Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Αυτα φιλε ειναι σημεια που εχω εντοπισει κατα καιρους
Δεν σημαινει οτι ειναι ανα πασα ωρα και στιγμη!
μυαλο θελει? :idiot:
Στο κατω κατω ο ανθρωπος θελει να ξερει που να κινηθει στο περιπου
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Αδερφε,
αν και εχω καιρο να κατεβω Θεσσαλονικη και πιθανον να εχουν αλλαξει λιγο τα δεδομενα...
με κοκκινο εχω σημειωσει πιατσες με γυναικες
με μπλε τραβελια.
Καλο  :fuck1: :fuck1:
Α! Η πιατσα ΟΠΑΠ ειναι το τετραγωνο με τις μπλε κουκιδες!
πωπω δικε μ εστειλες τωρα με την οριζοντιογραφια σου συναδελφος εισαι σιγουρα :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095

lefkaslion

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
38
Like
1
Πόντοι
0
Αδερφε,
αν και εχω καιρο να κατεβω Θεσσαλονικη και πιθανον να εχουν αλλαξει λιγο τα δεδομενα...
με κοκκινο εχω σημειωσει πιατσες με γυναικες
με μπλε τραβελια.
Καλο  :fuck1: :fuck1:
Α! Η πιατσα ΟΠΑΠ ειναι το τετραγωνο με τις μπλε κουκιδες!


σ ευχαριστω,φιλε
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
χα χα χα!!!!!
Απλα προσπαθω να κανω καλα οποια δουλεια αναλαμβανω!
Αν εμενα και Θεσσαλονικη, τοτε να βλεπες!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
χα χα χα!!!!!
Απλα προσπαθω να κανω καλα οποια δουλεια αναλαμβανω!
Αν εμενα και Θεσσαλονικη, τοτε να βλεπες!
ελα γιατρε κανεις κατι που εχει σχεση με autocad η gis αλλιως τετοιο πραγμα δεν το εκανες ;) ;)
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Αν σου πω οτι ανοιξα το googlemap και οτι εκανα printscreen και επικολληση στη ζωγραφικη?
Μετα απλα εβαλα κουκκιδες!
autocad ειχα μαθει πριν 13-14 χρονια αλλα για ενα εξαμηνο. Δεν το θυμαμαι καθολου πλεον
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Αν σου πω οτι ανοιξα το googlemap και οτι εκανα printscreen και επικολληση στη ζωγραφικη?
Μετα απλα εβαλα κουκκιδες!
autocad ειχα μαθει πριν 13-14 χρονια αλλα για ενα εξαμηνο. Δεν το θυμαμαι καθολου πλεον
οκ γιατρε δεν εχω λογο να σ αμφησβητησω :grin: :grin:
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πεμπτη βραδυ κατα τις 12 την ειχαν στησει τα στρουμφακια πριν την Κωλετη πανω στην Γιαννιτσων και μου ζητησανε στοιχεια ,ξερει κανεις αν ειχα παρει καμια απο κει και με σταματουσανε αν θα μου κανανε τιποτα;
Κατα τις 20.30 που ειχα ξαναπερασει ηταν ολες εκει αλλα με μια βολτα που εκανα ειδα ενα περιπολικο που τις μαζευε.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Πεμπτη βραδυ κατα τις 12 την ειχαν στησει τα στρουμφακια πριν την Κωλετη πανω στην Γιαννιτσων και μου ζητησανε στοιχεια ,ξερει κανεις αν ειχα παρει καμια απο κει και με σταματουσανε αν θα μου κανανε τιποτα;
Κατα τις 20.30 που ειχα ξαναπερασει ηταν ολες εκει αλλα με μια βολτα που εκανα ειδα ενα περιπολικο που τις μαζευε.
φιλος μου , μου ειπε οτι αμα σε πιασουν με ατομο που μπηκε παρανομα στη χωρα , δηλαδη δεν εχει διαβατηριο, 10000 ευρω προστιμο και κατασχεση οχηματος και 1?? χρονο φυλακιση, εκτος κι αν αποδειξεις οτι εγινε εν αγνοια σου :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
φιλος μου , μου ειπε οτι αμα σε πιασουν με ατομο που μπηκε παρανομα στη χωρα , δηλαδη δεν εχει διαβατηριο, 10000 ευρω προστιμο και κατασχεση οχηματος και 1?? χρονο φυλακιση, εκτος κι αν αποδειξεις οτι εγινε εν αγνοια σου :think:
και κατασχεση σπιτιου και απολυση απο τη δουλεια (αν εχεις αλλιως χαρτι οτι δεν θα σε ξαναπροσλαβουν ποτε) επισης μπαινεις στον τειρεσια, αν εχεις παιδια αποβαλλονται απο το σχολειο και σου κρεμανε ταμπελα τεντυ μπου και σε γιαουρτωνουν στην πλατεια αριστοτελους (αφου σε εχουν ξυρισει γουλι πρωτα)
ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΡΙΟ!!!!
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Πεμπτη βραδυ κατα τις 12 την ειχαν στησει τα στρουμφακια πριν την Κωλετη πανω στην Γιαννιτσων και μου ζητησανε στοιχεια ,ξερει κανεις αν ειχα παρει καμια απο κει και με σταματουσανε αν θα μου κανανε τιποτα;
Κατα τις 20.30 που ειχα ξαναπερασει ηταν ολες εκει αλλα με μια βολτα που εκανα ειδα ενα περιπολικο που τις μαζευε.
φίλε είχα φόρτωση μια φορά μια γκόμενα εν ονόματι Ιακώβιδου και στο μέρος που με πήγε και είχα παρκάρει για να τις το ρίξω ήρθανε 2 τζιπ του οπκε αυτήν την μαζέψανε κατευθείαν μέσα και έμενα μου πήρανε στοιχειά και με είπανε κάλα ρε μαλακά με τιν Ιακώβιδου  βρήκες να πας πρόσεχε  μην κολλήσεις τίποτα από αυτές την πήρανε, αυτείνα και έμενα με αφήσανε τίποτα δεν μπορούνε να σε κάνουνε έκτος και αν κουβαλάει κάτι πάνω τις σαυτους που επεσα εγω ειτανε και ωραιη τιποι εξαρταται και σε ποιους θα πεσεις
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4314185#msg4314185 date=1359228423]
φίλε είχα φόρτωση μια φορά μια γκόμενα εν ονόματι Ιακώβιδου και στο μέρος που με πήγε και είχα παρκάρει για να τις το ρίξω ήρθανε 2 τζιπ του οπκε αυτήν την μαζέψανε κατευθείαν μέσα και έμενα μου πήρανε στοιχειά και με είπανε κάλα ρε μαλακά με τιν Ιακώβιδου  βρήκες να πας πρόσεχε  μην κολλήσεις τίποτα από αυτές την πήρανε, αυτείνα και έμενα με αφήσανε τίποτα δεν μπορούνε να σε κάνουνε έκτος και αν κουβαλάει κάτι πάνω τις σαυτους που επεσα εγω ειτανε και ωραιη τιποι εξαρταται και σε ποιους θα πεσεις
[/quote] :new_shocked: :new_shocked: τι ειναι αυτα που γραφεις ρε?σε ποια γλωσσα μιλας?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4314185#msg4314185 date=1359228423]
φίλε είχα φόρτωση μια φορά μια γκόμενα εν ονόματι Ιακώβιδου και στο μέρος που με πήγε και είχα παρκάρει για να τις το ρίξω ήρθανε 2 τζιπ του οπκε αυτήν την μαζέψανε κατευθείαν μέσα και έμενα μου πήρανε στοιχειά και με είπανε κάλα ρε μαλακά με τιν Ιακώβιδου  βρήκες να πας πρόσεχε  μην κολλήσεις τίποτα από αυτές την πήρανε, αυτείνα και έμενα με αφήσανε τίποτα δεν μπορούνε να σε κάνουνε έκτος και αν κουβαλάει κάτι πάνω τις σαυτους που επεσα εγω ειτανε και ωραιη τιποι εξαρταται και σε ποιους θα πεσεις
[/quote]
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4314205#msg4314205 date=1359229019]
πεσμού τι δεν καταλαβαίνεις ? εξυπνάκια ?
[/quote]σε ρωταω τι γλωσσα μιλας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom