Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:)καλημέρα!φίλος δυνατα μουνιά 19 χρονα εχει συνήθως εξω απο το ροτοντα hotel,επίσης βρίσκω το ιδιο μουνί απεναντι απο το media mark,εγώ εγω και τηλέφωνα τις παιρνω και τις παίρνω σπίτι!με 40 ευρω τις κρατάω μια ωρά!συνηθως παιρνω 2 μουνάκια μαζί ,κανουν λεσβιακό και μετά τις γαμάω!εσυ?παιζεις μπάλα?η, εισαι νέος στο αθλημα?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
τι ωρα την ειδες απεναντι απο media markt?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
μαλλον ειμαι πολυ νεος στο αθλημα  :)
 

ipavlakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
προχτες το βραδυ περασα απο την πιατσα και γυρισα και τις ειδα ολες τελικα μου εκανε κλικ ενα τρελλο μιλφακι βγενει γιαννιτσον και μαζαρακι με ενα κοκκινο σμαρτ ονομα της μου ειπε,ζωη.οταν την πλισιασα στην αρχη μου φανηκε λιγο ψυλομυτα
μελαχρινη με ωραιο προσωπακι μεγαλο βυζι και καμπυλοτη,50 γιουρια μου ζητησε στην αρχη,τις ειπα οτι εχω μονο 40 και δεχτικε να με παει σε ενα χωρο της,που ηταν πολυ κοντα αποκει που την πηρα.σε μια οικοδομη στο δευτερο οροφο ανεβηκαμε καθος ειχα πολλες καυλες την αρπαζω και τις γλυφω τα τρελλα βυζομπαλα και με μετα με αρχισει και με γλυφει και αυτη απο παντου,τρελλο γλυψημο η τυπισα
τις των βαζω στην αρχη στο κουλουρακι και εναλλαξ στο μουνακι
σε 15 ειχα τελιωσει...αλλα αυτο που μου εμεινε ειναι οτι η τυπισα γουσταρει τρελλα την πουτσα
θα την ξαναπροτημισω
 

ipavlakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
προχτες το βραδυ περασα απο την πιατσα και γυρισα και τις ειδα ολες τελικα μου εκανε κλικ ενα τρελλο μιλφακι βγενει γιαννιτσον και μαζαρακι με ενα κοκκινο σμαρτ ονομα της μου ειπε,ζωη.οταν την πλισιασα στην αρχη μου φανηκε λιγο ψυλομυτα
μελαχρινη με ωραιο προσωπακι μεγαλο βυζι και καμπυλοτη,50 γιουρια μου ζητησε στην αρχη,τις ειπα οτι εχω μονο 40 και δεχτικε να με παει σε ενα χωρο της,που ηταν πολυ κοντα αποκει που την πηρα.σε μια οικοδομη στο δευτερο οροφο ανεβηκαμε καθος ειχα πολλες καυλες την αρπαζω και τις γλυφω τα τρελλα βυζομπαλα και με μετα με αρχισει και με γλυφει και αυτη απο παντου,τρελλο γλυψημο η τυπισα
τις των βαζω στην αρχη στο κουλουρακι και εναλλαξ στο μουνακι
σε 15 ειχα τελιωσει...αλλα αυτο που μου εμεινε ειναι οτι η τυπισα γουσταρει τρελλα την πουτσα
θα την ξαναπροτημισω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
προχτες το βραδυ περασα απο την πιατσα και γυρισα και τις ειδα ολες τελικα μου εκανε κλικ ενα τρελλο μιλφακι βγενει γιαννιτσον και μαζαρακι με ενα κοκκινο σμαρτ ονομα της μου ειπε,ζωη.οταν την πλισιασα στην αρχη μου φανηκε λιγο ψυλομυτα
μελαχρινη με ωραιο προσωπακι μεγαλο βυζι και καμπυλοτη,50 γιουρια μου ζητησε στην αρχη,τις ειπα οτι εχω μονο 40 και δεχτικε να με παει σε ενα χωρο της,που ηταν πολυ κοντα αποκει που την πηρα.σε μια οικοδομη στο δευτερο οροφο ανεβηκαμε καθος ειχα πολλες καυλες την αρπαζω και τις γλυφω τα τρελλα βυζομπαλα και με μετα με αρχισει και με γλυφει και αυτη απο παντου,τρελλο γλυψημο η τυπισα
τις των βαζω στην αρχη στο κουλουρακι και εναλλαξ στο μουνακι
σε 15 ειχα τελιωσει...αλλα αυτο που μου εμεινε ειναι οτι η τυπισα γουσταρει τρελλα την πουτσα
θα την ξαναπροτημισω
εαν ηταν τρανσεξουαλ χειρουργημενη θα την ειχες καταλαβει πιστευεις? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Η γωνια που περιγραφεις με κοκκινο σμαρτ ειναι το ποστο χειρουργημενης τρανς μεγαλης ηλικιας :grin: :grin:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
:s&m_3: κάποιος μπερδεύει τα τρανς με τα μιλφ!!!!! αν και το ότι είναι το πρώτο ποστ με προβληματίζει για την απειρία του
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
:s&m_3: κάποιος μπερδεύει τα τρανς με τα μιλφ!!!!! αν και το ότι είναι το πρώτο ποστ με προβληματίζει για την απειρία του
Και για να σου ενισχύσω τις υποψίες τσεκάρισε το e-mail του... Πα-βλάκου  ;)
 

ipavlakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
εαν ηταν τρανσεξουαλ χειρουργημενη θα την ειχες καταλαβει πιστευεις? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Η γωνια που περιγραφεις με κοκκινο σμαρτ ειναι το ποστο χειρουργημενης τρανς μεγαλης ηλικιας :grin: :grin:
απο φωνη ετσι μου φανηκε αλλα δεν της φενεται
 

ipavlakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_3: κάποιος μπερδεύει τα τρανς με τα μιλφ!!!!! αν και το ότι είναι το πρώτο ποστ με προβληματίζει για την απειρία του
ναι φιλος οντως ειναι το πρωτο μου ποστ και ισως να μην ειμαι τοσο ιδιμονας οσο εσυ
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Ρε χαλαρώστε έκανε το λάθος να ενημερώσει και του την πέσατε όλοι μαζί... :s&m_3:
απλά η συγκεκριμένη (αν δεν είσαι αναγνώστης του μπουρδέλα ή παιδί της πιάτσας) μπορεί και να σε ξεγελάσει...
παρ' όλα τα χρονάκια της πραγματικά έχει κορμάρα και βυζάρες :tits2: και με το μαλλί το φουντωτό μπορεί και περνάει ως milf. Εχει κάνει εγχείρηση διόρθωσης φύλλου και συνήθως το αναφέρει...
αδερφέ μην μασάς συνέχισε τα ρεπορτάζ και εμείς εδώ είμαστε...απλά γράφε και της ώρες περίπου της νυχτερινής εξόρμησης.
 

ipavlakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε χαλαρώστε έκανε το λάθος να ενημερώσει και του την πέσατε όλοι μαζί... :s&m_3:
απλά η συγκεκριμένη (αν δεν είσαι αναγνώστης του μπουρδέλα ή παιδί της πιάτσας) μπορεί και να σε ξεγελάσει...
παρ' όλα τα χρονάκια της πραγματικά έχει κορμάρα και βυζάρες :tits2: και με το μαλλί το φουντωτό μπορεί και περνάει ως milf. Εχει κάνει εγχείρηση διόρθωσης φύλλου και συνήθως το αναφέρει...
αδερφέ μην μασάς συνέχισε τα ρεπορτάζ και εμείς εδώ είμαστε...απλά γράφε και της ώρες περίπου της νυχτερινής εξόρμησης.
ευχαριστω ρε φιλε,σημασια εχει που περασα καλα γιατι στο κατω κατω δεν την παντρευτικα κιολας,σε σχεση με μια αλλη φορα που ειχα παρει μια μαυρι που ολο μου γρινιαζε και δεν μου καθησε στο τελος και τζαμπα πηγανε τα λεφτα μου
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
ευχαριστω ρε φιλε,σημασια εχει που περασα καλα γιατι στο κατω κατω δεν την παντρευτικα κιολας,σε σχεση με μια αλλη φορα που ειχα παρει μια μαυρι που ολο μου γρινιαζε και δεν μου καθησε στο τελος και τζαμπα πηγανε τα λεφτα μου
βρε δε σου την πέσαμε...απλά για να ξέρεις τι είναι σου το είπαμε
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Γεια σου κυρ' εισαγγελεα, με τη Τζενη την ωραια!  :2funny: :2funny:
 

ipavlakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
περασα χτες απο την πιατσα παιδες...πολυ νεκρα...οι ιδιες και οι ιδιες και δεν βρηκα και την ζωη
 

Alexoukos_3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.υπαρχει καμια μαυρη ποθ να αξιζει απο αποψη τιμης και υπηρεσιων?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
καλησπερα παιδια.υπαρχει καμια μαυρη ποθ να αξιζει απο αποψη τιμης και υπηρεσιων?
εγω φιλε μου οσες πηρα ηταν ακρως διεκπαιρεωτικες. αμαν να τελειωνουμε να φυγουμε. μονο μια ηταν αστερι στη συμπεριφορα της αλλα εχω πολυ καιρο να τη δω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom