχαχα
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν εισαι παντως στην θεση του μηχανοδηγου τοτε θεωρησε κοροιδοπουστας
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16

Θεσσαλονίκη : Ένοπλη ληστεία για 20 ευρώ !
Δημοσιεύτηκε: Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2012 22:07
 
Ένοπλη ληστεία με λεία μόλις 20 ευρώ σημειώθηκε γύρω στις 9 το βράδυ στην περιοχή της Γιαννιτσών. Συγκεκριμένα άγνωστος με την απειλή όπλου λήστεψε 52χρονο που περπατούσε ανυποψίαστος στην οδό Μαζαράκη και στη συνέχεια μπήκε σε αυτοκίνητο και τράπηκε σε φυγή. Η αστυνομία διεξάγει έρευνα για τον εντοπισμό του δράστη.

]

Αν και το 'ανυποψίαστος' ελέγχεται κατά τη γνώμη μου, το θέμα παραμένει σοβαρό...
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
καλησπερα κ απο εμενα μια κριτικη
εχει κανενα μηνα που εγινε η φαση αλλα ποτε δεν ειναι αργα.
εβλεπα πολυ καιρο την εν λογω κ δεν ηξερα απο την μια ηθελα κ απο την αλλη ξενερωνα.
μια μερα ειπα να κανω το βημα κ οτι γινει.
τηλεφωνικα το ραντεβου.ακριβεστατη κ στο χωρο της.
με το ξανθο μαλλιι λεει παρα πολυ.
ειναι παρα πολυ ψηλη κ ομορφη(σε συγκριση με κατι αλλες) θα ελεγα.
πολυ καλη πιπα κ με διαρκεια.
δεν ξερω εσας αλλα με χαλαει που δεν εχει στηθος.ο κωλος λιγο αδειος ηταν σαν ακωλη.
αν ειχε στηθος θα ημουν πελατης της.τσιμπησε κ λιγο την τιμη της.παλια ακουγα για 30 ευρω τωρα θελει 50.
αυτα απο εμενα αν κκ με καθυστερηση.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ξεκολατε ρε με τα τρανς και τα γκειλικια.Ομοφοβια λεγεται αυτο! μην φοβαστε!!! αν ησασταν γκευ θα το ξερατε και δεν θα ρωτουσατε κανεναν.θα τον παιρνατε αβερτα και δεν θα νιωθατε το μηπως και μηπως. αν καποιος πηγε με μια τρανς ειναι ακριβως επειδη τον ερεθισαν τα γυναικεια χαρακτηριστικα της κτλ κτλ. αν ηταν γκευ θα πηγαινε σε μια πουσταρα. χαλαρωστε τα μυαλα σας..ωχ αμαν τι επαθα και ωχ αμαν τι επαθα,λες να ηταν τρανς και ωχ αμαν δεν το καταλαβα κτλ κτλ. το γκειλικι δεν κολλιεται δεν ειναι μεταδιδομενο.ετσι γεννιεσαι.τωρα αν πηγατε και με καμμια τρανς η αλλοι που πηγαινουν τακτικα ειναι ειτε γιατι απλα τους ελκυουν σαν γυναικες,(διοτι μια γυναικα βλεπουν μπροστα τους,) ειτε αλλοι πανε για την εμπειρια,και ξερω απο βιτσιο και χιλια δυο
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
  Λοιπόν χτες το βράδυ γινόταν της τανας το κάγκελο...η πιάτσα έχει χωριστεί σε 3 μπλόκ, απο το λυσσιατρείο (κτηνιατρική) μέχρι και τα φανάρια του city gate έχει κατεβεί ότι υπάρχει σε γυφτοβούλγαρο τράβελο μιλάμε για τραγικές σκηνές. Να πλακώνονται και η αστυνομία να είναι εκεί και να προσπαθεί να επιβάλει την τάξη ... ένας γύφτος να φωνάζει το κινητό είναι της γυναίκας μου αυτή είναι η γυναίκα μου πήδηξε την γυναίκα μου  :S (λές και για άλλο λόγο ήταν εκεί) ακόμη 3-4 φίλοι απο αυτόν να τους έχουν στον τοίχο και να έχει στηθεί ένα τρελό πανηγύρι με όλους και όλες να κοιτάνε !!!! ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!! πραγματικά θυμήθηκα την κριτική του Αλεφαντου για τον κουασιμόδο (ήταν και αυτος εκεί) και ότι όποιος περνάει απο εκεί τρομάζει !!! Απο γυναίκες είχε μόνο τις γυφτοβουλγάρες κοντά στο βενζινάδικο και στο μεταξύ μας και 4-5 βούλγαρους με περούκα ειδικά η μία περπατούσε και είχε συνέχεια πλάτη γιατί όταν γυρνούσε και έβλεπες πρόσωπο  :badair: :badair:!!!!!
  2ο μπλόκ τα εγχώρια κλασικά γύρω απο τον ΟΠΑΠ με υποτονική κίνηση...Λάουρα, Νικόλ και 2 ακόμη και 26ης όπου η Φίονα βρέξει χιονίσει δεν φεύγει η Νάνσυ άκρως  :fuck1: και αργότερα η Σοφία...απο την Γερμανία λέμε τώρα.
  3ο μπλόκ απο την Αφρική μέτρησα πάνω απο 10 κυρίως μοναστηρίου και αργότερα το βράδυ Γιαννιτσών απο αυτές τις 10 ζήτημα να άξιζαν οι 2.
Τέλος σχετικά με την εγκληματικότητα μου σφύριξε ένα φιλαράκι ότι γυφτοβουλγαρακι προσπάθησε να του κλέψει λεφτά μέσα απο το παντελόνι την ώρα που  :pipa1: και την κατάλαβε και άρχισε να φωνάζει ότι θα φέρει την αστυνομία κτλ...την βρήκε να έχει στο χέρι 50.00€ τσαλακωμένο ευτυχώς πρόλαβε. Η καργίολα έγινε καπνός και φώναζε τώρα θα δεις .... ΝΤΑΒΑΤΖΗ !!!! ΝΤΑΒΑΤΖΗ !!! (λές και ο νταβατζής δεν έχει όνομα και τον φωνάζει νταβατζή  :uglystupid: !!!) μου τα έλεγε και είχαμε λιώσει στο γέλιο ... αλλά πέρα απο το χαβαλέ το σπόρ έχει αρχίσει και γίνετε extreme ειδικά με του βουλγαρόγυφτους που κατεβαίνουν καραβάνια και το πρωί πάλι πίσω...μέχρι να σε βρούνε αν σε βρούνε αυτοί θα έχουν εξαφανιστεί.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
  Λοιπόν χτες το βράδυ γινόταν της τανας το κάγκελο...η πιάτσα έχει χωριστεί σε 3 μπλόκ, απο το λυσσιατρείο (κτηνιατρική) μέχρι και τα φανάρια του city gate έχει κατεβεί ότι υπάρχει σε γυφτοβούλγαρο τράβελο μιλάμε για τραγικές σκηνές. Να πλακώνονται και η αστυνομία να είναι εκεί και να προσπαθεί να επιβάλει την τάξη ... ένας γύφτος να φωνάζει το κινητό είναι της γυναίκας μου αυτή είναι η γυναίκα μου πήδηξε την γυναίκα μου  :S (λές και για άλλο λόγο ήταν εκεί) ακόμη 3-4 φίλοι απο αυτόν να τους έχουν στον τοίχο και να έχει στηθεί ένα τρελό πανηγύρι με όλους και όλες να κοιτάνε !!!! ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!! πραγματικά θυμήθηκα την κριτική του Αλεφαντου για τον κουασιμόδο (ήταν και αυτος εκεί) και ότι όποιος περνάει απο εκεί τρομάζει !!! Απο γυναίκες είχε μόνο τις γυφτοβουλγάρες κοντά στο βενζινάδικο και στο μεταξύ μας και 4-5 βούλγαρους με περούκα ειδικά η μία περπατούσε και είχε συνέχεια πλάτη γιατί όταν γυρνούσε και έβλεπες πρόσωπο  :badair: :badair:!!!!!
  2ο μπλόκ τα εγχώρια κλασικά γύρω απο τον ΟΠΑΠ με υποτονική κίνηση...Λάουρα, Νικόλ και 2 ακόμη και 26ης όπου η Φίονα βρέξει χιονίσει δεν φεύγει η Νάνσυ άκρως  :fuck1: και αργότερα η Σοφία...απο την Γερμανία λέμε τώρα.
  3ο μπλόκ απο την Αφρική μέτρησα πάνω απο 10 κυρίως μοναστηρίου και αργότερα το βράδυ Γιαννιτσών απο αυτές τις 10 ζήτημα να άξιζαν οι 2.
Τέλος σχετικά με την εγκληματικότητα μου σφύριξε ένα φιλαράκι ότι γυφτοβουλγαρακι προσπάθησε να του κλέψει λεφτά μέσα απο το παντελόνι την ώρα που  :pipa1: και την κατάλαβε και άρχισε να φωνάζει ότι θα φέρει την αστυνομία κτλ...την βρήκε να έχει στο χέρι 50.00€ τσαλακωμένο ευτυχώς πρόλαβε. Η καργίολα έγινε καπνός και φώναζε τώρα θα δεις .... ΝΤΑΒΑΤΖΗ !!!! ΝΤΑΒΑΤΖΗ !!! (λές και ο νταβατζής δεν έχει όνομα και τον φωνάζει νταβατζή  :uglystupid: !!!) μου τα έλεγε και είχαμε λιώσει στο γέλιο ... αλλά πέρα απο το χαβαλέ το σπόρ έχει αρχίσει και γίνετε extreme ειδικά με του βουλγαρόγυφτους που κατεβαίνουν καραβάνια και το πρωί πάλι πίσω...μέχρι να σε βρούνε αν σε βρούνε αυτοί θα έχουν εξαφανιστεί.
τετοιο πανηγυρι εκει στο μεντρανο δεν ειδα ακομη βεβαια τα ειχα προβλεψει αυτα εδω και καιρο οτι θα γινουν διοτι το κακο εχει παραγινει
αδερφε καστλ για την γρια τα ειπα και παλια πρεπει να την μαζεψει απο κει καποιος χριστιανος μουσουλμανος η οτι διποτε αλλο γιατι θα αρχισουν να γινονται ατυχηματα εκει θα τρακαρει πολυς κοσμος εκει μολις τι δει ειναι συμφορα για την περιοχη
ενα καλο ειχε εκει στο μπλοκ του μεταξυ μας εκει στην αγιων παντων τη σονια και χαθηκε εχουν μεινει κατι κορμι 2-2 και 5-2και 10 λες τις αμολυσαν απο την εθνικη μασκετ τις βουλγαριας
οσο για τις μαυρες ενα σαββατο μετρισα το λιγοτερο 28 ουτε μια τις προκοπης υγειονομικο μπογια και μαζεμα γρηγορα πριν γινει η περιοχη κεντρο τις αθηνας
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
Γύρω στις 12.30 απέναντι από το Ροτόντα πετάχτηκε ένας τσιγγανοβουλγαροτράβελος στη μέση του δρόμου με υποψία να με κάνει να σταματήσω και να γίνει πέσιμο από άλλους τσιγγανοβούλγαρους άντρες που ήταν εκεί...
μου φάνηκε πολύ στημένο...
φυσικά έβαλα μπρος να τον πατήσω κ εξαφανίστηκε

παιχταράδες ΠΡΟΣΟΧΗ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom