Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
εννοεις μια ξανθια με κοντο μαλλι που εβγαινε συνηθως στην πιατσα με ενα παλιο ασημι alfa romeo αν δεν κανω λαθος...την επεφτε μεχρι περσι διπλα στη νινα  την τρανς.τωρα τελευταια την βλεπω ποδαρατη στην γιαννητσων αλλα δεν την πηρα ποτε.φαινεται καλο κομματι αλλα εγω δεν την ειδα για μαστουρα περισσοτερο για κρυοκωλη την εκοψα...το πρωτο πραμα που λεει οταν σταματας να τη μιλησεις,κοπελα ειμαι ετσι?αν την δοκιμασε καποιος ας μας πει γιατι απο εμφανηση ειναι αρκετα καλη!
Όχι, σίγουρα δεν πρόκειται γι' αυτή.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4302175#msg4302175 date=1358636821]
χαχαχαχαχα φίλε αυτό είναι το 10άρικο η γριά αυτί με Μάλι σαν λάχανο παίρνει 10 εύρω και γαμιέται στην διπλανή πολυκατοικία μέσα σε μια πιλοτή στα όρθια και άμα την δώσεις και ένα εύρω παραπάνω μπορεί να σε δώσει και κόλο ο άλλος που έχει μέσα στο αμάξι το παίζει νταβατζής είναι ένας τύπος γύρο στα 60 πουσταρά με μούσια και μια ζει με ναυαγό  έχει βυζιά σταμάτησα μια φορά και με λέει  έλα  να σε κάνω ισπανικό ο μπάρμπας  και μου έδειξε τα βυζιά  του !! εγώ παντός δεν θα πήγαινα ούτε με 5 εύρω σε αυτείνα καλύτερα να τον παίξω μονός μου :jerking: :jerking:
[/quote]ο θρυλικος πετρακης ειναι αυτος πως και δεν τον παρατηρησα καλα ρε γμτ? :think: :think:
εκεινει η παλιογρια κανει βιζιτες?καλα ειπα οτι σε ενα χρονο μεχρι και τα αδεσποτα στο κεντρο με τετοια κριση θα αρχισουν τις βιζιτες θα τρελαθουμε ρε γμτ :headbang: :headbang: :headbang:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ο θρυλικος πετρακης ειναι αυτος πως και δεν τον παρατηρησα καλα ρε γμτ? :think: :think:
εκεινει η παλιογρια κανει βιζιτες?καλα ειπα οτι σε ενα χρονο μεχρι και τα αδεσποτα στο κεντρο με τετοια κριση θα αρχισουν τις βιζιτες θα τρελαθουμε ρε γμτ :headbang: :headbang: :headbang:
και όμως μέχρι και εκείνη έχει πέραση έχω πετύχει πόλους  να την περνούνε  .. εγώ παντός οταν τιν βλεπω γελαω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ο θρυλικος πετρακης ειναι αυτος πως και δεν τον παρατηρησα καλα ρε γμτ? :think: :think:
εκεινει η παλιογρια κανει βιζιτες?καλα ειπα οτι σε ενα χρονο μεχρι και τα αδεσποτα στο κεντρο με τετοια κριση θα αρχισουν τις βιζιτες θα τρελαθουμε ρε γμτ :headbang: :headbang: :headbang:
για τους φαν του στοιχηματος ο Πετρακης ειναι ειδικος!
αν τον πηδηξετε καλα θα σας δωσει μια καλη τριαδουλα !!!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4303391#msg4303391 date=1358709740]
και όμως μέχρι και εκείνη έχει πέραση έχω πετύχει πόλους  να την περνούνε  .. εγώ παντός οταν τιν βλεπω γελαω  :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]πρεπει να κανει καλα τσιμπουκια η γρια διοτι οπως ειδα απο ενα χαμογελο που μου εσκασε δεν εχει δοντια :2funny: :2funny:
επισης εκει στην σταθμου με φορα προς το δυτικα καπου δεξια που εχει κατι σμαρτακια που πωλουνται σε μια πολυκατοικια κατω στην εισοδο βλεπω μια τυπισσα γυρο στα 65-70 συχνα και ενα βραδυ μου εκανε κατι νοημα να κανει και αυτη βιζιτες γιατρε? :think: :think:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
πρεπει να κανει καλα τσιμπουκια η γρια διοτι οπως ειδα απο ενα χαμογελο που μου εσκασε δεν εχει δοντια :2funny: :2funny:
επισης εκει στην σταθμου με φορα προς το δυτικα καπου δεξια που εχει κατι σμαρτακια που πωλουνται σε μια πολυκατοικια κατω στην εισοδο βλεπω μια τυπισσα γυρο στα 65-70 συχνα και ενα βραδυ μου εκανε κατι νοημα να κανει και αυτη βιζιτες γιατρε? :think: :think:
καθόλου απίθανο ., έχει και μια άλλη γριά που συχνάζει στην πιάτσα τον τράβαλων μέσα σε ένα πράσινο αυτοκίνητο τιν ρώτησα ποσό και μου ειπε 20 τιν εχω δει οτι τους πελατες τους παει πισω απο τον καλιγουλα εκει πιδιεται μηπως λές αυτινα ? :S :S
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4303421#msg4303421 date=1358710783]
καθόλου απίθανο ., έχει και μια άλλη γριά που συχνάζει στην πιάτσα τον τράβαλων μέσα σε ένα πράσινο αυτοκίνητο τιν ρώτησα ποσό και μου ειπε 20 τιν εχω δει οτι τους πελατες τους παει πισω απο τον καλιγουλα εκει πιδιεται μηπως λές αυτινα ? :S :S
[/quote]οχι αυτη που λες μαλλον τρανς ειναι
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
οχι αυτη που λες μαλλον τρανς ειναι

οχι Αλε, μαλλον λεει για αυτη που καποτε ειχε ενα σταρλετ με πινακιδες κατερινης και αλλαξε αυτοκινητο
60+
γεννημενη γυναικα, οχι τρανς
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4303457#msg4303457 date=1358711403]
δεν ειναι τρανς ξερω να τους ξεχωρίζω έχω 7 χρόνια στο άθλημα
[/quote]αν εννοεις τον οπαπ πιατσα τρανς εκει δεν εχει γυναικες σιγουρα
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
αν εννοεις τον οπαπ πιατσα τρανς εκει δεν εχει γυναικες σιγουρα
αυτή ι γριά την πέφτει Κωνσταντίνου Μαζαράκι με Γιαννιτσών και στο ξαναλέω είναι κοντά στην πιάτσα τον τράβαλων ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΒΕΛΙ
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μάγκες χθες το βράδυ περνούσα από Γιαννιτσών  κατά τις 1 ιωρα  και πέτυχα μια πάλιο ψωλα  :dancing: :pipa2:  :pipa1:  ένα παταρο εκεί στο shell μαυρομάλλα και από την μια μεριά το Μάλι ξυρισμένο  . φορούσε μια φούστα με καλτσόν και η κωλάρα τις ήτανε απέξω δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί ήμουνα με άλλους μέσα . ξέρει κάνεις τίποτα γιαυτινα την έχει πάρει κάνεις?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μάγκες χθες το βράδυ περνούσα από Γιαννιτσών  κατά τις 1 ιωρα  και πέτυχα μια πάλιο ψωλα  :dancing: :pipa2:  :pipa1:  ένα παταρο εκεί στο shell μαυρομάλλα και από την μια μεριά το Μάλι ξυρισμένο  . φορούσε μια φούστα με καλτσόν και η κωλάρα τις ήτανε απέξω δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί ήμουνα με άλλους μέσα . ξέρει κάνεις τίποτα γιαυτινα την έχει πάρει κάνεις?
τραβελι ειναι αδερφε ... μια ψηλη διμετρη δεν λες? με ενα ρωζ μινι την βλεπω συχνα
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
τραβελι ειναι αδερφε ... μια ψηλη διμετρη δεν λες? με ενα ρωζ μινι την βλεπω συχνα
για την ίδια πρέπει να λέμε σώπα ρε σι δεν την είδα κάλα γιατί είχα απόσταση άλλα φαινότανε πολλή ψωλα..
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
πέρασα σήμερα από Γιαννιτσών στο Shel ήτανε 2 γύφτισες δεν ι μια δεν είχε δοντιά δεν τις έχω ξαναδεί με είπε 20 εύρω την λέω κολαράκι με λέει όχι ποιο κάτω ένα τράβελι εμφανίστηκε και η Ελληνίδα το μελαχρινό καυλακι που έβαλε γυαλάκια τώρα και έγινε ψωλοφατσα δεν λέει και πολλά στο γαμήσι βιάζεται πολύ , ποιο κάτω ένα τσούρμο μαύρες  εκεί ήτανε και ι γριά με το σκόντα φαμπια δεν είχε πολύ κινήσει σήμερα
 

lefkaslion

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
38
Like
1
Πόντοι
0
καρντασια καλησπερα.θ ανεβω σαλονικα  και θα ηθελα να μου διευκρινισετε  που ακριβως ειναι η πιατσα γιανιτσων,οπαπ κτλπ.αν μπορειτε με οδους.

ευχαριστω εκ των προτερων
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Αδερφε,
αν και εχω καιρο να κατεβω Θεσσαλονικη και πιθανον να εχουν αλλαξει λιγο τα δεδομενα...
με κοκκινο εχω σημειωσει πιατσες με γυναικες
με μπλε τραβελια.
Καλο  :fuck1: :fuck1:
Α! Η πιατσα ΟΠΑΠ ειναι το τετραγωνο με τις μπλε κουκιδες!
 

Συνημμένα

  • πιατσα1.JPG
    πιατσα1.JPG
    92,4 KB · Εμφανίσεις: 18

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Αδερφε,
αν και εχω καιρο να κατεβω Θεσσαλονικη και πιθανον να εχουν αλλαξει λιγο τα δεδομενα...
με κοκκινο εχω σημειωσει πιατσες με γυναικες
με μπλε τραβελια.
Καλο  :fuck1: :fuck1:
Α! Η πιατσα ΟΠΑΠ ειναι το τετραγωνο με τις μπλε κουκιδες!
πλάκα κάνετε ? μακάρι να είχε τόσες πιάτσες όσες είναι τα κόκκινα ούτε το μισό του μισού δεν είναι από αυτά ποιος τα βγάζει αυτά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom