Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Γύρω στις 12.30 απέναντι από το Ροτόντα πετάχτηκε ένας τσιγγανοβουλγαροτράβελος στη μέση του δρόμου με υποψία να με κάνει να σταματήσω και να γίνει πέσιμο από άλλους τσιγγανοβούλγαρους άντρες που ήταν εκεί...
μου φάνηκε πολύ στημένο...
φυσικά έβαλα μπρος να τον πατήσω κ εξαφανίστηκε

παιχταράδες ΠΡΟΣΟΧΗ!
ξημερωματα Παρασκευης στις 5 το πρωι απο το μεταξυ μας μεχρι και τη γωνια με Αγιων Παντων ειχε καμια 7-8 τετοιους και απο τις 2 μεριες του δρομου.Η χαρα της περουκας και σκατοφατσες οσο δεν παει αλλο...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
ξημερωματα Παρασκευης στις 5 το πρωι απο το μεταξυ μας μεχρι και τη γωνια με Αγιων Παντων ειχε καμια 7-8 τετοιους και απο τις 2 μεριες του δρομου.Η χαρα της περουκας και σκατοφατσες οσο δεν παει αλλο...
αλ εγώ κολλάω αλλού...αν φτάσαμε στο σημείο αυτά τα γυφτολετσοπουστράκια να μας κάνουν πέσιμο και ληστεία θα τους πατήσω όλους
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
αλ εγώ κολλάω αλλού...αν φτάσαμε στο σημείο αυτά τα γυφτολετσοπουστράκια να μας κάνουν πέσιμο και ληστεία θα τους πατήσω όλους
Υπάρχει απλούστερη και αποτελεσματικότερη λύση:

re malakes tipota den mou steilate me douleuete katharmata ths leoforou giannitson kai monasthriou ola gia thn parth sas tha paro to m-16 na sas kinigao
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βρε συναγωνιστεσ την κελλυ στην 26ησ την βλεπεται τα βραδυα εινε στο προσκυνιο η εφυγε.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
βρε συναγωνιστεσ την κελλυ στην 26ησ την βλεπεται τα βραδυα εινε στο προσκυνιο η εφυγε.
εκει ειναι αδρφε τα παμε και για δαυτην
εχθες ειχαμε στην αποβαση των πρεζακιων και των μαυρων στην γιαννιτσων
καλα ωρες ωρες απορρω υπαρχει κοσμος που παει μ αυτες :think: :think:
θα πρεπει να φορες στολη ραδιοβιολογικου πολεμου για να συνεβρεθεις με καποια
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
παντοσ φιλε την κελλυ την εχω παρει 5-6 φωρεσ .πολυ καλη σε ολα τησ κ η εμφανιση τησ για μενα εινε μια κουκλα κ εινε πολυ εξυπερετηκη κ γκαυλα στο κρεβατι αστερι για μενα.
τωρα εσυ εχεισ μια αλλη αποψη εινε απολυτοσ σεβαστη.
τωρα οντωσ στη γιανιτσων εκτοσ απο κατι βουλγαρακια ομορφα κ κατι γκομενεσ καλεσ θυμαμαι συχναζαν στην μπουγατσα εινε αυτεσ τωρα η οχι.
αλλα οντωσ εκει στο μεταξυ μασ στο δρωμω κ εκει γυρω εχει και κατι συχαματα γαματα εμετο σου ερχεται.ΤΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΟ ΑΤΙΜΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
παντοσ φιλε την κελλυ την εχω παρει 5-6 φωρεσ .πολυ καλη σε ολα τησ κ η εμφανιση τησ για μενα εινε μια κουκλα κ εινε πολυ εξυπερετηκη κ γκαυλα στο κρεβατι αστερι για μενα.
τωρα εσυ εχεισ μια αλλη αποψη εινε απολυτοσ σεβαστη.
τωρα οντωσ στη γιανιτσων εκτοσ απο κατι βοτλγαρακια ομορφα κ κατι γκομενεσ καλεσ θυμαμαι συχναζαν στην μπουγατσα εινε αυτεσ τωρα η οχι.
αλλα οντωσ εκει στο μεταξυ μασ στο δρωμω κ εκει γυρω εχει και κατι συχαματα γαματα εμετο σου ερχεται.ΤΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΟ ΑΤΙΜΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ.
εχω αποψει για την κελλυ αντιθετη με σενα και οχι μονο στις υπηρεσιες τις αλλα και σε αλλα πραγματα που δεν θελω να αναφερθω
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
παντοσ φιλε την κελλυ την εχω παρει 5-6 φωρεσ .πολυ καλη σε ολα τησ κ η εμφανιση τησ για μενα εινε μια κουκλα κ εινε πολυ εξυπερετηκη κ γκαυλα στο κρεβατι αστερι για μενα.
τωρα εσυ εχεισ μια αλλη αποψη εινε απολυτοσ σεβαστη.
τωρα οντωσ στη γιανιτσων εκτοσ απο κατι βουλγαρακια ομορφα κ κατι γκομενεσ καλεσ θυμαμαι συχναζαν στην μπουγατσα εινε αυτεσ τωρα η οχι.
αλλα οντωσ εκει στο μεταξυ μασ στο δρωμω κ εκει γυρω εχει και κατι συχαματα γαματα εμετο σου ερχεται.ΤΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΟ ΑΤΙΜΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
χθες επιχείρηση σκούπα των κατοίκων (εκπληκτικός ο παππούς με το μηχανάκι) εναντίον της μικτής νιγηρίας και λοιπών χώρων
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
παρατηρω τις τελευταιες νυχτες οτι πανω στη Γιαννιτσων λιγο πριν το Σολ βγαινει μια ξανθια σε ασημι αλφα ρομεο η οποια παλιοτερα εβγαινε λιγο παρακατω αλλα παντα μεσα στο αμαξι.Το θεμα ειναι οτι χθες την ειδα εξω απο το αμαξι και ηταν μουναρα ψηλη με ωραιο κορμι και καλη φατσα,Γυρω στα 40 πρεπει να ειναι και ειναι Ελληνιδα γιατι παλιοτερα της ειχα μιλησει μια φορα και ειναι νορμαλ...δηλαδη δεν ειναι πρεζονι και δεν εχει πουτσα  :2funny: :2funny:
Χθες ειχε μαζι της και μια αλλη κοπελα επισης μιλφακι και καλοστεκουμενη
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παρατηρω τις τελευταιες νυχτες οτι πανω στη Γιαννιτσων λιγο πριν το Σολ βγαινει μια ξανθια σε ασημι αλφα ρομεο η οποια παλιοτερα εβγαινε λιγο παρακατω αλλα παντα μεσα στο αμαξι.Το θεμα ειναι οτι χθες την ειδα εξω απο το αμαξι και ηταν μουναρα ψηλη με ωραιο κορμι και καλη φατσα,Γυρω στα 40 πρεπει να ειναι και ειναι Ελληνιδα γιατι παλιοτερα της ειχα μιλησει μια φορα και ειναι νορμαλ...δηλαδη δεν ειναι πρεζονι και δεν εχει πουτσα  :2funny: :2funny:
Χθες ειχε μαζι της και μια αλλη κοπελα επισης μιλφακι και καλοστεκουμενη
με παλιο αλφα ρομεο?
ειναι χοντρουλα ρε αλ οχι κ μουναρα
ειναι ψηλη αλλα γεματη σε ολο το σωμα
πιο μικρη απο 40 ειναι κ ειναι οντως ελληνιδα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
με παλιο αλφα ρομεο?
ειναι χοντρουλα ρε αλ οχι κ μουναρα
ειναι ψηλη αλλα γεματη σε ολο το σωμα
πιο μικρη απο 40 ειναι κ ειναι οντως ελληνιδα
:offtopic: :offtopic: για πες μας εσυ που τα ξερεις αυτα....Τι μαγαζι ειναι αυτο στην Πολυτεχνειου στη γωνια με το Λε καμπαρε οπου γινεται της πουτανας καθε βραδυ.
Τωρα πρεπει να ανοιξε
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
:offtopic: :offtopic: για πες μας εσυ που τα ξερεις αυτα....Τι μαγαζι ειναι αυτο στην Πολυτεχνειου στη γωνια με το Λε καμπαρε οπου γινεται της πουτανας καθε βραδυ.
Τωρα πρεπει να ανοιξε
το dogs ειναι
μεταφερθηκε απο το λιμανι εκει κ οντως γινεται πανικος αλλα εχει πολυ μικρο κοσμο
υπο αλλες συνθηκες θα σου ελεγα κ περισσοτερα πραγματα γιατι τα ξερω απο πολυ πρωτο χερι...
αν θες πμ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
το dogs ειναι
μεταφερθηκε απο το λιμανι εκει κ οντως γινεται πανικος αλλα εχει πολυ μικρο κοσμο
υπο αλλες συνθηκες θα σου ελεγα κ περισσοτερα πραγματα γιατι τα ξερω απο πολυ πρωτο χερι...
αν θες πμ
δηλαδη ειναι καυτα αυτα που θα μου πεις?...ενταξει τοτε...
Αν μου πεις θα σου πω κι εγω ποιος ποδοσφαιριστης τους ΠΑΟΚ εκανε μπουρδελοτσαρκα την προηγουμενη Πεμπτη-ξημερωματα Παρασκευης  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δηλαδη ειναι καυτα αυτα που θα μου πεις?...ενταξει τοτε...
Αν μου πεις θα σου πω κι εγω ποιος ποδοσφαιριστης τους ΠΑΟΚ εκανε μπουρδελοτσαρκα την προηγουμενη Πεμπτη-ξημερωματα Παρασκευης  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
δεν ειναι καυτα
απλα εκθετουν ατομα...
μπουρδελοτσαρκα παικτης του ΠΑΟΚ?
καλα ποσο βλακας μπορει να ειναι?
πιτσιρικος σιγουρα
 

Επισκέπτης
Εθεάθη τρομερό μαυράκι στην γωνία Κωλέττη με Μοναστηρίου. Πήγαμε να τις μιλήσουμε αλλά ήμασταν 3 άτομα και κατάλαβε ότι δεν παίζει ευρώ και μας αγνόησε, η περιγραφή της... ωραίο σωματάκια όμορφο πρόσωπο και βυζάρες, τότε που την είδα είχε ένα πράσινο μπλουζάκι και σκούρο τζήν.

Γνωρίζει κανείς τίποτα?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Εθεάθη τρομερό μαυράκι στην γωνία Κωλέττη με Μοναστηρίου. Πήγαμε να τις μιλήσουμε αλλά ήμασταν 3 άτομα και κατάλαβε ότι δεν παίζει ευρώ και μας αγνόησε, η περιγραφή της... ωραίο σωματάκια όμορφο πρόσωπο και βυζάρες, τότε που την είδα είχε ένα πράσινο μπλουζάκι και σκούρο τζήν.

Γνωρίζει κανείς τίποτα?
για κανενα μηνα τα ιδια θα φοραει...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
για κανενα μηνα τα ιδια θα φοραει...
αν είναι η "εμμανουέλλα" γιατί ανταποκρίνεται πλήρως η περιγραφή ΔΕΝ θα φροάει τα ίδια...ίσα ίσα μπορεί να αλλάξει και μαλλί (περούκα,ράστα,χρώμα) είναι καλή!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
και μετα Coctail bar
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δυο-τρείς παρατηρησούλες και απο μένα... Καταρχήν, για τους "περιστασιακούς", αν δεν είστε άρρωστοι μπουρδελιάρηδες μην κάνετε τζάμπα βόλτες στις πιάτσες, δεν κινείται φύλλο, είναι χειρότερα απο ποτέ... Ακρίβυνε και η βενζίνη, πεταμένα λεφτά...
Για εμας τους υπόλοιπους που ξέρουμε οτι δεν θα βρούμε τίποτα αλλα πάμε για "τη χαρά του παιχνιδιού" έχω να πω ότι, πρώτον μακριά απο την μελαμψή γυφτοβουλγάρα που βγαίνει στην αρχή της γιαννιτσών απέναντι απο την shell... Είναι πιο όμορφο απ'όλες εκεί, είναι και προκλητική, φοράει και συνέχεια φανταχτερα και εντυπωσιακά (άκρως καγκούρικα) πέδιλα, γόβες και μπότες και γενικώς τραβάει την προσοχή, όμως απο υπηρεσίες, συμπεριφορά και ενδιαφέρον είναι άθλια...
Δεύτερον, μια πολύ κοντή ξανθιά επίσης βουλγάρα που στέκεται και αυτή στο ίδιο μέρος, δεν είναι ιδιαίτερα καλή απο συμμετοχή, όμως είναι γενικά καθαρή, αν της μιλήσεις καλά και δείξεις λίγο ενδιαφέρον παίζει καλύτερη μπάλα και το κυριότερο, δίνει κώλο με 30e, με λίγο παζάρι ίσως και με λιγότερα...
Τέλος, μια ερώτηση, έχω την αίσθηση ότι χάθηκε τον τελευταίο καιρό η Μαριάννα που την έπεφτε κοντά στο MediaMarkt στην Δυτική Είσοδο (ή μήπως Έξοδο :- ) της πόλης, έχει καιρό να την πάρει το μάτι μου... Είμαι άτυχος ή έκοψε απο την πιάτσα...?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom