Νέα

Πόσους πόντους την έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσα cm ειναι ο πουτσος μας?

  • 11 και κατω

    Ψήφοι: 38 6,0%
  • 12

    Ψήφοι: 25 3,9%
  • 13

    Ψήφοι: 36 5,7%
  • 14

    Ψήφοι: 76 11,9%
  • 15

    Ψήφοι: 86 13,5%
  • 16

    Ψήφοι: 84 13,2%
  • 17

    Ψήφοι: 105 16,5%
  • 18

    Ψήφοι: 97 15,3%
  • 19 και πανω

    Ψήφοι: 89 14,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    636

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
μαλλον κανω το λαθος και σχολουμε με καθαρα προβληματικα ατομα τα οποια δεν εχουν τι να κανουν στην ζωη τους που καθονται και καβλαντιζουν σε ενα σαιτ με καθαρο θεμα τον αγοραιο ερωτα και αντι να μιλανε για αυτο ή για θεματα που αφορουν το σεξ γραφουν βλακειες προσπαθοντας να κανουν στην ακρη τα προβληματα τους και επειδιωκοντας να φανουν φυσιολογικη ενω δεν ειναι...

για αυτο δεν ξανασχολουμε με το θεμα αυτο γιατι δεν εχετε την στοιχιωδη ωριμοτητα να συζητησετε για ενα θεμα που σας αφορα ΟΛΟΥΣ

ευτυχως που υπαρχουν και καποιοι που ασχολουνται με την θεματολογια του σαιτ και μπορουμε να μιλαμε για αυτα, γαιτι το σαιτ το εχετε καταντησει κοσμοπολιταν!!!

τωρα πλεων μπορειτε να γυρισεται στον ΛΙΛΑ και να συγονταρετε το προβλημα του..
βεβαια καλυτερα θα ηταν να περνατε την ωρα σας με καποιον φιλο για εναν καφε ας πουμε αλλα μαλλον δεν υπαρχει κανεις διπλα σας.. κριμα!!!

οταν καταλαβεται οτι το σαιτ ειναι για μπουρδελα και πρεπει να μιλαμε για αυτα αυτοδιαγραφειτε και στο κατω-κατω αν δεν εχετε με ποιον να μιλησετε ή να συζητησετε και θελετε να εκφρασετε την καταπιεσμενη κοινωνικοτητα σας μπειτε στο facebook...



αν υπαρχει η δυνατοτητα ας διαγραψει καποιος μοντ το θεμα αυτο
Ωραιος....... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
μαλλον κανω το λαθος και σχολουμε με καθαρα προβληματικα ατομα τα οποια δεν εχουν τι να κανουν στην ζωη τους που καθονται και καβλαντιζουν σε ενα σαιτ με καθαρο θεμα τον αγοραιο ερωτα και αντι να μιλανε για αυτο ή για θεματα που αφορουν το σεξ γραφουν βλακειες προσπαθοντας να κανουν στην ακρη τα προβληματα τους και επειδιωκοντας να φανουν φυσιολογικη ενω δεν ειναι...

για αυτο δεν ξανασχολουμε με το θεμα αυτο γιατι δεν εχετε την στοιχιωδη ωριμοτητα να συζητησετε για ενα θεμα που σας αφορα ΟΛΟΥΣ

ευτυχως που υπαρχουν και καποιοι που ασχολουνται με την θεματολογια του σαιτ και μπορουμε να μιλαμε για αυτα, γαιτι το σαιτ το εχετε καταντησει κοσμοπολιταν!!!

τωρα πλεων μπορειτε να γυρισεται στον ΛΙΛΑ και να συγονταρετε το προβλημα του..
βεβαια καλυτερα θα ηταν να περνατε την ωρα σας με καποιον φιλο για εναν καφε ας πουμε αλλα μαλλον δεν υπαρχει κανεις διπλα σας.. κριμα!!!

οταν καταλαβεται οτι το σαιτ ειναι για μπουρδελα και πρεπει να μιλαμε για αυτα αυτοδιαγραφειτε και στο κατω-κατω αν δεν εχετε με ποιον να μιλησετε ή να συζητησετε και θελετε να εκφρασετε την καταπιεσμενη κοινωνικοτητα σας μπειτε στο facebook...



αν υπαρχει η δυνατοτητα ας διαγραψει καποιος μοντ το θεμα αυτο

πλακα μας κανεις ρε φιλε?απ'τη στιγμη που ανοιξες τετοιο :jerking: thread τι περιμενες να σου απαντησουμε???
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πλακα μας κανεις ρε φιλε?απ'τη στιγμη που ανοιξες τετοιο :jerking: thread τι περιμενες να σου απαντησουμε???

Περιμενε μια απαντηση απλη και ξερη του τυπου ...

την εχω 14 ποντους και ειμαι καλα.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Περιμενε μια απαντηση απλη και ξερη του τυπου ...

την εχω 14 ποντους και ειμαι καλα.

ωραια κ τι θα κερδισει αμα του πουμε?..δεν το περιμενε δηλαδη οτι το θεμα θα κατεληγε στο χαβαλε?..ε,ρε κατι αποριες που εχει ο κοσμος καλοκαιριατικα :headbang:..
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μαλλον κανω το λαθος και σχολουμε με καθαρα προβληματικα ατομα τα οποια δεν εχουν τι να κανουν στην ζωη τους που καθονται και καβλαντιζουν σε ενα σαιτ με καθαρο θεμα τον αγοραιο ερωτα και αντι να μιλανε για αυτο ή για θεματα που αφορουν το σεξ γραφουν βλακειες προσπαθοντας να κανουν στην ακρη τα προβληματα τους και επειδιωκοντας να φανουν φυσιολογικη ενω δεν ειναι...

για αυτο δεν ξανασχολουμε με το θεμα αυτο γιατι δεν εχετε την στοιχιωδη ωριμοτητα να συζητησετε για ενα θεμα που σας αφορα ΟΛΟΥΣ

ευτυχως που υπαρχουν και καποιοι που ασχολουνται με την θεματολογια του σαιτ και μπορουμε να μιλαμε για αυτα, γαιτι το σαιτ το εχετε καταντησει κοσμοπολιταν!!!

τωρα πλεων μπορειτε να γυρισεται στον ΛΙΛΑ και να συγονταρετε το προβλημα του..
βεβαια καλυτερα θα ηταν να περνατε την ωρα σας με καποιον φιλο για εναν καφε ας πουμε αλλα μαλλον δεν υπαρχει κανεις διπλα σας.. κριμα!!!

οταν καταλαβεται οτι το σαιτ ειναι για μπουρδελα και πρεπει να μιλαμε για αυτα αυτοδιαγραφειτε και στο κατω-κατω αν δεν εχετε με ποιον να μιλησετε ή να συζητησετε και θελετε να εκφρασετε την καταπιεσμενη κοινωνικοτητα σας μπειτε στο facebook...



αν υπαρχει η δυνατοτητα ας διαγραψει καποιος μοντ το θεμα αυτο

Toυς αφορά όλους? Εσένα όχι?
Αν σου πόσταραν και φωτογραφίες θα γούσταρες και θα επέτρεπες το σπαμ ΣΤΟ ΣΟΒΑΡO ΑΥΤO ΘΡΕΝΤ?
 

Επισκέπτης
απο καθαρη περιεργεια
οχι οτι το παιζω ανετος ειμαι κλασσικος 15αρις με διακιμανσεις δηλαδη απο 14 ή ακομα και 13,5 μεχρι και 16 αναλογα την καβλα και την παρτενερ ή το αγχος.. αλλα στο τελος πιανω 15 σταθερα...
βεβαια το αβανταζ μου δεν ειναι αυτο αλλα η διαρκεια και οτι μπορω να γαμω σε γρηγορο ρυθμο για ωρα!!!!!

με το θρετ αυτο θελω να δω πραγματικα που κυμαινονται τα καβλια καθως ακουω 17αρια και 18ρια
και μεχρι τωρα οποτε ετυχε να δω πουτσο ειδα μονο ιδια με εμενα ή μικρωτερα καβλια απο εμενα εκτος απο τον κολλητο μου που τον εχει 19!!!!! ο οποιος βεβαια κανει στιβο απο μικρος και γενικα ειναι πολυ γυμνασμενος (οσοι ασχολουνται με στιβο την ελλαδα θα τον ξερουν καθως ειναι τωρινος πρωταθλητης ελλαδας, αλλα δεν προκειτε να γραψω ουτε αθλημα ουτε το ονομα του) οποτε εχει παιξει και αυτο τον ρολο του πιστευω!!!
εχω δυο παρατηρησεις.πρωτον εσυ αναλογα με την καυλα οπως λες βγαζεις και μεζουρα?και δευτερον πως ακριβως επαιξε ρολο η ενασχοληση με το στιβο για το μεγεθος του πεους του φιλου σου? :huh: :huh:
μη με παρεξηγεις κι εγω απο καθαρη περιεργεια ρωταω.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παντως εγω εχω μια απορια που ποτε δεν ρωτησα τοσα χρονια που ειμαι εδω!!!

ποσο βαθος εχει το μουνι της ελληνιδας και ποιες εχουν τα ποιο βαθια μουνια!!!!!!!!!!!!!!
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.689
Πόντοι
496
παντως εγω εχω μια απορια που ποτε δεν ρωτησα τοσα χρονια που ειμαι εδω!!!

ποσο βαθος εχει το μουνι της ελληνιδας και ποιες εχουν τα ποιο βαθια μουνια!!!!!!!!!!!!!!

Φτιαξε θρεντ τύπε....Όλα και όλα...μη τα μπλέκουμε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Φτιαξε θρεντ τύπε....Όλα και όλα...μη τα μπλέκουμε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν ειναι κακη ιδεα αν βγαλουμε το μο απο τις πουτσες σε μηκος και τον μο απο το βαθος των ελληνικων μουνιων θα εχουμε πολλη χρησιμα συμπερασματα !!!!!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παντως εγω εχω μια απορια που ποτε δεν ρωτησα τοσα χρονια που ειμαι εδω!!!

ποσο βαθος εχει το μουνι της ελληνιδας και ποιες εχουν τα ποιο βαθια μουνια!!!!!!!!!!!!!!
με ψηφοφορια..οι πεδινες η οι ορεινες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom