Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτη η λουιζα που βγαινει?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
η μαρία είναι στάνταρ από νωρίς, όπως και τα βουλγαρογυφτάκια...οι τράβελοι και οι μαύρες όσο νυχτώνει
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
εμενα θα μου πει κανεις που ειναι η αντιγονιδων? γιατι κι εγω δεν ειμαι απο σαλονικα
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
εμενα θα μου πει κανεις που ειναι η αντιγονιδων? γιατι κι εγω δεν ειμαι απο σαλονικα
αρχες εγνατιας πρωτο φαναρι μετα την διασταυρωση στο βαρδαρι, στο ξενοδοχειο mandrini ολο το στενο ισια πανω ειναι η αντιγονιδων
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
φαινονται 4 μαυρες κοντα στην σταση
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
φαινονται 4 μαυρες κοντα στην σταση
πριν κανένα μισάωρο που πέρασα εγώ ήταν παραπάνω από 4, μάλλον 6 αν θυμάμαι καλά, και είχαν πλακώσει όλες σε έναν μπάρμπα με πράσινο αμάξι
 

TOUNGAPAX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΥ
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Η Μαρια κυκλοφορει απο το μεσημερι και 1-2 το πολυ γυφτοτζανκια. Αν δεις μια μελαχροινη με γυαλακια να κοβει βολτες, ε, ειναι η Μαρια!
Θα σου την πει ο mod για τα κεφαλαια....
 

TOUNGAPAX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
οκ ευχαριστω για την πληροφορια κ οσο για τα κεφαλαια εχεισ δικιο ξεχαστηκα :headbang:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Για τη Μαρία να ξέρεις ότι θα την περάσεις για τζάνκι...όχι τελειωμένο αλλα να σαν αυτές στα ρειβ πάρτυ που είχαμε στα νιάτα μας
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
καλησπέρα παιδες....
1. πολυ καλη στενομούνα ειναι η κατερινα στα φαναρια στην γέφυρα. οπως βγαινουμε απο θεσσαλονικη στο φαναρι του σιτι γκειτ δεξια απο τον κεντρικο ( οχι απο γιανιτσων)...στην κατηφόρα.
2. κατα της 22:00 βγαινει ενα τρελο βουλγαράκι στο στενο και αυτο. στο φανάρι  του city gate με κολέτη γωνια...
οι αλλες ολες ειναι για τα μπαζα... λοιπαμε που το λεω!!
καλο βόλι  :fuck2:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
λοιπον απεναντι απο το σιτυ γκειτ και λιγο πιο κατω απο αυτο εχει μια τυπισσα πατημενα 60
ας πει καποιος που εχει σχεσει με το μπουταρη να στυλει τη δημοτικη κανενα μπογια τους διας δεν ξερω τι να παν να τη μαζεψουν απο εκει γιατι οποιος περναει απο εκεινο το σημειο και ειναι κατοικος εκτος θεσ/νικης δεν ξαναπαταει στην πολη ουτε σε 1000 χρονια ειναι επικινδυνη για τον τον τουρισμο τις πολης
 

nikita_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Like
24
Πόντοι
1
λοιπον απεναντι απο το σιτυ γκειτ και λιγο πιο κατω απο αυτο εχει μια τυπισσα πατημενα 60
ας πει καποιος που εχει σχεσει με το μπουταρη να στυλει τη δημοτικη κανενα μπογια τους διας δεν ξερω τι να παν να τη μαζεψουν απο εκει γιατι οποιος περναει απο εκεινο το σημειο και ειναι κατοικος εκτος θεσ/νικης δεν ξαναπαταει στην πολη ουτε σε 1000 χρονια ειναι επικινδυνη για τον τον τουρισμο τις πολης


κι ομως φιλε εχει πολλους νεους πελατες η γιαγια!σοκ και δεος!
ο τακμαν θα την εχει μουσα του :kissass:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
κι ομως φιλε εχει πολλους νεους πελατες η γιαγια!σοκ και δεος!
ο τακμαν θα την εχει μουσα του :kissass:
βρε ας πανε να τι μαζεψουν απο κει αυτη θα ριξει τον τουρισμο της πολης 50% κατω
ειδικα την περιοδο τον εκδρομων που περνουν παιδακια με τα λεωφορεια
αυτα δεν προκριτε να ξαναπατησουν στην πολη ποτε
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
οι μαυρουλες ριξαν τις τιμες , 20 σεξ -  15 κλαρινο ειχε και 2-3 καλα το ενα ιδιως δεν προλαβαιναι να ξεφορτωθει και την ξαναφορτωναν.
οι βουλγαρες τα ιδια  30 και 20 , ελειπε και το καλο το ψιλο μελαχρινο, στο φαναρι του ροτοντα, την ειδε κανεις ?
η αλλη η μαιρη? 50 λεει ακομα :jerking:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
παντα τετοιες τιμες δεν ειχαν; αλλωστε παντα δεχονται και παζαρια.πριν δυο εβδομαδες μου ζητησαν 40 ευρω για παρτουζα και μια αλλη ,οταν ειχε ξημεροσει,το μονο που ζητουσε οταν θα τελειωναμε να την πηγαινα στο σπιτι της καπου στην Ηλιουπολη  :uglystupid:
ολα αυτα μονο για την φαση της<βολτας> αποψη μου μακρια απο τις μαυρουλες γιατι μετα απο αυτο  :fuck2: θα εχουμε αυτο :priest:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
συφωνω με  τον malti μακρια απο μαυρες... ερχονται απο χωρες που δεν ειναι στον τομεα της υγείας και οι καλύτερες!!!
για να μην έχουμε  :priest: ή  :zombie: :new_shocked:

χθες δοκίμασα παλι την κατερινα .....ειναι τελια...στενη
πριν την γεφυρα στο φανάρι δεξια στην κατηφόρα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
συφωνω με  τον malti μακρια απο μαυρες... ερχονται απο χωρες που δεν ειναι στον τομεα της υγείας και οι καλύτερες!!!
για να μην έχουμε  :priest: ή  :zombie: :new_shocked:

χθες δοκίμασα παλι την κατερινα .....ειναι τελια...στενη
πριν την γεφυρα στο φανάρι δεξια στην κατηφόρα
αδερφε ποια γεφυρα λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom