Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
καλα τι νεκρα ειναι αυτη και στο σαιτ και στη γιαννιτσων? δεν υπαρχει ουτε θηλυκή γατα
Αυτές τις μέρες εμφανίζεται τακτικά (τουλάχιστον τις απογευματινές ώρες), μια πιτσιρίκα συνήθως προς το τέλος της Γιαννιτσών (με προέκταση προς ΚΤΕΛ). Ελληνίδα, αδύνατη, ψηλούτσικη, ονόματι Ντίνα (ή κάπως έτσι). Παρά το νεαρό της ηλικίας έχει κάνα χρόνο που δραστηριοποιείται, απλώς τις τελευταίες μέρες φαίνεται ότι έχει γίνει τακτική. Δεν είναι και κάτι σπουδαίο εμφανισιακά (έχει και κάπως στραβά δοντάκια), βγάζει όμως κάτι το ιδιαίτερα έξυπνο και παιχνιδιάρικο σε συνδυασμό και με το ασυνήθιστα 'καθημερινό' στυλ που αποπνέει
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Παιδια τη Μαρριαννα την εχει δει κανεις τελευταια?Δεν ειναι στο γνωστο της σημειο εδω και λιγο καιρο...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4280222#msg4280222 date=1357586882]
ξερει κανενας μια κοπελα που κανει πιατσα γιανωιτσων κοντα στο βενζιναδικο shel φατσα ωραιο ψωλακι με σκουλαρικι στιν μυτη γυφτοφαιρνει στο προσωπο και παιρνει 30 στο αυτοκινητο και 50 στο ξενοδοχειο με κουλουρι ! τιν εχει παρει κανεις ?
[/quote]
Αν λέμε την ίδια, μια σχετικα ομορφούλα για γυφτάκι και πολύ προκλητική, είναι μάπα απο υπηρεσίες και συμπεριφορά... Ξεπέτα...! Πολύ μέλι και απο τηγανίτα τίποτα...
Τωρα δεν ξέρω αν αξίζει λόγω κουλουριού στο ξενοδοχείο... Αλλα αν είναι να δώσω 50 στο γυφτάκι και 20 στο χοτέλι, σύνολο 70, μου φαίνονται πολλά, με 100 εχω στο σπίτι μου την Καρίνα απο το Sol/Fever/ήόπωςαλλιώςτολένε...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Αν λέμε την ίδια, μια σχετικα ομορφούλα για γυφτάκι και πολύ προκλητική, είναι μάπα απο υπηρεσίες και συμπεριφορά... Ξεπέτα...! Πολύ μέλι και απο τηγανίτα τίποτα...
Τωρα δεν ξέρω αν αξίζει λόγω κουλουριού στο ξενοδοχείο... Αλλα αν είναι να δώσω 50 στο γυφτάκι και 20 στο χοτέλι, σύνολο 70, μου φαίνονται πολλά, με 100 εχω στο σπίτι μου την Καρίνα απο το Sol/Fever/ήόπωςαλλιώςτολένε...
Για το ξανθό μιλάμε που ήταν παλιά σε αυτοκίνητο?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Κανενα update ρε συναδελφοι εχουμε?
Η θα καψω τζαμπα βενζινες αν κατεβω Θεσσαλονικη?
Η Μαριαννα θα με ενδιεφερε απο αυτα που βλεπω εδω. Ξερει κανεις τι παιρνει για ξενοδοχειο για καμια ωριτσα?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Για το ξανθό μιλάμε που ήταν παλιά σε αυτοκίνητο?
Χμμ... Δεν το λες και ξανθο μάλλον... Εχει ένα ακαθάριστα πατσανουροβαμμενο μαλλί και το χαρακτηριστικό της ειναι το πολυ προκλητικό-σεξυ-γυφτε ντύσιμο της... Συχνά φοράει και κάτι μποτες τιγκα στα στρας αν βοηθάει καθόλου αυτο...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Χμμ... Δεν το λες και ξανθο μάλλον... Εχει ένα ακαθάριστα πατσανουροβαμμενο μαλλί και το χαρακτηριστικό της ειναι το πολυ προκλητικό-σεξυ-γυφτε ντύσιμο της... Συχνά φοράει και κάτι μποτες τιγκα στα στρας αν βοηθάει καθόλου αυτο...
άλλη λέμε arisk
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μια ξανθιά Ελληνίδα, με ομορφούλικο προσωπάκι, και νορμάλ σωματάκι, ατημέλητο ντύσιμο, ονόματι Έλενα, συχνάζει εκεί κοντά στο εν λόγω βενζινάδικο shell. Αν και δεν φαίνεται να τρυπιέται, δείχνει σαφώς ότι έχει θέμα μαστούρας....Δυστυχώς
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αν λεσ ελενα μια ξανθια μιλφ την ειχα παρει πιο παλια.
οντωσ σημαδια μιασ μαστουρασ τα εχει. αλλα περασα πολυ καλα μαζι τησ θυμαμαι πολυ γκαυλα η κυρια τον λατρευει τον πουτσο θυμαμαι 30ε μου ειχε παρει αλλα αξιζε η ολη φαση.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
αν λεσ ελενα μια ξανθια μιλφ την ειχα παρει πιο παλια.
οντωσ σημαδια μιασ μαστουρασ τα εχει. αλλα περασα πολυ καλα μαζι τησ θυμαμαι πολυ γκαυλα η κυρια τον λατρευει τον πουτσο θυμαμαι 30ε μου ειχε παρει αλλα αξιζε η ολη φαση.
Δεν ξέρω αν λέμε την ίδια. Πάντως αυτή που λέω εγώ, milf δεν τη λες σίγουρα. Φαινόταν στα 25-30
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οχι φιλε εγω μιλαω για μια 40 και σιγουρα πατημενα,αλλη λεσ εσυ τελικα.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αντε ρε μαγκεσ καμια ενημερωσει αναλυτικη απο τησ πιατσεσ ποτε θα πεσει ρε αλανια.
εμενα περιμενετε να ανεβω θεσσαλονικη για να γραψω βρε.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ρε συναγωνιστες εκει στην ναυμαχιας λημνου ειναι αυτη που στην εξοδο της εχεις φατσα το λε καμπαρε εχει σχεδον καθε βραδυ παλιοτερα ενα πεζο 206 τωρα ειναι με ενα σιτροεν σ3 μαυρο καινουργιο μια γρια(riper :2funny:ξανθο μαλλι και μου θυμηζει τον αντιπαλο του ντανιελ σαν στο καρατε κιντ 1 στον τελικο εκεινον τον ξανθο) μεσα με αναμενο το φως της καμπινας παντα και οταν πλησιαζεις κοντα στριβει το κεφαλι της και το πεταει εξω σε βλεπει και γελαει συνηθως ειναι και με αλλο ατομο μεσα στο αυτοκινητο τι νταλγκα βαραει αυτη ξερει κανενας :think: :think: :think: :think: :think:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Αν λέμε την ίδια, μια σχετικα ομορφούλα για γυφτάκι και πολύ προκλητική, είναι μάπα απο υπηρεσίες και συμπεριφορά... Ξεπέτα...! Πολύ μέλι και απο τηγανίτα τίποτα...
Τωρα δεν ξέρω αν αξίζει λόγω κουλουριού στο ξενοδοχείο... Αλλα αν είναι να δώσω 50 στο γυφτάκι και 20 στο χοτέλι, σύνολο 70, μου φαίνονται πολλά, με 100 εχω στο σπίτι μου την Καρίνα απο το Sol/Fever/ήόπωςαλλιώςτολένε...
την έχεις πάρει ? και σε έκανε ξεπέτα παντός ο πάτος τις είναι για ξέσκισμα .. αυτή ι κάρινα που λες την εχεις σε καμιά αγγελία να την δούμε? :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ρε συναγωνιστες εκει στην ναυμαχιας λημνου ειναι αυτη που στην εξοδο της εχεις φατσα το λε καμπαρε εχει σχεδον καθε βραδυ παλιοτερα ενα πεζο 206 τωρα ειναι με ενα σιτροεν σ3 μαυρο καινουργιο μια γρια(riper :2funny:ξανθο μαλλι και μου θυμηζει τον αντιπαλο του ντανιελ σαν στο καρατε κιντ 1 στον τελικο εκεινον τον ξανθο) μεσα με αναμενο το φως της καμπινας παντα και οταν πλησιαζεις κοντα στριβει το κεφαλι της και το πεταει εξω σε βλεπει και γελαει συνηθως ειναι και με αλλο ατομο μεσα στο αυτοκινητο τι νταλγκα βαραει αυτη ξερει κανενας :think: :think: :think: :think: :think:

φιλε η ξανθια ειναι γυναικα , ηταν καποτε δηλαδη !!!!, ο αλλος στο πεζω ηταν ο Πετρακης...
θρυλικο τραβελι των 80's 90's
εμενα καποτε στα ξυλαδικα και ερχοταν ο μπινες απεναντι απο την πολυκατοικια μας και πηδιοταν!!!!
τοτε κατω απο τη γιαννιτσων ηταν ενα χαος μονο
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ρε συναγωνιστες εκει στην ναυμαχιας λημνου ειναι αυτη που στην εξοδο της εχεις φατσα το λε καμπαρε εχει σχεδον καθε βραδυ παλιοτερα ενα πεζο 206 τωρα ειναι με ενα σιτροεν σ3 μαυρο καινουργιο μια γρια(riper :2funny:ξανθο μαλλι και μου θυμηζει τον αντιπαλο του ντανιελ σαν στο καρατε κιντ 1 στον τελικο εκεινον τον ξανθο) μεσα με αναμενο το φως της καμπινας παντα και οταν πλησιαζεις κοντα στριβει το κεφαλι της και το πεταει εξω σε βλεπει και γελαει συνηθως ειναι και με αλλο ατομο μεσα στο αυτοκινητο τι νταλγκα βαραει αυτη ξερει κανενας :think: :think: :think: :think: :think:
χαχαχαχαχα φίλε αυτό είναι το 10άρικο η γριά αυτί με Μάλι σαν λάχανο παίρνει 10 εύρω και γαμιέται στην διπλανή πολυκατοικία μέσα σε μια πιλοτή στα όρθια και άμα την δώσεις και ένα εύρω παραπάνω μπορεί να σε δώσει και κόλο ο άλλος που έχει μέσα στο αμάξι το παίζει νταβατζής είναι ένας τύπος γύρο στα 60 πουσταρά με μούσια και μια ζει με ναυαγό  έχει βυζιά σταμάτησα μια φορά και με λέει  έλα  να σε κάνω ισπανικό ο μπάρμπας  και μου έδειξε τα βυζιά  του !! εγώ παντός δεν θα πήγαινα ούτε με 5 εύρω σε αυτείνα καλύτερα να τον παίξω μονός μου :jerking: :jerking:
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
Μια ξανθιά Ελληνίδα, με ομορφούλικο προσωπάκι, και νορμάλ σωματάκι, ατημέλητο ντύσιμο, ονόματι Έλενα, συχνάζει εκεί κοντά στο εν λόγω βενζινάδικο shell. Αν και δεν φαίνεται να τρυπιέται, δείχνει σαφώς ότι έχει θέμα μαστούρας....Δυστυχώς
εννοεις μια ξανθια με κοντο μαλλι που εβγαινε συνηθως στην πιατσα με ενα παλιο ασημι alfa romeo αν δεν κανω λαθος...την επεφτε μεχρι περσι διπλα στη νινα  την τρανς.τωρα τελευταια την βλεπω ποδαρατη στην γιαννητσων αλλα δεν την πηρα ποτε.φαινεται καλο κομματι αλλα εγω δεν την ειδα για μαστουρα περισσοτερο για κρυοκωλη την εκοψα...το πρωτο πραμα που λεει οταν σταματας να τη μιλησεις,κοπελα ειμαι ετσι?αν την δοκιμασε καποιος ας μας πει γιατι απο εμφανηση ειναι αρκετα καλη!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
εννοεις μια ξανθια με κοντο μαλλι που εβγαινε συνηθως στην πιατσα με ενα παλιο ασημι alfa romeo αν δεν κανω λαθος...την επεφτε μεχρι περσι διπλα στη νινα  την τρανς.τωρα τελευταια την βλεπω ποδαρατη στην γιαννητσων αλλα δεν την πηρα ποτε.φαινεται καλο κομματι αλλα εγω δεν την ειδα για μαστουρα περισσοτερο για κρυοκωλη την εκοψα...το πρωτο πραμα που λεει οταν σταματας να τη μιλησεις,κοπελα ειμαι ετσι?αν την δοκιμασε καποιος ας μας πει γιατι απο εμφανηση ειναι αρκετα καλη!
μια ακριβη πιπα των 30 της ειχα δωσει....ξεπερα ειναι και μαλακια μου...δεν την προτεινω σε κανεναν....ρηχη πιπα...και ναι οντως λεει σε ολους οτι ειναι κοπελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom