Νέα

Πόσο καιρό αντέχετε χωρίς sex;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω το εχω μετρησει πανω απο 20 μερες χωρις γαμησι καιω φλαντζες στον ενα μηνα αγαμιαε γινομαι ολοκαυτωμα και μου ρχεται να γαμησω τον αδερφο μου ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εγω το εχω μετρησει πανω απο 20 μερες χωρις γαμησι καιω φλαντζες στον ενα μηνα αγαμιαε γινομαι ολοκαυτωμα και μου ρχεται να γαμησω τον αδερφο μου ;)

ʼστα να πάνε ... μετά την ορκομωσία στο στρατό, βγήκα έξω και  ακόμα και τους άντρες για γκόμενες τους έβλεπα!!!
 

chrysargos_666

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Επειδή χαλάει σαν αδένας ο προστάτης όταν δεν λειτουργεί συχνά σεξουαλικά, καλό είναι να υπάρχει χύσιμο (όχι μόνο με ονείρωξη γιατί δεν φεύγει η ποσότητα που πραγματικά περισσεύει), τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα (έστω και με αυνανισμό). Κάνει πραγματικά καλό στο σεξουαλικό μηχανισμό και γενικότερα στην εύρυθμη λειτουργία του ουροποιητικού συστήματος. Ηλικιωμένοι μάλιστα με αραιή σεξουαλική ζωή, δεν είναι τυχαίο ότι παρουσιάζουν τα περισσότερα κρούσματα καρκίνου του προστάτη.
 

Επισκέπτης
Koιτάξτε... 1 φορά την εβδομάδα παίζει κάνα μπουρδελάκι ή κανένα ξενο-γαμήσι! Μετά, σίγουρα 2-3 φορές την εβδομάδα με την γυναίκα μου. Οπότε... με κόβω γύρω στο 48ωρο και μετά να αρχίζω να λαλάω!
 

Επισκέπτης
εγω αν δεν χισω μια φορα τιν ιμερα αρχιζω και ανισιχω!!!ατιμι ι ασθενια τησ καυλασ  αγαπιτοι σινεμπουρδελιαριδες!!!
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
αμα δεν αρμεξω τη σαυρα μου τουλαχιστον μια φορα τη μερα ολα πανε στραβα βεβαια για μενα η μαλακια ειναι sex και αμα δεν πιασω βυζι 3+ μια φορα το μηνα αρχιζω και τρελενομαι.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Koιτάξτε... 1 φορά την εβδομάδα παίζει κάνα μπουρδελάκι ή κανένα ξενο-γαμήσι! Μετά, σίγουρα 2-3 φορές την εβδομάδα με την γυναίκα μου. Οπότε... με κόβω γύρω στο 48ωρο και μετά να αρχίζω να λαλάω!
Θα πρεπει να ξοδευεις πολυ σπερμα,προσοχη στην αφυδατωση!
Παντως γαμας πολυ εγω αν και νεοτερος σου δεν εχω τοσες καυλες
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Φανταρος 35 μερες !!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
1 βδομάδα περίπου!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Φανταρος 35 μερες !!!
Και τελικα οχι οτι γαμησα απλως την πληρωσε μια φωτο απο περιοδικο της Παπαδημα την οποια γουσταρα τρελα τοτε.Η λυτρωση ηρθε μια βδομαδα μετα.
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
με την κοπελα μου το κανουμε γυρω στις 4-5 φορες τη βδομαδα...σε μπουρδελα-στουντιο πηγαινω συνηθως μια φορα τη εβδομαδα (μπορει και λιγοτερο αναλογα την περιοδο)..και ανεξαστητα αν θα γαμησω σε μπουρδελο η' την κοπελα μου τον παιζω περιπου 3 φορες την μερα.....πιστευω οτι ειμαι απολυτα φυσιολογικος .....απλα το σεξ ειναι η κινητηρια δυναμη μου... ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ʼρχοντα Vader, μπορείς και δουλεύεις μετά; :)
3 την ημέρα κάθε μέρα, πολλές μου ακούγονται! :)
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ααα και επειδη ξεχαστηκα...το ρεκορ αντοχης μου ηταν στην προπαιδευση στο ναυτικο...15 μερες κρατησε η προπαιδευση και τον επαιξα μονο μια φορα!!! καπου στα μεσα...περιττο να σας πω οτι οταν ορκιστηκα και βγηκα εξω ενιωθα τα αρχιδια μου σαν μια σακουλα σκουπιδιων (απο τις μεγαλες) που τις εχουν γεμισει με νερο εως εκει που δεν παει!!! :2funny:
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ευτυχως δουλευω 4 ωρες την ημερα..αμα δουλευα 8 ισως να χα προβλημα  :2funny:    ...πιστευω οτι θα ηρεμησω οταν μεγαλωσω.. ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ούτε μια ημέρα δεν μπορώ χωρίς σεξ . :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πάνω από 3 μέρες έχω ΤΡΕΛΛΑ νεύρα και ΔΕΝ μπορώ να συγκεντρωθώ... ίσως φταίει ότι κάνω σεξ σχεδόν καθημερινά και από πολύ μικρή ηλικία...
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
15 ημερες , η μεγαλυτερη αποχη , φανταρος. Τωρα δυστυχως παω να ξεπερασω αυτο το ρεκορ γιατι εδω και 12 ημερες ειμαι παροπλισμενος επειτα απο διπλη επεμβαση βουβωνοκοιλης... Γαμησε τα..κοντευει να μου στριψει και δυστυχως δεν μπορω ουτε λαλακια να κανω!!!!Που θα παει ομως ..σε 10 ημερες , οπως λεει και ο γιατρος μου , επιστρεφω στην ενεργο δραση!!!!
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το καλυτερο ειναι να μεινεις 15 μερες χωρις και μετα να ξεσκισεις με παθος εκει να δεις γαμησια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom