Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Σίγουρα το'χει. Γουστάρει πραγματικά το sex αλλά δεν εμπιστεύεται άνθρωπο. Αγριμάκι....
Μια φορα της ειχα προτεινει να παμε σε ξενοδοχειο...και κοντεψε να με φαει  :grin:
Γουσταρει το sex εε???
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Πήρα τις προάλλες τη Μαριάννα την όμορφη, ψηλή, μελαχροινή που ήταν παλιά στο Βαρδάρη, στη Σαπφώς και τώρα αράζει στη δυτική είσοδο της πόλης, κοντά στο Μedia Markt... Επειδή ψιλοβαριόμουν, συμφωνήσαμε στα 20 ευρώ για πίπα (30 γαμήσι, έξτρα δεν κάνει)... Ήταν γλυκειά, όμορφη, φιλικότατη, πρόσχαρη, έβγαλε όλα τα ρούχα της χωρίς καν να της το ζητήσω εγώ (η μόνη που έχω δει να κάνει κάτι τέτοιο, συνήθως δεν τα βγάζουν στην πίπα ούτε να τις παρακαλάς...) και έκανε και μια καλή, ενεργητική και υπομονετική πίπα... Με λίγα λόγια τα τίμησε τα λεφτά της και χωρίς κανένα αρνητικό...

Το μόνο που μπορώ να της προσάψω είναι ότι όταν δούλευε στο Βαρδάρη ήταν απλά διεκπεραιωτική, δεν έλεγε καθόλου, ήταν τζάμπα λεφτά... Όμως αυτό συνέβαινε παλιά, τώρα είδα μια άλλη Μαριάννα (στην πίπα τουλάχιστον μιας και σεξ δεν δοκίμασα αυτή τη φορά)...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
Πήρα τις προάλλες τη Μαριάννα την όμορφη, ψηλή, μελαχροινή που ήταν παλιά στο Βαρδάρη, στη Σαπφώς και τώρα αράζει στη δυτική είσοδο της πόλης, κοντά στο Μedia Markt... Επειδή ψιλοβαριόμουν, συμφωνήσαμε στα 20 ευρώ για πίπα (30 γαμήσι, έξτρα δεν κάνει)... Ήταν γλυκειά, όμορφη, φιλικότατη, πρόσχαρη, έβγαλε όλα τα ρούχα της χωρίς καν να της το ζητήσω εγώ (η μόνη που έχω δει να κάνει κάτι τέτοιο, συνήθως δεν τα βγάζουν στην πίπα ούτε να τις παρακαλάς...) και έκανε και μια καλή, ενεργητική και υπομονετική πίπα... Με λίγα λόγια τα τίμησε τα λεφτά της και χωρίς κανένα αρνητικό...

Το μόνο που μπορώ να της προσάψω είναι ότι όταν δούλευε στο Βαρδάρη ήταν απλά διεκπεραιωτική, δεν έλεγε καθόλου, ήταν τζάμπα λεφτά... Όμως αυτό συνέβαινε παλιά, τώρα είδα μια άλλη Μαριάννα (στην πίπα τουλάχιστον μιας και σεξ δεν δοκίμασα αυτή τη φορά)...
+1 ... είναι το στανταράκι της πιάτσας για πίπα!
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ποτε η μαριαννα δεν εκανε καλη πιπα (νομιζω ηταν η χειροτερη πιπα που μου εκανε ποτε  γυναικα )  και στα υπολοιπα του σεξ λιγα πραγματα.δεν το κατειχε καθολου το αθλημα .ισως ηταν επηρεασμενη και απο τον λιγο χρονο που της εδινε η κοντη μαλακισμενη  γυφτισα τσατσα .περασε και καιρος απο τοτε που την πηρα τελευταια φορα και τωρα μου κανει εντυπωση η τοσο μεγαλη  μεταμορφωση της . 
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Εχω παρει απειρες φορες την Μαριαννα. Κι εγω δεν ενθουσιαστηκα ποτε με την πιπα της. Η συμπεριφορα της ομως ηταν παντα αψογη.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
διαφωνούμε κύριοι...όχι δεν είμαι ο νταβάς της για να την υπερασπιστώ...το καλύτερο βέβαια είναι που δηλώνει από την Ευβοιά!
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
διαφωνούμε κύριοι...όχι δεν είμαι ο νταβάς της για να την υπερασπιστώ...το καλύτερο βέβαια είναι που δηλώνει από την Ευβοιά!

και το δηλωνει και  οντως  ειναι απο ευβοια
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεγαλωσε οντως εκει. Τωρα που γεννηθηκε...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
όντως αλ κι εμένα αλμπάνι μου φαίνεται,στην καλύτερη σαντάνσκι
αλλά το βυζί και η πίπα εμένα μ άρεσαν
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Εμένα η πίπα της μου άρεσε (και κυριως η συμπεριφορα της) συγκρίνοντας την με τις αντίστοιχες της πιατσας που σχεδον ολες κοιτανε να σε ξεπεταξουν και σου λενε και μετα απο τρία λεπτά "αντε τελειωνε" και αρχίζουν να ξεφυσάνε... Κατα τ΄άλλα δεν την λές και πιπομηχανή...  :pipa2:
 

p3tran_

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές και συνοδοιποροι καλησπέρα. Έχουμε κανά αξιόλογο να κυκλοφορεί και πού, από τις 8-8.30-9.00 ??
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
8.30 με 9,00 εχεις πιθανότητες να συναντησεις μερικες κυριως βουλγαρες,χτες παντως κατα τις 10 στην κολλετη με μοναστηριου ειδα δυο καινουργια τεμαχια με την μια μελαχρινη αδυνατη και ψηλη να ξεχωριζει....
 

p3tran_

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
μπα, 0 εις το πηλίκον ....  ας όψεται η :cum: δοξα τω θεώ  :grin:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
εσύ όλο ρωτάς ... πάνε επιτέλους πίπωσε ή να σε πιπώσουν και πες μας και κάτι... όλο ερωτήσεις είσαι...
είσαι ο πρώτος troll-trans
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom