Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
καλά να πάθουν.

προσωπικά δε θα έκανα ούτε τζάμπα σχέση μαζί της.
όχι γιατί δεν είναι ομορφη.
απλά η φάτσα της μου βγάζει πολλή ελληνική κατινιά και ξενερώνω αφάνταστα με αυτό.

ας πούμε έβαλε αυτή τη φωτό.
μια χαρά νορμάλ γκόμενα εμφανισιακά. Μωρή καριόλα πας παραλία με μαγιό του 50; Γιατί; για να κρύψεις ότι είσαι πουτανα;
Εάνα αυτό δεν είναι νεοελληνική κατινιά δε μπορώ να διαννοηθώ τι είναι.
Γουστάρω τις γυναίκες να είναι ντόμπρες.
Είμαι καριόλα και το ξέρω και αμα γουστάρεις μάγκα. όχι δηθενιές καθωσπρεπισμούς και αηδίες.
ενδιαφέρον ;)

έχεις δίκιο πάντως σ'αυτό ,
ομολογώ δεν το χα παρατηρήσει αυτό με το μαγιό...εξάλλου υπάρχει και το τραγούδι του Ξυδούς που λέει "δε μ'αρέσουν οι πουτάνες που παρθένες ντύνονται και ανάβουν άλλα φώτα που ποτέ δε σβήνουνε" , ...πολύ σοφός στίχος.

Επ'ευκαιρία, πρόσφατα αναρτήθηκε εδώ, και μια κριτική για ένα μπουρδέλο στο μετάξι , που ο πελάτης έλεγε: "γαμιέσαι για τα λεφτά άρα είσαι πουτάνα καλή μου" και εκείνη του απάντησε "δεν είμαι πουτάνα απλά εργάζομαι εδώ , όπως όλοι δουλεύουν , έτσι και γώ"

Τελοσπάντων πιστεύω ότι η Ντάρια είναι απόλυτα συνειδητοποιημένη πουτάνα , την θυμάμαι όταν πρωτοήρθε ,πόσο τακτική και επιμελής ήταν , με τα γυαλάκια της , με τη δουλίτσα της , σαν τις κλασσικές αριστούχες μαθήτριες...όμως σ'άλλο "σχολείο"  ;)

Πάντως η Ντάρια έχει κάψει πολλές καρδιές ξελυγωμένων πιρφόρων που τις είχαν στάξει περιουσίες ολόκληρες, παρακαλώντας τη για "σχέση" , όμως αυτή σαν απόλυτα αφοσιωμένη επαγγελματίας τους τα μάσαγε και τους έδινε υλικό για... "σκέψη" (  :jerking:  )
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ενδιαφέρον ;)

έχεις δίκιο πάντως σ'αυτό ,
ομολογώ δεν το χα παρατηρήσει αυτό με το μαγιό...εξάλλου υπάρχει και το τραγούδι του Ξυδούς που λέει "δε μ'αρέσουν οι πουτάνες που παρθένες ντύνονται και ανάβουν άλλα φώτα που ποτέ δε σβήνουνε" , ...πολύ σοφός στίχος.

Επ'ευκαιρία, πρόσφατα αναρτήθηκε εδώ, και μια κριτική για ένα μπουρδέλο στο μετάξι , που ο πελάτης έλεγε: "γαμιέσαι για τα λεφτά άρα είσαι πουτάνα καλή μου" και εκείνη του απάντησε "δεν είμαι πουτάνα απλά εργάζομαι εδώ , όπως όλοι δουλεύουν , έτσι και γώ"

Τελοσπάντων πιστεύω ότι η Ντάρια είναι απόλυτα συνειδητοποιημένη πουτάνα , την θυμάμαι όταν πρωτοήρθε ,πόσο τακτική και επιμελής ήταν , με τα γυαλάκια της , με τη δουλίτσα της , σαν τις κλασσικές αριστούχες μαθήτριες...όμως σ'άλλο "σχολείο"  ;)

Πάντως η Ντάρια έχει κάψει πολλές καρδιές ξελυγωμένων πιρφόρων που τις είχαν στάξει περιουσίες ολόκληρες, παρακαλώντας τη για "σχέση" , όμως αυτή σαν απόλυτα αφοσιωμένη επαγγελματίας τους τα μάσαγε και τους έδινε υλικό για... "σκέψη" (  :jerking:  )
μαστόρι απο τις 100 ρωσσίδες οι 99 που έρχονται ελλάδα έχουν αφήσει
α.
παιδί στην πατρίδα
ή
β.
ερωτα παιδικό που δεν τον έχουν ξεπεράσει
ή
γ.
κάποιον ρώσσο κατσεκαλά που δεν είναι σαν τους μπούληδες έλληνες ή
δ.
μάνα που νομίζει ότι η κόρη στην ελλάδα δουλεύει σκληρά και τίμια για το ψωμί της. Σε πολλές η μάνα κρατάει τα φράγκα που στέλνουν σπίτι.

οι ρωσσίδες στην ελλάδα θα μείνουν
α.
εάν βρουν ένα μαλάκα πλούσιο που θα τις παντρευτεί θα τις πληρώνει τα πάντα (και την οικογένεια στη ρωσσία)
η
β.
εάν φέρουν και το παιδί του εδώ

στην πλειοψηφία τους μετά τον πρώτο χρόνο παραμονής καταλαβαίνουν
α.
τι μαλακοπίτουρας άντρας είναι ο έλληνας
β.
ελλεινιδίζουν αφάνταστα
γ.
κοιτάνε να μαζέψουν όσο πιο πολλά μπορούν για να γυρίσουν πίσω εκτός εαν συμβεί ένα απο τα προαναφερθέντα α και β
δ.
κάνουν σχέσεις μόνο με αληταράδες, νταβατζήδες, πρεζάκηδες, νυχτόβιους,κλπ.

σημείωση
εάν παντρευτούν ένα μαλάκα έλληνα που δεν έχουν αγαπήσει ή ξενέρωσαν στην πορεία κάποια ωραία πρωία τα μαζεύουν σε 2 ώρες και εξαφανίζονται απο προσώπου γης με σχέδιο που έχουν καταστρώσει πλήρως χωρίς να το γνωρίζει ούτε η κολλητή τους.  :sunglasses:


 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ενδιαφέρουσα η προσέγγισή σου "ανεπιθύμητε".

όπως έχει ενδιαφέρον και το γεγονός ότι οι 99 στις 100 ρωσίδες που έρχονται στην Ελλάδα
είναι ή πουτάνες ή stripper και τα συναφή...
. Ειδικά παλιότερα πολύ σπάνια έβλεπες ρωσίδα , μη πουτάνα.
Οπότε η ανάλυσή σου , μάλλον αφορά κυρίως τις μη πουτάνες (κατ'επάγγελμα) και ενδεχομένως να έχεις δίκιο , εξάλλου δεν έχω προσωπική εμπειρία επ'αυτού ...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καποιο κακο κουνουπι :2funny:
DSCN1706.jpg
του δυτικου νειλου;
 

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
μαστόρι απο τις 100 ρωσσίδες οι 99 που έρχονται ελλάδα έχουν αφήσει
α.
παιδί στην πατρίδα
ή
β.
ερωτα παιδικό που δεν τον έχουν ξεπεράσει
ή
γ.
κάποιον ρώσσο κατσεκαλά που δεν είναι σαν τους μπούληδες έλληνες ή
δ.
μάνα που νομίζει ότι η κόρη στην ελλάδα δουλεύει σκληρά και τίμια για το ψωμί της. Σε πολλές η μάνα κρατάει τα φράγκα που στέλνουν σπίτι.

οι ρωσσίδες στην ελλάδα θα μείνουν
α.
εάν βρουν ένα μαλάκα πλούσιο που θα τις παντρευτεί θα τις πληρώνει τα πάντα (και την οικογένεια στη ρωσσία)
η
β.
εάν φέρουν και το παιδί του εδώ

στην πλειοψηφία τους μετά τον πρώτο χρόνο παραμονής καταλαβαίνουν
α.
τι μαλακοπίτουρας άντρας είναι ο έλληνας
β.
ελλεινιδίζουν αφάνταστα
γ.
κοιτάνε να μαζέψουν όσο πιο πολλά μπορούν για να γυρίσουν πίσω εκτός εαν συμβεί ένα απο τα προαναφερθέντα α και β
δ.
κάνουν σχέσεις μόνο με αληταράδες, νταβατζήδες, πρεζάκηδες, νυχτόβιους,κλπ.

σημείωση
εάν παντρευτούν ένα μαλάκα έλληνα που δεν έχουν αγαπήσει ή ξενέρωσαν στην πορεία κάποια ωραία πρωία τα μαζεύουν σε 2 ώρες και εξαφανίζονται απο προσώπου γης με σχέδιο που έχουν καταστρώσει πλήρως χωρίς να το γνωρίζει ούτε η κολλητή τους.  :sunglasses:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:+1000
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ενδιαφέρουσα η προσέγγισή σου "ανεπιθύμητε".

όπως έχει ενδιαφέρον και το γεγονός ότι οι 99 στις 100 ρωσίδες που έρχονται στην Ελλάδα
είναι ή πουτάνες ή stripper και τα συναφή...
. Ειδικά παλιότερα πολύ σπάνια έβλεπες ρωσίδα , μη πουτάνα.
Οπότε η ανάλυσή σου , μάλλον αφορά κυρίως τις μη πουτάνες (κατ'επάγγελμα) και ενδεχομένως να έχεις δίκιο , εξάλλου δεν έχω προσωπική εμπειρία επ'αυτού ...
μα δεν έρχονται άλλες ελεύθερες ελλάδα.
όσες έρχονται παντρεμένες ο άντρας έχει λεφτά να αγοράσει όλα τα μπουρδέλα που πηγαίνει ο μαλάκας ζήτουλας έλληνας.
εδώ να κάνω μια σημείωση.
όταν μιλάμε για πλούσιες ρωσσίδες μιλάμε για τέζα φράγκα. δεν ξέρουν τι εχουν.
αυτά.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μα δεν έρχονται άλλες ελεύθερες ελλάδα.
όσες έρχονται παντρεμένες ο άντρας έχει λεφτά να αγοράσει όλα τα μπουρδέλα που πηγαίνει ο μαλάκας ζήτουλας έλληνας.
εδώ να κάνω μια σημείωση.
όταν μιλάμε για πλούσιες ρωσσίδες μιλάμε για τέζα φράγκα. δεν ξέρουν τι εχουν.
αυτά.
δεν ξέρω φίλε , ενδεχομένως πάντως να έχεις δίκιο  ;)

Όμως αυτό που έχω αποκομίσει εγώ απο το ρώσσικο στοιχείο στην Ελλάδα , είναι
ότι με το που έπεσε το καθεστώς και οι ιδεολογίες του , καταλάβαμε τι κουμάσια (θηλυκά και αρσενικά) εκτρέφονταν εκει πάνω, βέβαια για να είμαστε ειλικρινείς βρήκαν και πρόσφορο έδαφος εδώ ,με τον ξελιγωμένο νεο-ελεο-έλληνα πιρφορέστη...  :2funny:

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν ξέρω φίλε , ενδεχομένως πάντως να έχεις δίκιο  ;)

Όμως αυτό που έχω αποκομίσει εγώ απο το ρώσσικο στοιχείο στην Ελλάδα , είναι
ότι με το που έπεσε το καθεστώς και οι ιδεολογίες του , καταλάβαμε τι κουμάσια (θηλυκά και αρσενικά) εκτρέφονταν εκει πάνω, βέβαια για να είμαστε ειλικρινείς βρήκαν και πρόσφορο έδαφος εδώ ,με τον ξελιγωμένο νεο-ελεο-έλληνα πιρφορέστη...  :2funny:

δεδομένου ότι παρακολουθώ σε καθημερινή βάση ρώσικη επικαιρότητα και εκπομπες στη δημοφιλή τηλεόρασή τους οφείλω να σου ομολογήσω ότι μιλάμε για έναν ξιπασμένο σωβινιστη σκληρό λαό στα όρια της ανηθικότητας με στιγμές καθημερινής τρελλας που στην ελλάδα δε ζούμε ούτε την περίοδο της κρίσης.
μιλάμε για ένα λαό αλκοόλα στο σύνολό του με απίστευτα ξεσπάσματα θυμού, ξύλο απο αντρες σε άντρες και απο άντρες σε γυναίκες εκτός ορίου, αμορφωσιά, έλλειψη οδηγικής και κοινωνικής παιδείας και ένα κράτος δυνάστη σε όλες τις εκφάνσεις του στα όρια της λειτουργίας της μαφίας και της δικτατορίας.

δεν είναι παράλογο που ΟΥΤΕ μια ρωσσίδα δεν απέτυχε να επιβιώσει και μάλιστα εύκολα και πλούσια στην ελλαδα.
αυτά.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δεδομένου ότι παρακολουθώ σε καθημερινή βάση ρώσικη επικαιρότητα και εκπομπες στη δημοφιλή τηλεόρασή τους οφείλω να σου ομολογήσω ότι μιλάμε για έναν ξιπασμένο σωβινιστη σκληρό λαό στα όρια της ανηθικότητας με στιγμές καθημερινής τρελλας που στην ελλάδα δε ζούμε ούτε την περίοδο της κρίσης.
μιλάμε για ένα λαό αλκοόλα στο σύνολό του με απίστευτα ξεσπάσματα θυμού, ξύλο απο αντρες σε άντρες και απο άντρες σε γυναίκες εκτός ορίου, αμορφωσιά, έλλειψη οδηγικής και κοινωνικής παιδείας και ένα κράτος δυνάστη σε όλες τις εκφάνσεις του στα όρια της λειτουργίας της μαφίας και της δικτατορίας.

δεν είναι παράλογο που ΟΥΤΕ μια ρωσσίδα δεν απέτυχε να επιβιώσει και μάλιστα εύκολα και πλούσια στην ελλαδα.
αυτά.
ε ναι ,
τίποτα δεν είναι τυχαίο σ'αυτή τη ζωή
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
λατρεια εχεις πεσει κεντρο σε ολα.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλημερα σε ολους :-*
Σημερα και αυριο θα σας περιμενω στο Πιπινου 118, απο τις 18:00 μεχρι 01:00 :tits2:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους :-*
Σημερα και αυριο θα σας περιμενω στο Πιπινου 118, απο τις 18:00 μεχρι 01:00 :tits2:

ΠΟυ είσαι ρε ντάρια. ήταν που θα έφευγες απο το Ελλαδιστάν

κάνε και καμμία βάρδια και αγίου μελετίου
έχει πιάσει αράχνες :)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
ΠΟυ είσαι ρε ντάρια. ήταν που θα έφευγες απο το Ελλαδιστάν

κάνε και καμμία βάρδια και αγίου μελετίου
έχει πιάσει αράχνες :)
ε τωρα για 5 μερες μονο κατεβηκα και ξαναφευγω.... :-* :-* :-* :-* :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλημερα σε ολους :-*
Σημερα και αυριο θα σας περιμενω στο Πιπινου 118, απο τις 18:00 μεχρι 01:00 :tits2:
Περασα απο το Π118 στην Σαββατιατικη τσαρκα.

Φανταζεσαι να σε πετυχαινα !!!!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
κάνε και καμμία βάρδια και αγίου μελετίου
έχει πιάσει αράχνες :)

Περασμενα μεγαλεια..

Εχει παψει να λειτουργει πολυ καιρο τωρα............

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Και το Δροσοπουλου 95 καιρο εχω να το βρω ανοιχτο.  :think:

Για το Χαλκιδικης 83 δεν το συζηταμε.......

 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
νταρια πέρασα και το μαγαζί ήταν κλειστόν!
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλησπερα σε ολους! αυριο, 14/08 θα σας περιμενω στο στουντιο 12, 09:00-16:00! :-*
DSCN1745.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom