Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ουτε εγω καταλαβα..μηπως λεει στις γραμμες εκει στο φυλακιο?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ουτε εγω καταλαβα..μηπως λεει στις γραμμες εκει στο φυλακιο?
ποιο φυλακιο ρε τρελε κ εσυ?
τι λετε?
ελειψα για διακοπες κ αλλαξαν τα πραγματα?
μηπως εννοεις στο μεγαρο αστυνομιας εκει στα κτελ?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μηπως στην γεφυρα Δυτικής εισοδου με Ρωξαννης? Αυτη που ειναι μαζι με τη Μαριάννα ειναι η Κατερίνα? Λιγο χοντρουλα?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ποιο φυλακιο ρε τρελε κ εσυ?
τι λετε?
ελειψα για διακοπες κ αλλαξαν τα πραγματα?
μηπως εννοεις στο μεγαρο αστυνομιας εκει στα κτελ?
απο δυτικη διανοιξη λεω στα επομενα φαναρια μετα της κολετη.πριν αρχισει η γεφυρα,ειναι η οδος δαφνης,αριστερα ειναι οι γραμμες μωρε με ενα παλιο φυλακιο,παλια πιατσα και καμια φορα εχει κατι βουλγαρες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
απο δυτικη διανοιξη λεω στα επομενα φαναρια μετα της κολετη.πριν αρχισει η γεφυρα,ειναι η οδος δαφνης,αριστερα ειναι οι γραμμες μωρε με ενα παλιο φυλακιο,παλια πιατσα και καμια φορα εχει κατι βουλγαρες
νομιζω καταλαβα που λες
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
γεια σας παιδια....
ο milto εχει  δικιο!! μπορεις και απο το media markt  να πας...εκει στο φαναρι στην κατηφορα....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
sorry... ενοουσα ο mhtsos οχι μιλτοσ  :grin: :grin:
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1

παιδια μια ερωτηση pls!!γιατι σκεφτομαι παρασκευη να παω μια βολτα!!!καλθτερη για ενεργοπαθητηκα παιχνιδια ποια ειναι απο τρανς!!!
 

mpimpikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
γεια σε ολους...χθες βολτα στο δρομο πισω απο τη δυτικη εισοδο...πετυχα πολυ καλο μωρο..μαριαννα μου ειπε...μηπως ειναι η κατερινα?πολυ καλη...θετικα σχολια...θα την ξαναψαξω
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γεια σε ολους...χθες βολτα στο δρομο πισω απο τη δυτικη εισοδο...πετυχα πολυ καλο μωρο..μαριαννα μου ειπε...μηπως ειναι η κατερινα?πολυ καλη...θετικα σχολια...θα την ξαναψαξω
αδερφε στα μιντια μαρκτ εννοεις?σε εκεινον τον δρομο?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
η μαριαννα ειναι εκει που λεει ο παιχτης...σταθερη αξια...παλια ηταν στον βαρδαρη
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
ποιο δικο της μαγαζι;;;
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Παιδιά για την Luiza ξέρει κανείς τίποτα! Είμαι καινούργιος στην παρέα και πειραματίζομαι!!!  :think: το τηλέφωνο της τελειώνει σε ...........6205
 

alexski77

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καθως γυρνουσα σπιτι ειπα να περασω μια βολτα(γιαννιτσων κατω απο το ηοτεl) κατα τις 22.00 παρολο που ειμουν με δικυκλο..τπτ το ιδιαιτερο στην περιοχη μια ξανθια μου εκανε εντυπωση ψηλη με μια γρηγορη ματια που την εριξα βλεπονταν αρκετα..και οπως περνουσα μου σηκωσε την μπλουζα..λεω κατσε να κανω την γυρα να περασω παλι να δω.οπως πηγα να περασω την εκαναν τσακωτη κατι ασφαλιτες με πολιτικο αυτοκινητο και η γκομενα απο εξω να κανει τον σταυρο τις.. την γκαντεμιασα την κοπελα χχααχχα...και ποιο κατω που ειδα ενα μελαχρινο πρεζακι αυτα απο μενα!!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
..τπτ το ιδιαιτερο στην περιοχη μια ξανθια μου εκανε εντυπωση ψηλη με μια γρηγορη ματια που την εριξα βλεπονταν αρκετα..και οπως περνουσα μου σηκωσε την μπλουζα..λεω κατσε να κανω την γυρα να περασω παλι να δω.οπως πηγα να περασω την εκαναν τσακωτη κατι ασφαλιτες με πολιτικο αυτοκινητο και η γκομενα απο εξω να κανει τον σταυρο τις.. την γκαντεμιασα την κοπελα χχααχχα...
Ωωωχχχ! Τσακώσανε το Ριτάκι?  >:( Τώρα είναι που θα σαλτάρει τελείως το καημένο...
Kouragio Rita  :dunno:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom