Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
χρονιααα τωρα επιλεγει ετσι η γυναικαα εγω ρε παιδια μ πιανει ο εγωισμος μ γιατί βλεπω γυναικες π λεν κ καλα ντρεπομαστεε κ ετσι κ γιουβετσι.αλλα αν θελω καποιον πανε χυμα κ τ την πεφτουν δηλαδη τ το δινουν στο πιατο..εε αυτα ειδα κ γω κ απαξιωσα..εντομεταξυ ν ξερετε σπαζονται παρα πολυ π παμε στα μπουρδελα σχεδον μας καταργιουνται.ειχα βγει απο ενα μπουρδελο μια φορα κ μ πετυχε μια εξω π περναγε κ επειδη μ ειδε χαρουμενο κ ξαλαφρωμενο τρελαθηκε μονο π δε μ εβριζε..τι σ κανααα μωρη εε κατσε εσυ ν φας πουτσο ν τ ευχαριδτηθεις
λοιπον τι αισθάνονται οι εξω γκομενες όταν μας βλεπουν ότι παμε σε μπουρδελο.
ας παρουμε τα πραγματα από την αρχη.
οι γκομενες ζηλευουν τις ιεροδουλες γιατι στο υποσεινηδητο ολες οι γκομενες θελουν να γαμιουνται ασύστολα άλλο που αυτές δεν εχουν το θαρρος να το κανουν αμεσα γιατι εμμεσα πολλες το κανουν.
πολλες γκομενες μενουν αγαμητες 2 με 3 μηνες μπορει και παραπανω τη στιγμη που οι ιεροδουλες χορταινουν πουτσα.
εκει ερχεται η ζηλια στο ότι καποιες χαιρονται και βγαζουν χρημα ταυτόχρονα.
πολλες γκομενες ομψς ιδιως οι ομορφες το κανουν εμμεσα διατηρουν μια παραλληλη σχεση η αλλαζουν συνεχως συντρόφους.
καμια καταβαθος δεν γουσταρει την μονογαμια.
όμως οι γκομενες βλέποντας αντρα να πηγαινει στα μπουρδελα εκει τους σπαει το σχημα.
εγω εχω βγει από μπουρδελο και δυο γκομενες με κοιταζαν γιατι?
πελατης ημουν,τοσες φορες που βγαινω πελατης από μαγαζια δεν με κοιταξαν ετσι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
ρε σιτι περα από την ψυχιατρικη διαγνωση που μου εκανες παρακατω σε βλεπω να μπερδευεις τα ερωτικα με τα πολιτικα.
πως τα συνδιασες αυτά τα δυο δεν μπορω να καταλαβω.
ολοι οι αριστεροι είναι εραστες?εγω είμαι αριστερος συριζαιος σιτι,και ναι απαξιω ολες τις εξω γκομενες και ασχολουμε μονο με τον αγοραιο ερωτα.
που είναι το κακο?
εγω θελω τη γυναικα μονο για σεξ,ουτε για παρεα,ουτε για τιποτα άλλο.
επισης δεν θελω να σπαταλαω χρονο χρημα και ενεργεια για να πηδησω τη στιγμη που μονο με χρημα μπορω να πηδησω οποτε γλιτωνω τη σπαταλη χρονου και ενεργειας.
εσεις θελετε αποκατασταση ενώ εγω περιπετεια,εσεις θελετε ασφαλεια ενώ εγω θελω να ρισκάρω,εσεις θελετε αγαπουλιστικα πραματα ενώ εγω σεξουαλικες περιπέτειες.
ειμαστε διαφορετικοι και αυτό σας χαλαει.

Kανονικά το κόμμα σου πρέπει να σε διαγράψει γιατί είσαι σεξιστής και κάνεις σεξιστικά σχόλια!!!! :tooth:
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Αυτό το στριτ καμάκι έχει από μόνο του το πρώτο καλό. Ετοιμότητα, performance. Ένας τέτοιος τύπος αν πέσει στο δρόμο του γκόμενα που ψάχνεται την έχει βγάλει πρώτος,οι άλλοι δεν έχουν προλάβει να πάρουν απόφαση να πάνε. Δυστυχώς μετά το 2010 ισχύει η φράση το πιάτο του ψαρά εννιά φορές είναι αδειανό και μια φορά γεμάτο
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
ρε σιτι περα από την ψυχιατρικη διαγνωση που μου εκανες παρακατω σε βλεπω να μπερδευεις τα ερωτικα με τα πολιτικα.
πως τα συνδιασες αυτά τα δυο δεν μπορω να καταλαβω.
ολοι οι αριστεροι είναι εραστες?εγω είμαι αριστερος συριζαιος σιτι,και ναι απαξιω ολες τις εξω γκομενες και ασχολουμε μονο με τον αγοραιο ερωτα.
που είναι το κακο?
εγω θελω τη γυναικα μονο για σεξ,ουτε για παρεα,ουτε για τιποτα άλλο.
επισης δεν θελω να σπαταλαω χρονο χρημα και ενεργεια για να πηδησω τη στιγμη που μονο με χρημα μπορω να πηδησω οποτε γλιτωνω τη σπαταλη χρονου και ενεργειας.
εσεις θελετε αποκατασταση ενώ εγω περιπετεια,εσεις θελετε ασφαλεια ενώ εγω θελω να ρισκάρω,εσεις θελετε αγαπουλιστικα πραματα ενώ εγω σεξουαλικες περιπέτειες.
ειμαστε διαφορετικοι και αυτό σας χαλαει.
Ποιές σεξουαλικές περιπέτειες ρε κοκορόμυαλε; Στους οίκους ανοχής πληρώνοντας; Με τις ιερόδουλες ζεις το μύθο σου; Ότι είσαι και καλά εραστής και κατέχεις την τέχνη του έρωτα; Είσαι θλιβερός. Στο έχω πει αλλά δυστυχώς η ποιότητα του μυαλού σου δεν είναι επαρκής για να το κατανοήσεις, ότι σου γίνεται δεύτερη φύση και σε αποτρέπει από το να προσπαθήσεις ώστε να επιτύχεις σε κάνει μαλθακό και σε καθηλώνει.Οι πόρνες πρέπει να αποτελούν το επιδόρπιο και όχι το κυρίως πιάτο για έναν άντρα με κύρος και υπόσταση. Κατά τα άλλα ησύχασα που δήλωσες συριζαίος, προς στιγμήν νόμιζα πως είσαι αριστερός αλλά εσύ είσαι με την αριστερά της ευθύνης, και εκεί πορνόβιος.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
λοιπον τι αισθάνονται οι εξω γκομενες όταν μας βλεπουν ότι παμε σε μπουρδελο.
ας παρουμε τα πραγματα από την αρχη.
οι γκομενες ζηλευουν τις ιεροδουλες γιατι στο υποσεινηδητο ολες οι γκομενες θελουν να γαμιουνται ασύστολα άλλο που αυτές δεν εχουν το θαρρος να το κανουν αμεσα γιατι εμμεσα πολλες το κανουν.
πολλες γκομενες μενουν αγαμητες 2 με 3 μηνες μπορει και παραπανω τη στιγμη που οι ιεροδουλες χορταινουν πουτσα.
εκει ερχεται η ζηλια στο ότι καποιες χαιρονται και βγαζουν χρημα ταυτόχρονα.
πολλες γκομενες ομψς ιδιως οι ομορφες το κανουν εμμεσα διατηρουν μια παραλληλη σχεση η αλλαζουν συνεχως συντρόφους.
καμια καταβαθος δεν γουσταρει την μονογαμια.
όμως οι γκομενες βλέποντας αντρα να πηγαινει στα μπουρδελα εκει τους σπαει το σχημα.
εγω εχω βγει από μπουρδελο και δυο γκομενες με κοιταζαν γιατι?
πελατης ημουν,τοσες φορες που βγαινω πελατης από μαγαζια δεν με κοιταξαν ετσι.

Η γυναίκα είναι από τη φύση της πολύ ζηλόφθονο ον.
Δε το δέχεται την επιτυχία μίας ιερόδουλης, που γαμιέται ασύστολα και πληρώνεται κιόλας.
Χώρια που η μέση ελλεεινίδα είναι τρίμπαζο και σου λέει ήρθε τώρα η αλβανέζα πουτάνα και μας τρώει τους άντρες;
Ας μην έτρωγες κεφτέδες όλη μέρα κι ας μην ήσουν τόσο πουριτανή αγάμητη.
Δε φταίμε εμείς που τα αλλοδαπά μουνιά είναι καλύτερα και πιο απελευθερωμένα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Ποιές σεξουαλικές περιπέτειες ρε κοκορόμυαλε; Στους οίκους ανοχής πληρώνοντας; Με τις ιερόδουλες ζεις το μύθο σου; Ότι είσαι και καλά εραστής και κατέχεις την τέχνη του έρωτα; Είσαι θλιβερός. Στο έχω πει αλλά δυστυχώς η ποιότητα του μυαλού σου δεν είναι επαρκής για να το κατανοήσεις, ότι σου γίνεται δεύτερη φύση και σε αποτρέπει από το να προσπαθήσεις ώστε να επιτύχεις σε κάνει μαλθακό και σε καθηλώνει.Οι πόρνες πρέπει να αποτελούν το επιδόρπιο και όχι το κυρίως πιάτο για έναν άντρα με κύρος και υπόσταση. Κατά τα άλλα ησύχασα που δήλωσες συριζαίος, προς στιγμήν νόμιζα πως είσαι αριστερός αλλά εσύ είσαι με την αριστερά της ευθύνης, και εκεί πορνόβιος.

Πάρτε εδώ έναν άντρα με κύρος που υπόσταση.
Που η αυτοεκτίμησή του είναι τόσο χαμηλή που ο μόνος τρόπος για να νιώσει καλύτερα είναι να μπαίνει σε site με πουτάνες και να συγκρίνεται με τους σκληροπυρινικούς μπουρδελιάρηδες για να πείσει τον εαυτό του ότι είναι καλύτερος.
Δεν έχεις ιδέα τι πα να πει άντρας φίλε.
Αντρας είναι αυτός που δεν έχει την ανάγκη επιβεβαίωσης από τους άλλους.
Ανάγκη επιβεβαίωσης έχουν οι γυναίκες και οι λούγκρες.
Να τους γαμάς το κωλαράκι να τους λες τι όμορφες που είναι.
Μήπως είσαι γυναίκα και μας κοροϊδεύεις;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ποιές σεξουαλικές περιπέτειες ρε κοκορόμυαλε; Στους οίκους ανοχής πληρώνοντας; Με τις ιερόδουλες ζεις το μύθο σου; Ότι είσαι και καλά εραστής και κατέχεις την τέχνη του έρωτα; Είσαι θλιβερός. Στο έχω πει αλλά δυστυχώς η ποιότητα του μυαλού σου δεν είναι επαρκής για να το κατανοήσεις, ότι σου γίνεται δεύτερη φύση και σε αποτρέπει από το να προσπαθήσεις ώστε να επιτύχεις σε κάνει μαλθακό και σε καθηλώνει.Οι πόρνες πρέπει να αποτελούν το επιδόρπιο και όχι το κυρίως πιάτο για έναν άντρα με κύρος και υπόσταση. Κατά τα άλλα ησύχασα που δήλωσες συριζαίος, προς στιγμήν νόμιζα πως είσαι αριστερός αλλά εσύ είσαι με την αριστερά της ευθύνης, και εκεί πορνόβιος.
σονι και καλα να εχουμε γκομενες ολοι?
εγω ρε τυπε δεν τις γουστάρω,απαξιω οποιαδήποτε εξω γκομενα και ασχολουμαι μονο με ιεροδουλες.
δεν αισθανομαι μειονεκτικοτερα από σενα που εχεις γκομενα ισα ισα που καταβαθος σε λυπαμε.
εγω πηδαω κάθε φορα διαφορετικη ενώ εσυ την ιδια,εσυ σπαταλάς χρονο χρημα ενεργεια να τη ρηξεις ενώ εγω μονο χρημα,εσυ όταν σε χωρισει θα κλαις ενώ εγω δεν θα ξερω τη σημαινει η λεξη τα φτιαχνω χωριζω.
εσυ μετα θα ζεις στη μονογαμια και στη ρουτινα ενώ εγω στην πολυγαμια και την περιπετεια.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πάρτε εδώ έναν άντρα με κύρος που υπόσταση.
Που η αυτοεκτίμησή του είναι τόσο χαμηλή που ο μόνος τρόπος για να νιώσει καλύτερα είναι να μπαίνει σε site με πουτάνες και να συγκρίνεται με τους σκληροπυρινικούς μπουρδελιάρηδες για να πείσει τον εαυτό του ότι είναι καλύτερος.
Δεν έχεις ιδέα τι πα να πει άντρας φίλε.
Αντρας είναι αυτός που δεν έχει την ανάγκη επιβεβαίωσης από τους άλλους.
Ανάγκη επιβεβαίωσης έχουν οι γυναίκες και οι λούγκρες.
Να τους γαμάς το κωλαράκι να τους λες τι όμορφες που είναι.
Μήπως είσαι γυναίκα και μας κοροϊδεύεις;
ρε κορακι λες να παιζει τετοιο σεναριο?
τετοιο μενος μονο οι γκομενες εχουν.
εγω  το ειπα ότι από το 12 και μετα στο σαιτ εδώ μπηκε η σαρα και η μαρα οι γκομενες και τα πουστακια είναι περισσοτεροι από τους βετεράνους μπουρδελιαριδες.
στην αρχη το νημα ειχε μεγαλο ποσοστο βετεράνων τωρα ειμαστε δεν ειμαστε 50 50
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.989
Like
12.399
Πόντοι
3.556
Εντοπίζουμε την γυναίκα που μας αρέσει,
ο καθένας για δικούς του λόγους.
Δεν παμε όπου να'ναι. Μας ενδιαφέρει να περπατάει. Δεν πάμε σε ηδη ακίνητες.
Συνήθως από τα 20 μέτρα ως εκκίνηση, ξεκινάμε να περπατάμε κατά πάνω της όσο αυτη έρχεται προς εμάς.
Περπαταμε απλά και ηρεμα. Φυσιολογικά.
Ακριβώς την στιγμή που την προσπερναμε και ακριβώς δίπλα της, αφήνουμε κάποια ασχετη ερώτηση στο αυτί της. Εκεί και μόνο εκει τεντωνοντας απαλα το κεφάλι μας να σιγουρευτουμε.
Μόνο στο αυτί κι οσο μπορούμε πιο κοντά χωρίς επαφή βέβαια.
Σταματάμε ακριβώς δυο τρία μέτρα πιο κάτω σε χρόνο dt και γυρίζουμε να την κοιτάξουμε πλαγια ακινητοι και ήρεμα.
Δεν γυρνάμε ποτε ολόκληροι.
Όλα μοιαζουν φυσιολογικά.
Αν η γυναίκα φύγει, κατι κάναμε λάθος η τελοσπαντων δεν ψάρωσε. Δεν συνεχίζουμε, δινουμε τέλος επιτόπου και προχωράμε στην επομενη γυναικα που μας αρεσει, άλλη στιγμη και αλλου. Αν η γυναίκα ομως έχει σταματήσει, δεν την πλησιάζουμε αλλά χαμογελαμε στην ίδια θέση. Πλαγια, ακινητοι και ήρεμα κι αν δεν απαντήσει αμεσως, επαναλαμβάνουμε την ερώτηση.
Οι γυναίκες αρέσκονται να απαντούν
σε ερωτήσεις τέτοιων συνθηκών.
Ενδομυχα συμβαίνει.
Δεν έχει σημασια γιατί.
Θα παρατηρήσετε ότι έχει ακινητοποιηθεί
και απαντά. Μονο έτσι ακινητοποιειται.
Αλλιώς φευγει οτι και να δοκιμασετε.
Μόλις απαντήσει κάτι, μονο τότε πλησιαζετε κανονικά κοντά της. Αν δεν απαντήσει, ρωτάτε ξανά και μόνο αν απαντησει, πλησιάζετε κοντα της. Αν αργησετε ή κολωσετε, θα φύγει.
Έχετε 20-30 δευτερόλεπτα συζητησης, χρόνος που μετρά αφου πλησιασετε, περιστρεφοντας την συζήτηση σε αυτο που ρωτησατε.
Μετά πρέπει να γυρίσετε την κουβέντα
σε αυτό που θέλετε
με όμορφο τρόπο. Λέξεις που περιλαμβάνουν σεξ απαγορεύονται. Μπορείτε να κάνετε ένα κοπλιμεντο αληθινό και διακριτικό.
Η γυναικα έχει εκτιμήσει την έξυπνη κινηση που κάνατε και έχει γοητευτεί.
Θα φάτε άκυρο η θα πάρετε τηλέφωνο.
Βρίσιμο πάντως αποκλείεται να φάτε
γιατί οι γυναίκες δεν νοιάζονται αν θελουμε να τις γαμησουμε ή να τις γνωρισουμε, αρκεί να το κάνουμε ωραία. Και ψέμματα να τους λέμε, τα καταπίνουν αν το κάνουμε ωραία.
Γενικώς τους αρέσει η διακριτικότητα στην προσέγγιση αλλιώς φοβούνται ή ξενερωνουν και φευγουν. Όλο αυτό θα το κάνετε καθημερινά η όποτε έχετε χρόνο και θα έρθει το ποθητό αποτέλεσμα. Πρέπει να το κάνετε ακριβώς ετσι. Είναι εύκολο, γρήγορο, δωρεάν και επιτρέπει συνεχεις προσπάθειες.
Για'μενα είναι μακράν ο κορυφαίος τρόπος
είναι πρωτότυπος και μη εύκολα αναγνωρίσιμος.

:hi:
Να υποθέσω ότι αυτό που λες <Σταματάμε ακριβώς δυο τρία μέτρα πιο κάτω σε χρόνο dt και γυρίζουμε να την κοιτάξουμε πλαγια ακινητοι και ήρεμα Δεν γυρνάμε ποτε ολόκληροι.
Όλα μοιαζουν φυσιολογικά > είναι κάπως έτσι???   
 

Συνημμένα

  • dfg.PNG
    dfg.PNG
    797,5 KB · Εμφανίσεις: 52
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
ρε κορακι λες να παιζει τετοιο σεναριο?
τετοιο μενος μονο οι γκομενες εχουν.
εγω  το ειπα ότι από το 12 και μετα στο σαιτ εδώ μπηκε η σαρα και η μαρα οι γκομενες και τα πουστακια είναι περισσοτεροι από τους βετεράνους μπουρδελιαριδες.
στην αρχη το νημα ειχε μεγαλο ποσοστο βετεράνων τωρα ειμαστε δεν ειμαστε 50 50

Έτσι μου φαίνεται. Τον παρατηρώ καιρό τώρα που συζητάτε και στο μυαλό μου ρχετε ένα κοριτσάκι που γράφει μαλακίες και κακαρίζει με τις φίλες της, που κοροϊδεύουν άντρες. Κι αυτόν κι ο tnt. Μπορεί να ναι και τίποτα πουτανάκια από Φυλής που σπάνε πλάκα ή τίποτα αγάμητες ελλεηνίδες, ή τίποτα κοριτσάκια που δουλειά δεν έχουν.
Άλλωστε είναι κλασσικό γυναικείο χαρακτηριστικό να προκαλείς όταν θες να φας πούτσα.

Πάντως έχεις δίκιο για το site. Κι εγώ έμπαινα από παλιά. Δεν έγραφα αλλά διάβαζα συζητήσεις και παίζανε μεγάλες μορφές. Τώρα αρχίδια.
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Η γυναίκα είναι από τη φύση της πολύ ζηλόφθονο ον.
Δε το δέχεται την επιτυχία μίας ιερόδουλης, που γαμιέται ασύστολα και πληρώνεται κιόλας.
Χώρια που η μέση ελλεεινίδα είναι τρίμπαζο και σου λέει ήρθε τώρα η αλβανέζα πουτάνα και μας τρώει τους άντρες;
Ας μην έτρωγες κεφτέδες όλη μέρα κι ας μην ήσουν τόσο πουριτανή αγάμητη.
Δε φταίμε εμείς που τα αλλοδαπά μουνιά είναι καλύτερα και πιο απελευθερωμένα.
Οι γυναικες μεταξυ τους εχουν μεγαλυτερο ανταγωνισμο σε σχεση με εμας τους αντρες ειναι στη φυση τους.Εχουμε και εμεις οι αντρες αλλα οχι σ αυτο το επιπεδο το βλεπουμε συνεχεια αυτο το φαινομενο οπως το προσφατο το σκηνικο με το βιτριολι.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ξεφτιλισμενες μωρε ωχου παμε εκει στα μπουρδελακια μας ν γαμαμε.τρωμε κ τ πιτογυρα μ μπυρονια κ ειμαστε μπεηδες
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
καταρχας η αυρα σ αλλαζει μετα τ γαμησι σ κοιτανε κ πιο εντονα εξω.ολα ειναι θεμα ενεργειας
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
κ οοοοχχχιιιιι ρεεεεεε εγω θελω εκεινες ν ρθπυν στην τελικη επιδη ειμαι βαρβατος γεροδεμενος κ αλφα αρσενικο.τελειωσε δεν ερχονται θα γαμαω στα μπουρδελα χαχα κοπρεντεεε
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Έτσι μου φαίνεται. Τον παρατηρώ καιρό τώρα που συζητάτε και στο μυαλό μου ρχετε ένα κοριτσάκι που γράφει μαλακίες και κακαρίζει με τις φίλες της, που κοροϊδεύουν άντρες. Κι αυτόν κι ο tnt. Μπορεί να ναι και τίποτα πουτανάκια από Φυλής που σπάνε πλάκα ή τίποτα αγάμητες ελλεηνίδες, ή τίποτα κοριτσάκια που δουλειά δεν έχουν.
Άλλωστε είναι κλασσικό γυναικείο χαρακτηριστικό να προκαλείς όταν θες να φας πούτσα.

Πάντως έχεις δίκιο για το site. Κι εγώ έμπαινα από παλιά. Δεν έγραφα αλλά διάβαζα συζητήσεις και παίζανε μεγάλες μορφές. Τώρα αρχίδια.
στην αρχη του σαιτ ειχαν περασει μεσα μεγαλες μορφες,βετερανοι με ολη τη σημασια της λεξεως,τα πρωτα θεματα ειχαν να κανουν αποκλειστικα με τον αγοραιο ερωτα,μετα πλακωσαν τα υπολοιπα και φτασαμε σημερα να ανοιγουν θεματα της σοουμπιζ.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτό το στριτ καμάκι έχει από μόνο του το πρώτο καλό. Ετοιμότητα, performance. Ένας τέτοιος τύπος αν πέσει στο δρόμο του γκόμενα που ψάχνεται την έχει βγάλει πρώτος,οι άλλοι δεν έχουν προλάβει να πάρουν απόφαση να πάνε. Δυστυχώς μετά το 2010 ισχύει η φράση το πιάτο του ψαρά εννιά φορές είναι αδειανό και μια φορά γεμάτο

Ο τρόπος αυτός, είναι αποδεδειγμένα λειτουργικός και αποδοτικός.
Δημιουργηθηκε για να βουλωσει στόματα.
Δεν αφήνει περιθώρια για δικαιολογίες.
Είναι ότι καλυτερο υπαρχει γιατί παρέχει δυνατότητες που όμοιος του
δεν υπάρχει. Είναι ότι πιο τέλειο
έχει να επιδείξει η ανδρική επίθεση.
Όλοι οι άλλοι τρόποι απέτυχαν
εδώ και χρόνια.
Και πίστεψέ με, γεμίζει μία χαρά
τα πιάτα, γιατί βασίζεται στην ψευδαίσθηση που εξιταρει.
Εκεί βρίσκεται το νόημα.

:hi:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ο τρόπος αυτός, είναι αποδεδειγμένα λειτουργικός και αποδοτικός.
Δημιουργηθηκε για να βουλωσει στόματα.
Δεν αφήνει περιθώρια για δικαιολογίες.
Είναι ότι καλυτερο υπαρχει γιατί παρέχει δυνατότητες που όμοιος του
δεν υπάρχει. Είναι ότι πιο τέλειο
έχει να επιδείξει η ανδρική επίθεση.
Όλοι οι άλλοι τρόποι απέτυχαν
εδώ και χρόνια.
Και πίστεψέ με, γεμίζει μία χαρά
τα πιάτα, γιατί βασίζεται στην ψευδαίσθηση που εξιταρει.
Εκεί βρίσκεται το νόημα.

:hi:
τντ δεν με πειθεις.
αν πειθεις τους αλλους ας το πουν.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
κ αφου γυρισει κ γυριζεις κ συ σαν το αυγολεμονο μετα τη της λες ρε μαγκαααα αχχαχαχα δε παω γ κν μασαζακι βρε καλυτερα τ μας λες εδω ειν γ μπουρδελ ορε
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
στην αρχη του σαιτ ειχαν περασει μεσα μεγαλες μορφες,βετερανοι με ολη τη σημασια της λεξεως,τα πρωτα θεματα ειχαν να κανουν αποκλειστικα με τον αγοραιο ερωτα,μετα πλακωσαν τα υπολοιπα και φτασαμε σημερα να ανοιγουν θεματα της σοουμπιζ.

Εμείς από δω μεσα δεν φεύγουμε!
Θα κάνουμε κι ωραίες ενημερώσεις
να μας τρώτε στην μάπα.

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!  

:erection:

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εμείς από δω μεσα δεν φεύγουμε!
Θα κάνουμε κι ωραίες ενημερώσεις
να μας τρώτε στην μάπα.

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ! 

:erection:

Kι οι άλλοι για ποικιλία θα ανεβάζουν κριτικές και από τις γκόμενες και από τις πουτάνες! Έτσι για ποικιλία! :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom