Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Και ακριβώς για αυτόν τον λόγο κάνουμε το εμβόλιο. Γιατί όσο μεταδίδεται ο ιός τόσες περισσότερες μεταλλάξεις γίνονται και τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες να μας γαμήσετε ακόμα περισσότερο.

Ούτως ή άλλως εμβόλιο θα κάνουμε κάθε χρόνο μέχρι να εξαλειφθεί ο ιός.
θα κανω καθε χρονο εμβολιο για να γλιτωνω τους αλλους απο τις μεταλλαξεις? και ξανα μανα καινουργιο εμβολιο σε νεα μεταλλαξη και δωστου παλι, χωρις να υπολογιζω καθολου το εαυτο μου? σε εναν ιο που δεν με εχει ενοχλησει? οχι φιλε μ...γιατι με το ιδιο σκεπτικο που μου απαντας.θα μπορουσα να απαντησω και εγω σε σενα που θα σε κυνηγαει η μεταλλαξη. "προκειμενου να γαμησεις εσυ εμενα με το εμβολιο,προτιμω να γαμησω εγω εσενα με την μεταλλαξη." εγω δεν εχω το δικαιωμα να το πω δηλ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Καντε το sputnik απο τι ακουσα μια χαρα πιανει και τις μεταλλαξεις..Και τις ινδικες και τις,αφρικανικες,και τις γαλλικες και τις τουρκικες..Δεν θα παιξω εγω κορονα -γραμματα την υγεια μ επειδη καποια πολιτικα καθηκια θελουν να κονομησουν επειδη εχουν κανει συμφωνιες με διαφορες φαρμακευτικες.
 

kerk99

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
253
Like
302
Πόντοι
21
Δυο φιλοι μου (40 & 48) εφτασαν στο τσακ απο τη διασωληνωση και ενας τριτος (53) πεθανε μετα απο 50 ημερες διασωληνωμενος.
Οποτε για εμενα 15 ημερες μετα τη δευτερη δοση κ το τεστ αντισωματων ειναι το νωριτερο που θα σκεφτω την επισκεψη.
Καλλιο αργα παρα ποτε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
θα κανω καθε χρονο εμβολιο για να γλιτωνω τους αλλους απο τις μεταλλαξεις? και ξανα μανα καινουργιο εμβολιο σε νεα μεταλλαξη και δωστου παλι, χωρις να υπολογιζω καθολου το εαυτο μου? σε εναν ιο που δεν με εχει ενοχλησει? οχι φιλε μ...γιατι με το ιδιο σκεπτικο που μου απαντας.θα μπορουσα να απαντησω και εγω σε σενα που θα σε κυνηγαει η μεταλλαξη. "προκειμενου να γαμησεις εσυ εμενα με το εμβολιο,προτιμω να γαμησω εγω εσενα με την μεταλλαξη." εγω δεν εχω το δικαιωμα να το πω δηλ?
δε θα εξαφανιστει ποτε ο ιος...απλα θα ειναι σα τη γριπη
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Καντε το sputnik απο τι ακουσα μια χαρα πιανει και τις μεταλλαξεις..Και τις ινδικες και τις,αφρικανικες,και τις γαλλικες και τις τουρκικες..Δεν θα παιξω εγω κορονα -γραμματα την υγεια μ επειδη καποια πολιτικα καθηκια θελουν να κονομησουν επειδη εχουν κανει συμφωνιες με διαφορες φαρμακευτικες.
Και το Pfizer-Biontech τις πιάνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Και το Pfizer-Biontech τις πιάνει.
ωραια...οταν λοιπον "κατσει" η κατασταση και ξεκαθαρισει το τοπιο με τον ιο-εμβολια-θρομβωσεις-σηκωτια-σπληνες-εγκεφαλικα-μεταλλαξεις...τοτε θα αρχιζω να σκεφτομαι και τους αλλους περα απο τη παρτη μου. Μα τι κακος π ειμαι ε? σκεφτομαι τον εαυτο μ μονο...ρε τον παρτακια
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
ωραια...οταν λοιπον "κατσει" η κατασταση και ξεκαθαρισει το τοπιο με τον ιο-εμβολια-θρομβωσεις-σηκωτια-σπληνες-εγκεφαλικα-μεταλλαξεις...τοτε θα αρχιζω να σκεφτομαι και τους αλλους περα απο τη παρτη μου. Μα τι κακος π ειμαι ε? σκεφτομαι τον εαυτο μ μονο...ρε τον παρτακια
Όχι δικαίωμά σου. Και εγώ σκεπτικός είμαι αλλά δεν μπορώ να κρατιέμαι άλλο πίσω για 1/10,000,000 πιθανότητες να εμφανίσω κάτι.
Έχασα δουλειά 3,500 καθαρά τον μήνα εξαιτίας της πανδημίας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Μπλέξαμε με τις πούστρες της κυβέρνησης τώρα και συζητάμε τα αυτονόητα, όχι να ανοίξουν οχι να μην ανοίξουν για ανεμβολιαστους όχι να ανοίξουν με μέτρα προστασίας, ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ;

Έχουμε ενα βουτυροπαιδο για πρωθυπουργό που φάσκει και αντιφάσκει με τις μαλακιες του...
Αν ήταν τόσο μάγκας ή θα τα άνοιγε όλα ή θα έκλεινε και αυτά που δουλεύουν κρυφά, και εσύ μαλακα νεοέλληνα πιστεύεις ότι θέλουν να σε σωσουν στέλνοντας μήνυμα στο 13033... όταν Δεν ξέρουν ούτε οι ιδιοι τι κάνουν.

Όταν είχαμε αυτόν τον καυλιαρη πρωθυπουργό εγαμουσαμε χωρίς όρια και ήρθανε πολυ τιμια κορίτσια στους οίκους...


20210510_122313.jpg


Από τότε που βγήκε το σίχαμα ο Βαφανκουλης ηρθανε όλα τα μπάζα, με μολυβάκι στα μάτια του τα πεταχτά θέλει να μας κάνει ντιγκιντάνγκες σα τα μούτρα του... ουστ πισωγλέντη

FB_IMG_1617904009825.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
χέστηκα για τον παπάρα εννοείται, αλλά γενικά θα πρότεινα να την κάνεις delete τη φώτο....
οι κοπέλες δεν φταίνε κάτι
Δεν φταινε???αφου αυτες ήθελαν να γαμηθουν ρε προμοτορα και ξερεις ειναι ολες κορες δεξιων νδ.

3 φορες σε μιαμιση ωρα προμοτορα την πηγα τη μπαρίστα, στο τελευταιο μισαωρο μου λεγε ξεσκισε με παιδαρα μου γυμνασμενε,τι πουτσα εφαγα σημερα κλπ μιλαγε πολυ γενικα και με εφτιαχνε.
Σε μια φαση την αρπαζω στα όρθια κρατωντας την απο τους γλουτους και αυτη να.με κρατει απο λαιμο με τα χερια και να την πηδαω με ανασηκωνοντας με τα χερια,την εφτιαξε πολυ η σταση αυτη και μου δωσε και κωλο παρολο που δεν ηταν μεσα στη συμφωνια.
60 κιλα ηταν ανετα την κρατουσα σ αυτη τη σταση ωρα.
Ξεχαρβαλωθηκε η μπαρίστα παμε γ αλλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Να μας ζήσουν οι καυλιάρηδες πρωθυπουργοί (Τσίπρας, Ανδρέας Παπανδρέου- ποιός ξεχνάει τις φωτο της Λιάνη να τα πιάνει...). Έξω το Μητσοτακαίικο. Μας έκανε εκτός από Ελλαδιστάν, Ορθοδοξιστάν και χώρα του αυνανιστάν... Αίσχος. Να ανοίξουν τώρα οι οίκοι γιατί βλέπω να τρέχουν κι άλλοι με τα πουλιά έξω και οι παρενοχλήσεις να βαράνε κόκκινο!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μπλέξαμε με τις πούστρες της κυβέρνησης τώρα και συζητάμε τα αυτονόητα, όχι να ανοίξουν οχι να μην ανοίξουν για ανεμβολιαστους όχι να ανοίξουν με μέτρα προστασίας, ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ;

Έχουμε ενα βουτυροπαιδο για πρωθυπουργό που φάσκει και αντιφάσκει με τις μαλακιες του...
Αν ήταν τόσο μάγκας ή θα τα άνοιγε όλα ή θα έκλεινε και αυτά που δουλεύουν κρυφά, και εσύ μαλακα νεοέλληνα πιστεύεις ότι θέλουν να σε σωσουν στέλνοντας μήνυμα στο 13033... όταν Δεν ξέρουν ούτε οι ιδιοι τι κάνουν.

Όταν είχαμε αυτόν τον καυλιαρη πρωθυπουργό εγαμουσαμε χωρίς όρια και ήρθανε πολυ τιμια κορίτσια στους οίκους...


20210510_122313.jpg


Από τότε που βγήκε το σίχαμα ο Βαφανκουλης ηρθανε όλα τα μπάζα, με μολυβάκι στα μάτια του τα πεταχτά θέλει να μας κάνει ντιγκιντάνγκες σα τα μούτρα του... ουστ πισωγλέντη

FB_IMG_1617904009825.jpg
Τονυ γενικα οι δεξιοι οι περισσοτεροι αν δεν πουστροφερνουν,φλωροφερνουν στανταρ.
Η τεστοστερονη και η αντριλα ειναι στην αριστερα τελος
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
Όχι δικαίωμά σου. Και εγώ σκεπτικός είμαι αλλά δεν μπορώ να κρατιέμαι άλλο πίσω για 1/10,000,000 πιθανότητες να εμφανίσω κάτι.
Έχασα δουλειά 3,500 καθαρά τον μήνα εξαιτίας της πανδημίας.
προφανως εννοεις δουλεια εξωτερικου
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τονυ γενικα οι δεξιοι οι περισσοτεροι αν δεν πουστροφερνουν,φλωροφερνουν στανταρ.
Η τεστοστερονη και η αντριλα ειναι στην αριστερα τελος
Το αποκορύφωμα του ανδρισμού τους είναι όταν καυλώνουν με τα F-16 που πετάνε στον ουρανό... επειδή λένε με αυτά θα πάρουμε πίσω τις χαμένες πατρίδες ΧΑΧΑΧΑΧΑ
...όλες οι δεξιές γουστάρουν τον κακό αριστερο πουτσο, τον λαϊκό, να νιώσουν γυναίκες.
 

Poutanofreakoulas

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές , χτες το βράδυ κατά τις 9.30 πέρασα από τα γνωστά σπίτια της φυλής για επιτόπου έρευνα . ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ. Έχουν κάνει οι λαθρομετανάστες τον δρόμο σπίτι . Κοιμούνται μπροστά από τις πόρτες ή τα σκαλιά τους. Τι φάση? έπεσα από τα σύννεφα. Ξέρει κανείς κάτι επ αυτού?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
παρακαλείται ο κ. αντισθένης να βάλει πριν την είσοδο στο σαί πράσινο και κόκκινο κομβίο για τους άνω και κάτω των 18....εκτιθέμεθα...

σώπα εσύ ζανούλη, ήρεμα, όταν μεγαλώσεις κι εσύ θα γίνεις μεγάλος γαμιάς (αριστερός)
σώπα τώρα, έρχεται και το carnation για τα κοκκαλάκια σου...

Τι ασυναρτησιες λες παλι ρε προμοτορα.
32 χρονων ειμαι ποσο να μεγαλωσω,μετα τα 40 θα παθω κριση ηλικιας και η μονη παρηγορια θα ειναι η κουβα που μεχρι τα 50 μου θα πρεπει να ειμαι εκεί.
Δεν θα δουλευω αλλο θα εισπραττω απο εξω χρημα και εκει θα ζω πασας,σε μια παραλια με τους τροπικους χυμους μου τα πουρα και τα ξυδια και κανα 2 γκομενακια,μεχρι τα βαθια γεραματα
 

blaster

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2011
Μηνύματα
87
Like
107
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές , χτες το βράδυ κατά τις 9.30 πέρασα από τα γνωστά σπίτια της φυλής για επιτόπου έρευνα . ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ. Έχουν κάνει οι λαθρομετανάστες τον δρόμο σπίτι . Κοιμούνται μπροστά από τις πόρτες ή τα σκαλιά τους. Τι φάση? έπεσα από τα σύννεφα. Ξέρει κανείς κάτι επ αυτού?
Περιμενουν να παρουν σειρα προτεραιοτητας για το ανοιγμα :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τι ασυναρτησιες λες παλι ρε προμοτορα.
32 χρονων ειμαι ποσο να μεγαλωσω,μετα τα 40 θα παθω κριση ηλικιας και η μονη παρηγορια θα ειναι η κουβα που μεχρι τα 50 μου θα πρεπει να ειμαι εκεί.
Δεν θα δουλευω αλλο θα εισπραττω απο εξω χρημα και εκει θα ζω πασας,σε μια παραλια με τους τροπικους χυμους μου τα πουρα και τα ξυδια και κανα 2 γκομενακια,μεχρι τα βαθια γεραματα
στα 32 πρεπει να ειχα ριξει τα περισσοτερα γαμησια στη ζωη μ (οχι πουτανες)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
καθομαι και βλεπω διαφορα βιντεακια με γαμησια απο γκομενες που τις εγραφα απο τη καμερα του υπολογιστη...μιλαμε τωρα για καμια 15ρια βιντεο προ 10ετιας τα περισσοτερα.Σκεφτομουν να παρω καμερα-ρολοι επιτραπεζιο αλλα τελικα δε χρειαστηκε :2funny:
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456
καθομαι και βλεπω διαφορα βιντεακια με γαμησια απο γκομενες που τις εγραφα απο τη καμερα του υπολογιστη...μιλαμε τωρα για καμια 15ρια βιντεο προ 10ετιας τα περισσοτερα.Σκεφτομουν να παρω καμερα-ρολοι επιτραπεζιο αλλα τελικα δε χρειαστηκε :2funny:
Ειχες προνοησει για τις μερες της καραντινας; :embarrased:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom